Ještědský kalíšek 2005
TJ LOKOMOTIVA Liberec 1
Fleret mladší žáci
Turnaj se koná za podpory statutárního města Liberec
Hlavní pořadí
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub |
1 | CHOUPENITCH | Alex | CZ | BRNO |
2 | LONDIN | Filip | CZ | BYSTRICE |
3 | BOUZEK | Simon | CZ | VRSOVICE |
3 | KLEMM | Romuald | CZ | LIBEREC |
5 | VOCEL | Frantisek | CZ | LIBEREC |
6 | BLINKA | Jakub | CZ | USK |
7 | POMAZAL | Patrik | CZ | VRSOVICE |
8 | NIKOLIC | Marek | CZ | LIBEREC |
9 | JAKUBEC | Bretisla | CZ | BYSTRICE |
10 | MAREK | Simon | CZ | HRADEC KR. |
11 | KELLER | Rudolf | CZ | MOST |
12 | KORINEK | David | CZ | HRADEC KR. |
13 | HANKA | Dalibor | CZ | MOST |
14 | BRUNER | Adam | CZ | LIBEREC |
15 | HYLMAR | Frantisek | CZ | HRADEC KR. |
Eliminace 16
1 | KLEMM Romuald | Liberec | ||||
KLEMM Romuald | ||||||
16 | ||||||
KLEMM Romuald | ||||||
9 | JAKUBEC Bretisla | Bystrice | 15/10 | |||
NIKOLIC Marek | ||||||
8 | NIKOLIC Marek | Liberec | 15/6 | |||
LONDIN Filip | ||||||
5 | VOCEL Frantisek | Liberec | 15/4 | |||
VOCEL Frantisek | ||||||
12 | KORINEK David | Hradec Kr. | 15/8 | |||
LONDIN Filip | ||||||
13 | 15/10 | |||||
LONDIN Filip | ||||||
4 | LONDIN Filip | Bystrice | ||||
CHOUPENITCH Alex | ||||||
3 | CHOUPENITCH Alex | Brno | 15/6 | |||
CHOUPENITCH Alex | ||||||
14 | ||||||
CHOUPENITCH Alex | ||||||
11 | KELLER Rudolf | Most | 15/0 | |||
BLINKA Jakub | ||||||
6 | BLINKA Jakub | Usk | 15/13 | |||
CHOUPENITCH Alex | ||||||
7 | POMAZAL Patrik | Vrsovice | 15/3 | |||
POMAZAL Patrik | ||||||
10 | MAREK Simon | Hradec Kr. | 14/10 | |||
BOUZEK Simon | ||||||
15 | 15/10 | |||||
BOUZEK Simon | ||||||
2 | BOUZEK Simon | Vrsovice |
Pořadí, kolo č. 1
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub | Vítězství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | KLEMM | Romuald | CZ | LIBEREC | 1.000 | 11 | 17 | qualifié |
2 | BOUZEK | Simon | CZ | VRSOVICE | 1.000 | 10 | 20 | qualifié |
3 | CHOUPENITCH | Alex | CZ | BRNO | 1.000 | 10 | 19 | qualifié |
4 | LONDIN | Filip | CZ | BYSTRICE | 0.750 | 10 | 16 | qualifié |
5 | VOCEL | Frantisek | CZ | LIBEREC | 0.500 | 5 | 17 | qualifié |
6 | BLINKA | Jakub | CZ | USK | 0.500 | 4 | 14 | qualifié |
7 | POMAZAL | Patrik | CZ | VRSOVICE | 0.500 | 2 | 13 | qualifié |
8 | NIKOLIC | Marek | CZ | LIBEREC | 0.500 | -3 | 13 | qualifié |
9 | JAKUBEC | Bretisla | CZ | BYSTRICE | 0.500 | -4 | 13 | qualifié |
10 | MAREK | Simon | CZ | HRADEC KR. | 0.250 | -2 | 13 | qualifié |
11 | KELLER | Rudolf | CZ | MOST | 0.250 | -4 | 12 | qualifié |
12 | KORINEK | David | CZ | HRADEC KR. | 0.250 | -7 | 11 | qualifié |
13 | HANKA | Dalibor | CZ | MOST | 0.250 | -8 | 9 | éliminé |
14 | BRUNER | Adam | CZ | LIBEREC | 0.250 | -9 | 10 | éliminé |
15 | HYLMAR | Frantisek | CZ | HRADEC KR. | 0.000 | -15 | 5 | éliminé |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
NIKOLIC Marek | Liberec | V | V | 3 | 0 | 2/4 | -3 | 13 | |||
BRUNER Adam | Liberec | 2 | 2 | 1 | V | 1/4 | -9 | 10 | |||
MAREK Simon | Hradec Kr. | 4 | V | 3 | 1 | 1/4 | -2 | 13 | |||
CHOUPENITCH Alex | Brno | V | V | V | V4 | 4/4 | 10 | 19 | |||
BLINKA Jakub | Usk | V | 4 | V3 | 2 | 2/4 | 4 | 14 |
Skupina č. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
HANKA Dalibor | Most | 1 | V | 2 | 1 | 1/4 | -8 | 9 | |||
POMAZAL Patrik | Vrsovice | V | V | 1 | 2 | 2/4 | 2 | 13 | |||
HYLMAR Frantisek | Hradec Kr. | 3 | 1 | 0 | 1 | 0/4 | -15 | 5 | |||
LONDIN Filip | Bystrice | V4 | V | V | 2 | 3/4 | 10 | 16 | |||
KLEMM Romuald | Liberec | V | V4 | V | V3 | 4/4 | 11 | 17 |
Skupina č. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
BOUZEK Simon | Vrsovice | V | V | V | V | 4/4 | 10 | 20 | |||
KORINEK David | Hradec Kr. | 2 | 1 | V | 3 | 1/4 | -7 | 11 | |||
KELLER Rudolf | Most | 2 | V | 1 | 4 | 1/4 | -4 | 12 | |||
VOCEL Frantisek | Liberec | 4 | 3 | V | V | 2/4 | 5 | 17 | |||
JAKUBEC Bretisla | Bystrice | 2 | V | V | 1 | 2/4 | -4 | 13 |