Finále Mistrovství ÈR
Fleret junioøi
Sokol Brno I
21.5.2005
Hlavní poøadí
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub |
1 | KURFURST | Jiri | SBI | |
2 | SGLUNDA | Ondrej | OSTRAVA | |
3 | BARNISIN | Lukas | OSTRAVA | |
3 | KLEMS | Milan | OPAVA | |
5 | KURFURST | Michal | SBI | |
6 | MADR | Vilem | USK | |
7 | TRNAVSKY | Tomas | SBI | |
8 | SLAVIK | Jakub | OSTRAVA | |
9 | BARTONEK | Jiri | ZLIN | |
10 | SCHLIBENER | Zdenek | USK | |
11 | PLOCH | Ondrej | LIBEREC | |
12 | SVOBODA | Jan | OSTRAVA | |
13 | SRNA | Jan | SBI | |
14 | BROZ | Adam | USK | |
14 | KALLA | Libor | SBI | |
16 | HAJZLER | Petr | SBI | |
17 | KRATOCHVIL | Jan | SBI | |
18 | BORNA | Frantisek | OPAVA | |
18 | KARDAS | Jan | OSTRAVA | |
20 | KOUTNY | Jiri | LIBEREC | |
21 | VESELSKY | Karel | VRSOVICE | |
22 | SPICKA | Martin | OSTRAVA | |
23 | KUCEJA | Jakub | OSTRAVA |
Eliminace 16
1 | KLEMS Milan | Opava | ||||
KLEMS Milan | ||||||
16 | HAJZLER Petr | Sbi | 15/2 | |||
KLEMS Milan | ||||||
9 | SCHLIBENER Zdenek | Usk | 15/14 | |||
TRNAVSKY Tomas | ||||||
8 | TRNAVSKY Tomas | Sbi | 15/14 | |||
SGLUNDA Ondrej | ||||||
5 | KURFURST Michal | Sbi | 15/4 | |||
KURFURST Michal | ||||||
12 | SVOBODA Jan | Ostrava | 15/11 | |||
SGLUNDA Ondrej | ||||||
13 | SRNA Jan | Sbi | 15/9 | |||
SGLUNDA Ondrej | ||||||
4 | SGLUNDA Ondrej | Ostrava | 15/8 | |||
KURFURST Jiri | ||||||
3 | KURFURST Jiri | Sbi | 15/11 | |||
KURFURST Jiri | ||||||
14 | BROZ Adam | Usk | 15/2 | |||
KURFURST Jiri | ||||||
11 | SLAVIK Jakub | Ostrava | 15/8 | |||
SLAVIK Jakub | ||||||
6 | BARTONEK Jiri | Zlin | 15/14 | |||
KURFURST Jiri | ||||||
7 | MADR Vilem | Usk | 15/1 | |||
MADR Vilem | ||||||
10 | PLOCH Ondrej | Liberec | 15/13 | |||
BARNISIN Lukas | ||||||
15 | KALLA Libor | Sbi | 15/6 | |||
BARNISIN Lukas | ||||||
2 | BARNISIN Lukas | Ostrava | 15/7 |
Poøadí, kolo è. 1
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | KLEMS | Milan | OPAVA | 1.000 | 18 | 25 | qualifié | |
2 | BARNISIN | Lukas | OSTRAVA | 1.000 | 14 | 25 | qualifié | |
3 | KURFURST | Jiri | SBI | 1.000 | 11 | 20 | qualifié | |
4 | SGLUNDA | Ondrej | OSTRAVA | 0.800 | 13 | 24 | qualifié | |
5 | KURFURST | Michal | SBI | 0.800 | 11 | 24 | qualifié | |
6 | BARTONEK | Jiri | ZLIN | 0.800 | 9 | 21 | qualifié | |
7 | MADR | Vilem | USK | 0.800 | 8 | 20 | qualifié | |
8 | TRNAVSKY | Tomas | SBI | 0.600 | 6 | 21 | qualifié | |
9 | SCHLIBENER | Zdenek | USK | 0.600 | 0 | 18 | qualifié | |
10 | PLOCH | Ondrej | LIBEREC | 0.500 | 3 | 16 | qualifié | |
