Velká cena sportu RUBEŠ
kord mladší žáci
19. 11. 2005
š.o. TJ Lokomotiva Karlovy Vary - šermírna oddílu, Rùžový vrch
Hlavní poøadí
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub |
1 | REZNICEK | Stepan | CZ | K.VARY |
2 | FARMER | Alex | SVK | MARTINENGO |
3 | ADAM | Matous | CZ | DUKLA OL. |
3 | ZYCHIEWICZ | Apolonia | POL | PIAST GLIW |
5 | PECHAR | Adam | CZ | SC PRAHA |
6 | KUCERA | Tomas | CZ | SC PRAHA |
7 | HAVLOVA | Tereza | CZ | SC PRAHA |
8 | LAZANSKY | Jiri | CZ | K.VARY |
9 | RUBES | Martin | CZ | K.VARY |
10 | PODLESAK | Jindric | CZ | HF PRAHA |
11 | HORNOVA | Lucie | CZ | K.VARY |
12 | KULT | Pavel | CZ | SC PRAHA |
13 | MANAK | Jiri | CZ | PISEK |
14 | NOVOTNY | Ondrej | CZ | K.VARY |
15 | HORYCH | Ondrej | CZ | K.VARY |
16 | KUBA | Adam | CZ | K.VARY |
17 | STERBA | Krystof | CZ | DUKLA OL. |
18 | CEPKA | Alex | CZ | K.VARY |
Eliminace 32
1 | ADAM Matous | Dukla Ol. | |||||
ADAM Matous | |||||||
32 | |||||||
ADAM Matous | |||||||
17 | HORYCH Ondrej | K.Vary | 11/1 | ||||
HORYCH Ondrej | |||||||
16 | CEPKA Alex | K.Vary | 15/9 | ||||
ADAM Matous | |||||||
9 | PODLESAK Jindric | Hf Praha | 15/10 | ||||
PODLESAK Jindric | |||||||
24 | |||||||
HAVLOVA Tereza | |||||||
25 | 15/14 | ||||||
HAVLOVA Tereza | |||||||
8 | HAVLOVA Tereza | Sc Praha | |||||
FARMER Alex | |||||||
5 | FARMER Alex | Martinengo | 15/13 | ||||
FARMER Alex | |||||||
28 | |||||||
FARMER Alex | |||||||
21 | 15/5 | ||||||
MANAK Jiri | |||||||
12 | MANAK Jiri | Pisek | |||||
FARMER Alex | |||||||
13 | LAZANSKY Jiri | K.Vary | 15/9 | ||||
LAZANSKY Jiri | |||||||
20 | |||||||
LAZANSKY Jiri | |||||||
29 | 15/13 | ||||||
RUBES Martin | |||||||
4 | RUBES Martin | K.Vary | |||||
REZNICEK Stepan | |||||||
3 | ZYCHIEWICZ Apolonia | Piast Gliw | 15/11 | ||||
ZYCHIEWICZ Apolonia | |||||||
30 | |||||||
ZYCHIEWICZ Apolonia | |||||||
19 | 15/4 | ||||||
NOVOTNY Ondrej | |||||||
14 | NOVOTNY Ondrej | K.Vary | |||||
ZYCHIEWICZ Apolonia | |||||||
11 | KULT Pavel | Sc Praha | 15/6 | ||||
KULT Pavel | |||||||
22 | |||||||
PECHAR Adam | |||||||
27 | 15/10 | ||||||
PECHAR Adam | |||||||
6 | PECHAR Adam | Sc Praha | |||||
REZNICEK Stepan | |||||||
7 | KUCERA Tomas | Sc Praha | 15/12 | ||||
KUCERA Tomas | |||||||
26 | |||||||
KUCERA Tomas | |||||||
23 | 15/8 | ||||||
HORNOVA Lucie | |||||||
10 | HORNOVA Lucie | K.Vary | |||||
REZNICEK Stepan | |||||||
15 | STERBA Krystof | Dukla Ol. | 15/8 | ||||
KUBA Adam | |||||||
18 | KUBA Adam | K.Vary | 15/10 | ||||
REZNICEK Stepan | |||||||
31 | 15/1 | ||||||
REZNICEK Stepan | |||||||
2 | REZNICEK Stepan | K.Vary |
Poøadí, kolo è. 2
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | ADAM | Matous | CZ | DUKLA OL. | 0.900 | 32 | 49 | qualifié |
