ČESKÝ
ŠERMÍŘSKÝ SVAZROZPIS SOUTĚŽÍ Č. 4 - 2000/2001
Upozornění: Cena USK 24.-25.2.2001 se koná v kordu, nikoliv ve fleretu, jak bylo omylem uvedeno v některých výtiscích Rozpisu č.3. |
Změny v kalendáři: |
VT v kordu žen 24.-25.3.2001 se koná v Praze (původně plánován do Tauberbischofsheimu). |
Nově je zařazen šavlový turnaj “Zlatý list Houštky”, který pořádá ŠK Houštka dne 14.4.2001. |
disciplina |
- |
fleret juniorky, seniorky |
|||
pořadatel |
- |
š.o. Sokol Brno I. |
|||
ředitel |
- |
RNDr. Miroslava Peštálová |
|||
místo |
- |
šermírna oddílu, Kounicova 20, od hl.nádr. tram 12,13 směr Královo pole, Bystrc do zastávky Veveří |
|||
datum |
- |
so 3.3. |
od 10.00 h. juniorky od 12.00 h. seniorky |
||
přihlášky |
- |
do 2.3. do 15.00 h. na adresu Jaroslava Pikhartová, Mečířova 45, 612 00 Brno, tel.zam: 05/41248513, fax: 05/41212805 |
|||
ubytování |
- |
hotel TRIUMPH, Vodova 108, tel: 05/41216637, tram 12,13 od Hl.nádr., výstup Červinkova |
|||
rozhodčí |
- |
K.Vincencová |
Pražský turnaj mládeže |
|||||
disciplina |
- |
fleret žáci a žačky |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1, tel/fax zam: 02/71747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
so 10.3. |
od 10.00 h. žáci od 15.00 h. žačky |
||
přihlášky |
- |
do 8.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 02/71747128 ubytovna Vzlet, tel: 02/71743000 hotel RONNI, tel: 02/71742390 |
|||
rozhodčí |
- |
M.Grulich |
disciplina |
- |
kord junioři x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Lokomotiva Karlovy Vary |
|||
ředitel |
- |
Miroslav Hron, Budovatelů 3 , 360 01 K.Vary, tel: 017/3223863 |
|||
místo |
- |
šermírna oddílu, Růžový vrch, bus 5,14 |
|||
datum |
- |
so 10.3. |
od 10.00 h. |
||
přihlášky |
- |
do 7.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
lze objednat současně s přihláškou |
|||
rozhodčí |
- |
J.Douba |
disciplina |
- |
kord senioři x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Lokomotiva Karlovy Vary |
|||
ředitel |
- |
Miroslav Hron, Budovatelů 3, 360 01 K.Vary, tel: 017/3223863 |
|||
místo |
- |
šermírna oddílu, Růžový vrch, bus 5,14 |
|||
datum |
- |
ne 11.3. |
od 10.00 h. |
||
přihlášky |
- |
do 7.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
lze objednat současně a přihláškou |
|||
rozhodčí |
- |
J.Douba |
disciplina |
- |
fleret žáci, žačky, kadeti, kadetky |
|||
pořadatel |
- |
KŠ SK Zlín |
|||
ředitel |
- |
Ing. Martin Rotter, Vršava 4441, 760 01 Zlín, tel: 067/7212661 |
|||
místo |
- |
tělocvična 16.ZŠ, Jižní Svahy, Zlín, bus 6,7,8,9,10 |
|||
datum |
- |
so 17.3. |
od 10.00 h. žačky od 11.30 h. žáci |
||
ne 18.3. |
od 9.00 h. kadetky od 10.30 h. kadeti |
||||
přihlášky |
- |
do 10.3. na adresu: Ing. Zdeněk Maloň, Hluboká 4149, 760 01 Zlín |
|||
ubytování |
- |
penzion BALTACI, U Náhonu 3946, 760 01 Zlín, tel: 067/7220799, 39159 |
|||
rozhodčí |
- |
P.Vaníček |
disciplina |
- |
kord kadeti x, kadetky x |
|||
pořadatel |
- |
Centrum sportovního šermu SC Praha |
|||
ředitel |
- |
Ing. Karel Křemen, Ploskovická 5, 184 00 Praha 8, tel: 02/6899156, fax: 02/8542497, E-mail: kremen@raz-dva.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična ZŠ Tupolevova, Praha 9 - Letňany , od metra B “Palmovka”bus 233 do stanice Dobratická |
|||
datum |
- |
so 17.3. |
od 10.00 h. kadeti od 13.00 h. kadetky |
||
přihlášky |
- |
do 15.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Ubytovací zařízení ISŠT-COT, Jizerská 744, Praha 9-Čakovice, tel: 02/83930346, od metra B Českomoravská bus 159 |
|||
rozhodčí |
- |
J.Valha |
disciplina |
- |
