ZMENA KORDOVÝCH ROZHODCOV , doplnený EURO 2005 , turnaj žiakov v Klagenfurte, zmena termínu kordových rebríčkov v BŠK!!!
Názov: Rebríček č.5
Zbraň: fleuret
Kategória: žiaci, žiačky (90)
Miesto: Telocvičňa ZŠ Grőslingova, Bratislava
Prihlášky do: 31.3.2005
Na adresu: e-mail: julius.kralik@justice.sk
Začiatok súťaže: žiaci, žiačky 10:00
Hlavný rozhodca: Mgr. D. Králik
Ďalší rozhodcovia: P. Jurkovič, P. Celler, P.Hennyey, M. Zezula
Názov: Rebríček č.5 žiaci, žiačky, rebríček č.5 ml.žiaci, ml.žiačky – Cena Zemplína
Zbraň: kord
Kategória: žiaci, žiačky (90), mladší žiaci, mladšie žiačky (92)
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ Snina, D. Kazík
Miesto: Mestská športová hala Snina, Budovateľská ul.
Prihlášky do: 31.3.2005
Na adresu: D. Kazík, Paláriková 1634/33, 069 01 Snina
Tel.:057/762 4151, 0905/921 506
Email:kazik@slovanet.sk
Začiatok súťaže: žiaci, ml.žiaci 10:00
žiačky, ml.žiačky 12:00
Hlavný rozhodca: D. Kazík
Ďalší rozhodcovia: M. Kazík, T. Kazík, Gerboc, Vozár, J. Lukačišin
Názov: Rebríček č.5 juniori, juniorky, rebríček č.2 seniorky - MT
Zbraň: fleuret
Kategória: juniori, juniorky(85), seniorky
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ Šamorín, J. Nagy
Miesto: Šermiareň, Veterná 18
Prihlášky do: 14.4.2005
Na adresu: KŠ Šamorín, Veterná 18, 931 01 Šamorín
Fax, Tel.: 031/562 3298, e-mail: nagy@slovak-fencing.sk
Začiatok súťaže: juniori 19.4. 17:00
juniorky 16.4. 10:00
seniorky 17.4. 10:00
Hlavný rozhodca: K.Forgách,
Ďalší rozhodcovia: Mgr. D. KrálikL.Kovács, P.Forgách, O.Botlo, V.Fehér, Ing. J.Králik
Názov: EURO 2005 Bratislava medzinárodný turnaj jednotlivcov a družstiev
Zbraň: kord
Kategória: muži
Dátum a miesto konania: 9. – 10. 4. 2005, Bratislava
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: Slovenský šermiarsky zväz Bratislava, PaeDr. Arpád Érsek
Miesto: Športová hala Elán, Bajkalská 7, Bratislava
Prihlášky do: 2.4.2005
Na adresu: Slovenský šermiarsky zväz Bratislava, Junácka 6, 832 80 Bratislava
Tel.: 0421/2/49249147
e-mail: slovakfencing@stonline.sk
Začiatok súťaže: jednotlivci, 9. 4. 2005 10:00 (nie je potrebná licencia)
družstvá, 10.4. 2005 9:00 (pozvané družstvá UKR, POL, CZE, AUT, HUN, ROM + 2 dr. SVK)
Hlavný rozhodca: Ing. Linder
Ďalší rozhodcovia: Dr. Miller, Mgr. D. Králik, J. Miller, D. Kazík, K. Letenayová,
Ing. Bottan, P. Jurkovič, B. Bokesová, L. Setnický
Názov: Rebríček č. 6 žiaci, žiačky - Májová cena
Zbraň: kord
Kategória: žiaci, žiačky(90),
Dátum a miesto konania: 30.4.2005, Bratislava
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Martinengo Bratislava, Ing. M. Baránik
