Kord senioøi
Ještìdský pohár - Challenge [fechten.com]
16.4.2005
Turnaj se koná za podpory Statutárního mìsta Liberec
Hlavní poøadí
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub |
1 | SOCHOR | Frantisek | CZE | USK |
2 | KASA | Leo | CZE | USK |
3 | COUFAL | Tomas | CZE | D.OLOMOUC |
3 | KARASEK | Libor | CZE | UH.HRAD. |
5 | REZANKA | Ota | CZE | K.VARY |
6 | BERAN | Jiri | CZE | SC PRAHA |
7 | AMBROZ | Matyas | CZE | USK |
8 | SEBESTA | Marek | CZE | SC PRAHA |
9 | JURKA | Tomas | CZE | D.OLOMOUC |
10 | CAPALINI | Libor | CZE | D.PRAHA |
11 | COUFAL | Zdenek | CZE | SC PRAHA |
12 | SEDIVY | Jan | CZE | PISEK |
13 | BRYKNER | Marek | CZE | SC PRAHA |
14 | JAMBOR | Stanislav | CZE | USK |
15 | SEDIVY | Petr | CZE | PISEK |
16 | TUMA | Jakub | CZE | SC PRAHA |
17 | KOVARIK | Tomas | CZE | UH.HRAD. |
18 | CHALOUPKA | Ales | CZE | SC PRAHA |
19 | JANECEK | Jiri | CZE | LIBER. |
20 | HOYER | Martin | CZE | SC PRAHA |
21 | HERDA | Jan | CZE | USK |
22 | JANCA | Michal | CZE | D.PRAHA |
23 | MICHALIK | Michal | CZE | PLZEN |
24 | JUNGMANN | Ales | CZE | SC PRAHA |
25 | CERMAK | Jan | CZE | USK |
26 | HAVEL | Marian | CZE | USK |
27 | SNOPEK | Miroslav | CZE | UH.HRAD. |
28 | JINDRA | Jan | CZE | MOPE PRAHA |
28 | SPATENKA | Martin | CZE | D.OLOMOUC |
30 | SEDLECKY | Michal | CZE | D.PRAHA |
31 | KLINGR | CZE | LITOM. | |
32 | STRITEZSKY | Petr | CZE | EKONOM |
33 | JAKUBICEK | Jan | CZE | FST |
34 | ANDERLE | Petr | CZE | USK |
35 | POSTA | Marek | CZE | DEJVICE |
35 | SVOBODA | David | CZE | D.PRAHA |
37 | KRAJSA | Tomas | CZE | K.VARY |
38 | MAZANEC | Petr | CZE | HUMAN. |
39 | CINK | Radek | CZE | SC PRAHA |
40 | HABL | Vladimir | CZE | EKONOM |
41 | WOODBRIDGE | Nicholas | GBR | PENTATHLONE |
42 | MALY | Filip | CZE | VRSOV. |
43 | BAJER | Jiri | CZE | D.OLOMOUC |
44 | CHAVALKA | Tomas | CZE | USK |
44 | KUBA | Bohumil | CZE | K.VARY |
46 | HOLUB | Jaromir | CZE | D.OLOMOUC |
47 | VAVRA | Miroslav | CZE | FST |
48 | HARTMANN | Martin | CZE | UH.HRAD. |
49 | HANCOCK | Giles | GBR | PENTATHLONE |
49 | HEIDINGSFELD | Marek | CZE | D.OLOMOUC |
51 | CUPR | Michal | CZE | LITOM. |
52 | KASPAR | Daniel | CZE | S-PLZEN |
53 | PERLIK | Vaclav | CZE | HUMAN. |
54 | GENZER | Jiri | CZE | EKONOM |
54 | VESELSKY | Karel | CZE | VRSOV. |
56 | FOUKNER | Richard | CZE | LITOM. |
57 | STALMACH | Tomas | CZE | VRSOV. |
58 | OPOCENSKY | Matej | CZE | LITOM. |
59 | STOCEK | Jan | CZE | LIBER. |
60 | BAUER | Vilem | CZE | K.VARY |
60 | KREJCIK | Jan | CZE | FST |
62 | HAERTEL | Thomas | GER | CHEMNITZER PSV |
63 | MCLEAN | Benjamin | GBR | PENTATHLONE |
64 | PLOCH | Ondrej | CZE | LIBER. |
65 | POKORNY | Richard | CZE | HUMAN. |
66 | MAKOVEC | Ondrej | CZE | HUMAN. |
67 | TOMASEK | Vlastimil | CZE | K.VARY |
68 | HAVEL | Radek | CZE | HUMAN. |
68 | PROUZA | David | CZE | FST |
70 | NEUBERT | Patrick | GER | FC OELSNITZ/E |
71 | KOPAC | Kamil | CZE | D.OLOMOUC |
72 | MASOPUST | CZE | LITOM. | |
73 | PAVLIK | Pavel | CZE | D.OLOMOUC |
74 | DANA | Petr | CZE | FST |
