World Fencing Championships 2003
Cadets florett, Trapani (Italy)
FLERET KADETI
Hlavní poøadí
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub |
1 | CHALIHKOV | Alekseandr | BLR | |
2 | MERINGOLO | Alessandro | ITA | |
3 | PIETRUSIAK | Konrad | POL | |
3 | ZASSORIN | Maxim | RUS | |
5 | MEYERS | Brendan | USA | |
6 | MONTERO | Julian | ESP | |
7 | DE´BAZELAIRE | Stanislaw | POL | |
8 | HÜHNEL | Johannes | AUT | |
9 | CADOT | Jeremy | FRA | |
10 | KHOVANSKI | Aleksei | RUS | |
11 | SELIVERSTOV | Danylo | UKR | |
12 | ENGERT | Joseph | GER | |
13 | MAJEWSKI | Michal | POL | |
14 | BOULLE | Pierre | FRA | |
15 | BASSAL | Oren | ISR | |
16 | JO-CHA | Dol | KOR | |
17 | MARTINS | Rui | POR | |
18 | HEINZER | Max | SUI | |
19 | MAZZON | Piero | ITA | |
20 | BRUGGER | Rüdiger | AUT | |
21 | ARCHIVIO | Francesco | ITA | |
22 | YIKINE | Alexandre | RUS | |
23 | TRAMS | Arturs | LAT | |
24 | LEE-YONG | Jun | KOR | |
25 | JAKUBOVSKIS | Janis | LAT | |
26 | BARNISIN | Lukas | CZE | |
27 | DVORKIN | Vladimir | ISR | |
28 | OSAWA | Mitsuhiro | JPN | |
29 | HUBER | Oliver | HUN | |
30 | MACHER | Thomas | AUT | |
31 | BEN-SHATS | Yotam | ISR | |
32 | MEGURO | Tomoshige | JPN | |
33 | FERJANI | Ayoub | TUN | |
34 | GERMEAU | Yannick | BEL | |
35 | PARK | Hee | KOR | |
36 | WOJCIK | Marek | CAN | |
37 | JOURNET | Benoœt | FRA | |
38 | DUBECZ | Adam | HUN | |
39 | CHANG-CHUN | Ming | HKG | |
40 | PEETZ(I) | Robert | GER | |
41 | SAMANDI | Mohamed | TUN | |
42 | ISHCHENKO | Anton | UKR | |
43 | BACHMANN | Sebastian | GER | |
44 | GLAISTER | Steven | GBR | |
45 | KERSHAW | Clinton | USA | |
46 | BARNETT | Michael | GBR | |
47 | SZAMOSI | Balint | HUN | |
48 | OROZCO | Pavel | MEX | |
49 | TEISSEIRE | Nicholas | CAN | |
50 | TRNAVSKY | Tomas | CZE | |
51 | LEVSTEK | Ivan | CRO | |
52 | MACHADO | Jeronimo | BRA | |
53 | LOPATENKO | Georgiy | UKR | |
54 | OHISA | Rei | JPN | |
55 | GRUDANOV | Denis | KAZ | |
56 | BERKOWSKY | Ronald | USA | |
57 | MOSK | Joris | NED | |
58 | DELAK | Tevz | SLO | |
59 | KAMOUN | Karim | TUN | |
60 | RAMANUMANU | Tomasi | AUS | |
61 | KARABAS | Yunus | TUR | |
62 | BARTONEK | Jiri | CZE | |
63 | KARAPANOS | Georges | GRE | |
64 | HERKRATH | Philippe | LUX | |
65 | VAREKAMP | Tommie | NED | |
66 | MARAIS | Ashley | RSA | |
67 | KENBER | Jamie | GBR | |
68 | SCHINASI | David | LUX | |
69 | BIANCHI | Pierre | MLT | |
70 | KVESIC | Boris | CRO | |
71 | TONG | Chak | HKG | |
71 | MENDEZ | Oscar | MEX | |
73 | VASEGHI | Daryoosh | IRI | |
74 | LARGAESPADA | Viterbo | MEX | |
75 | EL´RAMI | Nadim | LIB | |
76 | ESQUIVEL | Roman | CRC |
Eleminace 64
1 | CHALIHKOV Alekseandr | |||||||
CHALIHKOV Alekseandr | ||||||||
64 | ||||||||
CHALIHKOV Alekseandr | ||||||||
33 | TRAMS Arturs | 15/4 | ||||||
TRAMS Arturs | ||||||||
32 | GLAISTER Steven | 15/7 | ||||||
CHALIHKOV Alekseandr | ||||||||
17 | BOULLE Pierre | 15/9 | ||||||
BOULLE Pierre | ||||||||
48 | LEVSTEK Ivan | 15/4 | ||||||
BOULLE Pierre | ||||||||
49 | BEN-SHATS Yotam | 15/8 | ||||||
BEN-SHATS Yotam | ||||||||
16 | PARK Hee | 15/13 | ||||||
