Celkové pořadí
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub |
1 | KURFURST | Jiri | CZ | BRNO |
2 | DANEL | Martin | CZ | OSTRAVA |
3 | KURFURST | Michal | CZ | BRNO |
3 | MADR | Vilem | CZ | USK |
5 | SVOBODA | Jan | CZ | OSTRAVA |
6 | KLEMS | Milan | CZ | OPAVA |
7 | BARNISIN | Lukas | CZ | OSTRAVA |
8 | KUCEJA | Jakub | CZ | OSTRAVA |
9 | TRNAVSKY | Tomas | CZ | BRNO |
10 | BARTONEK | Jiri | CZ | ZLIN |
11 | KOUTNY | Jiri | CZ | LIBEREC |
12 | KARDAS | Jan | CZ | OSTRAVA |
13 | SGLUNDA | Ondrej | CZ | OSTRAVA |
14 | SPICKA | Martin | CZ | OSTRAVA |
15 | BORNA | Frantisek | CZ | OPAVA |
16 | PLOCH | Ondrej | CZ | LIBEREC |
17 | HURNIK | Marek | CZ | OSTRAVA |
18 | SCHLIBENER | Zden | CZ | USK |
19 | SABART | Daniel | CZ | USK |
20 | CARBOL | Michal | CZ | OSTRAVA |
21 | KALLA | Libor | CZ | BRNO |
22 | BROZ | Adam | CZ | USK |
23 | SLAVIK | Jakub | CZ | OSTRAVA |
24 | KRATOCHVIL | Jan | CZ | BRNO |
25 | DURAJ | Ales | CZ | OSTRAVA |
26 | PAVELEK | Libor | CZ | OPAVA |
27 | SEBESTA | Radek | CZ | LIBEREC |
28 | ZVAK | Igor | CZ | OSTRAVA |
29 | HAVELEK | Martin | CZ | OSTRAVA |
30 | PRYMUS | Jiri | CZ | OSTRAVA |
Quarter-finals
1 | SVOBODA Jan | CZ | |||
KURFURST Michal | |||||
8 | KURFURST Michal | CZ | 15/3 | ||
DANEL Martin | |||||
5 | DANEL Martin | CZ | 15/13 | ||
DANEL Martin | |||||
4 | KLEMS Milan | CZ | 15/12 | ||
KURFURST Jiri | |||||
3 | MADR Vilem | CZ | 15/7 | ||
MADR Vilem | |||||
6 | BARNISIN Lukas | CZ | 15/0 | ||
KURFURST Jiri | |||||
7 | KUCEJA Jakub | CZ | 15/6 | ||
KURFURST Jiri | |||||
2 | KURFURST Jiri | CZ | 15/3 |
Tableau d de 8
1 | DANEL Martin | CZ | |
DANEL Martin | |||
8 | KOUTNY Jiri | CZ | 15/8 |
5 | BARTONEK Jiri | CZ | |
KURFURST Michal | |||
4 | KURFURST Michal | CZ | 15/12 |
3 | KUCEJA Jakub | CZ | |
KUCEJA Jakub | |||
6 | TRNAVSKY Tomas | CZ | 15/7 |
7 | KARDAS Jan | CZ | |
BARNISIN Lukas | |||
2 | BARNISIN Lukas | CZ | 15/10 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 | PLOCH Ondrej | CZ | |
KOUTNY Jiri | |||
8 | KOUTNY Jiri | CZ | 15/10 |
5 | BARTONEK Jiri | CZ | |
BARTONEK Jiri | |||
4 | BORNA Frantisek | CZ | 15/4 |
3 | KARDAS Jan | CZ | |
KARDAS Jan | |||
6 | SPICKA Martin | CZ | 15/7 |
7 | SGLUNDA Ondrej | CZ | |
TRNAVSKY Tomas | |||
2 | TRNAVSKY Tomas | CZ | 15/7 |
Tableau de 16
1 | SVOBODA Jan | CZ | ||
SVOBODA Jan | ||||
16 | PLOCH Ondrej | CZ | 15/8 | |
SVOBODA Jan | ||||
9 | BARNISIN Lukas | CZ | 15/12 | |