kord žáci x, žačky x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Olga a Jiří Vincencovi, Řeznická 13, 110 00 Praha 1, tel.byt: 02/22232596, |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
ne 18.3. |
od 10.00 h. žáci od 14.30 h. žačky |
||
přihlášky |
- |
30 min. před soutěží |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 02/71747128 hotel RONNI, tel: 02/71742390 |
|||
rozhodčí |
- |
J.Valha |
disciplina |
- |
šavle senioři, seniorky, junioři, juniorky, kadeti a žáci |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1, tel/fax zam: 02/71747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
so 17.3. |
od 10.00 h. žáci od 10.30 h. kadeti + juniorky od 12.00 h. junioři + seniorky od 15.00 h. senioři |
||
přihlášky |
- |
do 15.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 02/71747128 ubytovna Vzlet, tel: 02/71743000 hotel RONNI, tel: 02/71742390 |
|||
rozhodčí |
- |
mgr.V.Plch |
disciplina |
- |
kord junioři x |
|||
pořadatel |
- |
Centrum sportovního šermu SC Praha |
|||
ředitel |
- |
Ing. Karel Křemen, Ploskovická 5, 184 00 Praha 8, tel: 02/6899156, fax: 02/8542497, E-mail: kremen@raz-dva.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična ZŠ Tupolevova, Praha 9 - Letňany, od metra B “Palmovka” bus 233 do stanice Dobratická |
|||
datum |
- |
so 24.3. |
od 10.00 h. |
||
přihlášky |
- |
do 22.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Ubytovací zařízení ISŠT-COT, Jizerská 744, Praha 9-Čakovice, tel: 02/83930346, od metra B Českomoravská bus 159 |
|||
rozhodčí |
- |
O.Vincencová |
disciplina |
- |
fleret senioři, junioři |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1, tel/fax zam: 02/71747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
so 31.3. |
od 10.00 h. junioři od 14.00 h. senioři |
||
přihlášky |
- |
do 29.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 02/71747128 hotel RONNI, tel: 02/71742390 |
|||
rozhodčí |
- |
Ing. M.Dušek |
disciplina |
- |
fleret seniorky, juniorky |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1, tel/fax zam: 02/71747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
ne 1.4. |
od 10.00 h. juniorky od 13.00 h. seniorky |
||
přihlášky |
- |
do 29.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 02/71747128 hotel RONNI, tel: 02/71742390 |
|||
rozhodčí |
- |
Ing. M.Dušek |
Ještědský pohár 2001 |
|||||
disciplina |
- |
kord senioři x, seniorky x, juniorky x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Lokomotiva Liberec |
|||
ředitel |
- |
Petr Brabec, Gagarinova 786, 460 07 Liberec 6, tel/fax: 048/5102745, mobil: 0603 448661, E-mail: elra@telecom.cz nebo na adresu oddílu: fencing@kgb.cz |
|||
místo |
- |
všechny tělocvičny TJ, Jablonecká 21, Liberec 1, tram 2,3 do stanice Nám. F.X. Šaldy, odtud okolo hotelu Liberec cca 300 m |
|||
datum |
- |
so 31.3. |
od 10.00 h. senioři od 14.00 h. seniorky |
||
ne 1.4. |
od 11.00 h. juniorky |
||||
přihlášky |
- |
do 29.3. na adresu ředitele pouze faxem, mailem, poštou |
|||
ubytování |
- |
Hotel Česká beseda, Na Rybníčku - 048/5103171 Hotel Liberec, Šaldovo nám. - 048/2710028 nebo 2710605 Ubytování v soukromí (penziony) pí. Medková - 048/2770424 |
|||
rozhodčí |
- |
O.Kubišta |
|||
poznámka |
- |
Vstup do tělocvičen pouze po přezutí do sportovní sálové obuvi. Po dobu turnaje bude otevřeno občerstvení přímo v prostorách TJ V sobotu 31.3.2001 společenský večer v blízké Svijanské restauraci, všichni srdečně zváni. Pivo, víno, výborná kuchyně, skvělá a pohledná obsluha, útrata za vlastní. |
disciplina |
- |
kord senioři III.VT, seniorky III.VT |
|||
