zpet do kalendare
Ještědský kalíšek 2014
Fleret mladší žáci
22. a 23. 11. 2014
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
2 |
KVAPIL |
David |
CZ |
STERNBERK |
3 |
BENOVIC |
Jonas |
CZ |
OSTRAVA |
3 |
SLEZAK |
Martin |
CZ |
BRNO |
5 |
BEDRNA |
Radek |
CZ |
MOST |
6 |
CHRAMOSTA |
Tomas |
CZ |
LIBEREC |
7 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
8 |
PAJER |
Matous |
CZ |
LIBEREC |
9 |
HROMADKA |
Petr |
CZ |
LIBEREC |
10 |
STENCEL |
Vit |
CZ |
OSTRAVA |
11 |
VOBORIL |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
12 |
NOVOTNY |
Mikulas |
CZ |
USK |
13 |
KNOB |
Vladimir |
CZ |
STERNBERK |
14 |
ŠINDLER |
Jan |
CZ |
MOST |
15 |
VELE |
Tomas |
CZ |
LIBEREC |
16 |
PROVAZNIK |
Frantisek |
CZ |
BRNO |
Eliminace 16
1 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
|
|
TOTUSEK Marek |
16 |
PROVAZNIK Frantisek |
Brno |
12/1 |
|
|
|
|
TOTUSEK Marek |
9 |
HROMADKA Petr |
Liberec |
|
12/3 |
|
|
|
PAJER Matous |
|
8 |
PAJER Matous |
Liberec |
12/11 |
|
|
|
|
|
|
TOTUSEK Marek |
5 |
SLEZAK Martin |
Brno |
|
|
12/7 |
|
|
|
SLEZAK Martin |
|
|
12 |
NOVOTNY Mikulas |
Usk |
11/8 |
|
|
|
|
|
|
SLEZAK Martin |
|
13 |
KNOB Vladimir |
Sternberk |
|
4/3 |
|
|
|
|
BEDRNA Radek |
|
|
4 |
BEDRNA Radek |
Most |
12/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
TOTUSEK Marek |
3 |
BENOVIC Jonas |
Ostrava |
|
|
|
12/11 |
|
|
|
BENOVIC Jonas |
|
|
14 |
ŠINDLER Jan |
Most |
12/2 |
|
|
|
|
|
|
BENOVIC Jonas |
|
11 |
VOBORIL Martin |
Sk Zlin |
|
12/10 |
|
|
|
|
CHRAMOSTA Tomas |
|
|
6 |
CHRAMOSTA Tomas |
Liberec |
12/9 |
|
|
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
7 |
ONDRUSEK Martin |
Sk Zlin |
|
|
12/1 |
|
|
|
ONDRUSEK Martin |
|
10 |
STENCEL Vit |
Ostrava |
12/2 |
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
15 |
VELE Tomas |
Liberec |
|
12/8 |
|
|
|
KVAPIL David |
2 |
KVAPIL David |
Sternberk |
12/6 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
5/5 |
16 |
20 |
postupující |
2 |
KVAPIL |
David |
CZ |
STERNBERK |
4/4 |
14 |
14 |
postupující |
3 |
BENOVIC |
Jonas |
CZ |
OSTRAVA |
4/5 |
6 |
17 |
postupující |
4 |
BEDRNA |
Radek |
CZ |
MOST |
3/4 |
8 |
15 |
postupující |
5 |
SLEZAK |
Martin |
CZ |
BRNO |
3/4 |
4 |
10 |
postupující |
6 |
CHRAMOSTA |
Tomas |
CZ |
LIBEREC |
3/5 |
3 |
15 |
postupující |
7 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
2/4 |
2 |
14 |
postupující |
8 |
HROMADKA |
Petr |
CZ |
LIBEREC |
2/4 |
-2 |
12 |
postupující |
8 |
PAJER |
Matous |
CZ |
LIBEREC |
2/4 |
-2 |
12 |
postupující |
10 |
STENCEL |
Vit |
CZ |
OSTRAVA |
2/4 |
-3 |
8 |
postupující |
11 |
VOBORIL |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
2/5 |
-4 |
10 |
postupující |
12 |
NOVOTNY |
Mikulas |
CZ |
USK |
1/4 |
-5 |
7 |
