Ještědský kalíšek 2006
Fleret mladší žačky
16. prosince 2006
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub |
1 | BUKACKOVA | Zuzana | CZ | BYSTRICE |
2 | SIKULOVA | Veronika | CZ | BYSTRICE |
3 | REMESOVA | Klara | CZ | OPAVA |
3 | SINGEROVA | Alena | CZ | MOST |
5 | BOHACKOVA | Denisa | CZ | OSTRAVA |
6 | RABELOVA | Anna | CZ | USK |
7 | JILKOVA | Nikola | CZ | PLZEN |
8 | RAJCOKOVA | Adela | CZ | BRNO |
9 | MATYASKOVA | Veronika | CZ | BRNO |
10 | ZVOZDOVA | Jana | CZ | ST.MESTO |
11 | PASKOVA | Anna | CZ | ST.MESTO |
Čtvrt finale
1 | BUKACKOVA Zuzana | Bystrice | |||
BUKACKOVA Zuzana | |||||
8 | RAJCOKOVA Adela | Brno | 11/3 | ||
BUKACKOVA Zuzana | |||||
5 | REMESOVA Klara | Opava | 15/6 | ||
REMESOVA Klara | |||||
4 | BOHACKOVA Denisa | Ostrava | 10/6 | ||
BUKACKOVA Zuzana | |||||
3 | SIKULOVA Veronika | Bystrice | 15/4 | ||
SIKULOVA Veronika | |||||
6 | RABELOVA Anna | Usk | 15/12 | ||
SIKULOVA Veronika | |||||
7 | JILKOVA Nikola | Plzen | 15/11 | ||
SINGEROVA Alena | |||||
2 | SINGEROVA Alena | Most | 15/11 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub | Vít/záp | Ind. | Zd | Skupina |
1 | BUKACKOVA | Zuzana | CZ | BYSTRICE | 1.000 | 14 | 20 | postupující |
2 | SINGEROVA | Alena | CZ | MOST | 1.000 | 12 | 24 | postupující |
3 | SIKULOVA | Veronika | CZ | BYSTRICE | 0.800 | 10 | 23 | postupující |
4 | BOHACKOVA | Denisa | CZ | OSTRAVA | 0.750 | 2 | 15 | postupující |
5 | REMESOVA | Klara | CZ | OPAVA | 0.600 | 8 | 19 | postupující |
6 | RABELOVA | Anna | CZ | USK | 0.500 | 2 | 18 | postupující |
7 | JILKOVA | Nikola | CZ | PLZEN | 0.400 | -1 | 19 | postupující |
8 | RAJCOKOVA | Adela | CZ | BRNO | 0.250 | -6 | 11 | postupující |
9 | MATYASKOVA | Veronika | CZ | BRNO | 0.200 | -12 | 11 | vyřazena |
10 | ZVOZDOVA | Jana | CZ | ST.MESTO | 0.000 | -12 | 8 | vyřazena |
11 | PASKOVA | Anna | CZ | ST.MESTO | 0.000 | -17 | 8 | vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Index | ZD | |||||||||
RAJCOKOVA Adela | Brno | 1 | 1 | V | 4 | 1/4 | -6 | 11 | |||
BUKACKOVA Zuzana | Bystrice | V | V | V | V | 4/4 | 14 | 20 | |||
BOHACKOVA Denisa | Ostrava | V | 0 | V | V | 3/4 | 2 | 15 | |||
ZVOZDOVA Jana | St.Mesto | 2 | 1 | 3 | 2 | 0/4 | -12 | 8 | |||
RABELOVA Anna | Usk | V | 4 | 4 | V | 2/4 | 2 | 18 |
Skupina č. 2
V/Z | Index | ZD | ||||||||||
JILKOVA Nikola | Plzen | 4 | V | V | 4 | 1 | 2/5 | -1 | 19 | |||
SINGEROVA Alena | Most | V | V | V | V | V4 | 5/5 | 12 | 24 | |||
MATYASKOVA Veronika | Brno | 2 | 1 | V | 2 | 1 | 1/5 | -12 | 11 | |||
PASKOVA Anna | St.Mesto | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0/5 | -17 | 8 | |||
SIKULOVA Veronika | Bystrice | V | 3 | V | V | V | 4/5 | 10 | 23 | |||
REMESOVA Klara | Opava | V | 3 | V | V | 1 | 3/5 | 8 | 19 |