Tuláèkùv memoriál
fleret kadeti
26. 11. 2005
Šerm Ostrava - šermírna oddílu, Tìlocvièna ZŠ Ukrajinská 1533, Ostrava-Poruba
Hlavní poøadí
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub |
1 | SGLUNDA | Ondrej | CZ | OSTRAVA |
2 | SPICKA | Martin | CZ | OSTRAVA |
3 | SCHLIBENER | Zdenek | CZ | USK |
3 | SRNA | Jan | CZ | BRNO |
5 | CARBOL | Michal | CZ | OSTRAVA |
6 | JURAS | Michal | CZ | BRNO |
7 | SABART | Daniel | CZ | USK |
8 | HURNIK | Marek | CZ | OSTRAVA |
9 | KUNDRAT | Josef | CZ | OSTRAVA |
10 | TOMALA | Kristian | CZ | OSTRAVA |
11 | GRANT | David | CZ | OSTRAVA |
12 | LATAL | David | CZ | UP OLOMOUC |
13 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA |
14 | SEDLACEK | Jakub | CZ | OSTRAVA |
15 | PORWISZ | Vojtech | CZ | OSTRAVA |
16 | MECH | Marek | CZ | OSTRAVA |
Tableau of 16
1 | SRNA Jan | CZ | ||||
SRNA Jan | ||||||
16 | ||||||
SRNA Jan | ||||||
9 | HURNIK Marek | CZ | 15/6 | |||
HURNIK Marek | ||||||
8 | KUNDRAT Josef | CZ | 15/11 | |||
SPICKA Martin | ||||||
5 | CARBOL Michal | CZ | 13/12 | |||
CARBOL Michal | ||||||
12 | LATAL David | CZ | 15/4 | |||
SPICKA Martin | ||||||
13 | 15/6 | |||||
SPICKA Martin | ||||||
4 | SPICKA Martin | CZ | ||||
SGLUNDA Ondrej | ||||||
3 | SGLUNDA Ondrej | CZ | 15/8 | |||
SGLUNDA Ondrej | ||||||
14 | ||||||
SGLUNDA Ondrej | ||||||
11 | GRANT David | CZ | 15/2 | |||
JURAS Michal | ||||||
6 | JURAS Michal | CZ | 15/3 | |||
SGLUNDA Ondrej | ||||||
7 | SABART Daniel | CZ | 9/8 | |||
SABART Daniel | ||||||
10 | TOMALA Kristian | CZ | 15/6 | |||
SCHLIBENER Zdenek | ||||||
15 | 15/5 | |||||
SCHLIBENER Zdenek | ||||||
2 | SCHLIBENER Zdenek | CZ |
Poøadí, kolo è. 2
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | SRNA | Jan | CZ | BRNO | 1.000 | 17 | 20 | qualifié |
2 | SCHLIBENER | Zdenek | CZ | USK | 1.000 | 16 | 20 | qualifié |
3 | SGLUNDA | Ondrej | CZ | OSTRAVA | 1.000 | 13 | 17 | qualifié |
4 | SPICKA | Martin | CZ | OSTRAVA | 0.750 | 11 | 18 | qualifié |
5 | SABART | Daniel | CZ | USK | 0.750 | 10 | 18 | qualifié |
6 | CARBOL | Michal | CZ | OSTRAVA | 0.750 | 10 | 17 | qualifié |
7 | JURAS | Michal | CZ | BRNO | 0.500 | 4 | 13 | qualifié |
8 | GRANT | David | CZ | OSTRAVA | 0.500 | -3 | 11 | qualifié |
9 | KUNDRAT | Josef | CZ | OSTRAVA | 0.500 | -5 | 11 | qualifié |
10 | HURNIK | Marek | CZ | OSTRAVA | 0.250 | -6 | 9 | qualifié |
11 | TOMALA | Kristian | CZ | OSTRAVA | 0.250 | -9 | 9 | qualifié |
12 | LATAL | David | CZ | UP OLOMOUC | 0.250 | -11 | 7 | qualifié |
13 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA | 0.000 | -13 | 7 | éliminé |
14 | SEDLACEK | Jakub | CZ | OSTRAVA | 0.000 | -16 | 4 | éliminé |
15 | PORWISZ | Vojtech | CZ | OSTRAVA | 0.000 | -18 | 2 | éliminé |
Skupiny, kolo è. 2
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
HURNIK Marek | CZ | 0 | 2 | 2 | V | 1/4 | -6 | 9 | |||
SRNA Jan | CZ | V | V | V | V | 4/4 | 17 | 20 | |||
GRANT David | CZ | V | 1 | 0 | V | 2/4 | -3 | 11 | |||
CARBOL Michal | CZ | V | 2 | V | V | 3/4 | 10 | 17 | |||
