Memoriál Josefa Duška IX. ročník
pořadatel : OREL Hradec Králové
fleret žáci
23.10.2004
Formule soutěže
28 závodníci , 11 kluby
1 kolo skupin : 4 skupiny po 7
posunutí podle : kluby
22 postupující
________________________________
Přímá eliminace : 22 závodníci
Celkové pořadí
Poř. | Příjmení | Jméno | Klub |
1 | KREJCIK | Jan | VRSOVICE |
2 | SABART | Daniel | USK |
3 | KOSEK | Karel | BRNO |
3 | KURFURST | Jan | BYSTRICE |
5 | PICEK | Frantisek | ZLIN |
6 | LATAL | David | UP OLOMOUC |
7 | LONDIN | Jaroslav | BYSTRICE |
8 | OTAHAL | Radek | ZLIN |
9 | CELUSTKA | Jakub | ZLIN |
10 | LEVITNER | Simon | HRADEC KR. |
11 | MAN | Martin | BRNO |
12 | GRULICH | Jakub | OPAVA |
13 | JURAS | Michal | BRNO |
14 | LISKOVEC | Pavel | MOST |
15 | MILICH | Martin | OPAVA |
16 | BOUZEK | Simon | VRSOVICE |
17 | DOMBEK | Prokop | OPAVA |
18 | SEHOR | Jiri | LIBEREC |
19 | SIFFNER | Michal | OPAVA |
20 | BURIAN | Jan | HRADEC KR. |
21 | VALEK | Lukas | ZLIN |
22 | CHALOUPKA | Radek | HRADEC KR. |
23 | HERAN | Mirek | VRSOVICE |
24 | FORST | Vaclav | LIBEREC |
25 | GRANT | David | OSTRAVA |
26 | KLEMM | Romuald | LIBEREC |
27 | KOMÁREK | Ondřej | HRADEC KR. |
28 |
Eliminace 32
1 | KREJCIK Jan | Vrsovice | |||||
KREJCIK Jan | |||||||
32 | |||||||
KREJCIK Jan | |||||||
17 | MILICH Martin | Opava | 15/5 | ||||
MILICH Martin | |||||||
16 | SEHOR Jiri | Liberec | 15/14 | ||||
KREJCIK Jan | |||||||
9 | MAN Martin | Brno | 15/11 | ||||
MAN Martin | |||||||
24 | |||||||
LONDIN Jaroslav | |||||||
25 | 15/14 | ||||||
LONDIN Jaroslav | |||||||
8 | LONDIN Jaroslav | Bystrice | |||||
KREJCIK Jan | |||||||
5 | CELUSTKA Jakub | Zlin | 15/9 | ||||
CELUSTKA Jakub | |||||||
28 | |||||||
KOSEK Karel | |||||||
21 | VALEK Lukas | Zlin | 15/9 | ||||
KOSEK Karel | |||||||
12 | KOSEK Karel | Brno | 15/6 | ||||
KOSEK Karel | |||||||
13 | JURAS Michal | Brno | 15/13 | ||||
JURAS Michal | |||||||
20 | BURIAN Jan | Hradec Kr. | 12/8 | ||||
PICEK Frantisek | |||||||
29 | 10/2 | ||||||
PICEK Frantisek | |||||||
4 | PICEK Frantisek | Zlin | |||||
KREJCIK Jan | |||||||
3 | KURFURST Jan | Bystrice | 15/6 | ||||
KURFURST Jan | |||||||
30 | |||||||
KURFURST Jan | |||||||
19 | SIFFNER Michal | Opava | 15/4 | ||||
LISKOVEC Pavel | |||||||
14 | LISKOVEC Pavel | Most | 15/5 | ||||
KURFURST Jan | |||||||
11 | OTAHAL Radek | Zlin | 15/1 | ||||
OTAHAL Radek | |||||||
22 | CHALOUPKA Radek | Hradec Kr. | 15/3 | ||||
OTAHAL Radek | |||||||
27 | 15/10 | ||||||
LEVITNER Simon | |||||||
6 | LEVITNER Simon | Hradec Kr. | |||||
SABART Daniel | |||||||
7 | LATAL David | Up Olomouc | 15/10 | ||||
LATAL David | |||||||
26 | |||||||