pořadatel |
- |
š.o. Sokol Dejvice I. + VŠTJ Ekonom Praha |
|||
ředitel |
- |
Mgr. Radko Trohař, Bubenečská 8, 160 00 Praha 6, tel: 02/3115258 |
|||
místo |
- |
Sokolovna Dejvice I., Bubenečská 4, Praha 6, tram 1,8,18,25,26, metro A |
|||
datum |
- |
so 7.4. |
od 10.00 h. senioři III.VT od 15.00 h. seniorky III.VT |
||
přihlášky |
- |
30 min. před zahájením soutěže |
|||
ubytování |
- |
pořadatel neuvádí |
disciplina |
- |
šavle žáci, kadeti + juniorky, junioři + seniorky, senioři |
|||
pořadatel |
- |
ŠK Houštka |
|||
ředitel |
- |
Ladislav Jeník, Dřísy 49, 277 14 |
|||
místo |
- |
Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem, www.sport-centrum.cz cca 500 m z nám. Brandýs n. L., směr Kostelec n. L. |
|||
datum |
- |
so 14.4. |
od 10.00 h. šavle žáci od 11.00 h. šavle kadeti + juniorky od 12.00 h. šavle junioři + seniorky od 13.00 h. šavle senioři |
||
přihlášky |
- |
do 13. 4. písemně na adresu: Kamil Svoboda, Královická 1687, 250 01, Brandýs n. L., tel.: 0602-225 269, fax: 0202-811673, e-mail: k.svoboda@procom-bohemia.cz |
|||
ubytování |
- |
Hotel Sportcentrum, Kostelecká 1776,Brandýs n.L. tel.: 0202-804400-1, fax: 0202-803801, e-mail: info@sport-centrum.cz ,web: www.sport-centrum.cz 1-3. lůžkové pokoje – 1.200 – 2.000,- Kč/noc turistická ubytovna – 70 – 650,- Kč/noc |
|||
rozhodčí |
- |
mgr. V.Plch |
Mezinárodní turnaj |
|||||
disciplina |
- |
fleret senioři, seniorky jednotlivci a tříčlenná družstva |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Sokol Praha Vršovice |
|||
ředitel |
- |
Ing. Miroslav Doležel, Krymská 36, 101 00 Praha 10, fax: 02/71032655 E-mail: mdolezel@rsts.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična Sokola Praha Vršovice, Sportovní 1, Praha 10, ze stanice metra I.P.Pavlova tram č. 4,22,23 do stanice Vršovické náměstí |
|||
datum |
- |
so 21.4. |
od 10.00 h. senioři jednotl. od 12.00 h. seniorky jednotl. |
||
- |
ne 22.4. |
od 9.30 h. senioři družstva od 11.00 h. seniorky družstva |
|||
přihlášky |
- |
do 19.4. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
ubytovna Vzlet, tel: 02/71743000 hotel HASA, tel: 02/71747128 hotel RONNI, tel: 02/71742390 |
|||
rozhodčí |
- |
K.Vincencová |
1.ročník |
|||||
disciplina |
- |
kord žáci x, žačky x, kadeti x, kadetky x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště |
|||
ředitel |
- |
Ing.Libor Karásek, Pod Svahy 1000, 686 01 Uh.Hradiště, tel: 0632/525103-104, fax: 0632/551071 |
|||
místo |
- |
Městská sportovní hala, Nám. Míru, Uh. Hradiště |
|||
datum |
- |
so 21.4. |
od 10.00 h. žačky od 12.00 h. žáci |
||
ne 22.4. |
od 10.00 h. kadetky od 12.00 h. kadeti |
||||
přihlášky |
- |
do 19.4. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel Fojta, Masarykovo nám.155, tel: 0632/551237 hotel Morava, Šafaříkova 855, tel: 0632/551508 hotel Grand, Palackého nám.349, tel: 0632/551511 Hotel U Lázní, Ostr.N.Ves - 5 km, tel: 0632/598126 |
|||
rozhodčí |
- |
J.Douba |
|||
poznámka |
- |
do tělocvičny vstup pouze v sálové obuvi |
37.ročník |
|||||
disciplina |
- |
fleret žáci, žačky, kadeti, kadetky, senioři, seniorky |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Baník Ostrava OKD |
|||
ředitel |
- |
Ing. Václav Slíva, Na Rakovci 8, 710 00 Slezská Ostrava, tel. po 18.h: 069/6244622, mobil: 0603/576264 |
|||
místo |
- |
ZŠ , Fr.Formana 45, Ostrava-Dubina, spojení: z hl.nádr.tram 12, z nádr. Svinov tram 17, 19, z nádr. Vítkovice tram 18, z centra Ostravy (zast. kino Vesmír nebo kavárna Elektra) tram 14, vždy vystoupit na konečné zast. Dubina a pěšky asi 600 m |
|||
datum |
- |
so 28.4.