Miesto: Telocvičňa ZŠ Dubová, Bratislava (BUS 83)
Prihlášky do: 21.4.2005
Na adresu: Ing. M. Baránik, Martinengova 16, 811 02 Bratislava
Tel.: 02/43411928-9, 0905 711667
e-mail: mbaranik@stonline.sk
Začiatok súťaže: žiaci 24.4. 9:00
žiačky 24.4. 11:00
Hlavný rozhodca: Ing. Bottan
Ďalší rozhodcovia: D. Kazík, Ing. Linder, T.Bokes, M.Kubík, S.Othmanová
Názov: Rebríček č. 6 kadeti, rebríček č.7 kadetky – Memoriál Majstra Bokesa
Zbraň: kord
Kategória: kadeti, kadetky(88)
Dátum a miesto konania: 1.5.2005, Bratislava
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Martinengo Bratislava, Ing. M. Baránik
Miesto: Telocvičňa ZŠ Dubová, Bratislava (BUS 83)
Prihlášky do: 21.4.2005
Na adresu: Ing. M. Baránik, Martinengova 16, 811 02 Bratislava
Tel.: 02/43411928-9, 0905 711667
e-mail: mbaranik@stonline.sk
Začiatok súťaže: kadeti 23.4. 9:00
kadetky 23.4. 11:00
Hlavný rozhodca: Ing. Linder
Ďalší rozhodcovia: D. Kazík, Ing. Bottan, T.Bokes, B. Bokesová
Názov: Majstrovstvá Slovenskej republiky
Zbraň: fleuret jednotlivci a družstvá
Kategória: juniori, juniorky(85)
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ Šamorín, K. Forgách
Miesto: Šermiareň, Veterná 18
Prihlášky do: 28.4.2005
Na adresu: KŠ Šamorín, Veterná 18, 931 01 Šamorín
Fax, Tel.: 031/562 3298
Začiatok súťaže: juniori, juniorky 10:00, súťaž družstiev po skončení súťaže jednotlivcov
Hlavný rozhodca: Ing. Králik
Ďalší rozhodcovia: V. Fehér, P. Forgach, Mgr. D. Králik, B. Fehér, O.Botlo
Názov: Rebríček č.5 ml.žiaci, ml.žiačky - Memoriál Andreja Frankla
Zbraň: fleuret
Kategória: ml. žiaci, ml. žiačky (92)
Miesto: Telocvičňa ZŠ Grőslingova, Bratislava
Prihlášky do: 5.5.2005
Na adresu: e-mail: julius.kralik@justice.sk
Začiatok súťaže: ml.žiaci, ml.žiačky 10:00
Hlavný rozhodca: P. Jurkovič
Ďalší rozhodcovia: Mgr. D. Králik, J. Joniak, P. Celler, P.Hennyey, M. Horváth
Názov: Majstrovstvá Slovenskej republiky
Zbraň: fleuret jednotlivci a družstvá
Kategória: kadeti, kadetky
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: KŠ Šamorín, K. Forgách
Miesto: Šermiareň, Veterná 18
Prihlášky do: 12.5.2005
Na adresu: KŠ Šamorín, Veterná 18, 931 01 Šamorín
Fax, Tel.: 031/562 3298
Začiatok súťaže: kadeti, kadetky 10:00, súťaž družstiev po skončení súťaže jednotlivcov
Hlavný rozhodca: Ing. Králik
Ďalší rozhodcovia: V. Fehér, P. Forgach, Mgr. Králik, L.Kovács, O.Botlo
Názov: Meč Zervikaptur rytiera Longina Podbipieta
Zbraň: kord
Kategória: žiaci a ml. žiaci, žiačky a ml. žiačky
Dátum a miesto konania: 14. – 15. 5.2005, Krakow
Poriadateľ: ZERWIKAPTUR Krakow
Miesto: Športová hala Športovej školy č. 1, Osiedle Handlow č. 4,KRAKOW – NOWA HUTA, plán: www.zerwikaptur.pl
