Datum | fleret muži men's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
fleret ženy women's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord muži men's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord ženy women's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle muži men's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle ženy women's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
|||||
januar - leden 1.1. - 31.1.2002 Styczen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05-06 januar |
Budapešt SP Görlitz MT |
|
J |
K |
|
|
|
Budapešt SP Görlitz MT |
|
J |
K |
|
|
|
Budapešt SP Görlitz MT |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
Budapešt SP Görlitz MT |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
Budapešt SP |
|
J |
|
|
|
|
Budapešt SP |
|
J |
|
|
|
|
|||||
leden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-13 | Heidenheim | S | Budapešt SP | S | Nimes SP | J | Göppingen SP | J | SP Göppingen SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19-20 januar |
Locarno SP Šamorín MT |
S |
|
|
|
mŽ |
|
Göppingen SP Šamorín MT |
S |
|
|
|
mŽ |
|
TBB SP |
S |
eq |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sosnowiec MT mapa | S |
|
eli |
sku |
|
|
Sosnowiec MT mapa | s |
|
eli |
sku |
|
|
|||||
leden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26-27 januar |
Paříž SP Graz MTMT Osnabrück MT |
S |
J |
K K |
|
|
|
Šamorín MT Graz MT Jena MT |
|
J J |
K K |
|
|
|
Lisabon SP Graz MT Gotbus MT |
S S |
J J |
K K |
|
|
|
Budapešt SP Graz MT Gotbus MT |
Sx S |
J J |
K K |
|
|
|
Graz MT |
|
J |
K |
|
|
|
Graz MT |
|
J |
K |
|
|
|
|||||
leden |
Rybářův mem. S.Brno |
|
|
K |
Ž |
mŽ |
|
Rybářův mem. S.Brno |
|
|
K |
Ž |
mŽ |
|
Cena J.R.Sport K.Vary |
|
|
Kx |
Žx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
únor-februar - 2.2002 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02-03 februar |
Como SP |
|
J |
|
|
|
|
Waldkirch SP |
|
J |
|
|
|
|
Tallin SP TBB SP |
S |
Jx |
|
|
|
|
SP Praha |
S |
|
|
|
|
|
SP Budapešť |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
únor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09-10 |
Ingolstadt MT Mödling SP Šamorín MT |
S |
 J; |
|
Ž |
|
|
Ingolstadt MT Turin SP Šamorín MT |
S |
S |
|
Ž |
|
|
Barcelona SP |
S |
|
|
|
|
|
Mödling SP |
|
Jx |
|
|
|
|
Ingolstadt MT |
S |
|
|
|
|
|
Ingolstadt MT |
S |
|
|
|
|
|
|||||
únor | SC Praha | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16-17 februar |
Koblenz MT Bratislava MT |
|
|
K K |
|
|
|
Bratislava MT |
|
|
K |
|
|
|
Basel SP Bratislava MT |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
Bratislava MT |
|
|
Kx |
|
|
|
Bonn SP |
S |
|
|
|
|
|
|
S |
|
|
|
|
|
|||||
únor | USK Praha | Sx | Jx | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23-24 |
Cairo SP Bad Canstatt MT Mülheim MT Zagreb MT |
|
J J |
K K K |
Ž |
mŽ |
|
Zagreb MT |
|
|
K |
Ž |
mŽ |
|
Budapešt SP |
Sx |
|
|
|
|
|
TBB SP |
|
Jx |
|
|
|
|
Eislingen MT |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
únor |
Tvarůžkův mem. S.Brno |
S |
J |
Tvarůžkův mem. S.Brno |
S |
J |
K |
Ž |
Tvarůžkův mem. S.Brno |
S |
J |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži men's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
fleret ženy women's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord muži men's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord ženy women's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle muži men's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle ženy women's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
|||||
