Opavsky listopad
seniori
TJ Slezan Opava
15.11.2003
system soutìžì: - dvì pøedkola, - nasazení do eliminace bez opravy až do finále
Hlavní poøadí
Poø | Jméno | Køestní jméno | Naroz. | Klub |
1 | SIROTA | Alexandr | 1975 | AMU |
2 | TRUBACIK | Michal | 1976 | ST.MESTO |
3 | ROCEK | Michal | 1977 | OPAVA |
3 | STULIR | Vojtech | 1986 | ST.MESTO |
5 | HOSCHNA | Jan | 1977 | OPAVA |
6 | LASKA | Jan | 1981 | AMU |
7 | VRTAL | Vlastimil | 1987 | ST.MESTO |
8 | HLAVKA | Josef | 1983 | AMU |
9 | DOLEZAL | Jan | 1986 | AMU |
10 | MATYASEK | Jakub | 1972 | OPAVA |
11 | SVOBODA | Kamil | 1973 | HOUSTKA |
12 | MALY | Ondrej | 1984 | AMU |
13 | KLECKA | Jakub | 1981 | HOUSTKA |
14 | POLOPRUTSKY | Zde | 1959 | HOUSTKA |
15 | TRUSCHAN | Petr | 1980 | HOUSTKA |
16 | LEPAR | Jan | 1981 | OPAVA |
17 | OCHMAN | Josef | 1976 | BRNO |
18 | SOTONA | Jan | 1970 | USK |
Eleminace 32
1 | STULIR Vojtech | St.Mesto | |||||
STULIR Vojtech | |||||||
32 | |||||||
STULIR Vojtech | |||||||
17 | OCHMAN Josef | Brno | 15/5 | ||||
LEPAR Jan | |||||||
16 | LEPAR Jan | Opava | 15/12 | ||||
STULIR Vojtech | |||||||
9 | DOLEZAL Jan | Amu | 15/9 | ||||
DOLEZAL Jan | |||||||
24 | |||||||
HLAVKA Josef | |||||||
25 | 15/12 | ||||||
HLAVKA Josef | |||||||
8 | HLAVKA Josef | Amu | |||||
TRUBACIK Michal | |||||||
5 | LASKA Jan | Amu | 15/12 | ||||
LASKA Jan | |||||||
28 | |||||||
LASKA Jan | |||||||
21 | 15/5 | ||||||
MALY Ondrej | |||||||
12 | MALY Ondrej | Amu | |||||
TRUBACIK Michal | |||||||
13 | KLECKA Jakub | Houstka | 15/11 | ||||
KLECKA Jakub | |||||||
20 | |||||||
TRUBACIK Michal | |||||||
29 | 15/10 | ||||||
TRUBACIK Michal | |||||||
4 | TRUBACIK Michal | St.Mesto | |||||
SIROTA Alexandr | |||||||
3 | HOSCHNA Jan | Opava | 15/12 | ||||
HOSCHNA Jan | |||||||
30 | |||||||
HOSCHNA Jan | |||||||
19 | 15/7 | ||||||
POLOPRUTSKY Zde | |||||||
14 | POLOPRUTSKY Zde | Houstka | |||||
SIROTA Alexandr | |||||||
11 | SVOBODA Kamil | Houstka | 15/5 | ||||
SVOBODA Kamil | |||||||
22 | |||||||
SIROTA Alexandr | |||||||
27 | 15/8 | ||||||
SIROTA Alexandr | |||||||
6 | SIROTA Alexandr | Amu | |||||
SIROTA Alexandr | |||||||
7 | VRTAL Vlastimil | St.Mesto | 15/10 | ||||
VRTAL Vlastimil | |||||||
26 | |||||||
VRTAL Vlastimil | |||||||
23 | 15/13 | ||||||
MATYASEK Jakub | |||||||
10 | MATYASEK Jakub | Opava | |||||
ROCEK Michal | |||||||
15 | TRUSCHAN Petr | Houstka | 15/5 | ||||
TRUSCHAN Petr | |||||||
18 | SOTONA Jan | Usk | 15/10 | ||||
ROCEK Michal | |||||||
31 | 15/3 | ||||||
ROCEK Michal | |||||||
2 | ROCEK Michal | Opava |
Poøadí, kolo è. 2