2 | REZNICEK | Stepan | CZ | K.VARY | 0.900 | 31 | 47 | qualifié |
3 | ZYCHIEWICZ | Apolonia | POL | PIAST GLIW | 0.900 | 28 | 48 | qualifié |
4 | RUBES | Martin | CZ | K.VARY | 0.700 | 13 | 45 | qualifié |
5 | FARMER | Alex | SVK | MARTINENGO | 0.700 | 13 | 43 | qualifié |
6 | PECHAR | Adam | CZ | SC PRAHA | 0.700 | 12 | 42 | qualifié |
7 | KUCERA | Tomas | CZ | SC PRAHA | 0.700 | 11 | 43 | qualifié |
8 | HAVLOVA | Tereza | CZ | SC PRAHA | 0.600 | 9 | 41 | qualifié |
9 | PODLESAK | Jindric | CZ | HF PRAHA | 0.600 | 4 | 35 | qualifié |
10 | HORNOVA | Lucie | CZ | K.VARY | 0.500 | 0 | 32 | qualifié |
11 | KULT | Pavel | CZ | SC PRAHA | 0.500 | -11 | 28 | qualifié |
12 | MANAK | Jiri | CZ | PISEK | 0.400 | -4 | 33 | qualifié |
13 | LAZANSKY | Jiri | CZ | K.VARY | 0.400 | -9 | 29 | qualifié |
14 | NOVOTNY | Ondrej | CZ | K.VARY | 0.300 | -8 | 31 | qualifié |
15 | STERBA | Krystof | CZ | DUKLA OL. | 0.200 | -19 | 28 | qualifié |
16 | CEPKA | Alex | CZ | K.VARY | 0.000 | -29 | 21 | qualifié |
17 | HORYCH | Ondrej | CZ | K.VARY | 0.000 | -34 | 16 | qualifié |
18 | KUBA | Adam | CZ | K.VARY | 0.000 | -39 | 11 | qualifié |
Skupiny, kolo è. 2
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
HORNOVA Lucie | K.Vary | 2 | V | 1 | 3 | V | 2/5 | 0 | 16 | |||
NOVOTNY Ondrej | K.Vary | V3 | V | 0 | 4 | 4 | 2/5 | -3 | 16 | |||
HORYCH Ondrej | K.Vary | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0/5 | -14 | 11 | |||
ADAM Matous | Dukla Ol. | V | V | V | V | V | 5/5 | 17 | 25 | |||
KUCERA Tomas | Sc Praha | V | V | V | 4 | 2 | 3/5 | 2 | 21 | |||
PODLESAK Jindric | Hf Praha | 1 | V | V | 1 | V | 3/5 | -2 | 17 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
CEPKA Alex | K.Vary | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0/5 | -15 | 10 | |||
RUBES Martin | K.Vary | V | V | V | V | 4 | 4/5 | 9 | 24 | |||
STERBA Krystof | Dukla Ol. | V | 3 | 2 | 2 | 3 | 1/5 | -9 | 15 | |||
KULT Pavel | Sc Praha | V | 2 | V | V | 0 | 3/5 | -1 | 17 | |||
HAVLOVA Tereza | Sc Praha | V | 2 | V | 3 | 2 | 2/5 | 0 | 17 | |||
ZYCHIEWICZ Apolonia | Piast Gliw | V | V | V | V | V | 5/5 | 16 | 25 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
REZNICEK Stepan | K.Vary | V | V | V | V | V | 5/5 | 21 | 25 | |||
KUBA Adam | K.Vary | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0/5 | -21 | 4 | |||
LAZANSKY Jiri | K.Vary | 1 | V | 2 | V | V | 3/5 | 1 | 18 | |||
PECHAR Adam | Sc Praha | 1 | V | V | 3 | V | 3/5 | 4 | 19 | |||
FARMER Alex | Martinengo | 2 | V | 4 | V | V | 3/5 | 2 | 21 | |||
MANAK Jiri | Pisek | 0 | V | 3 | 2 | 3 | 1/5 | -7 | 13 |
Poøadí, kolo è. 1