CHALIHKOV Alekseandr | ||||||||
9 | FERJANI Ayoub | 15/6 | ||||||
JO-CHA Dol | ||||||||
56 | JO-CHA Dol | 15/5 | ||||||
JO-CHA Dol | ||||||||
41 | HUBER Oliver | 15/8 | ||||||
HUBER Oliver | ||||||||
24 | DUBECZ Adam | 15/10 | ||||||
HÜHNEL Johannes | ||||||||
25 | HÜHNEL Johannes | 15/12 | ||||||
HÜHNEL Johannes | ||||||||
40 | BARNETT Michael | 15/13 | ||||||
HÜHNEL Johannes | ||||||||
57 | 15/13 | |||||||
MARTINS Rui | ||||||||
8 | MARTINS Rui | |||||||
CHALIHKOV Alekseandr | ||||||||
5 | PIETRUSIAK Konrad | 15/12 | ||||||
PIETRUSIAK Konrad | ||||||||
60 | ||||||||
PIETRUSIAK Konrad | ||||||||
37 | BARNISIN Lukas | 15/13 | ||||||
BARNISIN Lukas | ||||||||
28 | SAMANDI Mohamed | 15/11 | ||||||
PIETRUSIAK Konrad | ||||||||
21 | BRUGGER Rüdiger | 15/9 | ||||||
BRUGGER Rüdiger | ||||||||
44 | OROZCO Pavel | 15/7 | ||||||
SELIVERSTOV Danylo | ||||||||
53 | GRUDANOV Denis | 15/7 | ||||||
SELIVERSTOV Danylo | ||||||||
12 | SELIVERSTOV Danylo | 15/14 | ||||||
PIETRUSIAK Konrad | ||||||||
13 | HEINZER Max | 13/7 | ||||||
HEINZER Max | ||||||||
52 | OHISA Rei | 15/12 | ||||||
DE´BAZELAIRE Stanislaw | ||||||||
45 | TEISSEIRE Nicholas | 15/11 | ||||||
DE´BAZELAIRE Stanislaw | ||||||||
20 | DE´BAZELAIRE Stanislaw | 15/13 | ||||||
DE´BAZELAIRE Stanislaw | ||||||||
29 | ISHCHENKO Anton | 15/12 | ||||||
JAKUBOVSKIS Janis | ||||||||
36 | JAKUBOVSKIS Janis | 15/8 | ||||||
CADOT Jeremy | ||||||||
61 | 15/6 | |||||||
CADOT Jeremy | ||||||||
4 | CADOT Jeremy | |||||||
CHALIHKOV Alekseandr | ||||||||
3 | MERINGOLO Alessandro | 15/5 | ||||||
MERINGOLO Alessandro | ||||||||
62 | ||||||||
MERINGOLO Alessandro | ||||||||
35 | KERSHAW Clinton | 15/12 | ||||||
YIKINE Alexandre | ||||||||
30 | YIKINE Alexandre | 15/14 | ||||||
MERINGOLO Alessandro | ||||||||
19 | MAZZON Piero | 15/9 | ||||||
MAZZON Piero | ||||||||
46 | TRNAVSKY Tomas | 15/14 | ||||||
ENGERT Joseph | ||||||||
51 | LOPATENKO Georgiy | 15/9 | ||||||
ENGERT Joseph | ||||||||
14 | ENGERT Joseph | 15/6 | ||||||
MERINGOLO Alessandro | ||||||||
11 | KHOVANSKI Aleksei | 15/10 | ||||||
KHOVANSKI Aleksei | ||||||||
54 | BERKOWSKY Ronald | 15/7 | ||||||
KHOVANSKI Aleksei | ||||||||
43 | SZAMOSI Balint | 15/11 | ||||||
ARCHIVIO Francesco | ||||||||
22 | ARCHIVIO Francesco | 15/3 | ||||||
MONTERO Julian | ||||||||
27 | PEETZ(I) Robert | 15/14 | ||||||
DVORKIN Vladimir | ||||||||
38 | DVORKIN Vladimir | 15/14 | ||||||
MONTERO Julian | ||||||||
59 | 15/2 | |||||||
MONTERO Julian | ||||||||
6 | MONTERO Julian | |||||||
MERINGOLO Alessandro | ||||||||
7 | ZASSORIN Maxim | 15/11 | ||||||
ZASSORIN Maxim | ||||||||
58 | ||||||||
ZASSORIN Maxim | ||||||||
39 | OSAWA Mitsuhiro | 15/11 | ||||||
OSAWA Mitsuhiro | ||||||||
26 | CHANG-CHUN Ming | 15/10 | ||||||
ZASSORIN Maxim | ||||||||
23 | JOURNET Benoœt | 15/13 | ||||||
BASSAL Oren | ||||||||
42 | BASSAL Oren | 15/14 | ||||||
BASSAL Oren | ||||||||
55 | MEGURO Tomoshige | 15/8 | ||||||
MEGURO Tomoshige | ||||||||
10 | GERMEAU Yannick | 15/8 | ||||||
ZASSORIN Maxim | ||||||||
15 | MAJEWSKI Michal | 15/12 | ||||||
MAJEWSKI Michal | ||||||||
50 | MACHADO Jeronimo | 15/9 | ||||||
