finale mistrovstvi ČR
fleret žačky
sokol bystřice n.P.
18.6.20é5
Hlavní pořadí
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub |
1 | BIMOVÁ | Andrea | USK | |
2 | FILIPOVA | Radka | ZLÍN | |
3 | DYNYBYLOVA | Sabina | BYSTŘICE | |
3 | JAKUBCOVÁ | Kateřina | BYSTŘICE | |
5 | JÍLKOVA | Tereza | ZLÍN | |
6 | DUCHONOVA | Gabriela | HRADEC KRALOVE | |
7 | BUKACKOVA | Zuzana | BYSTŘICE | |
8 | ONDRÁŠKOVA | Michaela | BYSTŘICE | |
9 | REMESOVA | Klara | OPAVA | |
10 | BEDNARSKA | Tereza | OSTRAVA | |
11 | BIMOVA | Tereza | USK | |
12 | TRYBULOVA | Tereza | OSTRAVA | |
13 | OBADALKOVA | Lucie | OSTRAVA |
Eleminace 16
1 | BIMOVÁ Andrea | Usk | ||||
BIMOVÁ Andrea | ||||||
16 | ||||||
BIMOVÁ Andrea | ||||||
9 | REMESOVA Klara | Opava | 15/10 | |||
ONDRÁŠKOVA Michaela | ||||||
8 | ONDRÁŠKOVA Michaela | Bystřice | 15/8 | |||
BIMOVÁ Andrea | ||||||
5 | JÍLKOVA Tereza | Zlín | 12/9 | |||
JÍLKOVA Tereza | ||||||
12 | ||||||
JAKUBCOVÁ Kateřina | ||||||
13 | 15/4 | |||||
JAKUBCOVÁ Kateřina | ||||||
4 | JAKUBCOVÁ Kateřina | Bystřice | ||||
BIMOVÁ Andrea | ||||||
3 | DYNYBYLOVA Sabina | Bystřice | 15/5 | |||
DYNYBYLOVA Sabina | ||||||
14 | ||||||
DYNYBYLOVA Sabina | ||||||
11 | BIMOVA Tereza | Usk | 15/10 | |||
DUCHONOVA Gabriela | ||||||
6 | DUCHONOVA Gabriela | Hradec Kralove | 15/2 | |||
FILIPOVA Radka | ||||||
7 | BUKACKOVA Zuzana | Bystřice | 15/12 | |||
BUKACKOVA Zuzana | ||||||
10 | BEDNARSKA Tereza | Ostrava | 15/1 | |||
FILIPOVA Radka | ||||||
15 | 15/9 | |||||
FILIPOVA Radka | ||||||
2 | FILIPOVA Radka | Zlín |
Pořadí, kolo č. 1
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub | Vítězství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | BIMOVÁ | Andrea | USK | 1.000 | 23 | 30 | qualifiée | |
2 | FILIPOVA | Radka | ZLÍN | 1.000 | 19 | 25 | qualifiée | |
3 | DYNYBYLOVA | Sabina | BYSTŘICE | 0.800 | 11 | 22 | qualifiée | |
4 | JAKUBCOVÁ | Kateřina | BYSTŘICE | 0.667 | 6 | 23 | qualifiée | |
5 | JÍLKOVA | Tereza | ZLÍN | 0.667 | 4 | 21 | qualifiée | |
6 | DUCHONOVA | Gabriela | HRADEC KRALOVE | 0.600 | 1 | 16 | qualifiée | |
7 | BUKACKOVA | Zuzana | BYSTŘICE | 0.400 | 0 | 16 | qualifiée | |
8 | ONDRÁŠKOVA | Michaela | BYSTŘICE | 0.333 | -3 | 19 | qualifiée | |
9 | REMESOVA | Klara | OPAVA | 0.333 | -7 | 17 | qualifiée | |
10 | BEDNARSKA | Tereza | OSTRAVA | 0.333 | -13 | 13 | qualifiée | |
11 | BIMOVA | Tereza | USK | 0.200 | -8 | 13 | qualifiée | |
12 | TRYBULOVA | Tereza | OSTRAVA | 0.167 | -10 | 17 | éliminée | |
13 | OBADALKOVA | Lucie | OSTRAVA | 0.000 | -23 | 2 | éliminée |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
JAKUBCOVÁ Kateřina | Bystřice | V | V | V | V | 2 | 1 | 4/6 | 6 | 23 | |||
TRYBULOVA Tereza | Ostrava | 4 | 3 | 0 | V | 1 | 4 | 1/6 | -10 | 17 | |||
REMESOVA Klara | Opava | 0 | V | 2 | 3 | 2 | V | 2/6 | -7 | 17 | |||
ONDRÁŠKOVA Michaela | Bystřice | 3 | V | V | 3 | 2 | 1 | 2/6 | -3 | 19 | |||
BEDNARSKA Tereza | Ostrava | 0 | 2 | V | V | 0 | 1 | 2/6 | -13 | 13 | |||
BIMOVÁ Andrea | Usk | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 23 | 30 | |||
JÍLKOVA Tereza | Zlín | V | V | 1 | V | V | 0 | 4/6 | 4 | 21 |
Skupina č. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
BUKACKOVA Zuzana | Bystřice | 2 | 2 | V | 2 | V | 2/5 | 0 | 16 | |||
DYNYBYLOVA Sabina | Bystřice | V | 2 | V | V | V | 4/5 | 11 | 22 | |||
FILIPOVA Radka | Zlín | V | V | V | V | V | 5/5 | 19 | 25 | |||
BIMOVA Tereza | Usk | 1 | 4 | 1 | 2 | V | 1/5 | -8 | 13 | |||
DUCHONOVA Gabriela | Hradec Kralove | V | 0 | 1 | V | V | 3/5 | 1 | 16 | |||
OBADALKOVA Lucie | Ostrava | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | -23 | 2 |
Document Engarde - 19.6.2005 16:41:47