Výsledky podzim 2003 sezona 2003/2004
Datum |
fleret muži men's foil | kategorie | fleret ženy women's foil | kategorie | kord muži men's epee | kategorie | kord ženy women's epee | kategorie | šavle muži men's sabre | kategorie | šavle ženy women's sabre | kategorie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | ||||||||||||||
srpen - august - 8.2003 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-17 srpen |
Soustředění Šamorín foto |
J |
K |
Ž |
Soustředění Šamorín foto |
J |
K |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.2003 - září - september - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-14 | V | V | V | V | V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září | Stará garda Hradec Král. |
V | Stará garda Hradec Král. |
V | Stará garda Hradec Král. |
V | Stará garda Hradec Král. |
V | Stará garda Hradec Král. |
V | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20-21 | Hamburg MT | S | Hamburg MT | S | BratislavaMT | Jx | BratislavaMT | Jx | Polish Cup | K | Polish Cup | K | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Přebor ČOS | S | J | K | Ž | Přebor ČOS | S | J | K | Ž | Přebor ČOS | S | J | K | Ž | Přebor ČOS | S | J | K | Ž | Přebor ČOS | S | J | K | Ž | Přebor ČOS | S | J | K | Ž | ||||||||||||||||||||
27-28 | Saalfeld MT | K | Saalfeld MT | K | Saalfeld MT | K | Saalfeld MT | K | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
Štít města S.Písek |
K |
Ž |
mŽ |
Štít města S.Písek |
K |
Ž |
mŽ |
Turnaj Sv.Václava Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
Turnaj Sv.Václava Houštka |
S |
J |
K |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
10.2003 - říjen - october | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 | Hof MT | J | Hof MT | J | Cena Vihorlatu | Ž | Cena Vihorlatu | Ž | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen | SC Praha | Jx | SC Praha | Jx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-12 | Budapešt MT Vöcklabruck MT |
K |
V |
Budapešt MT Vöcklabruck MT |
K |
V |
Budapešt MT Vöcklabruck MT |
V |
Budapešt MT Varšava SP Vöcklabruck MT |
J |
V |
Budapešt MT Vöcklabruck MT |
V |
Budapešt MT Vöcklabruck MT |
K |
V |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Magistrátní turnaj S.Vršovice |
J |
Ž |
mŽ |
Magistrátní turnaj S.Vršovice |
J |
Ž |
mŽ |
K.Vary |
Žx |
K.Vary |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18-19 | Bratislava MT | J | Bratislava MT | J | Bratislava MT | J | Bratislava MT | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sváťova šavle USK Praha |
S |
J |
K |
Ž |
Sváťova šavle USK Praha |
S |
J |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-26 | Londýn SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Tuláčkův mem. Ostrava |
J |
K | Ž |
Tuláčkův mem. Ostrava |
J |
K | Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.2003 - listopad - november - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01-02 |
"SAMARIA" Šamorín MT |
K |
"SAMARIA" Šamorín MT |
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Peterův mem. MT ČŠK Riegel Praha |
S |
Peterův mem. MT ČŠK Riegel Praha |
S |
Zlatý kord S.Písek |
Sx |
Kx |
Zlatý kord S.Písek |
Sx |
Kx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08-09 |
ME J Poreč MT K,Ž Salzburg Hale MT |
J Dru |
K K |
Ž Ž |
ME J Poreč MT K,Ž Salzburg Hale MT |
J Dru |
K K |
Ž Ž |
ME J Poreč |
J |
ME J Poreč |
J |
ME J Poreč |
J |
ME J Poreč |
J |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mem.J.Duška Hradec Král. |
J |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15-16 | Luxemburg SP | J | Bochum SP | J | Luxemburg SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad | Opa.listop.-neděle Opava |
S |
Ž |
Opa.listop.-neděle Opava |
S |
Ž |
Lázeňský pohár MT K.Vary |
Sx |
Opa.listop.-sobota Opava |
Seq | J |
K |
Opavský listopad-sobota Opava |
S |
J |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
22-23 | Laupheim SP | Jx | Palermo SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnaj 17.listopadu USK Praha |
S |
Turnaj 17.listopadu USK Praha |
S<> | K |
Czech Open SC Praha |
Kx |
Žx |
Czech Open SC Praha |
Kx |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29-30 | Wroclaw MT | Ž | mŽ | Wroclaw MT | Ž | mŽ | Catania MT | J | Dormagen SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnaj nadějí S.Brno |
Ž |
mŽ |
Turnaj nadějí S.Brno |
Ž |
mŽ |
TIMA Cup K.Vary |
Jx eq |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.2003 - prosinec - december - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06-07 | Vídeň SP Leszno SP Mödling MT |
S S |
J |
K |
Leszno SP Mödling MT |
S |
J |
K |
Tourcoing SP Mödling MT |
J |
Kx |
Osnabrück SP Mödling MT |
Jx |
Kx |
Mödling MT |
S |
|
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||
  prosinec |
Ještědský kalíšek Liberec |
Ž |
Ještědský kalíšek Liberec |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-14 | Dürkheim SP | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-14 | Katowice | J | Katowice | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
Brněnský krokodýl S.Brno |
J |
K |
Cen.R.Kratochvíla S.Vršovice |
Sx |
Jx |
Cena R.Kratochvíla S.Vršovice |
Sx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20-21 | Steinfurt SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Poznámky: x = soutěž se počítá do Českého poháru (v kordu mužů a žen) (v ostatních disciplinách se do Českého poháru započítávají všechny soutěže uvedené v kalendáři) MS Havana, Kuba, 28.9.-7.10.2003 ME J, Poreč, Chorvatsko, 3.-9.11.2003 Věkové kategorie v sezoně 2003/2004: ml.Ž = mladší žáci, mladší žákyně (91 a ml.) Ž = žáci, žákyně (89 a ml.) K = kadeti, kadetky (87 a ml.) J = junioři, juniorky (84 a ml.) S = senioři, seniorky (bez omezení) V = veteráni (věkové kategorie dle pořadatele) ČOS=Česká obec sokolská přepracováno do html dle zdroje STK ČŠS/Vincencová/19.8.2003