BARNISIN Lukas | ||||
8 | KOUTNY Jiri | CZ | 15/9 | |
5 | BARTONEK Jiri | CZ | ||
KUCEJA Jakub | ||||
12 | KUCEJA Jakub | CZ | 15/12 | |
MADR Vilem | ||||
13 | BORNA Frantisek | CZ | 15/7 | |
MADR Vilem | ||||
4 | MADR Vilem | CZ | 15/6 | |
3 | KURFURST Jiri | CZ | ||
KURFURST Jiri | ||||
14 | KARDAS Jan | CZ | 15/3 | |
KURFURST Jiri | ||||
11 | SPICKA Martin | CZ | 15/13 | |
DANEL Martin | ||||
6 | DANEL Martin | CZ | 15/10 | |
7 | KLEMS Milan | CZ | ||
KLEMS Milan | ||||
10 | SGLUNDA Ondrej | CZ | 15/12 | |
KLEMS Milan | ||||
15 | KURFURST Michal | CZ | 15/10 | |
KURFURST Michal | ||||
2 | TRNAVSKY Tomas | CZ | 15/7 |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1
V/Z | Index | ZD | ||||||||||
SCHLIBENER Zden | CZ | 3 | 2 | V | 1 | V4 | 2/5 | -7 | 15 | |||
KURFURST Michal | CZ | V | 3 | V | 4 | 3 | 2/5 | -2 | 20 | |||
MADR Vilem | CZ | V | V | 0 | V | V | 4/5 | 7 | 20 | |||
SPICKA Martin | CZ | 4 | 4 | V | V | 1 | 2/5 | 0 | 19 | |||
KARDAS Jan | CZ | V | V | 1 | 4 | 4 | 2/5 | -1 | 19 | |||
KOUTNY Jiri | CZ | 3 | V | 2 | V | V | 3/5 | 3 | 20 |
Skupina č. 2
V/Z | Index | ZD | ||||||||||
SLAVIK Jakub | CZ | 0 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0/5 | -12 | 13 | |||
DANEL Martin | CZ | V | V | V | V | 1 | 4/5 | 10 | 21 | |||
PLOCH Ondrej | CZ | V | 2 | V | 3 | 3 | 2/5 | -2 | 18 | |||
SABART Daniel | CZ | V | 1 | 1 | V | 0 | 2/5 | -10 | 12 | |||
BARNISIN Lukas | CZ | V | 3 | V | 3 | V | 3/5 | 2 | 21 | |||
KURFURST Jiri | CZ | V | V | V | V | 2 | 4/5 | 12 | 22 |
Skupina č. 3
V/Z | Index | ZD | ||||||||||
KLEMS Milan | CZ | 2 | 2 | V | V | V | 3/5 | 4 | 19 | |||
SVOBODA Jan | CZ | V | V | V | V | V | 5/5 | 17 | 25 | |||
SGLUNDA Ondrej | CZ | V | 1 | V | 2 | V | 3/5 | -2 | 18 | |||
KALLA Libor | CZ | 2 | 0 | 4 | 2 | V | 1/5 | -11 | 13 | |||
BORNA Frantisek | CZ | 0 | 2 | V | V | V | 3/5 | 0 | 17 | |||
BROZ Adam | CZ | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 0/5 | -8 | 17 |
Skupina č. 4
V/Z | Index | ZD | ||||||||||
BARTONEK Jiri | CZ | V | V | V | 2 | V | 4/5 | 9 | 22 | |||
KRATOCHVIL Jan | CZ | 0 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0/5 | -17 | 8 | |||
KUCEJA Jakub | CZ | 4 | V | V | 1 | V | 3/5 | 3 | 20 | |||
CARBOL Michal | CZ | 4 | V | 4 | 3 | 2 | 1/5 | -5 | 18 | |||
TRNAVSKY Tomas | CZ | V | V | V | V | V | 5/5 | 15 | 25 | |||
HURNIK Marek | CZ | 0 | V | 2 | V | 1 | 2/5 | -5 | 13 |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Index | ZD | |||||||||
