činnost rozhodčích
zpet do klalendare
Ještědský pohár 2008 - Kord Seniorky
TJ Lokomotiva Liberec 1 - oddíl šermu
19. a 20. dubna 2008
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
OLEXOVA |
Martina |
CZ |
USK |
2 |
EIGNEROVA |
Barbara |
CZ |
USK |
3 |
BARANIKOVA |
Dagmar |
SVK |
MARTINENGO |
3 |
SMUTNA |
Tereza |
CZ |
USK |
5 |
ZEZULOVA |
Zlata |
CZ |
PISEK |
6 |
CAPKOVA |
Barbora |
CZ |
D.OLOMOUC |
7 |
DOUBOVA |
Daniela |
CZ |
D.OLOMOUC |
8 |
HUBACKOVA |
Martina |
CZ |
FC KARLIN |
9 |
VACINOVA |
Gabriela |
CZ |
USK |
10 |
LAUERMANNOVA |
Anna |
CZ |
USK |
11 |
MYSKOVA |
Petra |
CZ |
K.VARY |
12 |
TOMINOVA |
Marcela |
CZ |
D.OLOMOUC |
13 |
STEFFLOVA |
Tereza |
CZ |
USK |
14 |
DOUBOVA |
Dominika |
CZ |
D.OLOMOUC |
15 |
JILKOVA |
Klara |
CZ |
PLZEN |
16 |
POKORNA |
Veronika |
CZ |
VRSOVICE |
17 |
MICKOVA |
Andrea |
CZ |
USK |
18 |
PECHOVOVA |
Michaela |
CZ |
K.VARY |
19 |
HABRYCHOVA |
Eva |
CZ |
PLZEN |
20 |
HARTMANNOVA |
Eva |
CZ |
USK |
21 |
MARCEVOVA |
Sylvie |
CZ |
D.PRAHA |
22 |
RUBESOVA |
Tereza |
CZ |
K.VARY |
23 |
BAUEROVA |
Klara |
CZ |
PISEK |
24 |
SEIDLOVA |
Lenka |
CZ |
DEJVICE |
25 |
POVAZANOVA |
Eva |
CZ |
K.VARY |
26 |
KAMENISCAKOVA |
Ida |
CZ |
EKONOM |
27 |
JEZKOVA |
Slavka |
CZ |
EKONOM |
28 |
JINDROVA |
Eliska |
CZ |
EKONOM |
29 |
REPKINA |
Maria |
CZ |
DEJVICE |
30 |
MOROVA |
Jana |
CZ |
EKONOM |
31 |
HATLEOVA |
Veronika |
CZ |
VRSOVICE |
Čtvrt finale
1 |
OLEXOVA Martina |
CZ |
|
|
|
OLEXOVA Martina |
8 |
HUBACKOVA Martina |
CZ |
15/8 |
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
5 |
SMUTNA Tereza |
CZ |
|
15/13 |
|
|
|
SMUTNA Tereza |
|
4 |
ZEZULOVA Zlata |
CZ |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
3 |
BARANIKOVA Dagmar |
SVK |
|
|
15/11 |
|
|
|
BARANIKOVA Dagmar |
|
6 |
CAPKOVA Barbora |
CZ |
15/10 |
|
|
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
7 |
EIGNEROVA Barbara |
CZ |
|
15/14 |
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
2 |
DOUBOVA Daniela |
CZ |
15/9 |
Eliminace 32
1 |
OLEXOVA Martina |
CZ |
|
|
|
OLEXOVA Martina |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
17 |
STEFFLOVA Tereza |
CZ |
|
15/14 |
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
16 |
MARCEVOVA Sylvie |
CZ |
15/12 |
|
9 |
MICKOVA Andrea |
CZ |
|
|
|
HUBACKOVA Martina |
24 |
HUBACKOVA Martina |
CZ |
15/14 |
|
|
|
|
HUBACKOVA Martina |
25 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
LAUERMANNOVA Anna |
8 |
LAUERMANNOVA Anna |
CZ |
|
|
5 |
SMUTNA Tereza |
CZ |
|
|
|
SMUTNA Tereza |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
SMUTNA Tereza |
21 |
SEIDLOVA Lenka |
CZ |
|
15/10 |
|
|
|
MYSKOVA Petra |
12 |
MYSKOVA Petra |
