Èermákùv memoriál
fleret mladší žáci
19. 1. 2008
Šerm Ostrava
Hlavní poøadí
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub |
1 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA |
2 | KVARDA | Ondrej | CZ | BRNO |
3 | LINHART | David | CZ | BRNO |
3 | SRP | Sasa | CZ | BRNO |
5 | LACINA | Radim | CZ | BRNO |
6 | CERVINKA | Martin | CZ | STERNBERK |
7 | ZWINGER | Robert | CZ | OPAVA |
8 | BENES | Jiri | CZ | BRNO |
9 | CERNY | Jan | CZ | BRNO |
10 | SLIVA | Dominik | CZ | SK ZLIN |
11 | RIMEL | Jindrich | CZ | OPAVA |
12 | POLOCH | Petr | CZ | OSTRAVA |
13 | CMIEL | Adam | CZ | OSTRAVA |
14 | KOLDRUBEC | Petr | CZ | BOHEMIANS |
15 | KLOCEK | Lukas | CZ | OPAVA |
16 | BARTA | Dominik | CZ | OSTRAVA |
17 | SRAMEK | Ondrej | CZ | OSTRAVA |
Tableau de 16
1 | KVARDA Ondrej | Brno | ||||
KVARDA Ondrej | ||||||
16 | ||||||
KVARDA Ondrej | ||||||
9 | SLIVA Dominik | Sk Zlin | 10/2 | |||
ZWINGER Robert | ||||||
8 | ZWINGER Robert | Opava | 10/1 | |||
KVARDA Ondrej | ||||||
5 | LINHART David | Brno | 10/1 | |||
LINHART David | ||||||
12 | POLOCH Petr | Ostrava | 10/1 | |||
LINHART David | ||||||
13 | 10/4 | |||||
LACINA Radim | ||||||
4 | LACINA Radim | Brno | ||||
ZEMAN Jakub | ||||||
3 | ZEMAN Jakub | Ostrava | 8/6 | |||
ZEMAN Jakub | ||||||
14 | ||||||
ZEMAN Jakub | ||||||
11 | BENES Jiri | Brno | 10/3 | |||
BENES Jiri | ||||||
6 | CERNY Jan | Brno | 10/7 | |||
ZEMAN Jakub | ||||||
7 | CERVINKA Martin | Sternberk | 10/2 | |||
CERVINKA Martin | ||||||
10 | RIMEL Jindrich | Opava | 10/2 | |||
SRP Sasa | ||||||
15 | 8/7 | |||||
SRP Sasa | ||||||
2 | SRP Sasa | Brno |
Koneèné poøadí skupin
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | KVARDA | Ondrej | CZ | BRNO | 9/9 | 34 | 34 | qualifié |
2 | SRP | Sasa | CZ | BRNO | 9/9 | 21 | 31 | qualifié |
3 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA | 8/8 | 20 | 30 | qualifié |
4 | LACINA | Radim | CZ | BRNO | 6/9 | 10 | 32 | qualifié |
5 | LINHART | David | CZ | BRNO | 6/9 | 7 | 26 | qualifié |
6 | CERNY | Jan | CZ | BRNO | 5/8 | 6 | 23 | qualifié |
7 | CERVINKA | Martin | CZ | STERNBERK | 5/9 | 1 | 17 | qualifié |
8 | ZWINGER | Robert | CZ | OPAVA | 4/9 | 0 | 23 | qualifié |
9 | SLIVA | Dominik | CZ | SK ZLIN | 4/9 | -5 | 18 | qualifié |
10 | RIMEL | Jindrich | CZ | OPAVA | 4/9 | -6 | 21 | qualifié |
11 | BENES | Jiri | CZ | BRNO | 3/8 | -3 | 19 | qualifié |
12 | POLOCH | Petr | CZ | OSTRAVA | 2/9 | -12 | 14 | qualifié |
Poøadí, kolo è. 2
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | KVARDA | Ondrej | CZ | BRNO | 1,000 | 16 | 16 | qualifié |
2 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA | 1,000 | 11 | 16 | qualifié |
3 | SRP | Sasa | CZ | BRNO | 1,000 | 7 | 13 | qualifié |
4 | LACINA | Radim | CZ | BRNO | 0,500 | 2 | 13 | qualifié |
5 | LINHART | David | CZ | BRNO | 0,500 | 1 | 10 | qualifié |
6 | CERVINKA | Martin | CZ | STERNBERK | 0,500 | 0 | 9 | qualifié |
7 | RIMEL | Jindrich | CZ | OPAVA | 0,500 | -1 | 10 | qualifié |
8 | ZWINGER | Robert | CZ | OPAVA | 0,500 | -2 | 10 | qualifié |
9 | CERNY | Jan | CZ | BRNO | 0,500 | -3 | 9 | qualifié |
10 | POLOCH | Petr | CZ | OSTRAVA | 0,250 | -2 | 9 | qualifié |
11 | BENES | Jiri | CZ | BRNO | 0,250 | -5 | 7 | qualifié |
12 | SLIVA | Dominik | CZ | SK ZLIN | 0,250 | -5 | 6 | qualifié |
13 | CMIEL | Adam | CZ | OSTRAVA | 0,250 | -6 | 9 | éliminé |
14 | KOLDRUBEC | Petr | CZ | BOHEMIANS | 0,250 | -6 | 7 | éliminé |
15 | KLOCEK | Lukas | CZ | OPAVA | 0,250 | -7 | 6 | éliminé |
Skupiny, kolo è. 2
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