MAJEWSKI Michal | ||||||||
47 | MACHER Thomas | 9/8 | ||||||
MACHER Thomas | ||||||||
18 | WOJCIK Marek | 15/14 | ||||||
MEYERS Brendan | ||||||||
31 | BACHMANN Sebastian | 15/11 | ||||||
LEE-YONG Jun | ||||||||
34 | LEE-YONG Jun | 15/12 | ||||||
MEYERS Brendan | ||||||||
63 | 15/12 | |||||||
MEYERS Brendan | ||||||||
2 | MEYERS Brendan |
Skupiny, kolo è. 1
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
MOSK Joris | 2 | 1 | 2 | V | 2 | V | 2/6 | -6 | 17 | ||||
BASSAL Oren | V | 1 | V | 4 | 1 | V | 3/6 | -1 | 21 | ||||
HEINZER Max | V | V | V | V | 0 | V | 5/6 | 8 | 25 | ||||
LOPATENKO Georgiy | V | 4 | 4 | 1 | 3 | V | 2/6 | -1 | 22 | ||||
BARNISIN Lukas | 2 | V | 4 | V | 1 | V | 3/6 | 1 | 22 | ||||
MEYERS Brendan | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 22 | 30 | ||||
TONG Chak | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0/6 | -23 | 7 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
KENBER Jamie | 3 | 3 | X | 1 | 3 | 2 | 0/5 | -13 | 12 | ||||
YIKINE Alexandre | V | V | X | 3 | 4 | V | 3/5 | 7 | 22 | ||||
PARK Hee | V | 0 | X | V | V | V | 4/5 | 4 | 20 | ||||
ESQUIVEL Roman | E | E | E | E | E | E | exclusion1 | ||||||
MACHER Thomas | V | V | 4 | X | 4 | 4 | 2/5 | 3 | 22 | ||||
MAJEWSKI Michal | V | V | 4 | X | V | V | 4/5 | 5 | 24 | ||||
MACHADO Jeronimo | V | 2 | 0 | X | V | 3 | 2/5 | -6 | 15 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
KERSHAW Clinton | V | 4 | V | 3 | 3 | V | 3/6 | 2 | 25 | ||||
BARTONEK Jiri | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | V | 1/6 | -6 | 19 | ||||
PIETRUSIAK Konrad | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 12 | 30 | ||||
GRUDANOV Denis | 1 | V | 4 | 2 | 2 | V | 2/6 | -5 | 19 | ||||
BRUGGER Rüdiger | V | V | 3 | V | 2 | V | 4/6 | 6 | 25 | ||||
GERMEAU Yannick | V | V | 4 | V | V | V | 5/6 | 15 | 29 | ||||
VASEGHI Daryoosh | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | -24 | 6 |
Skupina è. 4
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
KARAPANOS Georges | 3 | 3 | V | 3 | 2 | 3 | 1/6 | -9 | 19 | ||||
DUBECZ Adam | V | V | V | 1 | V | 4 | 4/6 | 5 | 25 | ||||
MAZZON Piero | V | 4 | V | V | V | 4 | 4/6 | 7 | 28 | ||||
SCHINASI David | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0/6 | -15 | 15 | ||||
PEETZ(I) Robert | V | V | 4 | V | 0 | V | 4/6 | 3 | 24 | ||||
SAMANDI Mohamed | V | 0 | 2 | V | V | V | 4/6 | 3 | 22 | ||||
DE´BAZELAIRE Stanislaw | V | V | V | V | 4 | 4 | 4/6 | 6 | 28 |
Skupina è. 5
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
SZAMOSI Balint | 1 | V | V | V | 3 | 0 | 3/6 | -2 | 19 | ||||
ZASSORIN Maxim | V | V | V | V | V | 4 | 5/6 | 18 | 29 | ||||
JAKUBOVSKIS Janis | 1 | 3 | V | 2 | V | V | 3/6 | 2 | 21 | ||||
MARAIS Ashley | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 0/6 | -12 | 18 | ||||
BARNETT Michael | 3 | 0 | V | V | V | 3 | 3/6 | 0 | 21 | ||||
KARABAS Yunus | V | 0 | 1 | V | 1 | 3 | 2/6 | -12 | 15 | ||||
ENGERT Joseph | V | V | 0 | V | V | V | 5/6 | 6 | 25 |
Skupina è. 6
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
