ČESKÝ ŠERMÍŘSKÝ SVAZ
ROZPIS SOUTĚŽÍ Č. 4 – 2002/2003 z 20.2.2003
Valašský fleret |
23.ročník |
Fleret |
|||
disciplina |
- |
fleret žáci, kadeti |
|||
pořadatel |
- |
K.Š. SK Zlín |
|||
ředitel |
- |
Ing. Martin Rotter, Vršava 4441 760 01 Zlín |
|||
místo |
- |
tělocvična 16. ZŠ - Jižní svahy |
|||
datum |
- |
so 1.3.
ne 2.3. |
od 10.00 h. žáci od 11.30 h. žačky od 9.00 h. kadeti od 10.30 h. kadetky |
||
přihlášky |
- |
do 21.2. na adresu : Zdeněk Maloň Hluboká 4149 760 01 Zlín tel.domů(po 18 hod) 577 437 690, e-mail: zdenek@obzor.cz,fax: 577 195 152 |
|||
ubytování |
- |
penzion Baltaci, U náhonu 3946 tel.:577 439 159, 577 220 799 |
|||
rozhodčí |
- |
B.Váhala, J.Wilka, M.Bartoňková |
|||
poznámka |
- |
vstup do tělocvičny jen ve sportovní obuvi šermuje se na 4.planších, dva planše pouze 1m široké |
Velká cena Dukly Olomouc 2003 |
senioři |
||||
disciplina |
- |
kord senioři x |
|||
pořadatel |
- |
o.š. TJ Dukla Olomouc |
|||
ředitel |
- |
Jiří Douba, Zikova 15, 779 00 Olomouc, mobil: 605 115666, tel.zam: 585406015, E-mail: doubova@volny.cz |
|||
místo |
- |
Sportovní hala “Dukly” Šibeník, Tř.Míru 2, Olomouc z hl.vlak.nádraží tram č. 2,5,7 směr Neředín |
|||
datum |
- |
so 1.3. |
od 10.00 h. |
||
přihlášky |
- |
do 26.2. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Penzion Best - tel: 585231450 Hotel Gól - tel: 585229813 Plavecký stadion - tel: 58542781 Vysokoškolské koleje - tel: 585638016 (018) Hostel Betánie - tel: 585500330, 585233860 |
|||
poznámka |
- |
Vstup do tělocvičny pouze po přezutí. Občerstvení v restauraci “U Zlaté koule”. |
|||
rozhodčí |
- |
ing. Beran |
Olomoucký kord 2003 |
žačky a žáci |
||||
disciplina |
- |
kord žačky x a žáci x |
|||
pořadatel |
- |
o.š. TJ Dukla Olomouc |
|||
ředitel |
- |
Jiří Douba, Zikova 15, 779 00 Olomouc, mobil: 605 115666, tel.zam: 585406015, E-mail: doubova@volny.cz |
|||
místo |
- |
Sportovní hala “Dukly” Šibeník, Tř.Míru 2, Olomouc z hl.vlak.nádraží tram č. 2,5,7 směr Neředín |
|||
datum |
- |
ne 2.3. |
od 10.00 h. žačky od 12.30 h. žáci |
||
přihlášky |
- |
do 26.2. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Penzion Best - tel: 585231450 Hotel Gól - tel: 585229813 Plavecký stadion - tel: 58542781 Vysokoškolské koleje - tel: 585638016 (018) Hostel Betánie - tel: 585500330, 585233860 |
|||
poznámka |
- |
Vstup do tělocvičny pouze po přezutí. Občerstvení v restauraci “U Zlaté koule”. |
|||
rozhodčí |
- |
T.Smutná |
Pražská šavle |
|||||
disciplina |
- |
šavle senioři, seniorky+junioři, juniorky+ kadeti, žáci+kadetky |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1, tel/fax zam: 271747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 6, 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
so 8.3. |
od 10.00 h. žáci od 10.30 h. kadeti + juniorky od 12.00 h. junioři + seniorky od 14.00 h. senioři |
||
přihlášky |
- |
do 6.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 271747128 ubytovna Vzlet, tel: 271743000 hotel RONNI, tel: 271742390 |
|||
rozhodčí |
- |
A.Sirota |
Jesenského memoriál |
|||||
disciplina |
- |
