Finále M ČR
Fleret ml.žáci
USK Praha
4.6.2005
Hlavní pořadí
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub |
1 | CHOUPENITCH | Alexander | SOKOL BRNO | |
2 | LONDIN | Jaroslav | SOKOL BYSTŘICE | |
3 | LONDIN | Filip | SOKOL BYSTŘICE | |
3 | WACHSBERGER | Petr | SOKOL BRNO | |
5 | BURDA | Jan | SOKOL BRNO | |
6 | ONDRÁŠEK | Jan | SOKOL BYSTŘICE | |
7 | LEVITNER | Simon | HRADEC KR. | |
8 | ŠABART | Daniel | USK | |
9 | MUNDIL | Artur | USK | |
10 | LÍSKOVEC | Pavel | BANÍK MOST | |
11 | NEKARDA | Martin | SK STARÉ MĚSTO | |
12 | POMAZAL | Patrik | SOKOL VRŠOVICE |
Eliminace 16
1 | LONDIN Jaroslav | Sokol Bystřice | ||||
LONDIN Jaroslav | ||||||
16 | ||||||
LONDIN Jaroslav | ||||||
9 | ŠABART Daniel | Usk | 15/12 | |||
ŠABART Daniel | ||||||
8 | MUNDIL Artur | Usk | 15/8 | |||
LONDIN Jaroslav | ||||||
5 | LONDIN Filip | Sokol Bystřice | 15/5 | |||
LONDIN Filip | ||||||
12 | POMAZAL Patrik | Sokol Vršovice | 15/4 | |||
LONDIN Filip | ||||||
13 | 15/4 | |||||
BURDA Jan | ||||||
4 | BURDA Jan | Sokol Brno | ||||
CHOUPENITCH Alexander | ||||||
3 | WACHSBERGER Petr | Sokol Brno | 15/9 | |||
WACHSBERGER Petr | ||||||
14 | ||||||
WACHSBERGER Petr | ||||||
11 | NEKARDA Martin | Sk Staré Město | 15/5 | |||
ONDRÁŠEK Jan | ||||||
6 | ONDRÁŠEK Jan | Sokol Bystřice | 15/1 | |||
CHOUPENITCH Alexander | ||||||
7 | LEVITNER Simon | Hradec Kr. | 15/13 | |||
LEVITNER Simon | ||||||
10 | LÍSKOVEC Pavel | Baník Most | 15/1 | |||
CHOUPENITCH Alexander | ||||||
15 | 15/9 | |||||
CHOUPENITCH Alexander | ||||||
2 | CHOUPENITCH Alexander | Sokol Brno |
Pořadí, kolo č. 1
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub | Vítězství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | LONDIN | Jaroslav | SOKOL BYSTŘICE | 1.000 | 18 | 22 | qualifié | |
2 | CHOUPENITCH | Alexander | SOKOL BRNO | 0.800 | 13 | 22 | qualifié | |
2 | WACHSBERGER | Petr | SOKOL BRNO | 0.800 | 13 | 22 | qualifié | |
4 | BURDA | Jan | SOKOL BRNO | 0.800 | 9 | 22 | qualifié | |
5 | LONDIN | Filip | SOKOL BYSTŘICE | 0.600 | 4 | 18 | qualifié | |
6 | ONDRÁŠEK | Jan | SOKOL BYSTŘICE | 0.600 | 1 | 18 | qualifié | |
7 | LEVITNER | Simon | HRADEC KR. | 0.400 | 1 | 16 | qualifié | |
8 | MUNDIL | Artur | USK | 0.400 | -2 | 15 | qualifié | |
9 | ŠABART | Daniel | USK | 0.400 | -2 | 13 | qualifié | |
10 | LÍSKOVEC | Pavel | BANÍK MOST | 0.200 | -16 | 6 | qualifié | |
11 | NEKARDA | Martin | SK STARÉ MĚSTO | 0.000 | -17 | 7 | qualifié | |
12 | POMAZAL | Patrik | SOKOL VRŠOVICE | 0.000 | -22 | 3 | qualifié |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
BURDA Jan | Sokol Brno | V | V | V3 | 4 | V | 4/5 | 9 | 22 | |||
CHOUPENITCH Alexander | Sokol Brno | 2 | V | V | V | V | 4/5 | 13 | 22 | |||
MUNDIL Artur | Usk | 3 | 1 | 1 | V | V | 2/5 | -2 | 15 | |||
LEVITNER Simon | Hradec Kr. | 2 | 2 | V | 2 | V | 2/5 | 1 | 16 | |||
ONDRÁŠEK Jan | Sokol Bystřice | V | 1 | 2 | V | V | 3/5 | 1 | 18 | |||
POMAZAL Patrik | Sokol Vršovice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | -22 | 3 |
Skupina č. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
LONDIN Filip | Sokol Bystřice | 1 | 3 | V | V | V4 | 3/5 | 4 | 18 | |||
LONDIN Jaroslav | Sokol Bystřice | V | V3 | V4 | V | V | 5/5 | 18 | 22 | |||
WACHSBERGER Petr | Sokol Brno | V | 2 | V | V | V | 4/5 | 13 | 22 | |||
ŠABART Daniel | Usk | 0 | 1 | 2 | V | V | 2/5 | -2 | 13 | |||
NEKARDA Martin | Sk Staré Město | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0/5 | -17 | 7 | |||
LÍSKOVEC Pavel | Baník Most | 2 | 0 | 0 | 0 | V4 | 1/5 | -16 | 6 |