zpet do kalendare
23. JARNÍ POHÁR
FLERET MLADŠÍ ŽÁCI
VRŠOVICE 24. 01. 2016
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
2 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LOKO LIBEREC |
3 |
GRUFÍK |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
3 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
5 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
6 |
KVAPIL |
David |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
7 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
8 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
BANÍK MOST |
9 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
10 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
11 |
VÍCHA |
Ivan |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
12 |
RÜCKER |
Vojtěch |
CZE |
OREL HR.KR. |
13 |
KOLÁŘ |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
14 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
15 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
16 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
17 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
18 |
VRTÍLEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
19 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
20 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
21 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
22 |
BERNARD |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
23 |
ŠATNGL |
Jan Jakub |
CZE |
OREL HR.KR. |
24 |
RÁBL |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
25 |
ŠVANDA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
26 |
JANDA |
Herbert |
CZE |
USK PRAHA |
27 |
WIESNER |
Hugo |
CZE |
BOHEMIANS |
28 |
HYNEK |
Ondřej |
CZE |
USK PRAHA |
29 |
ŠINDLER |
Jan |
CZE |
BANÍK MOST |
30 |
ELEXA |
Pavel |
CZE |
BANÍK MOST |
31 |
KORSELT |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
32 |
ZAVORAL |
Michal |
CZE |
LOKO LIBEREC |
33 |
PRSKAVEC |
Jan |
CZE |
LOKO LIBEREC |
34 |
PETRÁK |
Štěpán |
CZE |
BANÍK MOST |
35 |
HRSTKA |
Marek |
CZE |
LOKO LIBEREC |
36 |
MALÝ |
Patrik |
CZE |
BOHEMIANS |
37 |
ŽÁRSKÝ |
Tadeáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
37 |
KOLÁŘ |
Vladimír |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
39 |
MOC |
Filip |
CZE |
LOKO LIBEREC |
40 |
HUDYMAČ |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
40 |
KUČERA |
David |
CZE |
BANÍK MOST |
42 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
CZE |
LOKO LIBEREC |
Čtvrt finale
1 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
|
|
SLEZÁK Martin |
8 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
12/2 |
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
5 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
|
12/5 |
|
|
|
GRUFÍK Michal |
|
4 |
KVAPIL David |
S.Šternberk |
7/6 |
|
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
3 |
HROMÁDKA Petr |
Loko Liberec |
|
|
12/2 |
|
|
|
HROMÁDKA Petr |
|
6 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
11/10 |
|
|
|
|
|
HROMÁDKA Petr |
7 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
11/10 |
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
2 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
11/10 |
Tableau d de 8
1 |
HASÍK Jáchym |
Slezan Opava |
|
|
|
BEDRNA Radek |
8 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
12/9 |
|
5 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
4 |
RÜCKER Vojtěch |
Orel Hr.Kr. |
12/4 |
|
3 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
|
|
GRUFÍK Michal |
6 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
12/7 |
|
7 |
VÍCHA Ivan |
Sp.Š.Zlín |
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
2 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
12/8 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
|
|
|
BEDRNA Radek |
8 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