fleret senioři, junioři |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1, tel/fax zam: 271747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 6, 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
so 15.3. |
od 9.00 h. junioři od 14.00 h. senioři |
||
přihlášky |
- |
do 13.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 271747128 hotel RONNI, tel: 271742390 |
|||
rozhodčí |
- |
ing.Dušek |
Memoriál Marie Krůbové |
|||||
disciplina |
- |
fleret seniorky, juniorky |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1, tel/fax zam: 271747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 6, 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
ne 16.3. |
od 10.00 h. juniorky od 13.00 h. seniorky |
||
přihlášky |
- |
do 13.3. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 271747128 ubytovna Vzlet, tel: 271743000 hotel RONNI, tel: 271742390 |
|||
rozhodčí |
- |
ing.Dušek |
XXXX
Slovácký kord |
3. ročník |
||||
disciplina |
- |
kord junioři x a juniorky x, kadeti x a kadetky x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště |
|||
ředitel |
- |
Ing. Libor Kará sek, Pod svahy 1000, 686 01 Uherské Hradiště,tel. 572570080, zam. 572525110, fax 572551071, E-mail: libor.karasek@mesto-uh.cz |
|||
místo |
- |
Městská sportovní hala Uh. Hradiště, Nám. Míru |
|||
datum |
- |
so 22.3. |
od 10.00 h. juniorky od 12.00 h. junioři |
||
ne 23.3. |
od 10.00 h. kadetky od 12.00 h. kadeti |
||||
přihlášky |
- |
do 20.3. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
hotel Grand 572556400 hotel Morava 572551508 hotel U lázní Ostr. Nová Ves 572598126 |
|||
rozhodčí |
- |
J. Valha |
|||
poznámka |
- |
Vstup pouze v sálové obuvi ! Pozor na objížďky směrem od Brna - nutná časová rezerva ! |
Jarní pohár |
Mezinárodní turnaj |
10.ročník |
|||
disciplina |
- |
fleret senioři, seniorky jednotlivci a družstva |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Sokol Praha Vršovice |
|||
ředitel |
- |
Ing. Miroslav Doležel, Krymská 36, 101 00 Praha 10, fax : 271032655E-mail: mdolezel@rsts.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična Sokola Praha Vršovice, Sportovní 1, Praha 10, ze stanice metra I.P.Pavlova tram č. 4,22,23 do stanice Vršovické náměstí |
|||
datum |
- |
so 29.3. |
od 10.00 h. senioři je dnotl.od 12.00 h. seniorky jednotl. |
||
- |
ne 30.3. |
od 10.00 h. senioři družstva od 10.30 h. seniorky družstva |
|||
přihlášky |
- |
do 25.3. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
hotel Slavia, tel: 272743451 hotel HASA, tel: 271747128 hotel RONNI, tel: 271742390 |
|||
rozhodčí |
- |
K.Vincencová, L.Příhoda |
XXXXXXXX
Cena v.d. VŘÍDLO |
|||||
disciplina |
- |
kord seniorky x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Lokomotiva Karlovy Vary |
|||
ředitel |
- |
Miroslav Hron, Budovatelů 3, 360 01 K.Vary, tel: 353223863 |
|||
místo |
- |
šer mírna oddílu, Růžový vrch |
|||
datum |
- |
so 29.3. |
od 14.00 h. |
||
přihlášky |
- |
30 min. před soutěží |
|||
ubytování |
- |
pořadatel neuvádí |
|||
rozhodčí |
- |
J.Vincenc st. |
Čermákův memoriál 2003 |
39.ročník |
||||
disciplina |
- |
fleret - žáci, žačky, kadeti, kadetky, senioři, seniorky |
