ČESKÝ ŠERMÍŘSKÝ SVAZROZPIS SOUTĚŽÍ Č. 5 - 2000/2001 |
Změny v kalendáři: |
· Prohození termínů M ČR juniorů a seniorů ve fleretu a kordu: |
M ČR juniorů se koná 9.-10.6.2001 v Praze (pořadatelé USK a SC zůstávají). |
M ČR seniorů se koná 16.-17.6.2001 v Liberci. |
· Změna pořadatele M ČR ve fleretu žáků 23.-24.6.2001: Pořadatelem je Sokol Brno (místo Sokola Písek). |
Upozornění pro účastníky všech M ČR: Dle výnosu STK č. 5 odst. 2.1 mají právo účastnit se M ČR jen závodníci, kteří v odpovídající zbrani a kategorii získali dle aktuálního žebříčku pro nasazení na M ČR nejméně 6 bodů (senioři a junioři), resp. 5 bodů (kadeti), resp. 4 body (žáci). Dále právo startu mají nositelé I. či II.výkonnostní třídy. Nositel I. či II.výkonnostní třídy (tj. závodník, který se v uplynulé sezoně umístil mezi prvými 30% v žebříčku - viz výnos č. 13 ) má právo startu i v dalších zbraních a v případě věkové možnosti i v nižších kategoriích.Např. závodník Josef Novák roč. 84 získal za umístění v sezoně 99/00 II.výkonnostní třídu ve fleretu seniorů. Má právo startu na mistrovství seniorů nejen ve fleretu, ale i v kordu a šavli. Dále má právo startu na mistrovství ve všech zbraních v kategorii juniorů i kadetů bez ohledu na získané body v žebříčcích. Na základě usnesení VH ČŠS konané dne 25.3.2000 pořadatel M ČR obdrží dotaci ve výši 1.000 Kč na disciplinu a dle výnosu č. 5 resp. 6 má právo vybírat startovné (jednotlivci: senioři 70 Kč, junioři 60 Kč, kadeti 50 Kč, žáci 40 Kč; družstva: senioři a junioři 70 Kč, kadeti a žáci 50 Kč). Cestovní náklady delegovaných rozhodčích a zástupců svazu hradí svaz. |
disciplina |
- |
fleret ml.žáci, ml.žačky, žáci, žačky, kadeti, kadetky (ml.žactvo roč.88 a ml.) |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Sokol Písek |
|||
ředitel |
- |
Jiřina Šnebergerová, Smrkovická 2219, 397 01 Písek zástupce: Martin Šneberger, mobil: 0604 754324 |
|||
místo |
- |
sportovní hala TJ Sokol Písek |
|||
datum |
- |
so 5.5. |
od 10.00 h. ml.žáci od 11.00 h. ml.žačky od 13.00 h. žáci od 15.00 h. žačky |
||
ne 6.5. |
od 10.00 h. kadeti od 12.00 h. kadetky |
||||
přihlášky |
- |
1 hod. před zahájením soutěže |
|||
ubytování |
- |
Zimní stadion, tel: 0362/271029 hotel Pod Skalkou, tel: 0362/214753 |
|||
rozhodčí |
- |
P.Pavel |
kadeti a junioři |
|||||
disciplina |
- |
kord kadeti x a junioři x |
|||
pořadatel |
- |
o.š. TJ Dukla Olomouc |
|||
ředitel |
- |
Jiří Douba, Zikova 15, 779 00 Olomouc, tel: 068/5406015, 5435018,mobil: 0605 115666 |
|||
místo |
- |
Sportovní hala “Dukly” Šibeník, Tř.Míru 2, Olomouc z hl.vlak.nádraží tram č. 2,5 směr Neředín |
|||
datum |
- |
so 5.5. |
od 10.00 h. kadeti od 14.00 h. junioři |
||
přihlášky |
- |
do 2.5. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Penzion Best – tel: 068/5231450 Hotel Gól – tel: 068/5229813 Plavecký stadion – tel: 068/413181 Vysokoškolské koleje – tel: 068/5638016-7,5226057 |
|||
rozhodčí |
- |
J.Vincenc ml. |
senioři |
|||||
disciplina |
- |
kord senioři x |
|||
pořadatel |
- |
o.š. TJ Dukla Olomouc |
|||
ředitel |
- |
Jiří Douba, Zikova 15, 779 00 Olomouc, tel: 068/5406015, 5435018, mobil: 0605 115666 |
|||
místo |
- |
Sportovní hala “Dukly” Šibeník, Tř.Míru 2, Olomouc z hl.vlak.nádraží tram č. 2,5 směr Neředín |
|||
datum |
- |
so 12.5. |
od 10.00 h. senioři |
||
přihlášky |
- |