5/4 |
|
5 |
KOLÁŘ Jakub |
Usk Praha |
|
|
|
VÍCHA Ivan |
4 |
VÍCHA Ivan |
Sp.Š.Zlín |
12/6 |
|
3 |
HOLÝ Lev |
S.Brno I |
|
|
|
GRUFÍK Michal |
6 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
11/9 |
|
7 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
2 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
12/6 |
Tableau de 64
1 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
|
|
SLEZÁK Martin |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
33 |
ZAVORAL Michal |
Loko Liberec |
|
12/5 |
|
|
|
ZAVORAL Michal |
|
32 |
PRSKAVEC Jan |
Loko Liberec |
12/9 |
|
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
17 |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
12/2 |
|
|
|
PĚNIČKA Ladislav |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KNOB Vladimír |
|
49 |
|
|
|
12/2 |
|
|
|
|
KNOB Vladimír |
|
|
16 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
9 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
|
|
12/4 |
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
|
41 |
|
|
|
12/2 |
|
|
|
|
RÁBL Martin |
|
|
24 |
RÁBL Martin |
S.Brno I |
|
|
|
|
|
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
25 |
ŠVANDA Jakub |
Usk Praha |
|
|
12/6 |
|
|
|
ŠVANDA Jakub |
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BEDRNA Radek |
57 |
|
|
|
12/2 |
|
|
|
BEDRNA Radek |
8 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
|
|
5 |
KVAPIL David |
S.Šternberk |
|
|
|
KVAPIL David |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
37 |
|
|
|
12/2 |
|
|
|
HYNEK Ondřej |
|
28 |
HYNEK Ondřej |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
21 |
BERNARD Vojtěch |
Slezan Opava |
|
|
12/3 |
|
|
|
BERNARD Vojtěch |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOLÁŘ Jakub |
|
53 |
|
|
|
11/10 |
|
|
|
|
KOLÁŘ Jakub |
|
|
12 |
KOLÁŘ Jakub |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
13 |
VÍCHA Ivan |
Sp.Š.Zlín |
|
|
|
12/2 |
|
|
|
VÍCHA Ivan |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VÍCHA Ivan |
|
45 |
|
|
|
12/4 |
|
|
|
|
ŠTENCEL Vít |
|
|
20 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
29 |
ŠINDLER Jan |
Baník Most |
|
|
12/5 |
|
|
|
ŠINDLER Jan |
|
36 |
MALÝ Patrik |
Bohemians |
12/0 |
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
61 |
|
|
|
12/3 |
|
|
|
HASÍK Jáchym |
4 |
HASÍK Jáchym |
Slezan Opava |
|
|
3 |
HROMÁDKA Petr |
Loko Liberec |
|
|
|
HROMÁDKA Petr |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
HROMÁDKA Petr |
35 |
HRSTKA Marek |
Loko Liberec |
|
12/1 |
|
|
|
ELEXA Pavel |
|
30 |
ELEXA Pavel |
Baník Most |
12/0 |
|
|
|
|
|
|
HROMÁDKA Petr |
19 |
HOLÝ Lev |
S.Brno I |
|
|
12/2 |
|
|
|
HOLÝ Lev |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HOLÝ Lev |
|
51 |
|
|
|
12/5 |
|
|
|
|
VRTÍLEK Jakub |
|
|
14 |
VRTÍLEK Jakub |
S.Brno I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HROMÁDKA Petr |
11 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
|
|
12/0 |
|
|
|
CIGÁNEK Jan |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RÜCKER Vojtěch |
|
43 |
|
|
|
12/7 |
|
|
|
|
RÜCKER Vojtěch |
|
|
22 |
RÜCKER Vojtěch |
Orel Hr.Kr. |
|
|
|
|
|
|
|
|
RÜCKER Vojtěch |
27 |
WIESNER Hugo |
Bohemians |
|
|
8/6 |
|
|
|
WIESNER Hugo |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
GRUFÍK Michal |
59 |
|
|
|
12/5 |
|
|
|
GRUFÍK Michal |
6 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
|
|
7 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
39 |
|
|
|
12/3 |
|
|
|
JANDA Herbert |
|
26 |
JANDA Herbert |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
HOLEMÝ Vojtěch |
23 |
ŠATNGL Jan Jakub |
Orel Hr.Kr. |
|
|
12/11 |
|
|
|
ŠATNGL Jan Jakub |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HOLEMÝ Vojtěch |
|
55 |
|
|
|
12/8 |
|
|
|
|
HOLEMÝ Vojtěch |
|
|
10 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