|||
pořadatel |
- |
š.o. Šerm Ostrava |
|||
ředitel |
- |
Ing. Jaroslav Frančík, Kischova 3, 700 30 Ostrava - Jih tel. 596 742 533, e-mail: francikj@seznam.cz |
|||
místo |
- |
Základní škola na ul. Fr. Formana 45, Ostrava - Dubina |
|||
datum |
- |
so 5.4. |
od 10.00 h. žáci od 13.00 h. žačky od 14.00 h. kadeti od 15.00 h. kadetky |
||
ne 6.4. |
od 9.00 h. senioři od 10.30 h. seniorky |
||||
přihlášky |
- |
do 2.4. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
- Hotel Areál - Trans, Ostrava - Zábřeh, Plzeňská 4, tel. 596 704 111- Hotel Vista, Ostrava - Zábřeh, kpt. Vajdy 2, tel. 596 701 141 - Hotelový dům Hlubina, Ostrava - Hrabůvka, Horní 54, tel. 596 720 028 |
|||
rozhodčí |
- |
Petr Pavel |
|||
poznámka |
- |
Vstup do tělocvičny po přezutí ! |
O cenu Dejvic III.VT |
8. ročník |
||||
disciplina |
- |
kord muži, kord ženy |
|||
pořadatel |
- |
Sokol Dejvice I. a VŠTJ Ekonom |
|||
ředitel |
- |
Mgr. Radko Trohař, Bubenečská 8, 160 00 Praha 6 |
|||
místo |
- |
Sokolovna Praha Dejvice I., Bubenečská 4, Praha 6, metro A do stanice Hradčanská, tram 8,22 |
|||
datum |
- |
so 5.4. |
od 10.00 h. kord muži od 15.00 h. kord ženy |
||
přihlášky |
- |
30 min. před zahájením discipliny |
|||
poznámka |
- |
pouze pro nositele III. výkon. třídy nebo beztřídní |
Memoriál Ing J.Háska |
25. ročník |
||||
disciplina |
- |
fleret žáci |
|||
pořadatel |
- |
š.o. OREL Jednota Hradec Králové |
|||
ředitel |
- |
Radoslav Duchoň, M.Horákové 419, 500 06 Hradec Králové, mobil 602583208, E-mail: duchon@volny.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična “Orlovna”, Jana Koziny 5, Hradec Králové |
|||
datum |
- |
so 12.4. |
od 10.00 h. |
||
přihlášky |
- |
½ hod. před začátkem soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel Stadion (5 min. od tělocvičny), Komenského 1214 - tel: 495514664, fax. 495514667 |
|||
rozhodčí |
- |
B.Váhala |
|||
poznámka |
- |
povinní rozhodčí dle pravidel |
Pražský turnaj mládeže |
|||||
disciplina |
- |
fleret ml.žáci, žačky a ml.žačky |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Kamila Vincencová, Řeznická 13, 110 00 Praha 1,tel/fax zam: 271747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 6, 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
ne 13.4. |
od 10.00 h. ml.žáci od 12.30 h. ml.žačky od 15.00 h. žačky |
||
přihlášky |
- |
do 10.4. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 271747128 ubytovna Vzlet, tel: 271743000 hotel RONNI, tel: 271742390 |
|||
rozhodčí |
- |
M.Grulich |
XXXXX
Ještědský pohár 2003 |
|||||
disciplina |
- |
kord senioři x, seniorky x, junioři x, juniorky x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Lokomotiva Liberec |
|||
ředitel |
- |
Petr Brabec, Gagarinova 786, 460 07 Liberec 6, tel/fax: 048/5102745, mobil: 0603 448661, E-mail: mailto:petr.brabec@elra.cz nebona adresu oddílu: fencing@kgb.cz |
|||
místo |
- |
všec hny tělocvičny TJ, Jablonecká 21, Liberec 1, tram 2,3 do staniceNám. F.X. Šaldy, odtud okolo hotelu Liberec cca 300 m |
|||
datum |
- |
so 19.4. |
od 10.00 h. senioři od 14.00 h. seniorky |
||
ne 20.4. |