Prihlášky do: 30 min. pred súťažou, štartovné 25 zlotých
Informácie: Tel.: 004812 681 30 12, 0048 501 460 990 e-mail: g.rydz@chello.pl
Začiatok súťaže: 14. 5. 2005 chlapci Roč. 90/91 11,00
Roč. 92/93 12,30
Roč. 94/95 14,00
15. 5. 2005 v rovnakom čase dievčatá
Názov: Majstrovstvá Slovenskej republiky
Zbraň: kord
Kategória: kadeti, kadetky
Dátum a miesto konania: 21.5.2005, Bratislava
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Martinengo Bratislava, Ing. M. Baránik
Miesto: Telocvičňa ZŠ Dubová, Bratislava (BUS 83)
Prihlášky do: 19.5.2005
Na adresu: Ing. M. Baránik, Martinengova 16, 811 02 Bratislava
Tel.: 02/43411928-9, 0905 711667
e-mail: mbaranik@stonline.sk
Začiatok súťaže: kadeti 9:00
kadetky 11:00
po súťaži jednotlivcov súťaž družstiev
Hlavný rozhodca: K. Letenayová
Ďalší rozhodcovia: M. Kazík, T.Bokes, Setnický, Ing. Linder, A. Gejmovský,
B. Bokesová
Názov: Majstrovstvá Slovenskej republiky
Zbraň: fleuret
Kategória: žiaci, žiačky (90)
Miesto: Telocvičňa ZŠ Grőslingova, Bratislava
Prihlášky do: 26.5.2005
Na adresu: e-mail: julius.kralik@justice.sk
Začiatok súťaže: žiaci, žiačky 10:00
po súťaži jednotlivcov súťaž družstiev
Hlavný rozhodca: V. Fehér
Ďalší rozhodcovia: Mgr. D. Králik, P.Jurkovič, P.Celler, Gy. Hanzelová, K. Forgách
Názov: Majstrovstvá Slovenskej republiky
Zbraň: kord
Kategória: juniori, juniorky(85)
Dátum a miesto konania: 28. 5. 2005, Bratislava
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: UK Bratislava, Dr. Érsek
Miesto: Športová hala Mladosť, Bratislava
Prihlášky do: 26. 5. 2005
Na adresu: fax: 02/443 72 418, e-mail: ersek@sportcenter.sk
Začiatok súťaže: juniori 9:00
juniorky 10:30
po skončení súťaže jednotlivcov nasleduje súťaž družstiev!
Hlavný rozhodca: Ing. M. Linder
Ďalší rozhodcovia: Dr. Miller, J. Miller, P.Jurkovič, Ing. Linder, A. Gejmovský,
D. Kazík, T.Bokes, L.Setnický
Názov: Rebríček č.5 seniori, seniorky – Cena UK
Zbraň: kord
Kategória: seniori, seniorky
Dátum a miesto konania: 29.5.2005, Bratislava
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: UK Bratislava, Dr. Érsek
Miesto: Športová hala Mladosť, Bratislava
Prihlášky do: 26.5.2005
Na adresu: fax: 02/443 72 418, e-mail: ersek@sportcenter.sk
Začiatok súťaže: seniori 9:00
seniorky 10:30
Hlavný rozhodca: Ing. Linder
Ďalší rozhodcovia: Dr. Miller, P. Jurkovič, D. Kazík, Poláček ml., Baierová, Ing. Bottan, K. Letenayová
Názov: Majstrovstvá Slovenskej republiky
Zbraň: fleuret
Kategória: ml. žiaci, ml. žiačky (92)
Miesto: Telocvičňa ZŠ Grőslingova, Bratislava
Prihlášky do: 2.6.2005
Na adresu: e-mail: julius.kralik@justice.sk
