zpet do kalendare
18. CENA VRŠOVIC
fleret kadeti
SOKOL Praha Vršovice 19.11.2016
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
TOTUŠEK |
Marek |
|
SOKOL BYSTŘICE |
2 |
KÖNIG |
Robert |
|
SOKOL BYSTŘICE |
3 |
CHREN |
Šimon |
|
BOHEMIANS |
3 |
TESAŘÍK |
Daniel |
|
S.BRNO I |
5 |
GERZIČÁK |
Daniel |
|
S.BRNO I |
6 |
CMIEL |
Martin |
|
Š. OSTRAVA |
7 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
|
Š. OSTRAVA |
8 |
POLÁK |
Marek |
|
S.BRNO I |
9 |
VYMAZAL |
Jan |
|
Š. OSTRAVA |
10 |
MOTTL |
David |
|
J.H.BROD |
11 |
KLOS |
Metoděj |
|
USK PRAHA |
12 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
|
Š.LIBEREC |
13 |
HOKEŠ |
Michal |
|
S. VRŠOVICE |
14 |
WIESNER |
Hugo |
|
BOHEMIANS |
15 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
|
Š.LIBEREC |
16 |
MAREŠ |
Matěj |
|
USK PRAHA |
17 |
PEJSAR |
Jan |
|
S. VRŠOVICE |
18 |
PEČINKA |
Michal |
|
SOKOL BYSTŘICE |
Čtvrt finale
1 |
TOTUŠEK Marek |
Sokol Bystřice |
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
8 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
15/1 |
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
5 |
GERZIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
15/14 |
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
|
4 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
3 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
|
15/10 |
|
|
|
CHREN Šimon |
|
6 |
CMIEL Martin |
Š. Ostrava |
15/10 |
|
|
|
|
|
KÖNIG Robert |
7 |
KOVÁŘ Tomáš |
Š. Ostrava |
|
15/9 |
|
|
|
KÖNIG Robert |
2 |
KÖNIG Robert |
Sokol Bystřice |
15/7 |
Tableau d de 8
1 |
GERZIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
|
|
GERZIČÁK Daniel |
8 |
PĚNIČKA Ladislav |
Š.Liberec |
15/8 |
|
5 |
VYMAZAL Jan |
Š. Ostrava |
|
|
|
POLÁK Marek |
4 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
15/13 |
|
3 |
KOVÁŘ Tomáš |
Š. Ostrava |
|
|
|
KOVÁŘ Tomáš |
6 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
15/6 |
|
7 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
|
|
CMIEL Martin |
2 |
CMIEL Martin |
Š. Ostrava |
15/9 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
PĚNIČKA Ladislav |
Š.Liberec |
|
|
|
PĚNIČKA Ladislav |
8 |
HOKEŠ Michal |
S. Vršovice |
15/14 |
|
5 |
WIESNER Hugo |
Bohemians |
|
|
|
KLOS Metoděj |
4 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
15/9 |
|
3 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Š.Liberec |
|
|
|
MOTTL David |
6 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
15/4 |
|
7 |
VYMAZAL Jan |
Š. Ostrava |
|
|
|
VYMAZAL Jan |
2 |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
15/7 |
Tableau de 16
1 |
TOTUŠEK Marek |
Sokol Bystřice |
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
16 |
PĚNIČKA Ladislav |
Š.Liberec |
15/6 |
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
9 |
HOKEŠ Michal |
S. Vršovice |
|
15/4 |
|
|
|
KOVÁŘ Tomáš |
8 |
KOVÁŘ Tomáš |
Š. Ostrava |
15/5 |
|
5 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
|
|
CHREN Šimon |
12 |
WIESNER Hugo |
Bohemians |
15/6 |
|
|
|
|
CHREN Šimon |
13 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
15/14 |
|
|
|
CMIEL Martin |
4 |
CMIEL Martin |
Š. Ostrava |
15/10 |
|
3 |
GERZIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
|
|
GERZIČÁK Daniel |
14 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Š.Liberec |
15/5 |
|
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
11 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
15/11 |
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
6 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
15/5 |
|
7 |
VYMAZAL Jan |
Š. Ostrava |
|
|
|
POLÁK Marek |
10 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
15/8 |
|
|
|
|
KÖNIG Robert |
15 |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
|
15/4 |
|
|
|
KÖNIG Robert |
2 |
KÖNIG Robert |
Sokol Bystřice |