15 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
|
|
|
12/8 |
|
|
|
BEŇOVIČ Jonáš |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEŇOVIČ Jonáš |
|
47 |
|
|
|
12/7 |
|
|
|
|
KŘELINA Vít |
|
|
18 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
31 |
KORSELT Tomáš |
Loko Liberec |
|
|
12/4 |
|
|
|
KORSELT Tomáš |
|
34 |
PETRÁK Štěpán |
Baník Most |
12/6 |
|
|
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
63 |
|
|
|
12/2 |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
2 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
12/12 |
41 |
48 |
postupující |
2 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
12/12 |
36 |
46 |
postupující |
3 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LOKO LIBEREC |
12/12 |
32 |
47 |
postupující |
4 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
12/12 |
29 |
47 |
postupující |
5 |
KVAPIL |
David |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
11/12 |
37 |
47 |
postupující |
6 |
GRUFÍK |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
11/12 |
34 |
46 |
postupující |
7 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
10/12 |
28 |
44 |
postupující |
8 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
BANÍK MOST |
10/12 |
25 |
39 |
postupující |
9 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
10/12 |
23 |
41 |
postupující |
10 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
9/12 |
21 |
41 |
postupující |
11 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
9/12 |
20 |
43 |
postupující |
12 |
KOLÁŘ |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
9/12 |
16 |
44 |
postupující |
13 |
VÍCHA |
Ivan |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
9/12 |
15 |
37 |
postupující |
14 |
VRTÍLEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
8/12 |
17 |
41 |
postupující |
15 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
8/12 |
15 |
39 |
postupující |
16 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
8/12 |
15 |
38 |
postupující |
17 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
8/12 |
10 |
36 |
postupující |
18 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
8/12 |
8 |
37 |
postupující |
19 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
7/12 |
4 |
36 |
postupující |
20 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
6/12 |
6 |
34 |
postupující |
21 |
BERNARD |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
6/12 |
5 |
36 |
postupující |
22 |
RÜCKER |
Vojtěch |
CZE |
OREL HR.KR. |
6/12 |
5 |
32 |
postupující |
23 |
ŠATNGL |
Jan Jakub |
CZE |
OREL HR.KR. |
6/12 |
0 |
30 |
postupující |
24 |
RÁBL |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
5/12 |
-3 |
32 |
postupující |
25 |
ŠVANDA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
5/12 |
-3 |
28 |
postupující |
26 |
JANDA |
Herbert |
CZE |
USK PRAHA |
5/12 |
-5 |
29 |
postupující |
27 |
WIESNER |
Hugo |
CZE |
BOHEMIANS |
5/12 |
-9 |
26 |
postupující |
28 |
HYNEK |
Ondřej |
CZE |
USK PRAHA |
4/12 |
-4 |
28 |
postupující |
29 |
ŠINDLER |
Jan |
CZE |
BANÍK MOST |
4/12 |
-19 |
19 |
postupující |
30 |
ELEXA |
Pavel |
CZE |
BANÍK MOST |
3/12 |
-17 |
21 |
postupující |
31 |
KORSELT |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
3/12 |
-21 |
19 |
postupující |
32 |
PRSKAVEC |
Jan |
CZE |
LOKO LIBEREC |
3/12 |
-22 |
18 |
postupující |
33 |
ZAVORAL |
Michal |
CZE |
LOKO LIBEREC |
2/12 |
-17 |
23 |
postupující |
34 |
PETRÁK |
Štěpán |
CZE |
BANÍK MOST |
1/12 |
-31 |
14 |
postupující |
35 |
HRSTKA |
Marek |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1/12 |
-35 |
10 |
postupující |
36 |
MALÝ |
Patrik |
CZE |
BOHEMIANS |
1/12 |
-38 |
8 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
GRUFÍK |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1,000 |
19 |
24 |
postupující |
