Čermákův memoriál 2005 - 41.ročník
šerm fleretem-mladší žáci
9. dubna 2005
ZŠ Františka Formana Ostrava - Dubina
Celkové pořadí
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub |
1 | LONDIN | Jaroslav | CZ | BYSTRICE |
2 | CHOUPENITCH | Alex | CZ | BRNO |
3 | SABART | Daniel | CZ | USK |
3 | WACHSBERGER | Petr | CZ | BRNO |
5 | ONDRASEK | Jan | CZ | BYSTRICE |
6 | NEKARDA | Martin | CZ | ST.MESTO |
7 | BURDA | Jan | CZ | BRNO |
8 | LONDIN | Filip | CZ | BYSTRICE |
9 | LEVITNER | Simon | CZ | HRADEC KR. |
10 | MILICH | Martin | CZ | OPAVA |
11 | NOVACEK | Vaclav | CZ | OSTRAVA |
12 | SOTOLA | Jakub | CZ | BRNO |
13 | TYMEL | Roman | CZ | OSTRAVA |
14 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA |
15 | STOJANCEV | David | CZ | OSTRAVA |
16 | GRANT | David | CZ | OSTRAVA |
17 | PORWYSZ | Vojtech | CZ | OSTRAVA |
Tableau of 16
1 | LONDIN Jaroslav | CZ | ||||
LONDIN Jaroslav | ||||||
16 | ||||||
LONDIN Jaroslav | ||||||
9 | LONDIN Filip | CZ | 15/5 | |||
LONDIN Filip | ||||||
8 | LEVITNER Simon | CZ | 15/7 | |||
LONDIN Jaroslav | ||||||
5 | SABART Daniel | CZ | 15/6 | |||
SABART Daniel | ||||||
12 | SOTOLA Jakub | CZ | 15/6 | |||
SABART Daniel | ||||||
13 | TYMEL Roman | CZ | 15/8 | |||
NEKARDA Martin | ||||||
4 | NEKARDA Martin | CZ | 15/4 | |||
LONDIN Jaroslav | ||||||
3 | CHOUPENITCH Alex | CZ | 15/12 | |||
CHOUPENITCH Alex | ||||||
14 | ||||||
CHOUPENITCH Alex | ||||||
11 | NOVACEK Vaclav | CZ | 15/12 | |||
BURDA Jan | ||||||
6 | BURDA Jan | CZ | 15/3 | |||
CHOUPENITCH Alex | ||||||
7 | WACHSBERGER Petr | CZ | 15/4 | |||
WACHSBERGER Petr | ||||||
10 | MILICH Martin | CZ | 15/4 | |||
WACHSBERGER Petr | ||||||
15 | 15/12 | |||||
ONDRASEK Jan | ||||||
2 | ONDRASEK Jan | CZ |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub | Vít/záp | Ind. | Zd | Skupina |
1 | LONDIN | Jaroslav | CZ | BYSTRICE | 1.000 | 19 | 25 | postupující |
2 | ONDRASEK | Jan | CZ | BYSTRICE | 1.000 | 19 | 24 | postupující |
3 | CHOUPENITCH | Alex | CZ | BRNO | 1.000 | 17 | 20 | postupující |
4 | NEKARDA | Martin | CZ | ST.MESTO | 0.800 | 14 | 23 | postupující |
5 | SABART | Daniel | CZ | USK | 0.800 | 13 | 22 | postupující |
6 | BURDA | Jan | CZ | BRNO | 0.750 | 8 | 18 | postupující |
7 | WACHSBERGER | Petr | CZ | BRNO | 0.600 | 12 | 22 | postupující |
8 | LEVITNER | Simon | CZ | HRADEC KR. | 0.600 | 6 | 16 | postupující |
9 | LONDIN | Filip | CZ | BYSTRICE | 0.500 | -2 | 12 | postupující |
10 | MILICH | Martin | CZ | OPAVA | 0.400 | -5 | 11 | postupující |
11 | NOVACEK | Vaclav | CZ | OSTRAVA | 0.250 | -10 | 9 | postupující |
12 | SOTOLA | Jakub | CZ | BRNO | 0.200 | -6 | 14 | postupující |
13 | TYMEL | Roman | CZ | OSTRAVA | 0.200 | -16 | 5 | postupující |
14 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA | 0.200 | -17 | 7 | vyřazen |
15 | STOJANCEV | David | CZ | OSTRAVA | 0.200 | -17 | 6 | vyřazen |
16 | GRANT | David | CZ | OSTRAVA | 0.000 | -13 | 7 | vyřazen |
17 | PORWYSZ | Vojtech | CZ | OSTRAVA | 0.000 | -22 | 3 | vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Index | ZD | |||||||||
NOVACEK Vaclav | CZ | 1 | 0 | V | 3 | 1/4 | -10 | 9 | |||
BURDA Jan | CZ | V | 3 | V | V | 3/4 | 8 | 18 | |||
CHOUPENITCH Alex | CZ | V | V | V | V | 4/4 | 17 | 20 | |||
GRANT David | CZ | 4 | 2 | 0 | 1 | 0/4 | -13 | 7 | |||
LONDIN Filip | CZ | V | 2 | 0 | V | 2/4 | -2 | 12 |
Skupina č. 2
V/Z | Index | ZD | ||||||||||
NEKARDA Martin | CZ | V | 3 | V | V | V | 4/5 | 14 | 23 | |||
SOTOLA Jakub | CZ | 2 | 3 | 0 | V | 4 | 1/5 | -6 | 14 | |||
LONDIN Jaroslav | CZ | V | V | V | V | V | 5/5 | 19 | 25 | |||
LEVITNER Simon | CZ | 1 | V | 0 | V | V | 3/5 | 6 | 16 | |||
TYMEL Roman | CZ | 0 | 0 | 0 | 0 | V | 1/5 | -16 | 5 | |||
ZEMAN Jakub | CZ | 1 | V | 0 | 0 | 1 | 1/5 | -17 | 7 |
Skupina č. 3
V/Z | Index | ZD | ||||||||||
ONDRASEK Jan | CZ | V | V | V4 | V | V | 5/5 | 19 | 24 | |||
STOJANCEV David | CZ | 0 | V | 0 | 0 | 1 | 1/5 | -17 | 6 | |||
PORWYSZ Vojtech | CZ | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | -22 | 3 | |||
SABART Daniel | CZ | 2 | V | V | V | V | 4/5 | 13 | 22 | |||
WACHSBERGER Petr | CZ | 3 | V | V | 4 | V | 3/5 | 12 | 22 | |||
MILICH Martin | CZ | 0 | V | V | 1 | 0 | 2/5 | -5 | 11 |