březen - marec - 3.2002 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02-03 marec |
Giengen SP |
J | Moers MT |
K | Glasgow SP Burgos SP |
S |
  J |
Katovice SP Burgos SP |
Sx |
J |
¨ | |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Moravanka | S | J | K.Vary | Sx | Jx | S | J | S | J | S | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
09-10 marec |
Benátky SP Budapešt MT Donauwörth MT |
S |
|
K K |
|
Budapešt MT Donauwörth MT |
|
|
K K |
|
Bratislava SP |
Sx |
|
|
|
TBB SP |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||
březen | Bílá Opava | S | K | Bílá Opava | S | K | SC Praha MT | Kx | SC Praha MT | Bílá Opava | S | J | eq | Bílá Opava | S, | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16-17 |
ZAGREB MT Neuaubing MT |
S |
|
K |
Ž |
|
Salzburg SP ZAGREB MT Neuaubing MT |
S S |
|
K |
Ž |
|
Paříž SP ZAGREB MT Bratislava VT |
S S |
J |
|
|
|
Lucemburg SP ZAGREB MT |
Sx S |
Meylan MT |
|
J |
|
|
|
|||||||||||||||||||||
březen |
Valašský fleret Zlín |
K, |
Ž |
Valašský fleret Zlín |
K, |
Ž |
SC Praha MT |
Žx |
SC Praha MT |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23-24 |
Zalaegerszeg SP Wroclav MT Gotbus MT Görlitz MT Bratislava MT |
S |
Ž Ž |
mŽ |
Wroclav MT |
Ž |
Wroclav MT Gotbus MT |
Žx Ž |
Saint Maur SP Wroclav MT Gotbus MT |
S |
Žx Ž |
MTŽ Wroclav |
Žx |
MTŽ Wroclav |
Žx |
||||||||||||||||||||||||||||||||
USK Praha | Sx | Jx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30-31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Velikonoce | Houštka | S | J, | K | Ž | Houštka | S | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben - april - 4.2002 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06-07 | MS Antalya Würzburg MT |
J J |
K |
MS Antalya Würzburg MT |
J J |
K |
MS Antalya HDH SP |
S |
J |
K |
MS Antalya |
J |
K |
MS Antalya Würzburg MT |
J J |
K |
MS Antalya Würzburg MT |
J J |
K |
||||||||||||||||||||||||||||
duben | Jesenského mem. USK Praha |
S |
J |
|
Mem. Krůbové USK Praha |
S |
J |
|
Cena Dejvic III.VT Ekonom Praha |
S |
|
|
Cena Dejvic III.VT Ekonom Praha |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
13-14 | Graz MT Šamorín MT |
S |
|
|
|
mŽ |
|
Graz MT Šamorín MT |
S |
|
|
|
mŽ |
|
Bern SP |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koblenz MT |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
duben | Čermákův mem. B.Ostrava |
|
|
|
Ž |
|
|
Čermákův mem. B.Ostrava |
S |
|
|
Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||
20-21 april |
Bonn SP MTŽ Bratislava |
S |
|
|
Ž |
|
|
Como SP Bratislava MT |
S |
|
|
Ž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||
PTM USK Praha |
|
|
|
Ž |
|
|
PTM USK Praha |
|
|
|
Ž |
|
|
Ještědský pohár Liberec |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
Ještědský pohár Liberec |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
Pražská šavle USK Praha |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Pražská šavle USK Praha |
S |
J |
|
|
|
|
||||||
27-28 | Šamorín MT | J | Šamorín MT | J | Berlín MT | Sx | Villach MT | S | J | K | Villach MT | S | J | K | |||||||||||||||||||||||||||||||||
duben |
Jarní pohár S.Vršovice |
S |
Jarní pohár S.Vršovice |
S |
Slov.kord Uh.Hradiště |
Kx |
Žx |
Slov.kord Uh.Hradiště |
Kx |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži men's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
fleret ženy women's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord muži men's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord ženy women's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle muži men's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle ženy women's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