do 9.5. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Penzion Best – tel: 068/5231450 Hotel Gól – tel: 068/5229813 Plavecký stadion – tel: 068/413181 Vysokoškolské koleje – tel: 068/5638016-7,5226057 |
|||
rozhodčí |
- |
ing.J.Beran |
kadetky a juniorky |
|||||
disciplina |
- |
kord kadetky x a juniorky x |
|||
pořadatel |
- |
o.š. TJ Dukla Olomouc |
|||
ředitel |
- |
Jiří Douba, Zikova 15, 779 00 Olomouc, tel: 068/5406015, 5435018, mobil: 0605 115666 |
|||
místo |
- |
Sportovní hala “Dukly” Šibeník, Tř.Míru 2, Olomouc z hl.vlak.nádraží tram č. 2,5 směr Neředín |
|||
datum |
- |
ne 13.5. |
od 10.00 h. kadetky od 14.00 h. juniorky |
||
přihlášky |
- |
do 9.5. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Penzion Best – tel: 068/5231450 Hotel Gól – tel: 068/5229813 Plavecký stadion – tel: 068/413181 Vysokoškolské koleje – tel: 068/5638016-7,5226057 |
|||
rozhodčí |
- |
ing. J.Beran |
disciplina |
- |
fleret kadeti a kadetky jednotlivci a družstva |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Sokol Praha Vršovice |
|||
ředitel |
- |
Ing. Miroslav Doležel, Krymská 36, 101 00 Praha 10, fax: 02/71032655 E-mail: mdolezel@rsts.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična Sokola Praha Vršovice, Sportovní 1, Praha 10, ze stanice metra I.P.Pavlova tram č. 4,22,23 do stanice Vršovické náměstí |
|||
datum |
- |
so 19.5. |
od 10.00 h. kadeti jednotl. od 11.00 h. kadetky jednotl. |
||
- |
ne 20.5. |
od 9.00 h. kadeti družstva od 9.30 h. kadetky družstva |
|||
přihlášky |
- |
do 16.5. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
ubytovna Vzlet, tel: 02/71743000 hotel HASA, tel: 02/71747128 hotel RONNI, tel: 02/71740177 |
|||
poznámka |
- |
v případě časové rezervy a souhlasu účastníků budou soutěže družstev vybojovány v sobotu 19.5. |
|||
rozhodčí |
- |
ing.P.Štěpá nek, J.Prokeš |
|||
zást. svazu |
- |
K.Vincencová |
disciplina |
- |
všechny zbraně |
|||
pořadatel |
- |
Masarykova univerzita ve spolupráci s VUT v Brně |
|||
ředitel |
- |
Jaroslava Pikhartová, oddíl šermu, Kounicova 20/22, 602 00 Brno,tel. 05/41248513, fax: 05/41212805, E-mail: andy@sci.muni.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična F1, areál VUT Pod Palackého vrchem, Technická 2, Brno z hlavního nádraží tram. č. 12, 13, směr Královo pole, zastávka Střelnice, autobusem č. 53 na konečnou |
|||
datum |
- |
pá 25.5. |
od 10.00 h. kord muži od 11.30 h. kord ženy od 12.30 h. fleret muži od 13.30 h. fleret ženy od 14.30 h. šavle muži od 15.30 h. šavle ženy |
||
přihlášky |
- |
do 22.5.na adresu ředitelky soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel TRIUMPH, Vodova 108, tel: 05/41216637 |
|||
rozhodčí |
- |
O.Taraba | |||
poznámka |
- |
závodníci musí mít platný index VŠ a vybavení dle předpisů ČŠS mistrovství není přístupné studentům kurzů pořádaných některými fakultami registrace do 20 min. před zahájením dané kategorie |
disciplina |
- |
kord žáci a žačky jednotlivci a družstva |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Slavoj Litoměřice |
|||
ředitel |
- |
Jiří Suchý, Dykova 33, 412 01 Litoměřice, tel: 0416/731761, mobil: 0603 893703, E-mail: suko.suchy@worldonline.cz |
|||
místo |
- |
pozor – změna místa: tělocvična pedagogické školy v ul. Na Valech (vedle kulturního domu) |
|||
datum |
- |
so 26.5. |
od 10.00 h. žáci jednotl. od 13.00 h. žačky jednotl. |