15/0 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
TOTUŠEK |
Marek |
|
SOKOL BYSTŘICE |
10/10 |
36 |
50 |
postupující |
2 |
KÖNIG |
Robert |
|
SOKOL BYSTŘICE |
9/10 |
36 |
49 |
postupující |
3 |
GERZIČÁK |
Daniel |
|
S.BRNO I |
9/10 |
33 |
49 |
postupující |
4 |
CMIEL |
Martin |
|
Š. OSTRAVA |
9/10 |
29 |
49 |
postupující |
5 |
CHREN |
Šimon |
|
BOHEMIANS |
8/10 |
29 |
46 |
postupující |
6 |
TESAŘÍK |
Daniel |
|
S.BRNO I |
8/10 |
28 |
45 |
postupující |
7 |
VYMAZAL |
Jan |
|
Š. OSTRAVA |
6/10 |
0 |
30 |
postupující |
8 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
|
Š. OSTRAVA |
5/10 |
-1 |
32 |
postupující |
9 |
HOKEŠ |
Michal |
|
S. VRŠOVICE |
5/10 |
-2 |
33 |
postupující |
10 |
POLÁK |
Marek |
|
S.BRNO I |
4/10 |
-2 |
34 |
postupující |
11 |
MOTTL |
David |
|
J.H.BROD |
4/10 |
-10 |
29 |
postupující |
12 |
WIESNER |
Hugo |
|
BOHEMIANS |
4/10 |
-13 |
27 |
postupující |
13 |
KLOS |
Metoděj |
|
USK PRAHA |
3/10 |
-15 |
24 |
postupující |
14 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
|
Š.LIBEREC |
3/10 |
-18 |
25 |
postupující |
15 |
MAREŠ |
Matěj |
|
USK PRAHA |
1/10 |
-28 |
21 |
postupující |
16 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
|
Š.LIBEREC |
1/10 |
-33 |
15 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
TOTUŠEK |
Marek |
|
SOKOL BYSTŘICE |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
2 |
KÖNIG |
Robert |
|
SOKOL BYSTŘICE |
1.000 |
19 |
25 |
postupující |
3 |
CHREN |
Šimon |
|
BOHEMIANS |
0.800 |
17 |
24 |
postupující |
4 |
TESAŘÍK |
Daniel |
|
S.BRNO I |
0.800 |
13 |
21 |
postupující |
5 |
GERZIČÁK |
Daniel |
|
S.BRNO I |
0.800 |
12 |
24 |
postupující |
6 |
CMIEL |
Martin |
|
Š. OSTRAVA |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
7 |
VYMAZAL |
Jan |
|
Š. OSTRAVA |
0.600 |
4 |
18 |
postupující |
8 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
|
Š. OSTRAVA |
0.600 |
0 |
16 |
postupující |
9 |
WIESNER |
Hugo |
|
BOHEMIANS |
0.600 |
-2 |
16 |
postupující |
10 |
POLÁK |
Marek |
|
S.BRNO I |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
11 |
HOKEŠ |
Michal |
|
S. VRŠOVICE |
0.400 |
-1 |
14 |
postupující |
12 |
KLOS |
Metoděj |
|
USK PRAHA |
0.400 |
-5 |
12 |
postupující |
13 |
MOTTL |
David |
|
J.H.BROD |
0.400 |
-6 |
12 |
postupující |
14 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
|
Š.LIBEREC |
0.200 |
-10 |
14 |
postupující |
15 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
|
Š.LIBEREC |
0.200 |
-15 |
8 |
postupující |
16 |
MAREŠ |
Matěj |
|
USK PRAHA |
0.000 |
-15 |
10 |
postupující |
17 |
PEJSAR |
Jan |
|
S. VRŠOVICE |
0.000 |
-17 |
8 |
vyřazen |
18 |
PEČINKA |
Michal |
|
SOKOL BYSTŘICE |
0.000 |
-23 |
2 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GERZIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
|
4 |
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
KOVÁŘ Tomáš |
Š. Ostrava |
|
V |
|
0 |
V |
V |
1 |
|
3/5 |
0 |
16 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
4 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
17 |
24 |
PEČINKA Michal |
Sokol Bystřice |
|
1 |
0 |
0 |
|
0 |
1 |
|
0/5 |
-23 |
2 |
HOKEŠ Michal |
S. Vršovice |
|
1 |
2 |
1 |
V |
|
V |
|
2/5 |
-1 |
14 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
1 |
V |
1 |
V |
0 |
|
|
2/5 |
-5 |
12 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
WIESNER Hugo |
Bohemians |
|
|
1 |
0 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
-2 |
16 |
KÖNIG Robert |
Sokol Bystřice |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
CMIEL Martin |
Š. Ostrava |
|
V |
4 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Š.Liberec |
|
4 |
0 |
3 |
|
2 |
V |
|
1/5 |
-10 |
14 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
4 |
1 |
4 |
V |
|
V |
|
2/5 |
-1 |
19 |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
|
0 |
0 |
3 |
4 |
3 |
|
|
0/5 |
