činnost rozhodčích
zpet do klalendare
Ještědský pohár 2008 - Fleret Junioři
TJ Lokomotiva Liberec 1 - oddíl šermu
19. a 20. dubna 2008
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
2 |
CHOUPENITCH |
Alexandr |
CZ |
BRNO |
3 |
KOUTNY |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
3 |
SABART |
Daniel |
CZ |
USK |
5 |
SYNEK |
Richard |
CZ |
USK |
6 |
SLAVIK |
Jakub |
CZ |
OSTRAVA |
7 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
8 |
PETERKA |
Mojmir |
CZ |
BRNO |
9 |
GRANT |
David |
CZ |
OSTRAVA |
10 |
VALTA |
Brian |
CZ |
USK |
11 |
POJER |
Nadan |
CZ |
OSTRAVA |
12 |
BURIAN |
Jan |
CZ |
HRADEC KR. |
13 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
14 |
KROVACEK |
Martin |
CZ |
LIBEREC |
15 |
KLEMM |
Romuald |
CZ |
LIBEREC |
16 |
ONDRACEK |
Michal |
CZ |
VRSOVICE |
17 |
BLINKA |
Jakub |
CZ |
USK |
18 |
VOCEL |
Frantisek |
CZ |
LIBEREC |
19 |
BAKES |
Matej |
CZ |
OSTRAVA |
20 |
KORBEL |
Jan |
CZ |
ZIDENICE |
21 |
FENGL |
Vlastimil |
CZ |
LIBEREC |
Eliminace 16
1 |
CHOUPENITCH Alexandr |
CZ |
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
16 |
ONDRACEK Michal |
CZ |
15/2 |
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
9 |
VALTA Brian |
CZ |
|
15/3 |
|
|
|
LEVITNER Simon |
|
8 |
LEVITNER Simon |
CZ |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
5 |
SYNEK Richard |
CZ |
|
|
15/4 |
|
|
|
SYNEK Richard |
|
|
12 |
BURIAN Jan |
CZ |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
SABART Daniel |
|
13 |
KORINEK David |
CZ |
|
15/10 |
|
|
|
|
SABART Daniel |
|
|
4 |
SABART Daniel |
CZ |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jan |
3 |
KURFURST Jan |
CZ |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
KURFURST Jan |
|
|
14 |
KROVACEK Martin |
CZ |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jan |
|
11 |
POJER Nadan |
CZ |
|
15/6 |
|
|
|
|
SLAVIK Jakub |
|
|
6 |
SLAVIK Jakub |
CZ |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jan |
7 |
GRANT David |
CZ |
|
|
15/11 |
|
|
|
PETERKA Mojmir |
|
10 |
PETERKA Mojmir |
CZ |
15/12 |
|
|
|
|
|
KOUTNY Jiri |
15 |
KLEMM Romuald |
CZ |
|
15/4 |
|
|
|
KOUTNY Jiri |
2 |
KOUTNY Jiri |
CZ |
14/8 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CHOUPENITCH |
Alexandr |
CZ |
BRNO |
1.000 |
24 |
30 |
postupující |
2 |
KOUTNY |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
1.000 |
23 |
30 |
postupující |
3 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
1.000 |
16 |
30 |
postupující |
4 |
SABART |
Daniel |
CZ |
USK |
0.833 |
16 |
26 |
postupující |
5 |
SYNEK |
Richard |
CZ |
USK |
0.833 |
15 |
26 |
postupující |
6 |
SLAVIK |
Jakub |
CZ |
OSTRAVA |
0.833 |
13 |
27 |
postupující |
7 |
GRANT |
David |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