Začiatok súťaže: ml. žiaci, ml. žiačky 9:00
po skončení súťaže jednotlivcov nasleduje súťaž družstiev
Hlavný rozhodca: V. Fehér
Ďalší rozhodcovia: Mgr. D. Králik, J. Joniak, P.Celler, P. Forgach, P. Jurkovič,
G. Valacsay
Názov: Majstrovstvá Slovenskej republiky
Zbraň: kord
Kategória: žiaci, žiačky (90)
Dátum a miesto konania: 4. 6. 2005, Bratislava
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Martinengo Bratislava, Ing. M. Baránik
Miesto: Telocvičňa ZŠ Dubová, Bratislava (BUS 83)
Prihlášky do: 2.6.2005
Na adresu: Ing. M. Baránik, Martinengova 16, 811 02 Bratislava
Tel.: 02/43411928-9, 0905 711667
e-mail: mbaranik@stonline.sk
Začiatok súťaže: žiaci 9:00
žiačky 11:00
po skončení súťaže jednotlivcov nasleduje súťaž družstiev
Hlavný rozhodca: D. Kazík
Ďalší rozhodcovia: T. Bokes, Ing. Linder, M.Kubík, S. Othmanová, M. Linder
Názov: Majstrovstvá Slovenskej republiky
Zbraň: kord
Kategória: ml. žiaci, ml. žiačky (92)
Dátum a miesto konania: 11. 6. 2005, Bratislava
Poriadateľ a riaditeľ súťaže: BŠK Martinengo Bratislava, Ing. M. Baránik
Miesto: Telocvičňa ZŠ Dubová, Bratislava (BUS 83)
Prihlášky do: 9.6.2005
Na adresu: Ing. M. Baránik, Martinengova 16, 811 02 Bratislava
Tel.: 02/43411928-9, 0905 711667
e-mail: mbaranik@stonline.sk
Začiatok súťaže: ml.žiaci 9:00
ml.žiačky 11:00
po skončení súťaže jednotlivcov nasleduje súťaž družstiev
Hlavný rozhodca: D. Kazík
Ďalší rozhodcovia: L. Setnický, A. Gejmovský, Ing. Linder, M.Kubík, S. Othmanová
Názov: VITTY
Zbraň: Rebríček č.4 kord, fleuret
Kategória: ml. žiaci, žiaci, ml. žiačky, žiaci
Dátum a miesto konania: 10. - 13. 3. 3. 2005, WROCLAW
Miesto: Hala Akademie vychovania fyzičniego, Alea Paderevskiego 35, Wroclaw
Súťaž: 10. 3. 2005 KŽ roč. 90/91 9,30
92/93 a 94/95 11,00
11. 3. 2005 KM roč. 90/91 9,30
92/93 a 94/95 11,00
12. 3. 2005 FM roč. 90/91 9,30
92/93 a 94/95 11,00
13. 3. 2005 FŽ roč. 90/91 9,30
92/93 a 94/95 11,00
Prihlášky: max. 45 min. pred súťažou. Štartovné 5 Euro.
Názov: Alpen Adrie Jugend Fechtturnier
Zbraň: kord, fleuret
Kategória: ml. žiaci, žiaci, ml. žiačky, žiaci (jugend B 91/92, jugend C 93 a ml.)
Dátum a miesto konania: 23.-24.4. 2005, Klagenfurt
Miesto: Sporthalle, Obirstr. 6, Waidmannsdorf, Klagenfurt
Súťaž: 23.4. 2005 fleuret žiaci roč. 91/92 8:00
fleuret žiačky roč.91/92 9:30
kord žiaci roč. 91/92 12:00
kord žiačky roč.91/92 12:30
24.4.2005 kord žiačky roč. 93 a ml. 8:00
fleuret žiaci roč. 93 a ml. 8:00
fleuret žiačky roč. 93 a ml. 12:00
kord žiaci roč. 93 a ml. 13:00
Prihlášky: do 19.4.2005 na email: ingomar.seebacher@aon.at. Štartovné 10,-EUR
Spracoval: Ing. Miroslav Baránik