Ještědský kalíšek 2007
Fleret mladší žačky
TJ Lokomotiva Liberec 1, oddíl šermu
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Hlavní pořadí
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub |
1 | BUKACKOVA | Zuzana | CZ | BYSTRICE |
2 | KVARDOVA | Dominika | CZ | BRNO |
3 | JILKOVA | Nikola | CZ | PLZEN |
3 | MALASKOVA | Frantiska | CZ | BOHEMIANS |
5 | PECHACKOVA | Mariana | CZ | USK |
6 | SIKULOVA | Veronika | CZ | BYSTRICE |
7 | KOZELUHOVA | Alzbeta | CZ | ST.MESTO |
8 | RIHOVA | Linda | CZ | USK |
9 | VAFIADU | Dominika | CZ | BRNO |
10 | ZVOZDOVA | Jana | CZ | ST.MESTO |
11 | RICAROVA | Anezka | CZ | LIBEREC |
12 | PASKOVA | Anna | CZ | ST.MESTO |
13 | PATKOVA | Sona | CZ | ST.MESTO |
Eliminace 16
1 | BUKACKOVA Zuzana | Bystrice | ||||
BUKACKOVA Zuzana | ||||||
16 | ||||||
BUKACKOVA Zuzana | ||||||
9 | VAFIADU Dominika | Brno | 15/6 | |||
RIHOVA Linda | ||||||
8 | RIHOVA Linda | Usk | 15/14 | |||
BUKACKOVA Zuzana | ||||||
5 | PECHACKOVA Mariana | Usk | 15/1 | |||
PECHACKOVA Mariana | ||||||
12 | ||||||
MALASKOVA Frantiska | ||||||
13 | 14/9 | |||||
MALASKOVA Frantiska | ||||||
4 | MALASKOVA Frantiska | Bohemians | ||||
BUKACKOVA Zuzana | ||||||
3 | JILKOVA Nikola | Plzen | 5/3 | |||
JILKOVA Nikola | ||||||
14 | ||||||
JILKOVA Nikola | ||||||
11 | 15/5 | |||||
SIKULOVA Veronika | ||||||
6 | SIKULOVA Veronika | Bystrice | ||||
KVARDOVA Dominika | ||||||
7 | KOZELUHOVA Alzbeta | St.Mesto | 15/1 | |||
KOZELUHOVA Alzbeta | ||||||
10 | ZVOZDOVA Jana | St.Mesto | 15/7 | |||
KVARDOVA Dominika | ||||||
15 | 15/1 | |||||
KVARDOVA Dominika | ||||||
2 | KVARDOVA Dominika | Brno |
Pořadí, kolo č. 1
Poř | Jméno | Křestní jméno | Národ | Klub | Vítězství/zápas | Zd-zo | Zd | Skupina |
1 | BUKACKOVA | Zuzana | CZ | BYSTRICE | 1,000 | 28 | 30 | qualifié |
2 | KVARDOVA | Dominika | CZ | BRNO | 0,800 | 14 | 24 | qualifié |
3 | JILKOVA | Nikola | CZ | PLZEN | 0,667 | 11 | 22 | qualifié |
4 | MALASKOVA | Frantiska | CZ | BOHEMIANS | 0,667 | 1 | 18 | qualifié |
5 | PECHACKOVA | Mariana | CZ | USK | 0,600 | 4 | 20 | qualifié |
6 | SIKULOVA | Veronika | CZ | BYSTRICE | 0,600 | 4 | 18 | qualifié |
7 | KOZELUHOVA | Alzbeta | CZ | ST.MESTO | 0,600 | 3 | 18 | qualifié |
8 | RIHOVA | Linda | CZ | USK | 0,500 | -2 | 16 | qualifié |
9 | VAFIADU | Dominika | CZ | BRNO | 0,333 | -10 | 15 | qualifié |
10 | ZVOZDOVA | Jana | CZ | ST.MESTO | 0,333 | -13 | 12 | qualifié |
11 | RICAROVA | Anezka | CZ | LIBEREC | 0,200 | -11 | 11 | éliminé |
12 | PASKOVA | Anna | CZ | ST.MESTO | 0,200 | -14 | 9 | éliminé |
13 | PATKOVA | Sona | CZ | ST.MESTO | 0,000 | -15 | 13 | éliminé |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1
V/Z | Zd-zo | ZD | |||||||||||
ZVOZDOVA Jana | St.Mesto | 0 | 2 | V4 | 0 | V | 1 | 2/6 | -13 | 12 | |||
MALASKOVA Frantiska | Bohemians | V | V2 | V | 1 | V | 0 | 4/6 | 1 | 18 | |||
RIHOVA Linda | Usk | V | 1 | V4 | V | 1 | 0 | 3/6 | -2 | 16 | |||
PATKOVA Sona | St.Mesto | 2 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0/6 | -15 | 13 | |||
JILKOVA Nikola | Plzen | V | V | 2 | V | V | 0 | 4/6 | 11 | 22 | |||
VAFIADU Dominika | Brno | 3 | 2 | V | V | 0 | 0 | 2/6 | -10 | 15 | |||
BUKACKOVA Zuzana | Bystrice | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 28 | 30 |
Skupina č. 2
V/Z | Zd-zo | ZD | ||||||||||
KOZELUHOVA Alzbeta | St.Mesto | V | V | 4 | V3 | 1 | 3/5 | 3 | 18 | |||
PASKOVA Anna | St.Mesto | 0 | V | 3 | 1 | 0 | 1/5 | -14 | 9 | |||
RICAROVA Anezka | Liberec | 3 | 3 | 0 | V4 | 1 | 1/5 | -11 | 11 | |||
PECHACKOVA Mariana | Usk | V | V | V | 2 | 3 | 3/5 | 4 | 20 | |||
SIKULOVA Veronika | Bystrice | 2 | V | 2 | V4 | V | 3/5 | 4 | 18 | |||
KVARDOVA Dominika | Brno | V | V | V | V | 4 | 4/5 | 14 | 24 |