zpet do kalendare
Bílá Opava 2016
30.1.2016
fleret mini žáci
Tyršův stadión
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
2 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
3 |
VRTÍLEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
3 |
VÍCHA |
Ivan |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
5 |
LARYŠ |
Matyáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
6 |
SOKOL |
Václav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
7 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
8 |
WALDSBERGER |
Jan |
CZE |
S.BRNO I |
9 |
HOLEŠ |
Marek |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
10 |
MIZIA |
Efrem |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
11 |
ZAVORAL |
Michal |
CZE |
LOKO LIBEREC |
12 |
VOJTA |
Jan |
CZE |
S.BRNO I |
13 |
MALÝ |
Patrik |
|
BOHEMIANS |
14 |
PRSKAVEC |
Jan |
CZE |
LOKO LIBEREC |
15 |
CAKL |
Filip |
CZE |
Š.OSTRAVA |
16 |
SOSNA |
Leon |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
17 |
ŠTĚPNIČKA |
Petr |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
18 |
JAKUBEK |
Jakub |
|
JISKRA HAVLIČKŮV BROD |
19 |
KORÁB |
Tadeáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
20 |
KAVECKÝ |
Max |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
21 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
CZE |
LOKO LIBEREC |
Čtvrt finale
1 |
HASÍK Jáchym |
CZE |
|
|
|
HASÍK Jáchym |
8 |
WALDSBERGER Jan |
CZE |
10/1 |
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
5 |
SOKOL Václav |
CZE |
|
10/7 |
|
|
|
VRTÍLEK Jakub |
|
4 |
VRTÍLEK Jakub |
CZE |
10/6 |
|
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
3 |
LARYŠ Matyáš |
CZE |
|
|
7/4 |
|
|
|
VÍCHA Ivan |
|
6 |
VÍCHA Ivan |
CZE |
10/6 |
|
|
|
|
|
KNOB Vladimír |
7 |
HOLÝ Lev |
CZE |
|
10/0 |
|
|
|
KNOB Vladimír |
2 |
KNOB Vladimír |
CZE |
10/3 |
Tableau d de 8
1 |
VÍCHA Ivan |
CZE |
|
|
|
VÍCHA Ivan |
8 |
MIZIA Efrem |
CZE |
10/6 |
|
5 |
WALDSBERGER Jan |
CZE |
|
|
|
WALDSBERGER Jan |
4 |
VOJTA Jan |
CZE |
10/8 |
|
3 |
HOLEŠ Marek |
CZE |
|
|
|
SOKOL Václav |
6 |
SOKOL Václav |
CZE |
10/9 |
|
7 |
ZAVORAL Michal |
CZE |
|
|
|
HOLÝ Lev |
2 |
HOLÝ Lev |
CZE |
10/5 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
SOSNA Leon |
CZE |
|
|
|
WALDSBERGER Jan |
8 |
WALDSBERGER Jan |
CZE |
10/7 |
|
5 |
SOKOL Václav |
CZE |
|
|
|
SOKOL Václav |
4 |
MALÝ Patrik |
|
10/2 |
|
3 |
PRSKAVEC Jan |
CZE |
|
|
|
ZAVORAL Michal |
6 |
ZAVORAL Michal |
CZE |
10/3 |
|
7 |
MIZIA Efrem |
CZE |
|
|
|
MIZIA Efrem |
2 |
CAKL Filip |
CZE |
10/4 |
Tableau de 32
1 |
KNOB Vladimír |
CZE |
|
|
|
KNOB Vladimír |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
KNOB Vladimír |
17 |
ŠTĚPNIČKA Petr |
CZE |
|
10/1 |
|
|
|
SOSNA Leon |
|
16 |
SOSNA Leon |
CZE |
10/4 |
|
|
|
|
|
|
KNOB Vladimír |
9 |
WALDSBERGER Jan |
CZE |
|
|
10/3 |
|
|
|
WALDSBERGER Jan |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
HOLEŠ Marek |
25 |
|
|
|
10/5 |
|
|
|
HOLEŠ Marek |
8 |
HOLEŠ Marek |
CZE |
|
|
5 |
SOKOL Václav |
CZE |
|
|
|
SOKOL Václav |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
VOJTA Jan |
21 |
SKLENÁŘ Oliver |
CZE |
|
10/7 |
|
|
|
VOJTA Jan |
|
12 |
VOJTA Jan |
CZE |
10/2 |
|
|
|
|
|
|
LARYŠ Matyáš |
13 |
MALÝ Patrik |
|
|
|
10/2 |
|
|
|
MALÝ Patrik |
|
20 |
KAVECKÝ Max |
CZE |
10/0 |
|
|
|
|
|
LARYŠ Matyáš |
29 |
|
|
|
10/9 |
|
|
|
LARYŠ Matyáš |
4 |
LARYŠ Matyáš |
CZE |
|
|
3 |
VÍCHA Ivan |
CZE |
|
|
|
VÍCHA Ivan |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