1 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
19 |
24 |
postupující |
3 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
18 |
24 |
postupující |
4 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1,000 |
16 |
24 |
postupující |
5 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1,000 |
13 |
24 |
postupující |
6 |
KVAPIL |
David |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0,833 |
19 |
23 |
postupující |
7 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,833 |
16 |
23 |
postupující |
8 |
VÍCHA |
Ivan |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0,833 |
12 |
22 |
postupující |
9 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
BANÍK MOST |
0,833 |
12 |
21 |
postupující |
10 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,833 |
11 |
23 |
postupující |
10 |
KOLÁŘ |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0,833 |
11 |
23 |
postupující |
12 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,833 |
11 |
20 |
postupující |
13 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,667 |
11 |
21 |
postupující |
14 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,667 |
6 |
20 |
postupující |
14 |
BERNARD |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,667 |
6 |
20 |
postupující |
14 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0,667 |
6 |
20 |
postupující |
17 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,667 |
4 |
18 |
postupující |
18 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
0,667 |
3 |
18 |
postupující |
19 |
ŠVANDA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0,500 |
3 |
17 |
postupující |
20 |
RÜCKER |
Vojtěch |
CZE |
OREL HR.KR. |
0,500 |
3 |
15 |
postupující |
21 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
0,500 |
2 |
18 |
postupující |
22 |
VRTÍLEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
0,500 |
1 |
18 |
postupující |
23 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,500 |
1 |
17 |
postupující |
24 |
ŠATNGL |
Jan Jakub |
CZE |
OREL HR.KR. |
0,500 |
-1 |
13 |
postupující |
25 |
JANDA |
Herbert |
CZE |
USK PRAHA |
0,500 |
-3 |
15 |
postupující |
26 |
HYNEK |
Ondřej |
CZE |
USK PRAHA |
0,333 |
-2 |
14 |
postupující |
27 |
RÁBL |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
0,333 |
-3 |
16 |
postupující |
28 |
ELEXA |
Pavel |
CZE |
BANÍK MOST |
0,333 |
-7 |
12 |
postupující |
29 |
WIESNER |
Hugo |
CZE |
BOHEMIANS |
0,333 |
-8 |
11 |
postupující |
30 |
ŠINDLER |
Jan |
CZE |
BANÍK MOST |
0,333 |
-9 |
10 |
postupující |
31 |
ZAVORAL |
Michal |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,167 |
-6 |
15 |
postupující |
32 |
PETRÁK |
Štěpán |
CZE |
BANÍK MOST |
0,167 |
-12 |
9 |
postupující |
33 |
PRSKAVEC |
Jan |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,167 |
-12 |
8 |
postupující |
34 |
KORSELT |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,167 |
-13 |
7 |
postupující |
35 |
HRSTKA |
Marek |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,167 |
-15 |
6 |
postupující |
36 |
MALÝ |
Patrik |
CZE |
BOHEMIANS |
0,167 |
-16 |
6 |
postupující |
37 |
ŽÁRSKÝ |
Tadeáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-17 |
7 |
vyřazen |
37 |
KOLÁŘ |
Vladimír |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,000 |
-17 |
7 |
vyřazen |
39 |
MOC |
Filip |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-18 |
6 |
vyřazen |
40 |
HUDYMAČ |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,000 |
-20 |
4 |
vyřazen |
40 |
KUČERA |
David |
CZE |
BANÍK MOST |
0,000 |
-20 |
4 |
vyřazen |
42 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-24 |
0 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
18 |
24 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
|
1 |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
4/6 |
6 |
20 |
BERNARD Vojtěch |
Slezan Opava |
|
2 |