75 | RESEGOTTI | Sergie | CZE | USK |
76 | HRUDKA | Bohumil | CZE | MOPE PRAHA |
77 | LANGEN | André | GER | SAALFELD |
78 | CIMLER | Cestmir | CZE | HUMAN. |
79 | HANOUSEK | Jaroslav | CZE | VRSOV. |
80 | WEISE | Daniel | GER | FC OELSNITZ/E |
80 | HAVEL | David | CZE | HUMAN. |
82 | HROCH | CZE | OREL | |
83 | TCHELIDZE | Genadij | CZE | LIBER. |
83 | HOLY | Pavel | CZE | EKONOM |
85 | CILKA | Štìpán | CZE | VRSOV. |
86 | SEIDL | Julian | CZE | DEJVICE |
87 | HORACEK | Michal | CZE | MOPE PRAHA |
88 | MYSKA | Pavel | CZE | K.VARY |
89 | OBERMAJER | Pavel | CZE | USK |
90 | CERNY | Vojtech | CZE | HUMAN. |
91 | AUERSWALD | Sven | GER | FC OELSNITZ/E |
Eliminace 128
1 | REZANKA Ota | CZE | |||||||
REZANKA Ota | |||||||||
128 | |||||||||
REZANKA Ota | |||||||||
65 | PROUZA David | CZE | 15/5 | ||||||
BAUER Vilem | |||||||||
64 | BAUER Vilem | CZE | 15/13 | ||||||
REZANKA Ota | |||||||||
33 | MAZANEC Petr | CZE | 15/9 | ||||||
MAZANEC Petr | |||||||||
96 | |||||||||
SPATENKA Martin | |||||||||
97 | 15/13 | ||||||||
SPATENKA Martin | |||||||||
32 | SPATENKA Martin | CZE | |||||||
REZANKA Ota | |||||||||
17 | HERDA Jan | CZE | 15/13 | ||||||
HERDA Jan | |||||||||
112 | |||||||||
HERDA Jan | |||||||||
81 | 15/5 | ||||||||
HANCOCK Giles | |||||||||
48 | HANCOCK Giles | GBR | |||||||
BRYKNER Marek | |||||||||
49 | HEIDINGSFELD Marek | CZE | 15/5 | ||||||
HEIDINGSFELD Marek | |||||||||
80 | |||||||||
BRYKNER Marek | |||||||||
113 | 15/10 | ||||||||
BRYKNER Marek | |||||||||
16 | BRYKNER Marek | CZE | |||||||
KASA Leo | |||||||||
9 | JANECEK Jiri | CZE | 15/7 | ||||||
JANECEK Jiri | |||||||||
120 | |||||||||
JANECEK Jiri | |||||||||
73 | 14/5 | ||||||||
FOUKNER Richard | |||||||||
56 | FOUKNER Richard | CZE | |||||||
JAMBOR Stanislav | |||||||||
41 | BAJER Jiri | CZE | 15/10 | ||||||
BAJER Jiri | |||||||||
88 | |||||||||
JAMBOR Stanislav | |||||||||
105 | 15/11 | ||||||||
JAMBOR Stanislav | |||||||||
24 | JAMBOR Stanislav | CZE | |||||||
KASA Leo | |||||||||
25 | KASA Leo | CZE | 15/5 | ||||||
KASA Leo | |||||||||
104 | |||||||||
KASA Leo | |||||||||
89 | 15/7 | ||||||||
MALY Filip | |||||||||
40 | MALY Filip | CZE | |||||||
KASA Leo | |||||||||
57 | POKORNY Richard | CZE | 15/9 | ||||||
PLOCH Ondrej | |||||||||
72 | PLOCH Ondrej | CZE | 15/10 | ||||||
CHALOUPKA Ales | |||||||||
121 | 15/11 | ||||||||
CHALOUPKA Ales | |||||||||
8 | CHALOUPKA Ales | CZE | |||||||
KASA Leo | |||||||||
5 | AMBROZ Matyas | CZE | 15/13 | ||||||
AMBROZ Matyas | |||||||||
124 | |||||||||
AMBROZ Matyas | |||||||||
69 | HAERTEL Thomas | GER | 15/5 | ||||||
HAERTEL Thomas | |||||||||
60 | TOMASEK Vlastimil | CZE | 15/14 | ||||||
AMBROZ Matyas | |||||||||
37 | HABL Vladimir | CZE | 15/9 | ||||||
HABL Vladimir | |||||||||
92 | |||||||||
SNOPEK Miroslav | |||||||||
101 | 15/14 | ||||||||
SNOPEK Miroslav | |||||||||
28 | SNOPEK Miroslav | CZE | |||||||
AMBROZ Matyas | |||||||||
21 | JUNGMANN Ales | CZE | 15/7 | ||||||
JUNGMANN Ales | |||||||||
108 | |||||||||
JUNGMANN Ales | |||||||||