od 10.00 h. juniorky od 12.00 h. junioři |
||||
přihlášky |
- |
0,5 hodiny p řed začátkem soutěže |
|||
ubytování |
- |
Hotel Česká beseda, Na Rybníčku - 485 103 171 Hotel Liberec, Šaldovo nám. - 482 710 028 nebo 482 710 605 Ubytování v soukromí (penziony) pí. Medková - 482 770 424, 604 366 271 NUTNO OBJEDNAT VČAS - VELIKONOCE!!! |
|||
rozhodčí |
- |
O.Kubišta |
|||
poznámka |
- |
PRVNÍ, DRUHÁ A TŘETÍ MÍSTA BUDOU FINANČNĚ OHODNOCENA !!!!!!!!!!!!!! Vezměte si s sebou plavky !!!!Turnaj se koná za podpory statutárního města Liberec Vstup do tělocvičen pouze po přezutí do sportovní sálové obuvi. Po dobu turnaje bude otevřeno občerstvení přímo v prostorách TJV sobotu 19.4.2001 společenský večer v blízké restauraci, všichni srdečně zváni. Pivo, víno, výborná kuchyně, skvělá a pohledná obsluha, útrata za vlastní. (Možnost utratit výhru) |
Zlatý list Houštky 2003 | |||||
disciplina |
- |
šavle žáci + žačky, kadeti + juniorky, junioři + seniorky, senioři jednotlivci |
|||
pořadatel |
- |
Šermířský klub Houštka |
|||
ředitel |
- |
Ladislav Jeník, Dřísy 49, 277 14 |
|||
místo |
- |
Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem, www.sport-centrum.czcca 500 m z nám. Brandýs n. L., směr Kostelec n. L. |
|||
datum |
- |
so 19.4. |
od 09.00 h. šavle žáci + žačky od 10.00 h. šavle kadeti + juniorky od 11.00 h. šavle junioři + seniorky od 14.00 h. šavle senioři |
||
př ihlášky |
- |
do 18.4. písemně na adresu: Kamil Svoboda, Královická 1687, 250 01, Brandýs n. L.,tel.: 602 225 269, fax: 326 911 673, e-mail: kamil@svobodas.cz |
|||
rozhodčí |
- |
Mgr. V. Plch |
|||
ubytování |
- |
Hotel Sportcentrum, Kostelecká 1776, Brandýs n.L. tel.: 326 904 400-1, fax: 326 903 801, e-mail: info@sport-centrum.cz ,web: www.sport-centrum.cz1-3. lůžkové pokoje - 1.200 - 2.000,- Kč/ nocturistická ubytovna - 70 - 650,- Kč/noc |
Štít města Písku |
|||||
disciplina |
- |
fleret kadeti, kadetky, ml.žáci, ml.žačky, žáci, žačky(ml.žactvo roč.90 a ml.) |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Sokol Písek |
|||
ředitel |
- |
Zlata Zezulová, Stroupežnického 1566, 397 01 Písek, mobil: 0603 79 0854 |
|||
místo |
- |
sportovní hala TJ Sokol Písek |
|||
datum |
- |
so 26.4. |
od 15.00 h. kadeti od 16.00 h. kadetky |
||
ne 27.4.. |
od 10.00 h. ml.žáci a ml.žačky od 14.00 h. žáci a žačky |
||||
přihlášky |
- |
½ hod. před zahájením soutěže |
|||
poznámka |
- |
Vstup do tělocvičny pouze ve sportovní obuvi |
|||
ubytování |
- |
Zimní stadion, tel: 382 271029 hotel Pod Skalkou, tel: 382214753 |
|||
rozhodčí |
- |
K.Vincencová |
................................................................................................................................
V sekretariátu (tel: 271747130) jsou k dispozici rozpisy těchto zahraničních soutěží: |
1.3. fleret ml.žáci a ml.žačky, Šamorín, Slovensko |
13.-16.3. “VITTI” - žáci a žačky (88,89), ml.žáci a žačky (90-93), vš.zbraně, Vroclav, Polsko |
16.3. Dunajský pohár, kadeti a kadetky fleret a kord, Bratislava, Slovensko |
26.-27.4. “Bílý Medvěd” - kord senioři, Berlín, SRN |
Přepsáno dle zdroje: STK ČŠS/Vincencová/24.2.2003