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | STULIR | Vojtech | ST.MESTO | 1.000 | 10 | 25 | qualifié | |
2 | HOSCHNA | Jan | OPAVA | 0.800 | 11 | 24 | qualifié | |
3 | ROCEK | Michal | OPAVA | 0.800 | 7 | 23 | qualifié | |
4 | VRTAL | Vlastimil | ST.MESTO | 0.800 | 5 | 21 | qualifié | |
5 | HLAVKA | Josef | AMU | 0.800 | 3 | 21 | qualifié | |
6 | SIROTA | Alexandr | AMU | 0.600 | 9 | 23 | qualifié | |
7 | MATYASEK | Jakub | OPAVA | 0.600 | 7 | 21 | qualifié | |
7 | TRUBACIK | Michal | ST.MESTO | 0.600 | 7 | 21 | qualifié | |
9 | SVOBODA | Kamil | HOUSTKA | 0.600 | 6 | 21 | qualifié | |
10 | LASKA | Jan | AMU | 0.600 | 3 | 21 | qualifié | |
11 | DOLEZAL | Jan | AMU | 0.600 | -1 | 19 | qualifié | |
12 | KLECKA | Jakub | HOUSTKA | 0.400 | 1 | 20 | qualifié | |
13 | MALY | Ondrej | AMU | 0.400 | -3 | 16 | qualifié | |
14 | POLOPRUTSKY | Zde | HOUSTKA | 0.200 | -2 | 19 | qualifié | |
15 | TRUSCHAN | Petr | HOUSTKA | 0.200 | -8 | 14 | qualifié | |
16 | LEPAR | Jan | OPAVA | 0.000 | -18 | 7 | qualifié | |
16 | OCHMAN | Josef | BRNO | 0.000 | -18 | 7 | qualifié | |
18 | SOTONA | Jan | USK | 0.000 | -19 | 6 | qualifié |
Skupiny, kolo è. 2
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
SVOBODA Kamil | Houstka | V | 2 | V | V | 4 | 3/5 | 6 | 21 | |||
TRUSCHAN Petr | Houstka | 4 | 0 | V | 4 | 1 | 1/5 | -8 | 14 | |||
SIROTA Alexandr | Amu | V | V | V | 4 | 4 | 3/5 | 9 | 23 | |||
SOTONA Jan | Usk | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0/5 | -19 | 6 | |||
VRTAL Vlastimil | St.Mesto | 1 | V | V | V | V | 4/5 | 5 | 21 | |||
ROCEK Michal | Opava | V | V | V | V | 3 | 4/5 | 7 | 23 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
LASKA Jan | Amu | V | 3 | 3 | V | V | 3/5 | 3 | 21 | |||
MALY Ondrej | Amu | 3 | 2 | 1 | V | V | 2/5 | -3 | 16 | |||
STULIR Vojtech | St.Mesto | V | V | V | V | V | 5/5 | 10 | 25 | |||
MATYASEK Jakub | Opava | V | V | 4 | 2 | V | 3/5 | 7 | 21 | |||
KLECKA Jakub | Houstka | 4 | 2 | 4 | V | V | 2/5 | 1 | 20 | |||
OCHMAN Josef | Brno | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0/5 | -18 | 7 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
LEPAR Jan | Opava | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0/5 | -18 | 7 | |||
HOSCHNA Jan | Opava | V | V | 4 | V | V | 4/5 | 11 | 24 | |||
TRUBACIK Michal | St.Mesto | V | 2 | V | 4 | V | 3/5 | 7 | 21 | |||
DOLEZAL Jan | Amu | V | V | 0 | 4 | V | 3/5 | -1 | 19 | |||
HLAVKA Josef | Amu | V | 1 | V | V | V | 4/5 | 3 | 21 | |||
POLOPRUTSKY Zde | Houstka | V | 4 | 4 | 3 | 3 | 1/5 | -2 | 19 |
Poøadí, kolo è. 1