85 | 15/13 | ||||||||
HOLUB Jaromir | |||||||||
44 | HOLUB Jaromir | CZE | |||||||
COUFAL Zdenek | |||||||||
53 | PERLIK Vaclav | CZE | 15/12 | ||||||
PERLIK Vaclav | |||||||||
76 | |||||||||
COUFAL Zdenek | |||||||||
117 | 15/4 | ||||||||
COUFAL Zdenek | |||||||||
12 | COUFAL Zdenek | CZE | |||||||
COUFAL Tomas | |||||||||
13 | COUFAL Tomas | CZE | 15/8 | ||||||
COUFAL Tomas | |||||||||
116 | |||||||||
COUFAL Tomas | |||||||||
77 | 15/6 | ||||||||
KASPAR Daniel | |||||||||
52 | KASPAR Daniel | CZE | |||||||
COUFAL Tomas | |||||||||
45 | VAVRA Miroslav | CZE | 15/6 | ||||||
VAVRA Miroslav | |||||||||
84 | |||||||||
MICHALIK Michal | |||||||||
109 | 15/8 | ||||||||
MICHALIK Michal | |||||||||
20 | MICHALIK Michal | CZE | |||||||
COUFAL Tomas | |||||||||
29 | POSTA Marek | CZE | 15/8 | ||||||
POSTA Marek | |||||||||
100 | |||||||||
SEDIVY Petr | |||||||||
93 | 15/7 | ||||||||
SEDIVY Petr | |||||||||
36 | SEDIVY Petr | CZE | |||||||
SEDIVY Petr | |||||||||
61 | OPOCENSKY Matej | CZE | 15/10 | ||||||
OPOCENSKY Matej | |||||||||
68 | KOPAC Kamil | CZE | 15/14 | ||||||
KOVARIK Tomas | |||||||||
125 | 15/5 | ||||||||
KOVARIK Tomas | |||||||||
4 | KOVARIK Tomas | CZE | |||||||
SOCHOR Frantisek | |||||||||
3 | KARASEK Libor | CZE | 15/14 | ||||||
KARASEK Libor | |||||||||
126 | |||||||||
KARASEK Libor | |||||||||
67 | NEUBERT Patrick | GER | 15/6 | ||||||
STOCEK Jan | |||||||||
62 | STOCEK Jan | CZE | 15/7 | ||||||
KARASEK Libor | |||||||||
35 | SEDLECKY Michal | CZE | 15/14 | ||||||
SEDLECKY Michal | |||||||||
94 | |||||||||
SEDLECKY Michal | |||||||||
99 | 15/8 | ||||||||
KRAJSA Tomas | |||||||||
30 | KRAJSA Tomas | CZE | |||||||
KARASEK Libor | |||||||||
19 | JANCA Michal | CZE | 15/9 | ||||||
JANCA Michal | |||||||||
110 | |||||||||
JANCA Michal | |||||||||
83 | 15/11 | ||||||||
HARTMANN Martin | |||||||||
46 | HARTMANN Martin | CZE | |||||||
SEDIVY Jan | |||||||||
51 | CUPR Michal | CZE | 15/14 | ||||||
CUPR Michal | |||||||||
78 | |||||||||
SEDIVY Jan | |||||||||
115 | 15/6 | ||||||||
SEDIVY Jan | |||||||||
14 | SEDIVY Jan | CZE | |||||||
KARASEK Libor | |||||||||
11 | HOYER Martin | CZE | 15/14 | ||||||
HOYER Martin | |||||||||
118 | |||||||||
HOYER Martin | |||||||||
75 | 15/7 | ||||||||
VESELSKY Karel | |||||||||
54 | VESELSKY Karel | CZE | |||||||
SEBESTA Marek | |||||||||
43 | CHAVALKA Tomas | CZE | 15/8 | ||||||
CHAVALKA Tomas | |||||||||
86 | |||||||||
SEBESTA Marek | |||||||||
107 | 15/9 | ||||||||
SEBESTA Marek | |||||||||
22 | SEBESTA Marek | CZE | |||||||
SEBESTA Marek | |||||||||
27 | SVOBODA David | CZE | 15/11 | ||||||
SVOBODA David | |||||||||
102 | |||||||||
KLINGR | |||||||||
91 | 15/11 | ||||||||
KLINGR | |||||||||
38 | KLINGR | CZE | |||||||
JURKA Tomas | |||||||||
59 | MAKOVEC Ondrej | CZE | 15/9 | ||||||
MCLEAN Benjamin | |||||||||
70 | MCLEAN Benjamin | GBR | 15/10 | ||||||
JURKA Tomas | |||||||||
123 | 15/6 | ||||||||
JURKA Tomas | |||||||||
6 | JURKA Tomas | CZE | |||||||
SOCHOR Frantisek | |||||||||
7 | SOCHOR Frantisek | CZE | 15/7 | ||||||