||
ne 27.5. |
od 10.00 h. družstva |
||||
přihlášky |
- |
do23.5. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
a) zajistí pořadatel v ubytovně Vojenské stavby Litoměřice - požadavky omezeně do 18.5. b) - ubyt. zařízení Mentaurov (z LT cca 6 km), tel: 0416/732387 - Ubytovna LANGSONA, Mlékojedy (z LT cca 3 km), tel: 0416/739060- Ubytovny TJ Slavoj LT, tel: 0416/733052 - Privát pí.Barczová, Dykova ul., tel: 0416/731753 |
|||
R ozhodčí |
- |
ing. Křemen, mgr.O.Vincencová zást. Svazu-ing. Křemen |
|||
Poznámka |
- |
Občerstvení v budově -Vstup do tělocvičny po přezutí - možnost nákupu sport výbavení značky PUMA – zejména obuvi pro šerm za zvýhodněné ceny sponzorem mistrovství je firma LAFARGE CEMENT - ČÍŽKOVICE, mediální partner: 5kanál - lokální televizní infokanál Litoměřice- Lovosice (závod bude natáčen) |
ŠAVLE |
|||||
disciplina |
- |
šavle žáci, kadeti + juniorky, junioři + seniorky, senioři jednotlivci |
|||
pořadatel |
- |
š.o. Sokol Brno I. |
|||
ředitel |
- |
MUDr. Milan Peštál |
|||
místo |
- |
šermírna oddílu, Kounicova 20, od hl.nádr. tram 12,13 směr Královo pole, Bystrc do zastávky Veveří |
|||
datum |
- |
so 26.5. |
od 10.00 h. žáci jednotl. od 10.30 h. kadeti + juniorky jednotl. od 11.30 h. junioři + seniorky jednotl. od 14.00 h. senioři jednotl. soutěž družstev po skončení soutěží jednotlivců |
||
přihlášky |
- |
do 23.5. na adresu Jaroslava Pikhartová, Mečířova 45, 612 00 Brno, tel.zam: 05/41248513, fax: 05/41212805, E-mail: andy@sci.muni.cz |
|||
ubytování |
- |
hotel TRIUMPH, Vodova 108, tel: 05/41216637, tram 12,13 od Hl.nádr., výstup Červinkova |
|||
rozhodčí |
- |
D.Pavlíček, P.Franta |
|||
zást. svazu |
- |
ing. Karásek |
KORD |
|||||
disciplina |
- |
kord kadeti a kadetky jednotl. a družstva |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Lokomotiva Karlovy Vary |
|||
ředitel |
- |
Miroslav Hron, Budovatelů 3, 360 01 K.Vary, tel: 017/3223863 |
|||
místo |
- |
šermírna oddílu, Růžový vrch, bus 5,14 |
|||
datum |
- |
so 2.6. |
od 10.00 h. kadeti jednotl.
od 14.00 h. kadetky jednotl. |
||
- | ne 3.6. | od 10.00 h. kadeti družstva od 14.00 h. kadetky družstva |
|||
přihlášky |
- |
do 25.5. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
lze objednat současně s přihláškou |
|||
rozhodčí |
- |
J.Douba, J.Miňo |
|||
zást. svazu |
- |
J.Douba |
FLERET |
|||||
disciplina |
- |
fleret junioři a juniorky jednotlivci a družstva |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1,
tel/fax zam: 02/71747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1,
tram č. 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
so 9.6. |
od 10.00 h. juniorky jednotl. od 15.00 h. junioři jednotl. |
||
- | ne 10.6. | od 11.00 h. juniorky družstva od 13.00 h. junioři družstva |
|||
přihlášky |
- |
do 6.6. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 02/71747128 ubytovna Vzlet, tel: 02/71743000 hotel RONNI, tel: 02/71742390 |
|||
poznámka |
- |
v případě časové rezervy a souhlasu účastníků budou soutěže družstev vybojovány v sobotu 10.6. |
|||
rozhodčí |
- |
M.Grulich, ing.M.Dušek |
|||
zást. svazu |
- |
P.Pavel |
disciplina |
- |
kord junioři a juniorky jednotlivci a družstva |
|||
pořadatel |
- |
Centrum sportovního šermu SC Praha |
|||
ředitel |
- |