|||||
květen - maj - 5.2002 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 květen |
Paříž Šamorín MT |
S S |
|
|
|
|
|
Paříž Šamorín MT |
S S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göteborg SP |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
květen |
Štít města S.Písek |
|
|
K |
Ž |
mŽ |
|
Štít města S.Písek |
|
|
K |
Ž |
mŽ |
|
Ol.kord D.Olomouc |
|
Jx |
|
|
|
|
Ol.kord D.Olomouc |
|
Jx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
10.května | Akademické | S | mistrovství ČR | S | v Brně | S | (s mez. účastí) | S | i savle | S | i savle | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-12 |
Mnichov MT Wien MT Bratislava MT |
S S |
|
K |
Ž |
|
|
Mnichov MT Wien MT Rybnik MT Bratislava MT |
S S |
|
K K |
Ž Ž |
|
|
Legnano SP Rybnik MT |
S |
|
|
Ž |
|
|
Zürich SP |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybnik MT |
|
|
|
Ž |
|
|
|||||
květen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M ČR S.Brno |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
M ČR S.Brno |
S |
J |
|
|
|
|
|||||
18-19 | Innsbruck SP | Sx | Legnano SP | S | Varšava SP | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen | MČR Litoměřice |
Ž |
MČR Litoměřice |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-26 | Radlin MT | Ž | mŽ | Radlin MT | Ž | mŽ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
M ČR S.Brno |
|
|
|
Ž eq |
mŽ |
|
M ČR S.Brno |
|
|
|
Ž eq |
mŽ |
|
M ČR Uh.Hradiště |
|
J |
|
|
|
|
M ČR Uh.Hradiště |
|
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||
červen - jun - 6.2002 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01-02 | Vídeň SP | S | Poitiers SPdr. | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen | M ČR USK Praha |
|
J |
|
|
|
|
M ČR USK Praha |
|
J |
|
|
|
|
M ČR SC Praha |
|
|
K |
|
|
|
M ČR SC Praha |
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
08-09 |
Würzburg MT Vídeň MT |
S |
S |
|
|
|
|
Würzburg MT Vídeň MT |
S |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Würzburg MT |
S |
|
|
|
|
|
Würzburg MT |
S |
|
|
|
|
|
|||||||
červen | M ČR Liberec |
S |
|
|
|
|
|
M ČR Liberec |
S |
|
|
|
|
|
M ČR Liberec |
S |
|
|
|
|
|
M ČR Liberec |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
15-16 | Vídeň MT | Ž | Vídeň MT | Ž | Tunis SP | S | Mödling SP | Sx | KATOWICE MT | Ž | KATOWICE MT | Ž | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen | M ČR S.Vršovice |
|
|
K |
|
|
|
M ČR S.Vršovice |
|
|
K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||
22-23 | Kiel MT | S | Kiel MT | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum |
fleret muži men's foil |
|
fleret ženy women's foil |
|
kord muži men's epee |
|
kord ženy women's epee |
šavle muži men's sabre |
šavle ženy women's sabre |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ |
S | J | K | Ž | mŽ |
S | J | K | Ž | S | J | K | Ž | S | J | K | Ž | S | |||||||||||||||||||||||||
červenec - Juli - 7.2002 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červenec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
srpen - august - 8.2002 | srpen 9-19 |
Soustředění Šamorín FOTO | J | K | Ž | Soustředění Šamorín FOTO | J | K | Ž |
Věkové kategorie v sezoně 2001/2002: Ž = žáci, žákyně (87 a ml.) K = kadeti, kadetky (85 a ml.) J = junioři, juniorky (82 a ml.) S = senioři, seniorky (bez omezení) V = veteráni (věk dle pořadatele) Mezinárodní mistrovství pořádaná FIE: MSJ a K Antalya, Turecko: 1.-8.4.2002 ME Moskva, Rusko: 2.-7.7.2002 MS Lisabon, Portugalsko: 10.-18.8.2002 MS veteránů Tampa, USA: 31.8.-2.9.2002 ...dle zdroje: STK ČŠS/Vincencová / 18.12.2001