VÍCHA Ivan |
19 |
KORÁB Tadeáš |
CZE |
|
10/2 |
|
|
|
PRSKAVEC Jan |
|
14 |
PRSKAVEC Jan |
CZE |
10/2 |
|
|
|
|
|
|
VRTÍLEK Jakub |
11 |
ZAVORAL Michal |
CZE |
|
|
10/5 |
|
|
|
ZAVORAL Michal |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
VRTÍLEK Jakub |
27 |
|
|
|
10/1 |
|
|
|
VRTÍLEK Jakub |
6 |
VRTÍLEK Jakub |
CZE |
|
|
7 |
HOLÝ Lev |
CZE |
|
|
|
HOLÝ Lev |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
HOLÝ Lev |
23 |
|
|
|
10/3 |
|
|
|
MIZIA Efrem |
|
10 |
MIZIA Efrem |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
15 |
CAKL Filip |
CZE |
|
|
10/9 |
|
|
|
CAKL Filip |
|
18 |
JAKUBEK Jakub |
|
10/2 |
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
31 |
|
|
|
10/0 |
|
|
|
HASÍK Jáchym |
2 |
HASÍK Jáchym |
CZE |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
12/12 |
43 |
48 |
postupující |
1 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
12/12 |
43 |
48 |
postupující |
3 |
VÍCHA |
Ivan |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
11/12 |
28 |
45 |
postupující |
4 |
LARYŠ |
Matyáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
10/12 |
24 |
41 |
postupující |
5 |
SOKOL |
Václav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
10/12 |
16 |
40 |
postupující |
6 |
VRTÍLEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
9/12 |
18 |
41 |
postupující |
7 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
9/12 |
18 |
40 |
postupující |
8 |
HOLEŠ |
Marek |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
8/12 |
19 |
40 |
postupující |
9 |
WALDSBERGER |
Jan |
CZE |
S.BRNO I |
7/12 |
12 |
33 |
postupující |
10 |
MIZIA |
Efrem |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
6/12 |
6 |
34 |
postupující |
11 |
ZAVORAL |
Michal |
CZE |
LOKO LIBEREC |
6/12 |
4 |
33 |
postupující |
12 |
VOJTA |
Jan |
CZE |
S.BRNO I |
5/12 |
0 |
30 |
postupující |
13 |
MALÝ |
Patrik |
|
BOHEMIANS |
5/12 |
-10 |
26 |
postupující |
14 |
PRSKAVEC |
Jan |
CZE |
LOKO LIBEREC |
4/12 |
-14 |
23 |
postupující |
15 |
CAKL |
Filip |
CZE |
Š.OSTRAVA |
3/12 |
-19 |
18 |
postupující |
16 |
SOSNA |
Leon |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
3/12 |
-21 |
18 |
postupující |
17 |
ŠTĚPNIČKA |
Petr |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
2/12 |
-27 |
16 |
postupující |
18 |
JAKUBEK |
Jakub |
|
JISKRA HAVLIČKŮV BROD |
2/12 |
-28 |
16 |
postupující |
19 |
KORÁB |
Tadeáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1/12 |
-33 |
11 |
postupující |
20 |
KAVECKÝ |
Max |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1/12 |
-37 |
7 |
postupující |
21 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0/12 |
-42 |
6 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1.000 |
22 |
24 |
postupující |
2 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
1.000 |
21 |
24 |
postupující |
3 |
VRTÍLEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
0.833 |
10 |
22 |
postupující |
4 |
LARYŠ |
Matyáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.833 |
9 |
19 |
postupující |
5 |
SOKOL |
Václav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.833 |
7 |
21 |
postupující |
6 |
VÍCHA |
Ivan |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0.833 |
6 |
21 |
postupující |
7 |
HOLEŠ |
Marek |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.667 |
9 |
19 |
postupující |
8 |
WALDSBERGER |
Jan |
CZE |
S.BRNO I |
0.667 |
9 |
18 |
postupující |
9 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