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | ROCEK | Michal | OPAVA | 1.000 | 16 | 25 | qualifié | |
2 | LASKA | Jan | AMU | 1.000 | 14 | 25 | qualifié | |
3 | TRUBACIK | Michal | ST.MESTO | 1.000 | 10 | 25 | qualifié | |
4 | STULIR | Vojtech | ST.MESTO | 0.800 | 15 | 24 | qualifié | |
5 | HOSCHNA | Jan | OPAVA | 0.800 | 10 | 24 | qualifié | |
6 | SIROTA | Alexandr | AMU | 0.800 | 9 | 23 | qualifié | |
7 | DOLEZAL | Jan | AMU | 0.600 | 2 | 19 | qualifié | |
7 | VRTAL | Vlastimil | ST.MESTO | 0.600 | 2 | 19 | qualifié | |
9 | MALY | Ondrej | AMU | 0.400 | 1 | 19 | qualifié | |
9 | HLAVKA | Josef | AMU | 0.400 | 1 | 19 | qualifié | |
11 | MATYASEK | Jakub | OPAVA | 0.400 | 1 | 16 | qualifié | |
12 | SVOBODA | Kamil | HOUSTKA | 0.400 | -2 | 17 | qualifié | |
13 | KLECKA | Jakub | HOUSTKA | 0.400 | -7 | 14 | qualifié | |
14 | POLOPRUTSKY | Zde | HOUSTKA | 0.200 | -5 | 18 | qualifié | |
15 | TRUSCHAN | Petr | HOUSTKA | 0.200 | -13 | 9 | qualifié | |
16 | LEPAR | Jan | OPAVA | 0.000 | -15 | 10 | qualifié | |
17 | OCHMAN | Josef | BRNO | 0.000 | -19 | 6 | qualifié | |
18 | SOTONA | Jan | USK | 0.000 | -20 | 5 | qualifié |
Skupiny, kolo è. 2
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
SVOBODA Kamil | Houstka | V | 2 | V | V | 4 | 3/5 | 6 | 21 | |||
TRUSCHAN Petr | Houstka | 4 | 0 | V | 4 | 1 | 1/5 | -8 | 14 | |||
SIROTA Alexandr | Amu | V | V | V | 4 | 4 | 3/5 | 9 | 23 | |||
SOTONA Jan | Usk | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0/5 | -19 | 6 | |||
VRTAL Vlastimil | St.Mesto | 1 | V | V | V | V | 4/5 | 5 | 21 | |||
ROCEK Michal | Opava | V | V | V | V | 3 | 4/5 | 7 | 23 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
LASKA Jan | Amu | V | 3 | 3 | V | V | 3/5 | 3 | 21 | |||
MALY Ondrej | Amu | 3 | 2 | 1 | V | V | 2/5 | -3 | 16 | |||
STULIR Vojtech | St.Mesto | V | V | V | V | V | 5/5 | 10 | 25 | |||
MATYASEK Jakub | Opava | V | V | 4 | 2 | V | 3/5 | 7 | 21 | |||
KLECKA Jakub | Houstka | 4 | 2 | 4 | V | V | 2/5 | 1 | 20 | |||
OCHMAN Josef | Brno | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0/5 | -18 | 7 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
LEPAR Jan | Opava | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0/5 | -18 | 7 | |||
HOSCHNA Jan | Opava | V | V | 4 | V | V | 4/5 | 11 | 24 | |||
TRUBACIK Michal | St.Mesto | V | 2 | V | 4 | V | 3/5 | 7 | 21 | |||
DOLEZAL Jan | Amu | V | V | 0 | 4 | V | 3/5 | -1 | 19 | |||
HLAVKA Josef | Amu | V | 1 | V | V | V | 4/5 | 3 | 21 | |||
POLOPRUTSKY Zde | Houstka | V | 4 | 4 | 3 | 3 | 1/5 | -2 | 19 |