Slovenský šermiarsky zväz, Junácka 6, 832 80 Bratislava
Rozpis súťaží č.6a do 30.6.2001
Názov: Majstrovstvá SR
Kategória, zbraň: kadeti, kadetky, fleuret
Názov: Rebríček seniori
Kategória, zbraň: seniori, fleuret
Dátum konania: 7.4.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ Šamorín, K. Forgách
Miesto: Šermiareň, Veterná 18
Prihlášky do: 4.4.2001
Na adresu: KŠ Šamorín, Veterná 18, 931 01 Šamorín
Fax, Tel.: 0708/562 3298
Začiatok súťaže: 10:00
Hlavný rozhodca: Fehér V.
Ďalší rozhodcovia: Rozmuš, Lančarič, Jurkovič
Názov: Rebríček mladší žiaci (88)
Kategória, zbraň: mladší žiaci, mladšie žiačky, fleuret
Dátum konania: 8.4.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ Šamorín, K. Forgách
Miesto: Šermiareň, Veterná 18
Prihlášky do: 4.4.2001
Na adresu: KŠ Šamorín, Veterná 18, 931 01 Šamorín
Fax, Tel.: 0708/562 3298
Začiatok súťaže: kadeti, kadetky 10:00
Hlavný rozhodca: Rozmuš
Ďalší rozhodcovia: D. Králik, Ba. Fehér, Végh
Názov: Rebríček žiakov
Kategória, zbraň: žiaci, žiačky, fleuret
Dátum konania: 22.4.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Žižka, Ing.Linder
Miesto: ZŠ Dubová, Bratislava
Prihlášky do: 18.4.2001
Na adresu: Dr. Bokes, Strakova 1, Bratislava, tel.5443 4076
Začiatok súťaže: žiaci 9:00
žiačky 12:00
Hlavný rozhodca: Dr.Bokes
Ďalší rozhodcovia: Bottan, Kaczorová, Ginzery
Názov: Slovácký kord – rebríček žiakov a turnaj kadetov
Kategória, zbraň: žiaci, žiačky, kadeti, kadetky, kord
Dátum konania: 21.-22.4.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: š.o. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, Ing.Libor Karásek
Miesto: Městská sportovní hala, Nám. Míru, Uh. Hradiště
Prihlášky do: 19.4.2001
Na adresu: Ing.Libor Karásek, Pod Svahy 1000, 686 01 Uh.Hradiště,
tel: 0632/525103-104, fax: 0632/551071
Začiatok súťaže: 21.4. 10:00 žiačky
12:00 žiaci
22.4. 10:00 kadetky
12:00 kadeti
Poznámky: 1. Do tělocvičny vstup pouze v sálové obuvi
2. Turnaj pre žiakov a žiačky nahradzuje rebríček v Tate, ktorý sa mal konať
31.3.2001
Názov: Memorial Andreja Frankla
Kategória, zbraň: mladší žiaci (88), mladšie žiačky (88), fleuret
Dátum konania: 12.5.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ STU Bratislava, Ing. Králik
Miesto: ZŠ Grösslingova 48, Bratislava
Prihlášky do: 9.5.2001
Na adresu: kralik@justice.gov.sk
fax zväz: 4924 9540 alebo fax Ing. Králik: 5935 3287
Začiatok súťaže: žiaci 9:00
žiačky 9:00
Hlavný rozhodca: p. Jurkovič
Ďalší rozhodcovia: D. Králik, Kaczorová, P. Forgách
Názov: Majstrovsvá SR
Kategória, zbraň: žiaci, žiačky, fleuret
Dátum konania: 19.5.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Žižka, Ing.Bottan
Miesto: ZŠ Dubová, Bratislava
Prihlášky do: 16.5.2001
Na adresu: Ing. Pavol Bottan, P.Horova 15, Bratislava, telefón: 6477 8697
Začiatok súťaže: žiaci aj žiačky 9:00
Hlavný rozhodca: Linder
Ďalší rozhodcovia: D. Králik, Ginzery, Végh
Názov: Rebríček žiakov
Kategória, zbraň: žiaci, žiačky, kord
Dátum konania: 20.5.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Žižka, Dr. Bokes
Miesto: ZŠ Dubová, Bratislava
Prihlášky do: 16.5.2001
Na adresu: Dr. Bokes, Strakova 1, Bratislava, tel.5443 4076
Začiatok súťaže: žiaci 9:00
žiačky 11:00
Hlavný rozhodca: Linder
Ďalší rozhodcovia: Fridrich, Gerboc, Setnický
Názov: Majstrovstvá SR
Kategória, zbraň: juniori, juniorky, kord
Dátum konania: 26.5.2000