0.667 |
7 |
20 |
postupující |
10 |
VOJTA |
Jan |
CZE |
S.BRNO I |
0.500 |
6 |
19 |
postupující |
11 |
ZAVORAL |
Michal |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.500 |
3 |
19 |
postupující |
12 |
MIZIA |
Efrem |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.500 |
3 |
16 |
postupující |
13 |
MALÝ |
Patrik |
|
BOHEMIANS |
0.333 |
-4 |
14 |
postupující |
14 |
PRSKAVEC |
Jan |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.333 |
-9 |
11 |
postupující |
15 |
JAKUBEK |
Jakub |
|
JISKRA HAVLIČKŮV BROD |
0.167 |
-12 |
10 |
postupující |
16 |
KORÁB |
Tadeáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-12 |
8 |
postupující |
16 |
CAKL |
Filip |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.167 |
-12 |
8 |
postupující |
16 |
SOSNA |
Leon |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-12 |
8 |
postupující |
19 |
KAVECKÝ |
Max |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-15 |
5 |
postupující |
20 |
ŠTĚPNIČKA |
Petr |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-16 |
7 |
postupující |
21 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-20 |
4 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRSKAVEC Jan |
CZE |
|
|
1 |
0 |
V |
V |
1 |
1 |
|
2/6 |
-9 |
11 |
SOKOL Václav |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
5/6 |
7 |
21 |
HOLEŠ Marek |
CZE |
|
V |
2 |
|
V |
V |
1 |
V |
|
4/6 |
9 |
19 |
SOSNA Leon |
CZE |
|
1 |
2 |
1 |
|
1 |
0 |
V3 |
|
1/6 |
-12 |
8 |
MALÝ Patrik |
|
|
3 |
3 |
0 |
V |
|
0 |
V |
|
2/6 |
-4 |
14 |
KNOB Vladimír |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
21 |
24 |
KORÁB Tadeáš |
CZE |
|
V |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
|
1/6 |
-12 |
8 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VÍCHA Ivan |
CZE |
|
|
1 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
6 |
21 |
HOLÝ Lev |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
1 |
V |
3 |
|
4/6 |
7 |
20 |
SKLENÁŘ Oliver |
CZE |
|
1 |
0 |
|
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0/6 |
-20 |
4 |
VOJTA Jan |
CZE |
|
3 |
2 |
V |
|
2 |
V |
V |
|
3/6 |
6 |
19 |
VRTÍLEK Jakub |
CZE |
|
2 |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
10 |
22 |
JAKUBEK Jakub |
|
|
2 |
2 |
V |
0 |
1 |
|
1 |
|
1/6 |
-12 |
10 |
ZAVORAL Michal |
CZE |
|
3 |
V |
V |
1 |
3 |
V |
|
|
3/6 |
3 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPNIČKA Petr |
CZE |
|
|
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
V |
|
1/6 |
-16 |
7 |
WALDSBERGER Jan |
CZE |
|
V |
|
1 |
V |
V |
1 |
V |
|
4/6 |
9 |
18 |
LARYŠ Matyáš |
CZE |
|
V |
V2 |
|
V |
V |
1 |
V |
|
5/6 |
9 |
19 |
MIZIA Efrem |
CZE |
|
V |
2 |
2 |
|
V |
0 |
V |
|
3/6 |
3 |
16 |
KAVECKÝ Max |
CZE |
|
V |
1 |
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
1/6 |
-15 |
5 |
HASÍK Jáchym |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
22 |
24 |
CAKL Filip |
CZE |
|
3 |
0 |
1 |
0 |
V |
0 |
|
|
1/6 |
-12 |
8 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
1.000 |
22 |
24 |
postupující |
1 |
VÍCHA |
Ivan |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
1.000 |
22 |
24 |
postupující |
3 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1.000 |
21 |
24 |
postupující |
4 |
LARYŠ |
Matyáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.833 |
15 |
22 |
postupující |
5 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
0.833 |
11 |
20 |
postupující |
6 |
SOKOL |
Václav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.833 |