2 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
20 |
WIESNER Hugo |
Bohemians |
|
0 |
2 |
1 |
|
V |
V |
0 |
|
2/6 |
-8 |
11 |
ZAVORAL Michal |
Loko Liberec |
|
2 |
1 |
3 |
3 |
|
V |
2 |
|
1/6 |
-6 |
15 |
KUČERA David |
Baník Most |
|
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
1 |
|
0/6 |
-20 |
4 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
|
0 |
V |
2 |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
4 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HROMÁDKA Petr |
Loko Liberec |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
13 |
24 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
3 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
11 |
23 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
2 |
3 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
11 |
21 |
ŽÁRSKÝ Tadeáš |
Loko Liberec |
|
1 |
1 |
0 |
|
3 |
1 |
1 |
|
0/6 |
-17 |
7 |
JANDA Herbert |
Usk Praha |
|
2 |
1 |
0 |
V |
|
V |
V |
|
3/6 |
-3 |
15 |
PETRÁK Štěpán |
Baník Most |
|
0 |
2 |
1 |
V |
0 |
|
2 |
|
1/6 |
-12 |
9 |
RÁBL Martin |
S.Brno I |
|
3 |
1 |
1 |
V |
3 |
V |
|
|
2/6 |
-3 |
16 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HUDYMAČ Michal |
Slezan Opava |
|
|
0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0/6 |
-20 |
4 |
KVAPIL David |
S.Šternberk |
|
V |
|
V |
V |
3 |
V |
V |
|
5/6 |
19 |
23 |
ŠATNGL Jan Jakub |
Orel Hr.Kr. |
|
V |
0 |
|
0 |
1 |
V |
V |
|
3/6 |
-1 |
13 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
V |
0 |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
11 |
20 |
KOLÁŘ Jakub |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
3 |
|
V |
V |
|
5/6 |
11 |
23 |
ELEXA Pavel |
Baník Most |
|
V |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
V |
|
2/6 |
-7 |
12 |
KORSELT Tomáš |
Loko Liberec |
|
V |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
|
|
1/6 |
-13 |
7 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
|
V |
V |
V |
3 |
V |
V |
|
5/6 |
16 |
23 |
ŠINDLER Jan |
Baník Most |
|
0 |
|
V |
V |
1 |
0 |
1 |
|
2/6 |
-9 |
10 |
KOLÁŘ Vladimír |
Slezan Opava |
|
1 |
2 |
|
1 |
0 |
0 |
3 |
|
0/6 |
-17 |
7 |
HRSTKA Marek |
Loko Liberec |
|
0 |
1 |
V |
|
0 |
0 |
1 |
|
1/6 |
-15 |
6 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
19 |
24 |
RÜCKER Vojtěch |
Orel Hr.Kr. |
|
1 |
V |
V |
V |
0 |
|
2 |
|
3/6 |
3 |
15 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
1 |
V |
V |
V |
1 |
V |
|
|
4/6 |
3 |
18 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
V |
V |
V |
2 |
V |
2 |
|
4/6 |
6 |
20 |
HYNEK Ondřej |
Usk Praha |
|
2 |
|
V |
V |
1 |
1 |
2 |
|
2/6 |
-2 |
14 |
MALÝ Patrik |
Bohemians |
|
0 |
0 |
|
V |
0 |
1 |
1 |
|
1/6 |
-16 |
6 |
MOC Filip |
Loko Liberec |
|
2 |
0 |
2 |
|
0 |
2 |
0 |
|
0/6 |
-18 |
6 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
1 |
|
5/6 |
12 |
21 |
HOLÝ Lev |
S.Brno I |
|
2 |
V |
V |
V |
2 |
|
2 |
|
3/6 |
2 |
18 |
HASÍK Jáchym |
Slezan Opava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
16 |
24 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRSKAVEC Jan |
Loko Liberec |
|
|
0 |
0 |
V |
0 |
1 |
3 |
|
1/6 |
-12 |
8 |
VÍCHA Ivan |
Sp.Š.Zlín |
|
V |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
22 |
ŠVANDA Jakub |
Usk Praha |
|
V |
0 |
|
V |
2 |
3 |
V |
|
3/6 |
3 |
17 |
SKLENÁŘ Oliver |
Loko Liberec |
|
0 |
0 |
0 |
|
0 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-24 |
0 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
19 |
24 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
|
V |
3 |
V |
V |
0 |
|
2 |
|
3/6 |
1 |
17 |
VRTÍLEK Jakub |
S.Brno I |
|
V |
3 |
2 |
V |
1 |
V |
|
|
3/6 |
1 |
18 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
23 |
24 |
postupující |
2 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1,000 |
19 |
23 |
postupující |
3 |
KVAPIL |
David |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