SOCHOR Frantisek | |||||||||
122 | |||||||||
SOCHOR Frantisek | |||||||||
71 | MASOPUST | CZE | 15/6 | ||||||
STALMACH Tomas | |||||||||
58 | STALMACH Tomas | CZE | 15/11 | ||||||
SOCHOR Frantisek | |||||||||
39 | WOODBRIDGE Nicholas | GBR | 15/3 | ||||||
WOODBRIDGE Nicholas | |||||||||
90 | |||||||||
HAVEL Marian | |||||||||
103 | 15/5 | ||||||||
HAVEL Marian | |||||||||
26 | HAVEL Marian | CZE | |||||||
SOCHOR Frantisek | |||||||||
23 | CERMAK Jan | CZE | 15/11 | ||||||
CERMAK Jan | |||||||||
106 | |||||||||
CERMAK Jan | |||||||||
87 | 15/11 | ||||||||
KUBA Bohumil | |||||||||
42 | KUBA Bohumil | CZE | |||||||
CAPALINI Libor | |||||||||
55 | GENZER Jiri | CZE | 15/9 | ||||||
GENZER Jiri | |||||||||
74 | |||||||||
CAPALINI Libor | |||||||||
119 | 15/11 | ||||||||
CAPALINI Libor | |||||||||
10 | CAPALINI Libor | CZE | |||||||
SOCHOR Frantisek | |||||||||
15 | JAKUBICEK Jan | CZE | 15/13 | ||||||
JAKUBICEK Jan | |||||||||
114 | |||||||||
STRITEZSKY Petr | |||||||||
79 | 15/13 | ||||||||
STRITEZSKY Petr | |||||||||
50 | STRITEZSKY Petr | CZE | |||||||
TUMA Jakub | |||||||||
47 | TUMA Jakub | CZE | 15/8 | ||||||
TUMA Jakub | |||||||||
82 | |||||||||
TUMA Jakub | |||||||||
111 | 15/12 | ||||||||
ANDERLE Petr | |||||||||
18 | ANDERLE Petr | CZE | |||||||
BERAN Jiri | |||||||||
31 | JINDRA Jan | CZE | 15/10 | ||||||
JINDRA Jan | |||||||||
98 | |||||||||
JINDRA Jan | |||||||||
95 | 15/14 | ||||||||
CINK Radek | |||||||||
34 | CINK Radek | CZE | |||||||
BERAN Jiri | |||||||||
63 | KREJCIK Jan | CZE | 15/8 | ||||||
KREJCIK Jan | |||||||||
66 | HAVEL Radek | CZE | 15/12 | ||||||
BERAN Jiri | |||||||||
127 | 15/2 | ||||||||
BERAN Jiri | |||||||||
2 | BERAN Jiri | CZE |
Poøadí, kolo è. 1
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | REZANKA | Ota | CZE | K.VARY | 1.000 | 23 | 30 | qualifié |
2 | BERAN | Jiri | CZE | SC PRAHA | 1.000 | 19 | 30 | qualifié |
3 | KARASEK | Libor | CZE | UH.HRAD. | 1.000 | 18 | 30 | qualifié |
4 | KOVARIK | Tomas | CZE | UH.HRAD. | 1.000 | 18 | 29 | qualifié |
5 | AMBROZ | Matyas | CZE | USK | 1.000 | 17 | 29 | qualifié |
6 | JURKA | Tomas | CZE | D.OLOMOUC | 1.000 | 16 | 30 | qualifié |
7 | SOCHOR | Frantisek | CZE | USK | 1.000 | 15 | 30 | qualifié |
8 | CHALOUPKA | Ales | CZE | SC PRAHA | 1.000 | 14 | 30 | qualifié |
9 | JANECEK | Jiri | CZE | LIBER. | 1.000 | 13 | 30 | qualifié |
10 | CAPALINI | Libor | CZE | D.PRAHA | 0.833 | 14 | 27 | qualifié |
11 | HOYER | Martin | CZE | SC PRAHA | 0.833 | 13 | 28 | qualifié |
12 | COUFAL | Zdenek | CZE | SC PRAHA | 0.833 | 13 | 27 | qualifié |
13 | COUFAL | Tomas | CZE | D.OLOMOUC | 0.833 | 12 | 26 | qualifié |
14 | SEDIVY | Jan | CZE | PISEK | 0.833 | 11 | 27 | qualifié |
15 | JAKUBICEK | Jan | CZE | FST | 0.833 | 11 | 26 | qualifié |
16 | BRYKNER | Marek | CZE | SC PRAHA | 0.833 | 11 | 24 | qualifié |
17 | HERDA | Jan | CZE | USK | 0.833 | 10 | 25 | qualifié |
18 | ANDERLE | Petr | CZE | USK | 0.833 | 9 | 28 | qualifié |
19 | JANCA | Michal | CZE | D.PRAHA | 0.667 | 11 | 26 | qualifié |