PORWISZ Vojtech | CZ | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | -18 | 2 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
JURAS Michal | CZ | V | 2 | V | 1 | 2/4 | 4 | 13 | |||
LATAL David | CZ | 1 | 1 | V | 0 | 1/4 | -11 | 7 | |||
SABART Daniel | CZ | V | V | V | 3 | 3/4 | 10 | 18 | |||
SEDLACEK Jakub | CZ | 1 | 3 | 0 | 0 | 0/4 | -16 | 4 | |||
SGLUNDA Ondrej | CZ | V2 | V | V | V | 4/4 | 13 | 17 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
KUNDRAT Josef | CZ | 1 | 0 | V | V | 2/4 | -5 | 11 | |||
SPICKA Martin | CZ | V | 3 | V | V | 3/4 | 11 | 18 | |||
SCHLIBENER Zdenek | CZ | V | V | V | V | 4/4 | 16 | 20 | |||
TOMALA Kristian | CZ | 3 | 0 | 1 | V | 1/4 | -9 | 9 | |||
ZEMAN Jakub | CZ | 3 | 1 | 0 | 3 | 0/4 | -13 | 7 |
Poøadí, kolo è. 1
Poø | Jméno | Køestní jméno | Národ | Klub | Vítìzství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | SRNA | Jan | CZ | BRNO | 1.000 | 18 | 25 | qualifié |
2 | SGLUNDA | Ondrej | CZ | OSTRAVA | 1.000 | 18 | 20 | qualifié |
3 | SCHLIBENER | Zdenek | CZ | USK | 1.000 | 15 | 18 | qualifié |
4 | SPICKA | Martin | CZ | OSTRAVA | 0.800 | 13 | 20 | qualifié |
5 | JURAS | Michal | CZ | BRNO | 0.750 | 11 | 17 | qualifié |
6 | CARBOL | Michal | CZ | OSTRAVA | 0.750 | 9 | 16 | qualifié |
7 | HURNIK | Marek | CZ | OSTRAVA | 0.500 | 3 | 14 | qualifié |
8 | SABART | Daniel | CZ | USK | 0.500 | 1 | 12 | qualifié |
9 | TOMALA | Kristian | CZ | OSTRAVA | 0.400 | -3 | 18 | qualifié |
10 | KUNDRAT | Josef | CZ | OSTRAVA | 0.400 | -9 | 14 | qualifié |
11 | SEDLACEK | Jakub | CZ | OSTRAVA | 0.250 | -9 | 6 | qualifié |
12 | PORWISZ | Vojtech | CZ | OSTRAVA | 0.250 | -12 | 5 | qualifié |
13 | GRANT | David | CZ | OSTRAVA | 0.200 | -9 | 15 | qualifié |
14 | LATAL | David | CZ | UP OLOMOUC | 0.200 | -10 | 13 | qualifié |
15 | ZEMAN | Jakub | CZ | OSTRAVA | 0.000 | -16 | 4 | qualifié |
16 | MECH | Marek | CZ | OSTRAVA | 0.000 | -20 | 0 | éliminé |
Skupiny, kolo è. 1
Skupina è. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
ZEMAN Jakub | CZ | 0 | 1 | 2 | 1 | 0/4 | -16 | 4 | |||
SGLUNDA Ondrej | CZ | V | V | V | V | 4/4 | 18 | 20 | |||
CARBOL Michal | CZ | V | 1 | V | V | 3/4 | 9 | 16 | |||
PORWISZ Vojtech | CZ | V | 0 | 0 | 0 | 1/4 | -12 | 5 | |||
SABART Daniel | CZ | V | 1 | 1 | V | 2/4 | 1 | 12 |
Skupina è. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||
SEDLACEK Jakub | CZ | 0 | 0 | V | 1 | 1/4 | -9 | 6 | |||
SCHLIBENER Zdenek | CZ | V | V3 | V | V | 4/4 | 15 | 18 | |||
JURAS Michal | CZ | V | 2 | V | V | 3/4 | 11 | 17 | |||
MECH Marek | CZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | -20 | 0 | |||
HURNIK Marek | CZ | V | 1 | 3 | V | 2/4 | 3 | 14 |
Skupina è. 3
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
SPICKA Martin | CZ | V | 0 | V | V | V | 4/5 | 13 | 20 | |||
KUNDRAT Josef | CZ | 1 | 0 | V | 3 | V | 2/5 | -9 | 14 | |||
SRNA Jan | CZ | V | V | V | V | V | 5/5 | 18 | 25 | |||
GRANT David | CZ | 0 | 4 | 3 | V | 3 | 1/5 | -9 | 15 | |||
LATAL David | CZ | 0 | V | 1 | 4 | 3 | 1/5 | -10 | 13 | |||
TOMALA Kristian | CZ | 1 | 4 | 3 | V | V | 2/5 | -3 | 18 |