postupující |
13 |
KNOB |
Vladimir |
CZ |
STERNBERK |
1/4 |
-6 |
8 |
postupující |
14 |
ŠINDLER |
Jan |
CZ |
MOST |
1/5 |
-9 |
10 |
postupující |
15 |
VELE |
Tomas |
CZ |
LIBEREC |
0/4 |
-10 |
6 |
postupující |
16 |
PROVAZNIK |
Frantisek |
CZ |
BRNO |
0/5 |
-12 |
8 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
1.000 |
16 |
20 |
postupující |
2 |
KVAPIL |
David |
CZ |
STERNBERK |
1.000 |
14 |
14 |
postupující |
3 |
BENOVIC |
Jonas |
CZ |
OSTRAVA |
0.800 |
6 |
17 |
postupující |
4 |
BEDRNA |
Radek |
CZ |
MOST |
0.750 |
8 |
15 |
postupující |
5 |
SLEZAK |
Martin |
CZ |
BRNO |
0.750 |
4 |
10 |
postupující |
6 |
CHRAMOSTA |
Tomas |
CZ |
LIBEREC |
0.600 |
3 |
15 |
postupující |
7 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
0.500 |
2 |
14 |
postupující |
8 |
HROMADKA |
Petr |
CZ |
LIBEREC |
0.500 |
-2 |
12 |
postupující |
8 |
PAJER |
Matous |
CZ |
LIBEREC |
0.500 |
-2 |
12 |
postupující |
10 |
STENCEL |
Vit |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-3 |
8 |
postupující |
11 |
VOBORIL |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
0.400 |
-4 |
10 |
postupující |
12 |
NOVOTNY |
Mikulas |
CZ |
USK |
0.250 |
-5 |
7 |
postupující |
13 |
KNOB |
Vladimir |
CZ |
STERNBERK |
0.250 |
-6 |
8 |
postupující |
14 |
ŠINDLER |
Jan |
CZ |
MOST |
0.200 |
-9 |
10 |
postupující |
15 |
VELE |
Tomas |
CZ |
LIBEREC |
0.000 |
-10 |
6 |
postupující |
16 |
PROVAZNIK |
Frantisek |
CZ |
BRNO |
0.000 |
-12 |
8 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VELE Tomas |
Liberec |
|
|
2 |
0 |
3 |
1 |
|
0/4 |
-10 |
6 |
NOVOTNY Mikulas |
Usk |
|
V |
|
0 |
1 |
2 |
|
1/4 |
-5 |
7 |
KVAPIL David |
Sternberk |
|
V |
V |
|
V2 |
V |
|
4/4 |
14 |
14 |
SLEZAK Martin |
Brno |
|
V |
V2 |
0 |
|
V |
|
3/4 |
4 |
10 |
STENCEL Vit |
Ostrava |
|
V |
V |
0 |
0 |
|
|
2/4 |
-3 |
8 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HROMADKA Petr |
Liberec |
|
|
V |
V |
2 |
2 |
|
2/4 |
-2 |
12 |
PAJER Matous |
Liberec |
|
3 |
|
V |
1 |
V |
|
2/4 |
-2 |
12 |
ONDRUSEK Martin |
Sk Zlin |
|
3 |
3 |
|
V |
V |
|
2/4 |
2 |
14 |
BEDRNA Radek |
Most |
|
V |
V |
3 |
|
V |
|
3/4 |
8 |
15 |
KNOB Vladimir |
Sternberk |
|
V |
3 |
1 |
0 |
|
|
1/4 |
-6 |
8 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHRAMOSTA Tomas |
Liberec |
|
|
1 |
2 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
3 |
15 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
16 |
20 |
BENOVIC Jonas |
Ostrava |
|
V |
1 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
6 |
17 |
ŠINDLER Jan |
Most |
|
2 |
0 |
3 |
|
V |
1 |
|
1/5 |
-9 |
10 |
PROVAZNIK Frantisek |
Brno |
|
1 |
2 |
1 |
3 |
|
1 |
|
0/5 |
-12 |
8 |
VOBORIL Martin |
Sk Zlin |
|
1 |
0 |
1 |
V |
V |
|
|
2/5 |
-4 |
