Datum | fleret muži men's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
fleret ženy women's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord muži men's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord ženy women's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle muži men's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle ženy women's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
|||||
januar - leden 1.1. - 31.1.2003 Styczen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 | Budapešt SP | J | Budapešt SP | J | Budapešt SP | Jx | Budapešt SP | Jx | Budapešt SP | Jx | Budapešt SP | Jx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-12 | HDH MT | S | Budapešt SP | S | Saalfeld MT | K | Ž | mŽ | Saalfeld MT | K | Ž | mŽ | Göppingen SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||
leden |
Ostrav.poh.ml. B.Ostrava |
J |
K |
Ž |
Ostrav.poh.ml. B.Ostrava |
J |
K |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18-19 |
Göppingen SP |
S | TBB SP Nimes SP |
S |
J |
Dijon SP |
J |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden |
Bílá Opava Opava |
S, eq |
K eq |
Bílá Opava Opava |
S, eq |
K eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-26 | Paříž SP Graz MT |
S |
J |
Jena MT Graz MT |
J |
K |
Talin SP |
S |
Budapešt SP |
Sx |
Graz MT |
J |
Graz MT |
J |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | SC Praha | Sx | Jx | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
februar - únor 1.2. - 28.2.2003 Luty | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01-02 |
Cairo SP Como SP |
S |
J |
Waldkirch SP |
J |
TBB SP |
Jx |
Zlatá Praha SP |
Sx |
Ž |
Budapešť SP |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
únor |
Rybářův mem. S.Brno |
K |
Ž |
mŽ |
Rybářův mem. S.Brno |
K |
Ž |
mŽ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08-09 | Turin SP | S | Barcelona SP | Sx | Villach MT | K | Ž | Villach MT | K | Ž | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
únor | S.Písek | Kx | Žx | USK Praha | Sx | Jx | Kx | Opav.maraton | S | eq | J | Opav.maraton | S | eq | J | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15-16 |
Mödling SP Mülheim MT |
J |
K |
Ž |
Mülheim MT |
J |
K |
Ž |
Basel SP |
Jx |
Mödling SP Ipswich SP |
S |
Jx |
Bonn SP |
S |
||||||||||||||||||||||||||||||||
únor |
Moravanka S.Brno |
S |
J |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22-23 |
Cairo SP Rybnik MT |
J |
J |
eq |
Rybnik MT |
J |
eq |
Cairo SP Budapešt SP |
Sx |
J |
TBB SP |
Sx |
Eislingen MT |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
únor | Tvar.mem. Brno | S | J | Tvar.mem.Brno | S | J | K | Ž | Tvar.mem.Brno | S | J | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
marec - březen 1.3. - 31.3.2003 Marzec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži men's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
fleret ženy women's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord muži men's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord ženy women's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle muži men's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle ženy women's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
|||||
01-02 |
Giengen SP Segeberg MT |
S |
J |
Segeberg MT |
S |
Burgos SP |
J |
Burgos SP Katovice SP |
S |
J |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Valašský fleret Zlín | K | Ž | Valašský fleret Zlín | K | Ž | D.Olomouc | Sx | Žx | D.Olomouc | Žx | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08-09 |
Benátky SP Koblenz MT |
S |
K |
Bratislava SP |
Sx |
TBB SP |
Jx |
Bonn MT Vilach MT |
S |
K |
Vilach MT |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Pražská šavle | S | J | K | Ž | Pražská šavle | S | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15-16 marec březen |
  Bratislava MT Wroclaw MT |
|
|
  K |
  Ž |
  mŽ |
Salzburg SP   Bratislava MT Wroclaw MT |
S |
|
  K |
  Ž |
  mŽ |
Paříž SP Ashkelon SP Bratislava MT; Wroclaw MT |
S   |
J      |
  K    |
    Ž |
    mŽ |
Lucemburg SP   Bratislava MT Wroclaw |
S       |
  K    |
    Ž |
    mŽ |
    Wroclaw |
    Ž |
    mŽ |
    Wroclaw |
    Ž |
    mŽ |
||||||||||||||||||
březen   |
Jesenského mem. USK Praha |
S   |
J   |
Jesenského mem. USK Praha |
S   |
J   |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22-23 marec |
SP Zalaegerszeg Mödling MT Gerlitz MT |
S |
K |
Ž Ž |
Mödling MT Ž Gerlitz |
K |
Ž Ž |
Montreal SP |
Sx |
Saint Maur SP |
S |
Mödling MT |
|
K |
Ž |
Mödling MT |
|
K |
Ž |
||||||||||||||||||||||||||||
březen |
Slovácký Kord Uh.Hradiště |
Jx, |
Kx |
Slovácký Kord Uh.Hradiště |
Jx, |
Kx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29-30 | Budapešt SP | S | Göteborg SP | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen |
Jar.pohár MT S.Vršovice |
S eq |
Jar.pohár MT S.Vršovice |
S eq |
Cen.Vřídl. K.Vary |
Sx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
april - duben 1.4. - 30.4.2003 Kwiecien | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05-06 april |
Trapani MS Mnichov MT Würzburg MT |
J J |
K |
V |
Trapani MS Mnichov MT Würzburg MT |
J J |
K |
V |
Trapani MS Mnichov MT |
J |
K |
V |
Trapani MS Mnichov MT |
J |
K |
V |