Ing. Karel Křemen, Ploskovická 5, 184 00 Praha 8, tel: 02/6899156, fax: 02/8542497, E-mail: kremen@raz-dva.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična ZŠ Tupolevova, Praha 9 - Letňany, od metra B “Palmovka” bus 233 do stanice Dobratická |
|||
datum |
- |
so 9.6. |
od 10.00 h. junioři jednotl. od 13.00 h. juniorky jednotl. |
||
ne 10.6. |
od 10.00 h. junioři družstva od 13.00 h. juniorky družstva |
||||
přihlášky |
- |
do 7.6. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Ubytovací zařízení ISŠT-COT, Jizerská 744, Praha 9-Čakovice, tel: 02/83930346, od metra B Č eskomoravská bus 159 |
|||
rozhodčí |
- |
J.Valha, J.Vincenc ml. |
|||
zást. svazu |
- |
J.Valha |
disciplina |
- |
fleret a kord senioři a seniorky jednotl. a družstva |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Lokomotiva Liberec |
|||
ředitel |
- |
Petr Brabec, Gagarinova 786, 460 07 Liberec 6, tel/fax: 048/5102745, E-mail: elra@telecom.cz |
|||
místo |
- |
všechny tělocvičny TJ Lokomotiva, Jablonecká 21, Liberec 1, tram 1,2,3 směr Lidové sady do stanice Nám. F.X. Šaldy |
|||
datum |
- |
so 16.6. |
od 08.30 h. fleret senioři jednotl. od 10.00 h. fleret seniorky jednotl. od 12.30 h. kord seniorky jednotl. od 15.00 h. kord senioři jednotl. |
||
ne 17.6. |
od 09.00 h. fleret senioři družstva od 10.00 h. fleret seniorky družstva od 12.00 h. kord senioři družstva od 14.00 h. kord seniorky družstva |
||||
přihlášky |
- |
nejpozději do 14.6. na adresu ředitele soutěže s uvedením jména, příjmení,roku narození a discipliny Neúplné přihlášky nebudou akceptovány! Pořadatel uplatní výnos STK č.6, bod 2 o startovném. |
|||
ubytování |
- |
Hotel Česká beseda, Na Rybníčku - 048/5103171 Hotel Liberec, Šaldovo nám. - 048/2710028 nebo 2710605 Ubytování v soukromí (penziony) pí. Medková - 048/2770424 |
|||
rozhodčí |
- |
O.Kubišta, J.Douba, dr.Totušek, ing.Olexa, K.Vincencová, J.Vincenc st, L.Příhoda, O.Taraba |
|||
zást. svazu |
- |
mgr. F.Janda |
|||
poznámka |
- |
Vstup do tělocvičny pouze po přezutí do sportovní obuvi. Pořadatel trvá na dodržení výnosu STK č.10 o povinnosti vyslat rozhodčího na soutěž. Po skončení soutěží v sobotu 16.6.2001 společenský večer v přilehlé vinárně. |
disciplina |
- |
fleret žáci a žačky jednotl. a družstva |
|||
pořadatel |
- |
š.o. Sokol Brno I. |
|||
ředitel |
- |
Jaroslava Pikhartová, Mečířova 45, 612 00 Brno, tel.zam: 05/41248513, fax: 05/41212805 |
|||
místo |
- |
šermírna oddílu, Kounicova 20, od hl.nádr. tram 12,13 směr Královo pole, Bystrc do zastávky Veveří |
|||
datum |
- |
so 23.6. |
od 10.00 h. žáci jednotl. od 13.00 h. žačky jednotl. |
||
ne 24.6. |
od 9.30 h. družstva |
||||
přihlášky |
- |
do 20.6. na adresu ředitelky soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel TRIUMPH, Vodova 108, tel: 05/41216637, tram 12,13 od Hl.nádr., výstup Červinkova |
|||
rozhodčí |
- |
K.Vincencová, P.Pavel |
|||
zást. svazu |
- |
K.Vincencová |
................................................................................................................................
V sekretariátu (tel: 02/71747130) jsou k dispozici rozpisy těchto zahraničních soutěží: |
4.-6.5. kord senioři (jednotl. a družs tva) a seniorky, Gliwice, Polsko |
23.-24.6. fleret a kord senioři a seniorky, Würzburg, SRN |
10.-19.8. letní šermířský tábor, Šamorín, Slovensko |
10.-19.8. treninkový šermířský tábor, Szombathely, Maďarsko |
STK ČŠS/K.Vincencová/24.4.2001 |