10 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KVAPIL |
David |
CZ |
STERNBERK |
1.000 |
18 |
20 |
postupující |
2 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
0.750 |
9 |
14 |
postupující |
3 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
0.750 |
7 |
14 |
postupující |
4 |
CHRAMOSTA |
Tomas |
CZ |
LIBEREC |
0.750 |
5 |
13 |
postupující |
5 |
BEDRNA |
Radek |
CZ |
MOST |
0.750 |
5 |
12 |
postupující |
6 |
SLEZAK |
Martin |
CZ |
BRNO |
0.600 |
4 |
16 |
postupující |
7 |
NOVOTNY |
Mikulas |
CZ |
USK |
0.600 |
2 |
14 |
postupující |
8 |
HROMADKA |
Petr |
CZ |
LIBEREC |
0.600 |
1 |
15 |
postupující |
9 |
VOBORIL |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
0.500 |
3 |
14 |
postupující |
10 |
BENOVIC |
Jonas |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
0 |
10 |
postupující |
11 |
VELE |
Tomas |
CZ |
LIBEREC |
0.500 |
-2 |
9 |
postupující |
12 |
PAJER |
Matous |
CZ |
LIBEREC |
0.250 |
-8 |
5 |
postupující |
13 |
KNOB |
Vladimir |
CZ |
STERNBERK |
0.250 |
-9 |
6 |
postupující |
14 |
STENCEL |
Vit |
CZ |
OSTRAVA |
0.200 |
-10 |
9 |
postupující |
15 |
PROVAZNIK |
Frantisek |
CZ |
BRNO |
0.000 |
-10 |
6 |
postupující |
16 |
ŠINDLER |
Jan |
CZ |
MOST |
0.000 |
-15 |
5 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VELE Tomas |
Liberec |
|
|
1 |
V |
0 |
V |
|
2/4 |
-2 |
9 |
PAJER Matous |
Liberec |
|
V |
|
0 |
0 |
1 |
|
1/4 |
-8 |
5 |
BENOVIC Jonas |
Ostrava |
|
0 |
V |
|
V |
2 |
|
2/4 |
0 |
10 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
V |
V |
2 |
|
V |
|
3/4 |
7 |
14 |
VOBORIL Martin |
Sk Zlin |
|
3 |
V |
V |
3 |
|
|
2/4 |
3 |
14 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NOVOTNY Mikulas |
Usk |
|
|
V |
2 |
0 |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
14 |
HROMADKA Petr |
Liberec |
|
3 |
|
V |
0 |
V |
V |
|
3/5 |
1 |
15 |
SLEZAK Martin |
Brno |
|
V3 |
3 |
|
2 |
V |
V |
|
3/5 |
4 |
16 |
KVAPIL David |
Sternberk |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
18 |
20 |
ŠINDLER Jan |
Most |
|
0 |
1 |
1 |
0 |
|
3 |
|
0/5 |
-15 |
5 |
STENCEL Vit |
Ostrava |
|
2 |
2 |
1 |
0 |
V |
|
|
1/5 |
-10 |
9 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHRAMOSTA Tomas |
Liberec |
|
|
1 |
V |
V |
V |
|
3/4 |
5 |
13 |
BEDRNA Radek |
Most |
|
V |
|
0 |
V |
V |
|
3/4 |
5 |
12 |
ONDRUSEK Martin |
Sk Zlin |
|
2 |
V |
|
V |
V |
|
3/4 |
9 |
14 |
PROVAZNIK Frantisek |
Brno |
|
1 |
2 |
0 |
|
3 |
|
0/4 |
-10 |
6 |
KNOB Vladimir |
Sternberk |
|
1 |
0 |
1 |
V |
|
|
1/4 |
-9 |
6 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CHALOUPKA |
|
|
|
2 |
2 |
1 |
HONZEK |
|
|
|
2 |
2 |
2 |
KLEMM |
|
|
|
1 |
2 |
1 |
KULÍK |
|
|
|
1 |
0 |
2 |
ŘIČÁŘOVÁ |
|
|
|
2 |
2 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 23.11.2014 17:16:38