-15 |
10 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TOTUŠEK Marek |
Sokol Bystřice |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
PĚNIČKA Ladislav |
Š.Liberec |
|
0 |
|
V |
1 |
1 |
1 |
|
1/5 |
-15 |
8 |
PEJSAR Jan |
S. Vršovice |
|
2 |
3 |
|
0 |
1 |
2 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
|
1 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
13 |
21 |
VYMAZAL Jan |
Š. Ostrava |
|
1 |
V |
V |
2 |
|
V |
|
3/5 |
4 |
18 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
0 |
V |
V |
0 |
2 |
|
|
2/5 |
-6 |
12 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
GERZIČÁK |
Daniel |
|
S.BRNO I |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
2 |
CMIEL |
Martin |
|
Š. OSTRAVA |
1.000 |
20 |
25 |
postupující |
3 |
TOTUŠEK |
Marek |
|
SOKOL BYSTŘICE |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
4 |
KÖNIG |
Robert |
|
SOKOL BYSTŘICE |
0.800 |
17 |
24 |
postupující |
5 |
TESAŘÍK |
Daniel |
|
S.BRNO I |
0.800 |
15 |
24 |
postupující |
6 |
CHREN |
Šimon |
|
BOHEMIANS |
0.800 |
12 |
22 |
postupující |
7 |
HOKEŠ |
Michal |
|
S. VRŠOVICE |
0.600 |
-1 |
19 |
postupující |
8 |
VYMAZAL |
Jan |
|
Š. OSTRAVA |
0.600 |
-4 |
12 |
postupující |
9 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
|
Š. OSTRAVA |
0.400 |
-1 |
16 |
postupující |
10 |
POLÁK |
Marek |
|
S.BRNO I |
0.400 |
-1 |
15 |
postupující |
11 |
MOTTL |
David |
|
J.H.BROD |
0.400 |
-4 |
17 |
postupující |
12 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
|
Š.LIBEREC |
0.400 |
-8 |
11 |
postupující |
13 |
KLOS |
Metoděj |
|
USK PRAHA |
0.200 |
-10 |
12 |
postupující |
14 |
WIESNER |
Hugo |
|
BOHEMIANS |
0.200 |
-11 |
11 |
postupující |
15 |
MAREŠ |
Matěj |
|
USK PRAHA |
0.200 |
-13 |
11 |
postupující |
16 |
PEJSAR |
Jan |
|
S. VRŠOVICE |
0.200 |
-17 |
7 |
postupující |
17 |
PEČINKA |
Michal |
|
SOKOL BYSTŘICE |
0.000 |
-12 |
9 |
postupující |
18 |
PĚNIČKA |
Ladislav |
|
Š.LIBEREC |
0.000 |
-18 |
7 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VYMAZAL Jan |
Š. Ostrava |
|
|
V |
1 |
V |
0 |
V1 |
|
3/5 |
-4 |
12 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
3 |
|
4 |
V |
0 |
V |
|
2/5 |
-4 |
17 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
V |
V |
|
V |
2 |
V |
|
4/5 |
12 |
22 |
MAREŠ Matěj |
Usk Praha |
|
3 |
2 |
0 |
|
1 |
V |
|
1/5 |
-13 |
11 |
GERZIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
PEČINKA Michal |
Sokol Bystřice |
|
0 |
4 |
0 |
4 |
1 |
|
|
0/5 |
-12 |
9 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
|
V |
2 |
1 |
V |
2 |
|
2/5 |
-1 |
15 |
PEJSAR Jan |
S. Vršovice |
|
0 |
|
0 |
0 |
2 |
V |
|
1/5 |
-17 |
7 |
KÖNIG Robert |
Sokol Bystřice |
|
V |
V |
|
4 |
V |
V |
|
4/5 |
17 |
24 |
CMIEL Martin |
Š. Ostrava |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
20 |
25 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Š.Liberec |
|
1 |
V |
0 |
0 |
|
V |
|
2/5 |
-8 |
11 |
WIESNER Hugo |
Bohemians |
|
V |
4 |
0 |
0 |
2 |
|
|
1/5 |
-11 |
11 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TOTUŠEK Marek |
Sokol Bystřice |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
KOVÁŘ Tomáš |
Š. Ostrava |
|
0 |
|
V |
V |
2 |
4 |
|
2/5 |
-1 |
16 |
PĚNIČKA Ladislav |
Š.Liberec |
|
1 |
0 |
|
2 |
0 |
4 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
2 |
2 |
V |
|
1 |
2 |
|
1/5 |
-10 |
12 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
|
4 |
V |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
15 |
24 |
HOKEŠ Michal |
S. Vršovice |
|
3 |
V |
V |
V |
1 |
|
|
3/5 |
-1 |
19 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CIMLER |
|
|
|
0 |
5 |
1 |
KARDAŠ |
|
|
|
0 |
5 |
1 |
KURFÜRST |
|
|
|
2 |
3 |
1 |
MORAVEC |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
PROKEŠ |
|
|
|
2 |
5 |
4 |
ROČEK |
|
|
|
2 |
1 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 19.11.2016 19:41:12