1,000 |
18 |
24 |
postupující |
4 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
1,000 |
17 |
22 |
postupující |
5 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1,000 |
13 |
23 |
postupující |
6 |
VRTÍLEK |
Jakub |
CZE |
S.BRNO I |
0,833 |
16 |
23 |
postupující |
7 |
GRUFÍK |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,833 |
15 |
22 |
postupující |
8 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
BANÍK MOST |
0,833 |
13 |
18 |
postupující |
9 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0,833 |
12 |
21 |
postupující |
9 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,833 |
12 |
21 |
postupující |
11 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,833 |
10 |
20 |
postupující |
12 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,667 |
11 |
21 |
postupující |
13 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,667 |
9 |
20 |
postupující |
14 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0,667 |
9 |
18 |
postupující |
15 |
KOLÁŘ |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0,667 |
5 |
21 |
postupující |
16 |
KŘELINA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
0,667 |
5 |
19 |
postupující |
17 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,667 |
4 |
16 |
postupující |
18 |
VÍCHA |
Ivan |
CZE |
SP.Š.ZLÍN |
0,667 |
3 |
15 |
postupující |
19 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
0,667 |
2 |
18 |
postupující |
20 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,500 |
5 |
17 |
postupující |
21 |
RÜCKER |
Vojtěch |
CZE |
OREL HR.KR. |
0,500 |
2 |
17 |
postupující |
22 |
ŠATNGL |
Jan Jakub |
CZE |
OREL HR.KR. |
0,500 |
1 |
17 |
postupující |
23 |
RÁBL |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
0,500 |
0 |
16 |
postupující |
24 |
WIESNER |
Hugo |
CZE |
BOHEMIANS |
0,500 |
-1 |
15 |
postupující |
25 |
BERNARD |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,333 |
-1 |
16 |
postupující |
26 |
HYNEK |
Ondřej |
CZE |
USK PRAHA |
0,333 |
-2 |
14 |
postupující |
26 |
JANDA |
Herbert |
CZE |
USK PRAHA |
0,333 |
-2 |
14 |
postupující |
28 |
ŠVANDA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0,333 |
-6 |
11 |
postupující |
29 |
KORSELT |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,333 |
-8 |
12 |
postupující |
30 |
PRSKAVEC |
Jan |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,333 |
-10 |
10 |
postupující |
31 |
ŠINDLER |
Jan |
CZE |
BANÍK MOST |
0,333 |
-10 |
9 |
postupující |
32 |
ELEXA |
Pavel |
CZE |
BANÍK MOST |
0,167 |
-10 |
9 |
postupující |
33 |
KOLÁŘ |
Vladimír |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,167 |
-11 |
10 |
postupující |
34 |
ZAVORAL |
Michal |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,167 |
-11 |
8 |
postupující |
35 |
MOC |
Filip |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,167 |
-15 |
7 |
postupující |
36 |
ŽÁRSKÝ |
Tadeáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,167 |
-19 |
4 |
postupující |
37 |
KUČERA |
David |
CZE |
BANÍK MOST |
0,000 |
-15 |
9 |
postupující |
38 |
PETRÁK |
Štěpán |
CZE |
BANÍK MOST |
0,000 |
-19 |
5 |
postupující |
39 |
HUDYMAČ |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,000 |
-20 |
4 |
postupující |
39 |
HRSTKA |
Marek |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-20 |
4 |
postupující |
41 |
MALÝ |
Patrik |
CZE |
BOHEMIANS |
0,000 |
-22 |
2 |
postupující |
41 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-22 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PĚNIČKA Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
0 |
0 |
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
4 |
16 |
VÍCHA Ivan |
Sp.Š.Zlín |
|
V |
|
0 |
V3 |
V |
V |
0 |
|
4/6 |
3 |
15 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
23 |
24 |
ZAVORAL Michal |
Loko Liberec |
|
0 |
2 |
0 |
|
1 |