LEVSTEK Ivan | 4 | V | V | 1 | 3 | 2/5 | -3 | 18 | ||||
BEN-SHATS Yotam | V | V | 2 | 0 | 2 | 2/5 | -5 | 14 | ||||
BIANCHI Pierre | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | -21 | 4 | ||||
BACHMANN Sebastian | 4 | V | V | V | 0 | 3/5 | 7 | 19 | ||||
GLAISTER Steven | V | V | V | 0 | 0 | 3/5 | 2 | 15 | ||||
MERINGOLO Alessandro | V | V | V | V | V | 5/5 | 20 | 25 |
Skupina è. 7
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
OHISA Rei | 4 | V | 3 | 3 | 1 | V | 2/6 | -4 | 21 | ||||
HUBER Oliver | V | 2 | 1 | V | 4 | V | 3/6 | -1 | 22 | ||||
JO-CHA Dol | 2 | V | 4 | 1 | V | 3 | 2/6 | -6 | 20 | ||||
JOURNET Benoœt | V | V | V | V | 3 | 4 | 4/6 | 5 | 27 | ||||
WOJCIK Marek | V | 2 | V | 4 | V | V | 4/6 | 10 | 26 | ||||
CHANG-CHUN Ming | V | V | 4 | V | 2 | V | 4/6 | 4 | 26 | ||||
RAMANUMANU Tomasi | 3 | 2 | V | V | 0 | 4 | 2/6 | -8 | 19 |
Skupina è. 8
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
EL´RAMI Nadim | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | -26 | 4 | ||||
HERKRATH Philippe | V | 1 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1/6 | -10 | 16 | ||||
BOULLE Pierre | V | V | V | 4 | 2 | V | 4/6 | 11 | 26 | ||||
ARCHIVIO Francesco | V | V | 1 | V | 2 | V | 4/6 | 6 | 23 | ||||
SELIVERSTOV Danylo | V | V | V | 3 | V | V | 5/6 | 11 | 28 | ||||
KHOVANSKI Aleksei | V | V | V | V | 0 | V | 5/6 | 15 | 25 | ||||
DELAK Tevz | V | V | 2 | 1 | 4 | 0 | 2/6 | -7 | 17 |
Skupina è. 9
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
MEGURO Tomoshige | 1 | 2 | 4 | V | V | 1 | 2/6 | -5 | 18 | ||||
CADOT Jeremy | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 17 | 30 | ||||
LEE-YONG Jun | V | 3 | 3 | V | V | 2 | 3/6 | 3 | 23 | ||||
TEISSEIRE Nicholas | V | 1 | V | V | 3 | 1 | 3/6 | -3 | 20 | ||||
LARGAESPADA Viterbo | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0/6 | -25 | 5 | ||||
KAMOUN Karim | 2 | 2 | 2 | V | V | 0 | 2/6 | -7 | 16 | ||||
MONTERO Julian | V | 4 | V | V | V | V | 5/6 | 20 | 29 |
Skupina è. 10
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
OSAWA Mitsuhiro | 4 | V | V | V | 2 | 2 | 3/6 | 0 | 23 | ||||
ISHCHENKO Anton | V | V | 1 | 1 | V | V | 4/6 | 2 | 22 | ||||
MENDEZ Oscar | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0/6 | -23 | 7 | ||||
FERJANI Ayoub | 3 | V | V | V | V | V | 5/6 | 16 | 28 | ||||
HÜHNEL Johannes | 2 | V | V | 1 | V | V | 4/6 | 5 | 23 | ||||
BERKOWSKY Ronald | V | 2 | V | 0 | 4 | 2 | 2/6 | -5 | 18 | ||||
TRAMS Arturs | V | 4 | V | 4 | 2 | V | 3/6 | 5 | 25 |
Skupina è. 11
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
OROZCO Pavel | V | 0 | 2 | V | 1 | V | 3/6 | -2 | 18 | ||||
TRNAVSKY Tomas | 2 | 1 | V | V | 0 | V | 3/6 | -3 | 18 | ||||
MARTINS Rui | V | V | V | V | 2 | V | 5/6 | 17 | 27 | ||||
DVORKIN Vladimir | V | 2 | 2 | V | 1 | V | 3/6 | 1 | 20 | ||||
VAREKAMP Tommie | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | V | 1/6 | -15 | 14 | ||||
CHALIHKOV Alekseandr | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 24 | 30 | ||||
KVESIC Boris | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0/6 | -22 | 8 |