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: UK Bratislava, Dr. Érsek
Miesto: Športová hala Mladosť, Bratislava
Prihlášky do: 23.5.2000
Na adresu: fax: 07/443 72 418
Začiatok súťaže: juniori: 9:00
juniorky: 11:00
súťaž družstiev po skončení súťaže jednotlivcov
Hlavný rozhodca: Dobos
Ďalší rozhodcovia: Horvath, Horník Ján, Bujnovský, Kazík D., Tomášek, Palko
Názov: Rebríček UK
Kategória, zbraň: seniori, seniorky, kord
Dátum konania: 27.5.2000
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: UK Bratislava, Dr. Érsek
Miesto: Športová hala Mladosť, Bratislava
Prihlášky do: 23.5.2000
Na adresu: fax: 07/443 72 418
Začiatok súťaže: seniori 9:00
seniorky 11:00
Hlavný rozhodca: Dobos
Ďalší rozhodcovia: Kazík D., Horváth, Štofanik, Bokes, Baierová
Názov: Rebríček juniori
Kategória, zbraň: juniori, juniorky fleuret
Dátum konania: 27.5.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ Šamorín, K. Forgách
Miesto: Šermiareň, Veterná 18
Prihlášky do: 23.5.2001
Na adresu: KŠ Šamorín, Veterná 18, 931 01 Šamorín
Fax, Tel.: 0708/562 3298
Začiatok súťaže: juniori, juniorky 10:00
Hlavný rozhodca: Králik J.
Ďalší rozhodcovia: Králik D., Nagy, Fehér V.
Názov: Majstrovstvá SR
Kategória, zbraň: kadeti, kadetky, kord
Dátum konania: 2.6.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ Nová Dubnica, Ján Štofaník
Miesto: ZŠ Trenčianska ulica
Prihlášky do: 28.5.2001
Na adresu: Ján Štofanik, ul. SNP 76/23, 018 51 Nová Dubnica, tel.0827/44 333 45
Začiatok súťaže: kadeti 9:00
kadetky 11:00
súťaž družstiev po skončení súťaže jednotlivcov
Hlavný rozhodca: Linder
Ďalší rozhodcovia: Horník Ju., Tomášek, Gerboc
Názov: Majstrovstvá SR (mladší žiaci 88)
Kategória, zbraň: mladší žiaci, mladšie žiačky, fleuret
Dátum konania: 2.6.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ STU Bratislava, Ing. Králik
Miesto: ZŠ Grösslingova 48, Bratislava
Prihlášky do: 28.5.2001
Na adresu: kralik@justice.gov.sk
fax zväz: 4924 9540 alebo fax Ing. Králik: 5935 3287
Začiatok súťaže: žiaci 9:00
žiačky 9:00
Hlavný rozhodca: p. Jurkovič
Ďalší rozhodcovia: D. Králik, Rudohradský, Végh, Ginzery
Názov: Majstrovstvá SR
Kategória, zbraň: žiaci, žiačky, kord
Dátum konania: 9.6.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Žižka, Dr. Bokes
Miesto: ZŠ Dubová, Bratislava
Prihlášky do: 6.6.2001
Na adresu: Dr. Bokes, Strakova 1, Bratislava, tel.5443 4076
Začiatok súťaže: žiaci 9:00
žiačky 9:00
Hlavný rozhodca: Linder
Ďalší rozhodcovia: Fridrich, Bokes T., Gejmovský, Gerboc
Názov: Rebríček senioriek
Kategória, zbraň: seniorky, kord
Dátum konania: 9.6.2001
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Žižka, Dr. Bokes
Miesto: ZŠ Dubová, Bratislava
Prihlášky do: 6.6.2001
Na adresu: Dr. Bokes, Strakova 1, Bratislava, tel.5443 4076
Začiatok súťaže: 12:00
Hlavný rozhodca: Horník Ján
Ďalší rozhodcovia: Dr. Miller, J. Miller, D. Kazik, Linder
Názov: Rebríček UK
Kategória, zbraň: seniori, kord
Dátum konania: 10.6.2000
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Žižka, Dr. Bokes
Miesto: ZŠ Dubová
Prihlášky do: 5.6.2000
Na adresu: fax: Dr. Bokes, Strakova 1, Bratislava, tel.5443 4076
Začiatok súťaže: seniori 9:00
Hlavný rozhodca: Dobos
Ďalší rozhodcovia: Dr. Miller, D. Kazik, Linder, Baierová
Rozpis ku kordovým pretekom v Olomouci vyjde keď bude k dispozícii český rozpis.
Za ŠTK
Ján Horník