9 |
19 |
postupující |
7 |
HOLEŠ |
Marek |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.667 |
10 |
21 |
postupující |
8 |
VRTÍLEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
0.667 |
8 |
19 |
postupující |
9 |
MIZIA |
Efrem |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.500 |
3 |
18 |
postupující |
10 |
WALDSBERGER |
Jan |
CZE |
S.BRNO I |
0.500 |
3 |
15 |
postupující |
11 |
ZAVORAL |
Michal |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.500 |
1 |
14 |
postupující |
12 |
MALÝ |
Patrik |
|
BOHEMIANS |
0.500 |
-6 |
12 |
postupující |
13 |
PRSKAVEC |
Jan |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.333 |
-5 |
12 |
postupující |
14 |
VOJTA |
Jan |
CZE |
S.BRNO I |
0.333 |
-6 |
11 |
postupující |
15 |
CAKL |
Filip |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.333 |
-7 |
10 |
postupující |
16 |
SOSNA |
Leon |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.333 |
-9 |
10 |
postupující |
17 |
ŠTĚPNIČKA |
Petr |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-11 |
9 |
postupující |
18 |
JAKUBEK |
Jakub |
|
JISKRA HAVLIČKŮV BROD |
0.167 |
-16 |
6 |
postupující |
19 |
KORÁB |
Tadeáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-21 |
3 |
postupující |
20 |
KAVECKÝ |
Max |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-22 |
2 |
postupující |
20 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-22 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOJTA Jan |
CZE |
|
|
0 |
V |
0 |
0 |
V |
3 |
|
2/6 |
-6 |
11 |
LARYŠ Matyáš |
CZE |
|
V |
|
V |
2 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
15 |
22 |
KAVECKÝ Max |
CZE |
|
0 |
1 |
|
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0/6 |
-22 |
2 |
HASÍK Jáchym |
CZE |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
21 |
24 |
MIZIA Efrem |
CZE |
|
V |
2 |
V |
1 |
|
V |
3 |
|
3/6 |
3 |
18 |
PRSKAVEC Jan |
CZE |
|
1 |
0 |
V |
0 |
3 |
|
V |
|
2/6 |
-5 |
12 |
MALÝ Patrik |
|
|
V |
0 |
V |
0 |
V |
0 |
|
|
3/6 |
-6 |
12 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOLEŠ Marek |
CZE |
|
|
2 |
V |
V |
V |
V |
3 |
|
4/6 |
10 |
21 |
VÍCHA Ivan |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
22 |
24 |
CAKL Filip |
CZE |
|
1 |
0 |
|
V |
0 |
V |
1 |
|
2/6 |
-7 |
10 |
JAKUBEK Jakub |
|
|
1 |
0 |
1 |
|
0 |
V |
0 |
|
1/6 |
-16 |
6 |
ZAVORAL Michal |
CZE |
|
1 |
0 |
V |
V |
|
V |
1 |
|
3/6 |
1 |
14 |
KORÁB Tadeáš |
CZE |
|
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0 |
|
0/6 |
-21 |
3 |
HOLÝ Lev |
CZE |
|
V |
0 |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
11 |
20 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SOSNA Leon |
CZE |
|
|
V |
0 |
1 |
1 |
V |
0 |
|
2/6 |
-9 |
10 |
ŠTĚPNIČKA Petr |
CZE |
|
3 |
|
0 |
1 |
0 |
V |
1 |
|
1/6 |
-11 |
9 |
WALDSBERGER Jan |
CZE |
|
V |
V |
|
1 |
0 |
V |
2 |
|
3/6 |
3 |
15 |
SOKOL Václav |
CZE |
|
V3 |
V |
V |
|
0 |
V |
V |
|
5/6 |
9 |
19 |
KNOB Vladimír |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
22 |
24 |
SKLENÁŘ Oliver |
CZE |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0 |
|
0/6 |
-22 |
2 |
VRTÍLEK Jakub |
CZE |
|
V |
V |
V |
2 |
1 |
V |
|
|
4/6 |
8 |
19 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BORNA |
Ivo |
|
|
0 |
6 |
2 |
KARDAŠ |
|
|
|
2 |
5 |
3 |
KULIK |
|
|
|
0 |
2 |
1 |
MORAVCOVÁ |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
SYŘIŠTĚ |
|
|
|
2 |
6 |
1 |
ZWINGER |
|
|
|
2 |
5 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 31.1.2016 18:56:20