V |
1 |
|
1/6 |
-11 |
8 |
ŠVANDA Jakub |
Usk Praha |
|
1 |
1 |
0 |
V |
|
V |
1 |
|
2/6 |
-6 |
11 |
MALÝ Patrik |
Bohemians |
|
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
|
0/6 |
-22 |
2 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
3 |
V |
1 |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
9 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KVAPIL David |
S.Šternberk |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
18 |
24 |
PETRÁK Štěpán |
Baník Most |
|
0 |
|
0 |
0 |
3 |
2 |
0 |
|
0/6 |
-19 |
5 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
|
2 |
V |
|
V |
V |
3 |
0 |
|
3/6 |
5 |
17 |
HYNEK Ondřej |
Usk Praha |
|
0 |
V |
0 |
|
V |
3 |
3 |
|
2/6 |
-2 |
14 |
ŽÁRSKÝ Tadeáš |
Loko Liberec |
|
0 |
V |
0 |
0 |
|
0 |
0 |
|
1/6 |
-19 |
4 |
HOLÝ Lev |
S.Brno I |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
0 |
|
4/6 |
2 |
18 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
15 |
22 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RÁBL Martin |
S.Brno I |
|
|
V |
2 |
1 |
V |
V |
1 |
|
3/6 |
0 |
16 |
KUČERA David |
Baník Most |
|
0 |
|
3 |
2 |
1 |
2 |
1 |
|
0/6 |
-15 |
9 |
KOLÁŘ Jakub |
Usk Praha |
|
V |
V |
|
2 |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
5 |
21 |
HASÍK Jáchym |
Slezan Opava |
|
V3 |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
13 |
23 |
ŠATNGL Jan Jakub |
Orel Hr.Kr. |
|
2 |
V |
V |
3 |
|
V |
0 |
|
3/6 |
1 |
17 |
MOC Filip |
Loko Liberec |
|
3 |
V |
0 |
0 |
0 |
|
0 |
|
1/6 |
-15 |
7 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
3 |
2 |
V |
V |
|
|
4/6 |
11 |
21 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SKLENÁŘ Oliver |
Loko Liberec |
|
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-22 |
2 |
WIESNER Hugo |
Bohemians |
|
V |
|
V |
1 |
0 |
3 |
V3 |
|
3/6 |
-1 |
15 |
BERNARD Vojtěch |
Slezan Opava |
|
V |
3 |
|
2 |
3 |
0 |
V |
|
2/6 |
-1 |
16 |
HROMÁDKA Petr |
Loko Liberec |
|
V |
V3 |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
19 |
23 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
0 |
|
V |
V |
|
5/6 |
10 |
20 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
1 |
2 |
|
V |
|
4/6 |
5 |
19 |
ELEXA Pavel |
Baník Most |
|
V |
2 |
0 |
0 |
0 |
3 |
|
|
1/6 |
-10 |
9 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
|
1 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
21 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
V |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
5/6 |
12 |
21 |
JANDA Herbert |
Usk Praha |
|
2 |
1 |
|
3 |
V |
0 |
V |
|
2/6 |
-2 |
14 |
KORSELT Tomáš |
Loko Liberec |
|
0 |
2 |
V |
|
1 |
1 |
V |
|
2/6 |
-8 |
12 |
ŠINDLER Jan |
Baník Most |
|
0 |
0 |
0 |
V |
|
1 |
V |
|
2/6 |
-10 |
9 |
VRTÍLEK Jakub |
S.Brno I |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
16 |
23 |
HUDYMAČ Michal |
Slezan Opava |
|
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
|
0/6 |
-20 |
4 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRSKAVEC Jan |
Loko Liberec |
|
|
2 |
0 |
V |
0 |
V |
0 |
|
2/6 |
-10 |
10 |
RÜCKER Vojtěch |
Orel Hr.Kr. |
|
V |
|
2 |
V |
2 |
V |
1 |
|
3/6 |
2 |
17 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
|
V |
V |
|
V |
0 |
V |
2 |
|
4/6 |
9 |
18 |
HRSTKA Marek |
Loko Liberec |
|
1 |
1 |
1 |
|
0 |
1 |
0 |
|
0/6 |
-20 |
4 |
BEDRNA Radek |
Baník Most |
|
V |
V3 |
V1 |
V |
|
V |
2 |
|
5/6 |
13 |
18 |
KOLÁŘ Vladimír |
Slezan Opava |
|
3 |
1 |
2 |
V |
0 |
|
0 |
|
1/6 |
-11 |
10 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
V |
V |
V3 |
V |
V3 |
V |
|
|
6/6 |
17 |
22 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CIMLER |
|
|
|
1 |
2 |
0 |
KARDAŠ |
|
|
|
2 |
7 |
0 |
KULÍK |
|
|
|
0 |
8 |
2 |
LÍSKOVEC |
|
|
|
2 |
0 |
0 |
PLOCH |
|
|
|
1 |
4 |
1 |
PROKEŠ |
|
|
|
2 |
4 |
2 |
PŘICHYSTAL |
|
|
|
2 |
7 |
0 |
SYŘIŠTĚ |
|
|
|
2 |
8 |
2 |
zpet do kalendare