Velká cena sportu RUBEŠ
kord žáci
20. 11. 2005
š.o. TJ Lokomotiva Karlovy Vary - šermírna oddílu, Rùžový vrch
Hlavní poøadí
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub |
1 | CUPR | Michal | CZ | LITOM. |
2 | POKORNY | Richard | CZ | HUMAN. |
3 | HORN | David | CZ | K.VARY |
3 | ZYKA | Martin | USK | |
5 | ZOCHR | Ladislav | CZ | UH.HRAD. |
6 | REZNICEK | Stepan | CZ | K.VARY |
7 | JURICEK | Jaroslav | CZ | DUKLA |
7 | POHANKA | Daniel | CZ | PLZEN |
9 | ZALUD | Jakub | CZ | PISEK |
10 | SLEIS | Jan | CZ | K.VARY |
11 | HABARTA | Ondrej | CZ | UH.HRAD. |
12 | SIVEK | Ondrej | CZ | DUKLA |
13 | HOVORKA | Ales | CZ | LITOM. |
14 | KOLOMAZNIK | Marti | CZ | DUKLA |
15 | POLACH | David | CZ | DUKLA |
16 | MYSLIKOVJAN | Robe | CZ | UH.HRAD. |
17 | KLSAK | Adam | CZ | K.VARY |
18 | LONCAK | Vojtech | CZ | LITOM. |
19 | NOVOTNY | Ondrej | CZ | K.VARY |
20 | CERMAK | Radek | CZ | PLZEN |
21 | LAZANSKY | Jiri | CZ | K.VARY |
22 | STRIBRNY | Filip | CZ | SC PRAHA |
23 | PECHAR | Adam | CZ | SC PRAHA |
24 | VUJTECH | Jakub | USK | |
25 | ADAM | Matous | CZ | DUKLA |
26 | LENZ | David | CZ | PISEK |
27 | ZEMANEK | Jan | CZ | DEJVICE |
28 | KULT | Pavel | CZ | SC PRAHA |
29 | MANAK | Jiri | CZ | PISEK |
30 | RUBES | Martin | CZ | K.VARY |
31 | RIHACEK | Jakub | CZ | UH.HRAD. |
32 | KLAUS | Daniel | CZ | K.VARY |
Eliminace 32
1 | CUPR Michal | Litom. | |||||
CUPR Michal | |||||||
32 | |||||||
CUPR Michal | |||||||
17 | LONCAK Vojtech | Litom. | 15/2 | ||||
POLACH David | |||||||
16 | POLACH David | Dukla | 15/7 | ||||
CUPR Michal | |||||||
9 | REZNICEK Stepan | K.Vary | 15/11 | ||||
REZNICEK Stepan | |||||||
24 | ADAM Matous | Dukla | 15/8 | ||||
REZNICEK Stepan | |||||||
25 | LENZ David | Pisek | 15/12 | ||||
SLEIS Jan | |||||||
8 | SLEIS Jan | K.Vary | 15/4 | ||||
CUPR Michal | |||||||
5 | ZOCHR Ladislav | Uh.Hrad. | 15/1 | ||||
ZOCHR Ladislav | |||||||
28 | |||||||
ZOCHR Ladislav | |||||||
21 | STRIBRNY Filip | Sc Praha | 15/13 | ||||
HABARTA Ondrej | |||||||
12 | HABARTA Ondrej | Uh.Hrad. | 15/13 | ||||
HORN David | |||||||
13 | SIVEK Ondrej | Dukla | 15/7 | ||||
SIVEK Ondrej | |||||||
20 | LAZANSKY Jiri | K.Vary | 15/4 | ||||
HORN David | |||||||
29 | 10/6 | ||||||
HORN David | |||||||
4 | HORN David | K.Vary | |||||
CUPR Michal | |||||||
3 | ZYKA Martin | Usk | 15/13 | ||||
ZYKA Martin | |||||||
30 | |||||||
ZYKA Martin | |||||||
19 | CERMAK Radek | Plzen | 15/4 | ||||
HOVORKA Ales | |||||||
14 | HOVORKA Ales | Litom. | 15/9 | ||||
ZYKA Martin | |||||||
11 | JURICEK Jaroslav | Dukla | 15/6 | ||||
JURICEK Jaroslav | |||||||
22 | PECHAR Adam | Sc Praha | 15/7 | ||||
JURICEK Jaroslav | |||||||
27 | MYSLIKOVJAN Robe | Uh.Hrad. | 15/11 | ||||