KVARDA Ondrej | Brno | V | V | V | V | 4/4 | 16 | 16 | |||
CERNY Jan | Brno | 0 | 1 | V | V | 2/4 | -3 | 9 | |||
CERVINKA Martin | Sternberk | 0 | V | 1 | V | 2/4 | 0 | 9 | |||
KLOCEK Lukas | Opava | 0 | 1 | V | 1 | 1/4 | -7 | 6 | |||
KOLDRUBEC Petr | Bohemians | 0 | 3 | 0 | V | 1/4 | -6 | 7 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
SRP Sasa | Brno | V3 | V | V3 | V3 | 4/4 | 7 | 13 | |||
LINHART David | Brno | 2 | V | V3 | 1 | 2/4 | 1 | 10 | |||
RIMEL Jindrich | Opava | 2 | 1 | V | V3 | 2/4 | -1 | 10 | |||
POLOCH Petr | Ostrava | 2 | 2 | 1 | V | 1/4 | -2 | 9 | |||
SLIVA Dominik | Sk Zlin | 0 | V3 | 2 | 1 | 1/4 | -5 | 6 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
CMIEL Adam | Ostrava | 2 | 0 | V | 3 | 1/4 | -6 | 9 | |||
ZEMAN Jakub | Ostrava | V | V | V | V | 4/4 | 11 | 16 | |||
BENES Jiri | Brno | V | 0 | 2 | 1 | 1/4 | -5 | 7 | |||
LACINA Radim | Brno | 3 | 2 | V | V | 2/4 | 2 | 13 | |||
ZWINGER Robert | Opava | V | 1 | V | 1 | 2/4 | -2 | 10 |
Poøadí, kolo è. 1
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | KVARDA | Ondrej | CZ | BRNO | 1,000 | 18 | 18 | qualifié |
2 | SRP | Sasa | CZ | BRNO | 1,000 | 14 | 18 | qualifié |
3 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA | 1,000 | 9 | 14 | qualifié |
4 | LACINA | Radim | CZ | BRNO | 0,800 | 8 | 19 | qualifié |
5 | LINHART | David | CZ | BRNO | 0,800 | 6 | 16 | qualifié |
6 | CERNY | Jan | CZ | BRNO | 0,750 | 9 | 14 | qualifié |
7 | CERVINKA | Martin | CZ | STERNBERK | 0,600 | 1 | 8 | qualifié |
8 | SLIVA | Dominik | CZ | SK ZLIN | 0,600 | 0 | 12 | qualifié |
9 | BENES | Jiri | CZ | BRNO | 0,500 | 2 | 12 | qualifié |
10 | ZWINGER | Robert | CZ | OPAVA | 0,400 | 2 | 13 | qualifié |
11 | RIMEL | Jindrich | CZ | OPAVA | 0,400 | -5 | 11 | qualifié |
12 | KLOCEK | Lukas | CZ | OPAVA | 0,250 | -6 | 6 | qualifié |
13 | KOLDRUBEC | Petr | CZ | BOHEMIANS | 0,200 | -6 | 8 | qualifié |
14 | POLOCH | Petr | CZ | OSTRAVA | 0,200 | -10 | 5 | qualifié |
15 | CMIEL | Adam | CZ | OSTRAVA | 0,000 | -12 | 6 | qualifié |
16 | BARTA | Dominik | CZ | OSTRAVA | 0,000 | -14 | 2 | éliminé |
17 | SRAMEK | Ondrej | CZ | OSTRAVA | 0,000 | -16 | 3 | éliminé |
Skupiny, kolo è. 1
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
POLOCH Petr | Ostrava | V | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/5 | -10 | 5 | |||
SRAMEK Ondrej | Ostrava | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | -16 | 3 | |||
SLIVA Dominik | Sk Zlin | V2 | V3 | 3 | 0 | V | 3/5 | 0 | 12 | |||
LINHART David | Brno | V | V | V | 0 | V | 4/5 | 6 | 16 | |||
KVARDA Ondrej | Brno | V | V | V | V | V2 | 5/5 | 18 | 18 | |||
ZWINGER Robert | Opava | V | V | 2 | 3 | 0 | 2/5 | 2 | 13 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
CERNY Jan | Brno | V | 2 | V | V | 3/4 | 9 | 14 | |||
BENES Jiri | Brno | 2 | 2 | V | V | 2/4 | 2 | 12 | |||
ZEMAN Jakub | Ostrava | V3 | V3 | V | V | 4/4 | 9 | 14 | |||
BARTA Dominik | Ostrava | 0 | 2 | 0 | 0 | 0/4 | -14 | 2 | |||
KLOCEK Lukas | Opava | 0 | 1 | 1 | V | 1/4 | -6 | 6 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
SRP Sasa | Brno | V | V | V | V2 | V | 5/5 | 14 | 18 | |||
LACINA Radim | Brno | 3 | V | V | V | V | 4/5 | 8 | 19 | |||
RIMEL Jindrich | Opava | 0 | 2 | V | 1 | V | 2/5 | -5 | 11 | |||
KOLDRUBEC Petr | Bohemians | 0 | 1 | 3 | 0 | V | 1/5 | -6 | 8 | |||
CERVINKA Martin | Sternberk | 0 | 1 | V | V1 | V2 | 3/5 | 1 | 8 | |||
CMIEL Adam | Ostrava | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0/5 | -12 | 6 |
Document Engarde - 19.1.2008 18:44:32