LATAL David | |||||||
23 | 15/12 | ||||||
GRULICH Jakub | |||||||
10 | GRULICH Jakub | Opava | |||||
SABART Daniel | |||||||
15 | DOMBEK Prokop | Opava | 15/8 | ||||
BOUZEK Simon | |||||||
18 | BOUZEK Simon | Vrsovice | 15/4 | ||||
SABART Daniel | |||||||
31 | 15/1 | ||||||
SABART Daniel | |||||||
2 | SABART Daniel | Usk |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Index | ZD | |||||||||||
KURFURST Jan | Bystrice | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 21 | 30 | |||
MAN Martin | Brno | 1 | V | V | V | 2 | V | 4/6 | 9 | 23 | |||
HERAN Mirek | Vrsovice | 2 | 2 | 2 | V | 1 | 0 | 1/6 | -17 | 12 | |||
MILICH Martin | Opava | 1 | 0 | V | 3 | 2 | V | 2/6 | -10 | 16 | |||
CHALOUPKA Radek | Hradec Kr. | 1 | 0 | 4 | V | 3 | 2 | 1/6 | -12 | 15 | |||
CELUSTKA Jakub | Zlin | 3 | V | V | V | V4 | V | 5/6 | 13 | 27 | |||
SEHOR Jiri | Liberec | 1 | 2 | V | 4 | V | 1 | 2/6 | -4 | 18 |
Skupina č. 2
V/Z | Index | ZD | |||||||||||
SIFFNER Michal | Opava | 4 | 0 | V | 0 | 1 | V | 2/6 | -13 | 15 | |||
LISKOVEC Pavel | Most | V | 0 | V | 0 | 2 | V | 3/6 | -8 | 17 | |||
KOSEK Karel | Brno | V | V | V | 0 | 2 | V | 4/6 | 7 | 22 | |||
VALEK Lukas | Zlin | 4 | 3 | 2 | 4 | 2 | V | 1/6 | -8 | 20 | |||
KREJCIK Jan | Vrsovice | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 25 | 30 | |||
LEVITNER Simon | Hradec Kr. | V | V | V | V | 1 | V | 5/6 | 11 | 26 | |||
GRANT David | Ostrava | 4 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0/6 | -14 | 16 |
Skupina č. 3
V/Z | Index | ZD | |||||||||||
PICEK Frantisek | Zlin | X | V1 | V4 | V | V | V | 5/5 | 16 | 20 | |||
SYNEK Richard | Vrsovice | E | E | E | E | E | E | exclusion1 | |||||
JURAS Michal | Brno | 0 | X | V | V | 2 | V | 3/5 | 3 | 17 | |||
BURIAN Jan | Hradec Kr. | 2 | X | 1 | V | 4 | 3 | 1/5 | -5 | 15 | |||
KLEMM Romuald | Liberec | 0 | X | 3 | 1 | 0 | 3 | 0/5 | -18 | 7 | |||
LATAL David | Up Olomouc | 2 | X | V | V | V | V | 4/5 | 9 | 22 | |||
DOMBEK Prokop | Opava | 0 | X | 4 | V | V | 2 | 2/5 | -5 | 16 |
Skupina č. 4
V/Z | Index | ZD | |||||||||||
LONDIN Jaroslav | Bystrice | V | 2 | V | V | 1 | V | 4/6 | 12 | 23 | |||
BOUZEK Simon | Vrsovice | 1 | 0 | V | 0 | 2 | V | 2/6 | -10 | 13 | |||
GRULICH Jakub | Opava | V4 | V | V | 1 | 1 | V | 4/6 | 9 | 21 | |||
KOMÁREK Ondřej | Hradec Kr. | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | -25 | 5 | |||
OTAHAL Radek | Zlin | 0 | V | V | V | 0 | V | 4/6 | 9 | 20 | |||
SABART Daniel | Usk | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 23 | 30 | |||
FORST Vaclav | Liberec | 1 | 1 | 0 | V | 0 | 1 | 1/6 | -18 | 8 |
Document Engarde - 23.10.2004 17:54:16