1 |
23 |
postupující |
8 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
0.500 |
1 |
20 |
postupující |
9 |
VALTA |
Brian |
CZ |
USK |
0.500 |
-1 |
20 |
postupující |
10 |
PETERKA |
Mojmir |
CZ |
BRNO |
0.500 |
-3 |
19 |
postupující |
11 |
POJER |
Nadan |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-4 |
16 |
postupující |
12 |
BURIAN |
Jan |
CZ |
HRADEC KR. |
0.333 |
-1 |
20 |
postupující |
13 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
0.333 |
-2 |
20 |
postupující |
14 |
KROVACEK |
Martin |
CZ |
LIBEREC |
0.333 |
-4 |
17 |
postupující |
15 |
KLEMM |
Romuald |
CZ |
LIBEREC |
0.333 |
-8 |
16 |
postupující |
16 |
ONDRACEK |
Michal |
CZ |
VRSOVICE |
0.333 |
-14 |
11 |
postupující |
17 |
BLINKA |
Jakub |
CZ |
USK |
0.167 |
-7 |
20 |
vyřazen |
18 |
VOCEL |
Frantisek |
CZ |
LIBEREC |
0.167 |
-14 |
15 |
vyřazen |
19 |
BAKES |
Matej |
CZ |
OSTRAVA |
0.167 |
-15 |
12 |
vyřazen |
20 |
KORBEL |
Jan |
CZ |
ZIDENICE |
0.167 |
-16 |
11 |
vyřazen |
21 |
FENGL |
Vlastimil |
CZ |
LIBEREC |
0.167 |
-20 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ONDRACEK Michal |
CZ |
|
|
V |
1 |
V4 |
1 |
0 |
0 |
|
2/6 |
-14 |
11 |
KORBEL Jan |
CZ |
|
2 |
|
1 |
0 |
1 |
V |
2 |
|
1/6 |
-16 |
11 |
POJER Nadan |
CZ |
|
V |
V |
|
2 |
0 |
V4 |
0 |
|
3/6 |
-4 |
16 |
BURIAN Jan |
CZ |
|
3 |
V |
V |
|
2 |
2 |
3 |
|
2/6 |
-1 |
20 |
SYNEK Richard |
CZ |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
1 |
|
5/6 |
15 |
26 |
KROVACEK Martin |
CZ |
|
V |
2 |
3 |
V |
2 |
|
0 |
|
2/6 |
-4 |
17 |
CHOUPENITCH Alexandr |
CZ |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
24 |
30 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BLINKA Jakub |
CZ |
|
|
4 |
4 |
4 |
3 |
0 |
V |
|
1/6 |
-7 |
20 |
SLAVIK Jakub |
CZ |
|
V |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
13 |
27 |
KURFURST Jan |
CZ |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
30 |
VOCEL Frantisek |
CZ |
|
V |
0 |
3 |
|
2 |
3 |
2 |
|
1/6 |
-14 |
15 |
KLEMM Romuald |
CZ |
|
V |
1 |
2 |
V |
|
1 |
2 |
|
2/6 |
-8 |
16 |
LEVITNER Simon |
CZ |
|
V |
0 |
3 |
V |
V |
|
2 |
|
3/6 |
1 |
20 |
VALTA Brian |
CZ |
|
2 |
4 |
0 |
V |
V4 |
V |
|
|
3/6 |
-1 |
20 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KORINEK David |
CZ |
|
|
4 |
V |
1 |
3 |
2 |
V |
|
2/6 |
-2 |
20 |
PETERKA Mojmir |
CZ |
|
V |
|
V |
0 |
3 |
1 |
V |
|
3/6 |
-3 |
19 |
FENGL Vlastimil |
CZ |
|
0 |
1 |
|
1 |
1 |
0 |
V4 |
|
1/6 |
-20 |
7 |
KOUTNY Jiri |
CZ |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
23 |
30 |
GRANT David |
CZ |
|
V |
V |
V |
4 |
|
1 |
3 |
|
3/6 |
1 |
23 |
SABART Daniel |
CZ |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
V |
|
5/6 |
16 |
26 |
BAKES Matej |
CZ |
|
2 |
2 |
2 |
0 |
V |
1 |
|
|
1/6 |
-15 |
12 |