20 | MICHALIK | Michal | CZE | PLZEN | 0.667 | 9 | 26 | qualifié |
21 | JUNGMANN | Ales | CZE | SC PRAHA | 0.667 | 8 | 27 | qualifié |
21 | SEBESTA | Marek | CZE | SC PRAHA | 0.667 | 8 | 27 | qualifié |
23 | CERMAK | Jan | CZE | USK | 0.667 | 8 | 26 | qualifié |
23 | JAMBOR | Stanislav | CZE | USK | 0.667 | 8 | 26 | qualifié |
25 | KASA | Leo | CZE | USK | 0.667 | 8 | 25 | qualifié |
26 | HAVEL | Marian | CZE | USK | 0.667 | 8 | 22 | qualifié |
27 | SVOBODA | David | CZE | D.PRAHA | 0.667 | 7 | 27 | qualifié |
27 | POSTA | Marek | CZE | DEJVICE | 0.667 | 7 | 27 | qualifié |
27 | SNOPEK | Miroslav | CZE | UH.HRAD. | 0.667 | 7 | 27 | qualifié |
30 | KRAJSA | Tomas | CZE | K.VARY | 0.667 | 7 | 26 | qualifié |
31 | SPATENKA | Martin | CZE | D.OLOMOUC | 0.667 | 7 | 25 | qualifié |
31 | JINDRA | Jan | CZE | MOPE PRAHA | 0.667 | 7 | 25 | qualifié |
33 | MAZANEC | Petr | CZE | HUMAN. | 0.667 | 6 | 27 | qualifié |
34 | CINK | Radek | CZE | SC PRAHA | 0.667 | 4 | 25 | qualifié |
35 | SEDLECKY | Michal | CZE | D.PRAHA | 0.667 | 4 | 24 | qualifié |
36 | SEDIVY | Petr | CZE | PISEK | 0.667 | 3 | 26 | qualifié |
37 | HABL | Vladimir | CZE | EKONOM | 0.667 | 2 | 23 | qualifié |
38 | KLINGR | CZE | LITOM. | 0.667 | 1 | 23 | qualifié | |
39 | WOODBRIDGE | Nicholas | GBR | PENTATHLONE | 0.667 | 0 | 24 | qualifié |
40 | MALY | Filip | CZE | VRSOV. | 0.500 | 5 | 26 | qualifié |
41 | BAJER | Jiri | CZE | D.OLOMOUC | 0.500 | 4 | 24 | qualifié |
42 | CHAVALKA | Tomas | CZE | USK | 0.500 | 3 | 23 | qualifié |
42 | KUBA | Bohumil | CZE | K.VARY | 0.500 | 3 | 23 | qualifié |
44 | HOLUB | Jaromir | CZE | D.OLOMOUC | 0.500 | 3 | 22 | qualifié |
45 | VAVRA | Miroslav | CZE | FST | 0.500 | 0 | 26 | qualifié |
46 | HARTMANN | Martin | CZE | UH.HRAD. | 0.500 | 0 | 23 | qualifié |
47 | TUMA | Jakub | CZE | SC PRAHA | 0.500 | 0 | 22 | qualifié |
47 | HANCOCK | Giles | GBR | PENTATHLONE | 0.500 | 0 | 22 | qualifié |
47 | HEIDINGSFELD | Marek | CZE | D.OLOMOUC | 0.500 | 0 | 22 | qualifié |
50 | STRITEZSKY | Petr | CZE | EKONOM | 0.500 | -4 | 19 | qualifié |
51 | CUPR | Michal | CZE | LITOM. | 0.500 | -4 | 18 | qualifié |
52 | KASPAR | Daniel | CZE | S-PLZEN | 0.500 | -5 | 22 | qualifié |
53 | PERLIK | Vaclav | CZE | HUMAN. | 0.500 | -5 | 20 | qualifié |
54 | GENZER | Jiri | CZE | EKONOM | 0.333 | 0 | 21 | qualifié |
54 | VESELSKY | Karel | CZE | VRSOV. | 0.333 | 0 | 21 | qualifié |
56 | FOUKNER | Richard | CZE | LITOM. | 0.333 | -1 | 23 | qualifié |
57 | POKORNY | Richard | CZE | HUMAN. | 0.333 | -2 | 22 | qualifié |
58 | STALMACH | Tomas | CZE | VRSOV. | 0.333 | -4 | 22 | qualifié |
59 | MAKOVEC | Ondrej | CZE | HUMAN. | 0.333 | -4 | 21 | qualifié |
60 | TOMASEK | Vlastimil | CZE | K.VARY | 0.333 | -4 | 20 | qualifié |
61 | OPOCENSKY | Matej | CZE | LITOM. | 0.333 | -4 | 19 | qualifié |
62 | STOCEK | Jan | CZE | LIBER. | 0.333 | -5 | 21 | qualifié |
63 | KREJCIK | Jan | CZE | FST | 0.333 | -6 | 21 | qualifié |
63 | BAUER | Vilem | CZE | K.VARY | 0.333 | -6 | 21 | qualifié |