11 | SLAVIK | Jakub | OSTRAVA | 0.500 | -2 | 14 | qualifié | |
12 | SVOBODA | Jan | OSTRAVA | 0.500 | -3 | 15 | qualifié | |
13 | SRNA | Jan | SBI | 0.400 | -2 | 12 | qualifié | |
14 | BROZ | Adam | USK | 0.400 | -6 | 16 | qualifié | |
14 | KALLA | Libor | SBI | 0.400 | -6 | 16 | qualifié | |
16 | HAJZLER | Petr | SBI | 0.400 | -6 | 15 | qualifié | |
17 | KRATOCHVIL | Jan | SBI | 0.400 | -7 | 16 | éliminé | |
18 | BORNA | Frantisek | OPAVA | 0.200 | -6 | 18 | éliminé | |
18 | KARDAS | Jan | OSTRAVA | 0.200 | -6 | 18 | éliminé | |
20 | KOUTNY | Jiri | LIBEREC | 0.200 | -9 | 8 | éliminé | |
21 | VESELSKY | Karel | VRSOVICE | 0.000 | -9 | 11 | éliminé | |
22 | SPICKA | Martin | OSTRAVA | 0.000 | -10 | 11 | éliminé | |
23 | KUCEJA | Jakub | OSTRAVA | 0.000 | -21 | 4 | éliminé |
Skupiny, kolo è. 1
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
SLAVIK Jakub | Ostrava | V | V | 3 | 1 | 2/4 | -2 | 14 | |||
SVOBODA Jan | Ostrava | 2 | V | V | 3 | 2/4 | -3 | 15 | |||
VESELSKY Karel | Vrsovice | 4 | 4 | 0 | 3 | 0/4 | -9 | 11 | |||
PLOCH Ondrej | Liberec | V | 4 | V | 2 | 2/4 | 3 | 16 | |||
KURFURST Jiri | Sbi | V | V | V | V | 4/4 | 11 | 20 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
TRNAVSKY Tomas | Sbi | V | V | 4 | V | 2 | 3/5 | 6 | 21 | |||
SRNA Jan | Sbi | 4 | V1 | 1 | V | 1 | 2/5 | -2 | 12 | |||
KOUTNY Jiri | Liberec | 0 | 0 | 0 | V | 3 | 1/5 | -9 | 8 | |||
KLEMS Milan | Opava | V | V | V | V | V | 5/5 | 18 | 25 | |||
KUCEJA Jakub | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0/5 | -21 | 4 | |||
MADR Vilem | Usk | V | V3 | V | 2 | V | 4/5 | 8 | 20 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
KURFURST Michal | Sbi | V | V | V | 4 | V | 4/5 | 11 | 24 | |||
KRATOCHVIL Jan | Sbi | 1 | V | V | 1 | 4 | 2/5 | -7 | 16 | |||
BROZ Adam | Usk | 2 | 4 | V | 0 | V | 2/5 | -6 | 16 | |||
KARDAS Jan | Ostrava | 3 | 4 | 3 | 3 | V | 1/5 | -6 | 18 | |||
BARNISIN Lukas | Ostrava | V | V | V | V | V | 5/5 | 14 | 25 | |||
BORNA Frantisek | Opava | 2 | V | 4 | 4 | 3 | 1/5 | -6 | 18 |
Skupina è. 4
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
SPICKA Martin | Ostrava | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0/5 | -10 | 11 | |||
SGLUNDA Ondrej | Ostrava | V | V | V | V | 4 | 4/5 | 13 | 24 | |||
BARTONEK Jiri | Zlin | V | 1 | V | V | V | 4/5 | 9 | 21 | |||
KALLA Libor | Sbi | V | 0 | 2 | V | 4 | 2/5 | -6 | 16 | |||
HAJZLER Petr | Sbi | V | 1 | 1 | 3 | V | 2/5 | -6 | 15 | |||
SCHLIBENER Zdenek | Usk | V1 | V | 3 | V | 4 | 3/5 | 0 | 18 |