MYSLIKOVJAN Robe | |||||||
6 | KLSAK Adam | K.Vary | 15/12 | ||||
POKORNY Richard | |||||||
7 | ZALUD Jakub | Pisek | 15/2 | ||||
ZALUD Jakub | |||||||
26 | ZEMANEK Jan | Dejvice | 15/9 | ||||
POHANKA Daniel | |||||||
23 | VUJTECH Jakub | Usk | 15/14 | ||||
POHANKA Daniel | |||||||
10 | POHANKA Daniel | Plzen | 15/5 | ||||
POKORNY Richard | |||||||
15 | KOLOMAZNIK Marti | Dukla | 15/11 | ||||
KOLOMAZNIK Marti | |||||||
18 | NOVOTNY Ondrej | K.Vary | 15/9 | ||||
POKORNY Richard | |||||||
31 | 15/2 | ||||||
POKORNY Richard | |||||||
2 | POKORNY Richard | Human. |
Poøadí, kolo è. 1
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | CUPR | Michal | CZ | LITOM. | 1.000 | 27 | 30 | qualifié |
2 | POKORNY | Richard | CZ | HUMAN. | 1.000 | 26 | 30 | qualifié |
3 | ZYKA | Martin | USK | 1.000 | 17 | 25 | qualifié | |
4 | HORN | David | CZ | K.VARY | 1.000 | 9 | 24 | qualifié |
5 | ZOCHR | Ladislav | CZ | UH.HRAD. | 0.833 | 10 | 27 | qualifié |
6 | KLSAK | Adam | CZ | K.VARY | 0.800 | 12 | 23 | qualifié |
6 | ZALUD | Jakub | CZ | PISEK | 0.800 | 12 | 23 | qualifié |
8 | SLEIS | Jan | CZ | K.VARY | 0.800 | 4 | 20 | qualifié |
9 | REZNICEK | Stepan | CZ | K.VARY | 0.667 | 1 | 23 | qualifié |
10 | POHANKA | Daniel | CZ | PLZEN | 0.600 | 7 | 21 | qualifié |
10 | JURICEK | Jaroslav | CZ | DUKLA | 0.600 | 7 | 21 | qualifié |
12 | HABARTA | Ondrej | CZ | UH.HRAD. | 0.600 | 4 | 23 | qualifié |
13 | SIVEK | Ondrej | CZ | DUKLA | 0.600 | 4 | 19 | qualifié |
14 | HOVORKA | Ales | CZ | LITOM. | 0.600 | 2 | 19 | qualifié |
15 | KOLOMAZNIK | Marti | CZ | DUKLA | 0.500 | 4 | 22 | qualifié |
16 | POLACH | David | CZ | DUKLA | 0.500 | 0 | 22 | qualifié |
17 | LONCAK | Vojtech | CZ | LITOM. | 0.500 | 0 | 20 | qualifié |
18 | NOVOTNY | Ondrej | CZ | K.VARY | 0.500 | -1 | 22 | qualifié |
19 | CERMAK | Radek | CZ | PLZEN | 0.500 | -3 | 21 | qualifié |
20 | LAZANSKY | Jiri | CZ | K.VARY | 0.500 | -5 | 18 | qualifié |
21 | STRIBRNY | Filip | CZ | SC PRAHA | 0.400 | 0 | 18 | qualifié |
22 | PECHAR | Adam | CZ | SC PRAHA | 0.400 | -7 | 11 | qualifié |
23 | VUJTECH | Jakub | USK | 0.333 | -6 | 18 | qualifié | |
24 | ADAM | Matous | CZ | DUKLA | 0.200 | -7 | 15 | qualifié |
25 | LENZ | David | CZ | PISEK | 0.200 | -7 | 14 | qualifié |
26 | ZEMANEK | Jan | CZ | DEJVICE | 0.200 | -10 | 13 | qualifié |
27 | MYSLIKOVJAN | Robe | CZ | UH.HRAD. | 0.200 | -14 | 9 | qualifié |
28 | KULT | Pavel | CZ | SC PRAHA | 0.167 | -12 | 15 | éliminé |
29 | MANAK | Jiri | CZ | PISEK | 0.000 | -16 | 9 | éliminé |
30 | RUBES | Martin | CZ | K.VARY | 0.000 | -17 | 8 | éliminé |
31 | RIHACEK | Jakub | CZ | UH.HRAD. | 0.000 | -18 | 12 | éliminé |