65 | PROUZA | David | CZE | FST | 0.333 | -6 | 18 | qualifié |
65 | HAVEL | Radek | CZE | HUMAN. | 0.333 | -6 | 18 | qualifié |
67 | NEUBERT | Patrick | GER | FC OELSNITZ/E | 0.333 | -10 | 15 | qualifié |
68 | KOPAC | Kamil | CZE | D.OLOMOUC | 0.333 | -11 | 13 | qualifié |
69 | HAERTEL | Thomas | GER | CHEMNITZER PSV | 0.333 | -12 | 13 | qualifié |
70 | MCLEAN | Benjamin | GBR | PENTATHLONE | 0.167 | -5 | 22 | qualifié |
71 | MASOPUST | CZE | LITOM. | 0.167 | -7 | 22 | qualifié | |
72 | PLOCH | Ondrej | CZE | LIBER. | 0.167 | -7 | 20 | qualifié |
73 | PAVLIK | Pavel | CZE | D.OLOMOUC | 0.167 | -9 | 19 | éliminé |
74 | DANA | Petr | CZE | FST | 0.167 | -9 | 18 | éliminé |
75 | RESEGOTTI | Sergie | CZE | USK | 0.167 | -10 | 19 | éliminé |
76 | HRUDKA | Bohumil | CZE | MOPE PRAHA | 0.167 | -11 | 18 | éliminé |
77 | LANGEN | André | GER | SAALFELD | 0.167 | -11 | 17 | éliminé |
78 | CIMLER | Cestmir | CZE | HUMAN. | 0.167 | -11 | 14 | éliminé |
79 | HANOUSEK | Jaroslav | CZE | VRSOV. | 0.167 | -13 | 14 | éliminé |
80 | WEISE | Daniel | GER | FC OELSNITZ/E | 0.167 | -14 | 14 | éliminé |
80 | HAVEL | David | CZE | HUMAN. | 0.167 | -14 | 14 | éliminé |
82 | HROCH | CZE | OREL | 0.167 | -15 | 14 | éliminé | |
83 | TCHELIDZE | Genadij | CZE | LIBER. | 0.167 | -17 | 12 | éliminé |
83 | HOLY | Pavel | CZE | EKONOM | 0.167 | -17 | 12 | éliminé |
85 | CILKA | Štìpán | CZE | VRSOV. | 0.167 | -19 | 10 | éliminé |
86 | SEIDL | Julian | CZE | DEJVICE | 0.000 | -17 | 13 | éliminé |
87 | HORACEK | Michal | CZE | MOPE PRAHA | 0.000 | -18 | 12 | éliminé |
88 | MYSKA | Pavel | CZE | K.VARY | 0.000 | -19 | 11 | éliminé |
89 | OBERMAJER | Pavel | CZE | USK | 0.000 | -20 | 10 | éliminé |
90 | CERNY | Vojtech | CZE | HUMAN. | 0.000 | -21 | 9 | éliminé |
91 | AUERSWALD | Sven | GER | FC OELSNITZ/E | 0.000 | -22 | 8 | éliminé |
Skupiny, kolo è. 1
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
HOLUB Jaromir | CZE | 4 | V | 1 | V | 2 | V | 3/6 | 3 | 22 | |||
JINDRA Jan | CZE | V | 1 | 4 | V | V | V | 4/6 | 7 | 25 | |||
FOUKNER Richard | CZE | 1 | V | 4 | 4 | 4 | V | 2/6 | -1 | 23 | |||
HERDA Jan | CZE | V | V | V | V | 0 | V | 5/6 | 10 | 25 | |||
HROCH | CZE | 2 | 1 | V | 0 | 2 | 4 | 1/6 | -15 | 14 | |||
COUFAL Zdenek | CZE | V | 2 | V | V | V | V | 5/6 | 13 | 27 | |||
HOLY Pavel | CZE | 1 | 1 | 3 | 1 | V | 1 | 1/6 | -17 | 12 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
COUFAL Tomas | CZE | V | V | V | V | V | 1 | 5/6 | 12 | 26 | |||
AUERSWALD Sven | GER | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0/6 | -22 | 8 | |||
SEDLECKY Michal | CZE | 2 | V | V | V | V | 2 | 4/6 | 4 | 24 | |||
CIMLER Cestmir | CZE | 2 | V | 1 | 3 | 0 | 3 | 1/6 | -11 | 14 | |||
STOCEK Jan | CZE | 2 | V | 3 | V | 3 | 3 | 2/6 | -5 | 21 | |||
CHAVALKA Tomas | CZE | 2 | V | 4 | V | V | 2 | 3/6 | 3 | 23 | |||
BERAN Jiri | CZE | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 19 | 30 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
PLOCH Ondrej | CZE | 3 | 0 | V | 4 | 4 | 4 | 1/6 | -7 | 20 | |||