Trapani MS Mnichov MT |
J |
K |
V |
Trapani MS Mnichov MT |
J |
K |
V |
|||||||||||||||||||||||
duben | Čermákův mem. B.Ostrava |
S |
K, |
Ž |
Čermákův mem. B.Ostrava |
S |
K, |
Ž |
C.Dejvic III.VT Ekonom Praha |
S |
C.Dejvic III.VT Ekonom Praha |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-13 | Konin | K | Ž | mŽ | Konin | K | Ž | mŽ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben |
PTM USK Praha
Háskův mem.Hr.Kr. |
Ž |
mŽ |
PTM USK Praha |
mŽ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19-20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben Velikonoce |
Ještědský pohár Liberec |
Sx |
Jx |
Ještědský pohár Liberec |
Sx |
Jx |
Zlatý list ŠK.Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
Zlatý list ŠK.Houštka |
S |
J |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||
26-27 april |
Berlín MT Gliwice MT |
Sx Sx |
Villach MT Poznaň MT |
S S |
J |
K |
Villach MT Poznaň MT |
S S |
J |
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben |
Štít města S.Písek |
K |
Ž |
mŽ |
Štít města S.Písek |
K, |
Ž, |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
may - květen 1.5. - 31.5.2003 Maj | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži men's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
fleret ženy women's foil |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord muži men's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
kord ženy women's epee |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle muži men's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
šavle ženy women's sabre |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
V |
|||||
03-04 | Paříž SP | S | HDHnbsp;SP | Sx | Zurichnbsp;SP | Sx | Gent MT | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
TestOpen SC Praha |
Kx |
Žx |
TestOpen SC Praha |
Kx |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Akademické mistrovství v Ostravě všechny zbraně - vysledky | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-11 | Bonn SP GRAZ MT |
S S |
Homburg/Saar MT GRAZ MT |
S S |
Legnano SP |
Sx |
Mödling SP |
Sx |
Mannheim MT |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17-18 maj květen |
Bratislava |
mŽ |
Lipsko SP Bratislava Rybnik MT |
S |
mŽ mŽ |
Inns SP Rybnik MT |
S |
mŽ |
Legnano SP |
S |
Koblenz MT Konín |
S S |
Koblenz MT Rybnik |
S |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
Fin.M ČR S.Vršovice |
K eq |
Fin.M ČR S.Vršovice |
K eq |
Fin.M ČR K.Vary |
K eq |
Fin.M ČR K.Vary |
K eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24-25 | Treibach MT | K | Ž | Treibach MT | K | Ž | Treibach MT | K | Ž | Treibach MT | K | Ž | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
Fin.M ČR USK Praha |
J |
Fin.M ČR USK Praha |
J |
Fin.M ČR D.Olomouc |
Ž |
Fin.M ČR D.Olomouc |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.květen |
Vídeň SP |
S |
Stockholm SP dr.Poitiers SP |
S S |
Welkenraedt SP |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
juny - červen 1.6. - 30.6.2003 Czerwiec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.červen |
Fin.M ČR S.Brno |
Ž eq |
Fin.M ČR S.Brno |
Ž eq |
Fin.M ČR SC Praha |
J eq |
Fin.M ČR SC Praha |
J eq |
Jarní Turnaj AMU Praha |
S |
Ž |
Jarní Turnaj AMU Praha |
S |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
07-08 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen |
Fin.M ČR Uh.Hradiště |
S |
Fin.M ČR Uh.Hradiště |
S |
Fin.M ČR Uh.Hradiště |
S |
Fin.M ČR Uh.Hradiště |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-15 juny |
Bern SP Saalfeld |
S S |
Saalfeld |
S |
Katowice |
K |
Katowice |
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen |
Fin.M ČR S.Brno |
ml.Ž |
Fin.M ČR S.Brno |
ml.Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21-22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen |
Fin.MČR Foto Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
Fin.MČR Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28-29 | MTS Würzburg | MTS Würzburg | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum |
fleret muži men's foil |
|
fleret ženy women's foil |
|
kord muži men's epee |
|
kord ženy women's epee |
šavle muži men's sabre |
šavle ženy women's sabre |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ |
S | J | K | Ž | mŽ |
S | J | K | Ž | S | J | K | Ž | S | J | K | Ž | S | J | K | |||||||||||||||||||||||
Věkové kategorie v sezoně 2002/2003: ml.Ž = mladší žáci, mladší žačky (90 a ml.) Ž = žáci, žákyně (88 a ml.) K = kadeti, kadetky (86 a ml.) J = junioři, juniorky (83 a ml.) S = senioři, seniorky (bez omezení) V = veteráni (věk dle pořadatele) MSJ a K Trapani, Itálie: 4.-13.4.2003 ME Bourges, Francie: 28.6.-3.7.2003 Universiada Jižní Korea: 22.-29.8.2003 MS Havana, Kuba: 28.9.-7.10.2003 MEJ Porec, Chorvatsko: 3.-8.11.2003 Použité zdroje - STK ČŠS / Vincencová / 13.12.2002 - pozdější změny dle http://serm.cstv.cz, - e-mailů ze svazů - a od dalších textových i foto přispěvovatelů (Kamila Vincencová, Karel Křemen, Matin Látal, Radoslav Duchoň, Silvestr Zezula, Pavel Vaníček, Dobromil Pryl a další) od kterých přišlo sem na tuto adresu: iborna@volny.cz a nebo ještě pošlou výsledky nebo fotky ze závodů a pomohou tak propagaci svého oblíbeného sportu