32 | KLAUS | Daniel | CZ | K.VARY | 0.000 | -23 | 7 | éliminé |
Skupiny, kolo è. 1
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
REZNICEK Stepan | K.Vary | V | 2 | V | 1 | V | V | 4/6 | 1 | 23 | |||
CERMAK Radek | Plzen | 4 | V | 2 | 0 | V | V | 3/6 | -3 | 21 | |||
KOLOMAZNIK Marti | Dukla | V | 4 | V | 1 | 2 | V | 3/6 | 4 | 22 | |||
LAZANSKY Jiri | K.Vary | 2 | V | 1 | 0 | V | V | 3/6 | -5 | 18 | |||
CUPR Michal | Litom. | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 27 | 30 | |||
VUJTECH Jakub | Usk | 2 | 3 | V | 3 | 0 | V | 2/6 | -6 | 18 | |||
RIHACEK Jakub | Uh.Hrad. | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0/6 | -18 | 12 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
KLAUS Daniel | K.Vary | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | -23 | 7 | |||
POLACH David | Dukla | V | V | 3 | V | 0 | 4 | 3/6 | 0 | 22 | |||
KULT Pavel | Sc Praha | V | 4 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1/6 | -12 | 15 | |||
NOVOTNY Ondrej | K.Vary | V | V | V | 3 | 2 | 2 | 3/6 | -1 | 22 | |||
LONCAK Vojtech | Litom. | V | 3 | V | V | 0 | 2 | 3/6 | 0 | 20 | |||
POKORNY Richard | Human. | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 26 | 30 | |||
ZOCHR Ladislav | Uh.Hrad. | V | V | V | V | V | 2 | 5/6 | 10 | 27 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
SLEIS Jan | K.Vary | V | V | 0 | V | V | 4/5 | 4 | 20 | |||
STRIBRNY Filip | Sc Praha | 4 | V | 3 | V | 1 | 2/5 | 0 | 18 | |||
MANAK Jiri | Pisek | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0/5 | -16 | 9 | |||
ZYKA Martin | Usk | V | V | V | V | V | 5/5 | 17 | 25 | |||
ADAM Matous | Dukla | 2 | 2 | V | 2 | 4 | 1/5 | -7 | 15 | |||
HOVORKA Ales | Litom. | 3 | V | V | 1 | V | 3/5 | 2 | 19 |
Skupina è. 4
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
ZALUD Jakub | Pisek | 3 | V | V | V | V | 4/5 | 12 | 23 | |||
ZEMANEK Jan | Dejvice | V | 0 | 3 | 3 | 2 | 1/5 | -10 | 13 | |||
JURICEK Jaroslav | Dukla | 3 | V | 3 | V | V | 3/5 | 7 | 21 | |||
KLSAK Adam | K.Vary | 3 | V | V | V | V | 4/5 | 12 | 23 | |||
MYSLIKOVJAN Robe | Uh.Hrad. | 0 | V | 3 | 0 | 1 | 1/5 | -14 | 9 | |||
PECHAR Adam | Sc Praha | 0 | V | 1 | 0 | V | 2/5 | -7 | 11 |
Skupina è. 5
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
RUBES Martin | K.Vary | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | -17 | 8 | |||
HORN David | K.Vary | V | V | V4 | V | V | 5/5 | 9 | 24 | |||
HABARTA Ondrej | Uh.Hrad. | V | 4 | V | 4 | V | 3/5 | 4 | 23 | |||
SIVEK Ondrej | Dukla | V | 1 | 3 | V | V | 3/5 | 4 | 19 | |||
POHANKA Daniel | Plzen | V | 2 | V | 4 | V | 3/5 | 7 | 21 | |||
LENZ David | Pisek | V | 4 | 3 | 2 | 0 | 1/5 | -7 | 14 |
Document Engarde - 23.11.2005 8:13:37