JUNGMANN Ales | CZE | V | V | 4 | 3 | V | V | 4/6 | 8 | 27 | |||
JANCA Michal | CZE | V | 4 | V | 2 | V | V | 4/6 | 11 | 26 | |||
PROUZA David | CZE | 2 | V | 2 | 1 | V | 3 | 2/6 | -6 | 18 | |||
AMBROZ Matyas | CZE | V | V4 | V | V | V | V | 6/6 | 17 | 29 | |||
CILKA Štìpán | CZE | V | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1/6 | -19 | 10 | |||
CUPR Michal | CZE | V | 1 | 1 | V | 1 | V | 3/6 | -4 | 18 |
Skupina è. 4
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
OBERMAJER Pavel | CZE | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0/6 | -20 | 10 | |||
GENZER Jiri | CZE | V | 3 | 3 | 4 | 1 | V | 2/6 | 0 | 21 | |||
KUBA Bohumil | CZE | V | V | 1 | 3 | 4 | V | 3/6 | 3 | 23 | |||
BRYKNER Marek | CZE | V | V | V3 | V | 1 | V | 5/6 | 11 | 24 | |||
KLINGR | CZE | V | V | V | 2 | 1 | V | 4/6 | 1 | 23 | |||
KOVARIK Tomas | CZE | V | V | V | V4 | V | V | 6/6 | 18 | 29 | |||
HANOUSEK Jaroslav | CZE | V | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | 1/6 | -13 | 14 |
Skupina è. 5
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
HAVEL David | CZE | 1 | V | 0 | 4 | 2 | 2 | 1/6 | -14 | 14 | |||
STRITEZSKY Petr | CZE | V | V | 0 | V | 3 | 1 | 3/6 | -4 | 19 | |||
MASOPUST | CZE | 3 | 4 | 4 | V | 3 | 3 | 1/6 | -7 | 22 | |||
CERMAK Jan | CZE | V | V | V | V | 3 | 3 | 4/6 | 8 | 26 | |||
STALMACH Tomas | CZE | V | 3 | 4 | 4 | 1 | V | 2/6 | -4 | 22 | |||
CHALOUPKA Ales | CZE | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 14 | 30 | |||
KRAJSA Tomas | CZE | V | V | V | V | 2 | 4 | 4/6 | 7 | 26 |
Skupina è. 6
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
SEDIVY Jan | CZE | V | V | V | V | 2 | V | 5/6 | 11 | 27 | |||
MAKOVEC Ondrej | CZE | 3 | V | 1 | V | 3 | 4 | 2/6 | -4 | 21 | |||
VESELSKY Karel | CZE | 3 | 4 | 4 | V | 0 | V | 2/6 | 0 | 21 | |||
HOYER Martin | CZE | 3 | V | V | V | V | V | 5/6 | 13 | 28 | |||
KOPAC Kamil | CZE | 0 | 1 | 1 | 1 | V | V | 2/6 | -11 | 13 | |||
KASA Leo | CZE | V | V | V | 2 | 3 | V | 4/6 | 8 | 25 | |||
TCHELIDZE Genadij | CZE | 2 | V | 0 | 2 | 1 | 2 | 1/6 | -17 | 12 |
Skupina è. 7
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
PERLIK Vaclav | CZE | 1 | 4 | V | V | V | 0 | 3/6 | -5 | 20 | |||
REZANKA Ota | CZE | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 23 | 30 | |||
HABL Vladimir | CZE | V | 2 | V | V | V | 1 | 4/6 | 2 | 23 | |||
TUMA Jakub | CZE | 2 | 2 | 3 | V | V | V | 3/6 | 0 | 22 | |||
LANGEN André | GER | 4 | 1 | 3 | 2 | V | 2 | 1/6 | -11 | 17 | |||
SEIDL Julian | CZE | 4 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0/6 | -17 | 13 | |||
HAVEL Marian | CZE | V | 0 | V | 2 | V | V | 4/6 | 8 | 22 |
Skupina è. 8
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
RESEGOTTI Sergie | CZE | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 | V | 1/6 | -10 | 19 | |||
SEBESTA Marek | CZE | V | V | 3 | V | V | 4 | 4/6 | 8 | 27 | |||
SPATENKA Martin | CZE | V | 2 | V | V | V | 3 | 4/6 | 7 | 25 | |||
SNOPEK Miroslav | CZE | V | V | 3 | 4 | V | V | 4/6 | 7 | 27 | |||