KURFURST Jiri | CZ | V | V | V | V | 4/4 | 15 | 20 | |||
SPICKA Martin | CZ | 2 | V | V4 | V | 3/4 | 8 | 16 | |||
DURAJ Ales | CZ | 0 | 1 | 3 | V | 1/4 | -10 | 9 | |||
BROZ Adam | CZ | 3 | 0 | V | V | 2/4 | -3 | 13 | |||
PAVELEK Libor | CZ | 0 | 2 | 4 | 4 | 0/4 | -10 | 10 |
Skupina č. 2
V/Z | Index | ZD | |||||||||
KUCEJA Jakub | CZ | 4 | 3 | V | V | 2/4 | 1 | 17 | |||
SABART Daniel | CZ | V | 1 | V | 2 | 2/4 | -1 | 13 | |||
BARNISIN Lukas | CZ | V | V | V | 3 | 3/4 | 6 | 18 | |||
SEBESTA Radek | CZ | 2 | 0 | 3 | 1 | 0/4 | -14 | 6 | |||
KLEMS Milan | CZ | 4 | V | V | V | 3/4 | 8 | 19 |
Skupina č. 3
V/Z | Index | ZD | |||||||||
MADR Vilem | CZ | V | V | V | V | 4/4 | 18 | 20 | |||
KARDAS Jan | CZ | 0 | 3 | V | V | 2/4 | 0 | 13 | |||
SGLUNDA Ondrej | CZ | 1 | V | V | V | 3/4 | 3 | 16 | |||
KALLA Libor | CZ | 0 | 3 | 3 | V | 1/4 | -4 | 11 | |||
PRYMUS Jiri | CZ | 1 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | -17 | 3 |
Skupina č. 4
V/Z | Index | ZD | |||||||||
SLAVIK Jakub | CZ | 0 | 3 | V | 2 | 1/4 | -7 | 10 | |||
PLOCH Ondrej | CZ | V | V | 0 | 2 | 2/4 | -1 | 12 | |||
KRATOCHVIL Jan | CZ | V | 4 | V | 1 | 2/4 | 2 | 15 | |||
CARBOL Michal | CZ | 2 | V4 | 0 | V4 | 2/4 | -3 | 10 | |||
BARTONEK Jiri | CZ | V | V | V | 3 | 3/4 | 9 | 18 |
Skupina č. 5
V/Z | Index | ZD | |||||||||
DANEL Martin | CZ | 3 | V | V | V | 3/4 | 8 | 18 | |||
TRNAVSKY Tomas | CZ | V | V | V | V | 4/4 | 13 | 20 | |||
SCHLIBENER Zden | CZ | 3 | 1 | V2 | 3 | 1/4 | -8 | 9 | |||
ZVAK Igor | CZ | 0 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | -14 | 3 | |||
BORNA Frantisek | CZ | 2 | 3 | V | V | 2/4 | 1 | 15 |
Skupina č. 6
V/Z | Index | ZD | |||||||||
SVOBODA Jan | CZ | V | V | V | V | 4/4 | 14 | 20 | |||
HAVELEK Martin | CZ | 1 | 4 | 0 | 0 | 0/4 | -15 | 5 | |||
KURFURST Michal | CZ | 1 | V | V | 4 | 2/4 | 0 | 15 | |||
HURNIK Marek | CZ | 1 | V | 1 | 2 | 1/4 | -6 | 9 | |||
KOUTNY Jiri | CZ | 3 | V | V | V | 3/4 | 7 | 18 |
formule
30 závodníci
2 kolo skupin
Kolo č. 1
30 závodníci
6 skupiny po 5
posunutí podle : národy
24 postupující
Kolo č. 2
24 závodníci
4 skupiny po 6
posunutí podle : národy
16 postupující
_________________________________
Kvalifikace po skupinách kola 1
Pořadí po skupinách kola 2 s
Přímá eliminace : 16 závodníci
tableau principal
4 postupující
tableau des battus du tableau de 16
4 postupující
tableau D
4 postupující
tableau final