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | ADAM | Matous | CZ | DUKLA OL. | 0.800 | 15 | 24 | qualifié |
2 | ZYCHIEWICZ | Apolonia | POL | PIAST GLIW | 0.800 | 12 | 23 | qualifié |
3 | FARMER | Alex | SVK | MARTINENGO | 0.800 | 11 | 22 | qualifié |
4 | REZNICEK | Stepan | CZ | K.VARY | 0.800 | 10 | 22 | qualifié |
5 | HAVLOVA | Tereza | CZ | SC PRAHA | 0.800 | 9 | 24 | qualifié |
6 | KUCERA | Tomas | CZ | SC PRAHA | 0.800 | 9 | 22 | qualifié |
7 | PECHAR | Adam | CZ | SC PRAHA | 0.800 | 8 | 23 | qualifié |
8 | PODLESAK | Jindric | CZ | HF PRAHA | 0.600 | 6 | 18 | qualifié |
9 | RUBES | Martin | CZ | K.VARY | 0.600 | 4 | 21 | qualifié |
10 | MANAK | Jiri | CZ | PISEK | 0.600 | 3 | 20 | qualifié |
11 | HORNOVA | Lucie | CZ | K.VARY | 0.600 | 0 | 16 | qualifié |
12 | KULT | Pavel | CZ | SC PRAHA | 0.400 | -10 | 11 | qualifié |
13 | NOVOTNY | Ondrej | CZ | K.VARY | 0.200 | -5 | 15 | qualifié |
14 | STERBA | Krystof | CZ | DUKLA OL. | 0.200 | -10 | 13 | qualifié |
15 | LAZANSKY | Jiri | CZ | K.VARY | 0.200 | -10 | 11 | qualifié |
16 | CEPKA | Alex | CZ | K.VARY | 0.000 | -14 | 11 | qualifié |
17 | KUBA | Adam | CZ | K.VARY | 0.000 | -18 | 7 | qualifié |
18 | HORYCH | Ondrej | CZ | K.VARY | 0.000 | -20 | 5 | qualifié |
Skupiny, kolo è. 1
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
REZNICEK Stepan | K.Vary | V | V | 2 | V | V | 4/5 | 10 | 22 | |||
KUBA Adam | K.Vary | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0/5 | -18 | 7 | |||
NOVOTNY Ondrej | K.Vary | 3 | V | 3 | 2 | 2 | 1/5 | -5 | 15 | |||
FARMER Alex | Martinengo | V | V | V | 2 | V | 4/5 | 11 | 22 | |||
ZYCHIEWICZ Apolonia | Piast Gliw | 4 | V | V4 | V | V | 4/5 | 12 | 23 | |||
KULT Pavel | Sc Praha | 0 | V | V | 0 | 1 | 2/5 | -10 | 11 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
HORNOVA Lucie | K.Vary | V4 | V | 3 | V3 | 1 | 3/5 | 0 | 16 | |||
LAZANSKY Jiri | K.Vary | 3 | V | 0 | 2 | 1 | 1/5 | -10 | 11 | |||
HORYCH Ondrej | K.Vary | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0/5 | -20 | 5 | |||
KUCERA Tomas | Sc Praha | V | V | V | 2 | V | 4/5 | 9 | 22 | |||
PODLESAK Jindric | Hf Praha | 1 | V | V | V | 2 | 3/5 | 6 | 18 | |||
ADAM Matous | Dukla Ol. | V | V | V | 4 | V | 4/5 | 15 | 24 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
HAVLOVA Tereza | Sc Praha | 4 | V | V | V | V | 4/5 | 9 | 24 | |||
PECHAR Adam | Sc Praha | V | V | 3 | V | V | 4/5 | 8 | 23 | |||
STERBA Krystof | Dukla Ol. | 2 | 2 | 3 | V | 1 | 1/5 | -10 | 13 | |||
RUBES Martin | K.Vary | 2 | V | V | V | 4 | 3/5 | 4 | 21 | |||
CEPKA Alex | K.Vary | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0/5 | -14 | 11 | |||
MANAK Jiri | Pisek | 3 | 2 | V | V | V | 3/5 | 3 | 20 |
Document Engarde - 23.11.2005 8:12:27