BAUER Vilem | CZE | V | 3 | 3 | V | 3 | 2 | 2/6 | -6 | 21 | |||
HAERTEL Thomas | GER | V | 0 | 0 | 1 | V | 2 | 2/6 | -12 | 13 | |||
MAZANEC Petr | CZE | 4 | V | V | 3 | V | V | 4/6 | 6 | 27 |
Skupina è. 9
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
KARASEK Libor | CZE | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 18 | 30 | |||
HANCOCK Giles | GBR | 3 | 3 | V | V | 1 | V | 3/6 | 0 | 22 | |||
POSTA Marek | CZE | 3 | V | V | V | 4 | V | 4/6 | 7 | 27 | |||
DANA Petr | CZE | 3 | 4 | 1 | 2 | 3 | V | 1/6 | -9 | 18 | |||
OPOCENSKY Matej | CZE | 0 | 2 | 3 | V | 4 | V | 2/6 | -4 | 19 | |||
ANDERLE Petr | CZE | 3 | V | V | V | V | V | 5/6 | 9 | 28 | |||
CERNY Vojtech | CZE | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0/6 | -21 | 9 |
Skupina è. 10
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
JURKA Tomas | CZE | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 16 | 30 | |||
JAKUBICEK Jan | CZE | 1 | V | V | V | V | V | 5/6 | 11 | 26 | |||
JAMBOR Stanislav | CZE | 4 | 2 | V | V | V | V | 4/6 | 8 | 26 | |||
WEISE Daniel | GER | 2 | 0 | 1 | V | 2 | 4 | 1/6 | -14 | 14 | |||
MYSKA Pavel | CZE | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0/6 | -19 | 11 | |||
POKORNY Richard | CZE | 4 | 2 | 3 | V | V | 3 | 2/6 | -2 | 22 | |||
HARTMANN Martin | CZE | 2 | 4 | 2 | V | V | V | 3/6 | 0 | 23 |
Skupina è. 11
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
HEIDINGSFELD Marek | CZE | 4 | V | 1 | V | V | 2 | 3/6 | 0 | 22 | |||
VAVRA Miroslav | CZE | V | 4 | V | 4 | V | 3 | 3/6 | 0 | 26 | |||
TOMASEK Vlastimil | CZE | 2 | V | 3 | 2 | V | 3 | 2/6 | -4 | 20 | |||
HAVEL Radek | CZE | V | 4 | V | 0 | 1 | 3 | 2/6 | -6 | 18 | |||
MALY Filip | CZE | 4 | V | V | V | 4 | 3 | 3/6 | 5 | 26 | |||
NEUBERT Patrick | GER | 1 | 3 | 0 | V | V | 1 | 2/6 | -10 | 15 | |||
SOCHOR Frantisek | CZE | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 15 | 30 |
Skupina è. 12
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
WOODBRIDGE Nicholas | GBR | V | V | 1 | V | V | 3 | 4/6 | 0 | 24 | |||
SVOBODA David | CZE | 3 | V | 4 | V | V | V | 4/6 | 7 | 27 | |||
HORACEK Michal | CZE | 4 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0/6 | -18 | 12 | |||
CINK Radek | CZE | V | V | V | V | 3 | 2 | 4/6 | 4 | 25 | |||
KREJCIK Jan | CZE | 4 | 2 | V | 3 | 2 | V | 2/6 | -6 | 21 | |||
BAJER Jiri | CZE | 3 | 4 | V | V | V | 2 | 3/6 | 4 | 24 | |||
MICHALIK Michal | CZE | V | 2 | V | V | 4 | V | 4/6 | 9 | 26 |
Skupina è. 13
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
JANECEK Jiri | CZE | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 13 | 30 | |||
SEDIVY Petr | CZE | 4 | V | V | 2 | V | V | 4/6 | 3 | 26 | |||
PAVLIK Pavel | CZE | 4 | 3 | 2 | 1 | V | 4 | 1/6 | -9 | 19 | |||
MCLEAN Benjamin | GBR | 4 | 3 | V | 2 | 4 | 4 | 1/6 | -5 | 22 | |||
CAPALINI Libor | CZE | 2 | V | V | V | V | V | 5/6 | 14 | 27 | |||
HRUDKA Bohumil | CZE | 2 | 3 | 3 | V | 1 | 4 | 1/6 | -11 | 18 | |||
KASPAR Daniel | CZE | 1 | 4 | V | V | 2 | V | 3/6 | -5 | 22 |