ne 29.4. |
od 10.00 h. žáci od 12.00 h. žačky od 13.00 h. kadeti od 14.30 h. kadetky od 9.00 h. senioři od 11.00 h. seniorky |
||
přihlášky |
- |
do 25.4. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Čedok Ostrava tel: 069/6121384, Čedok Ostrava-Poruba tel: 069/6911511, Hotel Areál-Trans, Ostrava-Zábřeh, Plzeňská 4 - tel: 069/6704111, Hotel Vista, Ostrava-Zábřeh, kpt.Vajdy 2 - tel: 069/6701141, Hotelový dům Hlubina, Ostrava-Hrabůvka, Horní 54, tel: 06 9/6720028 |
|||
rozhodčí |
- |
P.Neshoda |
|||
poznámka |
- |
vstup do tělocvičny jen ve cvičební obuvi šermuje se na 2 gumových planších 1m širokých, finále na kovových planších 1,2 m širokých 1,2 m širokých |
disciplina |
- |
šavle žáci, kadeti+juniorky, junioři+seniorky, senioři |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště |
|||
ředitel |
- |
Dušan Pavlíček, B.Buchlovana 903, 686 05 Uh.Hradiště |
|||
místo |
- |
Městská sportovní hala, Nám. Míru, Uh.Hradiště |
|||
datum |
- |
so 28.4. |
od 10.00 h. žáci od 11.00 h. kadeti+juniorky od 12.00 h. junioři+seniorky od 14.00 h. senioři |
||
přihlášky |
- |
do 27.4. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
hotel Fojta, Masarykovo nám.155, tel: 0632/551237, 554426 hotel Morava, Šafaříkova 855, tel: 0632/551508 hotel Grand, Palackého nám.349, tel: 0632/551511 |
|||
rozhodčí |
- |
O.Taraba |
|||
poznámka |
- |
do tělocvičny vstup pouze v sálové obuvi |
...................................................................................................................................
V sekretariátu (tel: 02/71747130) jsou k dispozici rozpisy těchto zahraničních soutěží: |
3.3. šavle kadeti, Bonn, SRN |
3.-4.3. junioři a juniorky kord, žáci, žačky fleret a kord, ml.žáci a ml.žačky (čepele “0”) fleret a kord, Treibach, Rakousko |
10.-11.3. “Dunajský pohár” - kadeti a kadetky fleret a kord, Bratislava, Slovensko |
10.3. šavle seniorky, Koblenz, SRN |
17.-18.3. kord kadeti, Friedrichshafen, SRN |
17.-18.3. šavle junioři a juniorky jednotlivci a družstva, Meylan, Francie |
17.-18.3. fleret a kord žáci a žačky (87 a 88), ml.žáci a ml.žačky (89 a ml.), Mödling, Rakousko |
21.-25.3. “VITTI” - žáci a žačky vš.zbraně, Vroclav, Polsko |
24.-25.3. junioři a juniorky vš.zbraně, Graz, Rakousko |
31.3.-1.4. “Bílý Medvěd” - kord senioři, Berlín, SRN |
1.4. fleret seniorky, Göppingen, SRN |
7.-8.4. šavle senioři a seniorky jednotlivci a družstva, Villach, Rakousko |
7.-8.4. kord žáci a žačky (87 a 88), ml.žáci a ml.žačky (89-91), Bonn, SRN |
14.-15.4. fleret senioři, Bordeaux, Francie |
24.-27.5. ME veteránů, Köln, SRN (přihlášky do 10.4. souč. s úhradou startovného 49 DEM) |
STK ČŠS/Vincencová/22.2.2001