Ještědský kalíšek 2007
Fleret mladší žáci
TJ Lokomotiva Liberec 1, oddíl šermu
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Hlavní pořadí
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub |
1 | KLEMM | Romuald | CZ | LIBEREC |
2 | LISKOVEC | Pavel | CZ | MOST |
3 | CERNY | Jan | CZ | BRNO |
3 | KVARDA | Ondrej | CZ | BRNO |
5 | RIHA | Vilem | CZ | USK |
6 | SRP | Sasa | CZ | BRNO |
7 | ZELINKA | Ludvik | CZ | BRNO |
8 | LINHART | David | CZ | BRNO |
9 | CERVINKA | Martin | CZ | STERNBERK |
10 | SIBOR | Radek | CZ | BYSTRICE |
11 | KOLDRUBEC | Petr | CZ | BOHEMIANS |
12 | PAVLICEK | Jan | CZ | MOST |
13 | MICUNOVIC | Roman | CZ | MOST |
14 | SKLAR | Krystof | CZ | MOST |
Eliminace 16
1 | LISKOVEC Pavel | Most | ||||
LISKOVEC Pavel | ||||||
16 | ||||||
LISKOVEC Pavel | ||||||
9 | CERVINKA Martin | Sternberk | 15/4 | |||
LINHART David | ||||||
8 | LINHART David | Brno | 9/8 | |||
LISKOVEC Pavel | ||||||
5 | RIHA Vilem | Usk | 15/1 | |||
RIHA Vilem | ||||||
12 | ||||||
CERNY Jan | ||||||
13 | 15/8 | |||||
CERNY Jan | ||||||
4 | CERNY Jan | Brno | ||||
KLEMM Romuald | ||||||
3 | KLEMM Romuald | Liberec | 15/13 | |||
KLEMM Romuald | ||||||
14 | ||||||
KLEMM Romuald | ||||||
11 | KOLDRUBEC Petr | Bohemians | 15/2 | |||
SRP Sasa | ||||||
6 | SRP Sasa | Brno | 15/0 | |||
KLEMM Romuald | ||||||
7 | ZELINKA Ludvik | Brno | 7/6 | |||
ZELINKA Ludvik | ||||||
10 | SIBOR Radek | Bystrice | 15/2 | |||
KVARDA Ondrej | ||||||
15 | 15/3 | |||||
KVARDA Ondrej | ||||||
2 | KVARDA Ondrej | Brno |
Pořadí, kolo č. 1
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub | Vítězství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | LISKOVEC | Pavel | CZ | MOST | 1,000 | 24 | 29 | qualifié |
2 | KVARDA | Ondrej | CZ | BRNO | 1,000 | 18 | 28 | qualifié |
3 | KLEMM | Romuald | CZ | LIBEREC | 0,833 | 16 | 26 | qualifié |
4 | CERNY | Jan | CZ | BRNO | 0,833 | 16 | 24 | qualifié |
5 | RIHA | Vilem | CZ | USK | 0,667 | 11 | 27 | qualifié |
6 | SRP | Sasa | CZ | BRNO | 0,500 | 9 | 21 | qualifié |
7 | ZELINKA | Ludvik | CZ | BRNO | 0,500 | 6 | 20 | qualifié |
8 | LINHART | David | CZ | BRNO | 0,500 | -4 | 15 | qualifié |
9 | CERVINKA | Martin | CZ | STERNBERK | 0,333 | -7 | 12 | qualifié |
10 | SIBOR | Radek | CZ | BYSTRICE | 0,333 | -10 | 12 | qualifié |
11 | KOLDRUBEC | Petr | CZ | BOHEMIANS | 0,167 | -11 | 14 | qualifié |
12 | PAVLICEK | Jan | CZ | MOST | 0,167 | -17 | 9 | éliminé |
13 | MICUNOVIC | Roman | CZ | MOST | 0,167 | -24 | 5 | éliminé |
14 | SKLAR | Krystof | CZ | MOST | 0,000 | -27 | 3 | éliminé |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
ZELINKA Ludvik | Brno | 0 | 4 | V | V | V3 | 3 | 3/6 | 6 | 20 | |||
CERNY Jan | Brno | V3 | 1 | V | V | V | V | 5/6 | 16 | 24 | |||
KVARDA Ondrej | Brno | V | V3 | V | V | V | V | 6/6 | 18 | 28 | |||
SKLAR Krystof | Most | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0/6 | -27 | 3 | |||
PAVLICEK Jan | Most | 0 | 1 | 0 | V | 1 | 2 | 1/6 | -17 | 9 | |||
CERVINKA Martin | Sternberk | 1 | 0 | 0 | V | V | 1 | 2/6 | -7 | 12 | |||
RIHA Vilem | Usk | V4 | 4 | 4 | V | V | V | 4/6 | 11 | 27 |
Skupina č. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
SRP Sasa | Brno | V | V | 2 | 1 | 3 | V | 3/6 | 9 | 21 | |||
MICUNOVIC Roman | Most | 0 | V | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/6 | -24 | 5 | |||
KOLDRUBEC Petr | Bohemians | 0 | 4 | 2 | 2 | 1 | V | 1/6 | -11 | 14 | |||
LINHART David | Brno | V3 | V | V | 0 | 0 | 2 | 3/6 | -4 | 15 | |||
LISKOVEC Pavel | Most | V | V | V | V | V4 | V | 6/6 | 24 | 29 | |||
KLEMM Romuald | Liberec | V4 | V | V | V | 2 | V | 5/6 | 16 | 26 | |||
SIBOR Radek | Bystrice | 0 | V | 0 | V | 0 | 2 | 2/6 | -10 | 12 |