CZ |
15/11 |
|
13 |
HARTMANNOVA Eva |
CZ |
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
20 |
DOUBOVA Dominika |
CZ |
15/9 |
|
|
|
|
ZEZULOVA Zlata |
29 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
ZEZULOVA Zlata |
4 |
ZEZULOVA Zlata |
CZ |
|
|
3 |
BARANIKOVA Dagmar |
SVK |
|
|
|
BARANIKOVA Dagmar |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
BARANIKOVA Dagmar |
19 |
BAUEROVA Klara |
CZ |
|
15/10 |
|
|
|
TOMINOVA Marcela |
14 |
TOMINOVA Marcela |
CZ |
15/11 |
|
11 |
HABRYCHOVA Eva |
CZ |
|
|
|
JILKOVA Klara |
22 |
JILKOVA Klara |
CZ |
15/10 |
|
|
|
|
CAPKOVA Barbora |
27 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
CAPKOVA Barbora |
6 |
CAPKOVA Barbora |
CZ |
|
|
7 |
EIGNEROVA Barbara |
CZ |
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
23 |
POKORNA Veronika |
CZ |
|
15/10 |
|
|
|
POKORNA Veronika |
10 |
PECHOVOVA Michaela |
CZ |
15/14 |
|
15 |
DOUBOVA Daniela |
CZ |
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
18 |
RUBESOVA Tereza |
CZ |
15/9 |
|
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
31 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
VACINOVA Gabriela |
2 |
VACINOVA Gabriela |
CZ |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
OLEXOVA |
Martina |
CZ |
USK |
1,000 |
17 |
25 |
postupující |
2 |
VACINOVA |
Gabriela |
CZ |
USK |
1,000 |
16 |
30 |
postupující |
3 |
BARANIKOVA |
Dagmar |
SVK |
MARTINENGO |
1,000 |
12 |
25 |
postupující |
4 |
ZEZULOVA |
Zlata |
CZ |
PISEK |
0,833 |
9 |
29 |
postupující |
5 |
SMUTNA |
Tereza |
CZ |
USK |
0,800 |
9 |
24 |
postupující |
6 |
CAPKOVA |
Barbora |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,800 |
8 |
23 |
postupující |
7 |
EIGNEROVA |
Barbara |
CZ |
USK |
0,800 |
7 |
23 |
postupující |
8 |
LAUERMANNOVA |
Anna |
CZ |
USK |
0,667 |
5 |
27 |
postupující |
9 |
MICKOVA |
Andrea |
CZ |
USK |
0,600 |
4 |
22 |
postupující |
10 |
PECHOVOVA |
Michaela |
CZ |
K.VARY |
0,600 |
3 |
21 |
postupující |
11 |
HABRYCHOVA |
Eva |
CZ |
PLZEN |
0,600 |
2 |
18 |
postupující |
12 |
MYSKOVA |
Petra |
CZ |
K.VARY |
0,600 |
1 |
21 |
postupující |
13 |
HARTMANNOVA |
Eva |
CZ |
USK |
0,600 |
-1 |
20 |
postupující |
14 |
TOMINOVA |
Marcela |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,600 |
-2 |
20 |
postupující |
15 |
DOUBOVA |
Daniela |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,500 |
1 |
24 |
postupující |
16 |
MARCEVOVA |
Sylvie |
CZ |
D.PRAHA |
0,400 |
2 |
19 |
postupující |
17 |
STEFFLOVA |
Tereza |
CZ |
USK |
0,400 |
1 |
22 |
postupující |
18 |
RUBESOVA |
Tereza |
CZ |
K.VARY |
0,400 |
0 |
19 |
postupující |
19 |
BAUEROVA |
Klara |
CZ |
PISEK |
0,400 |
-1 |
19 |
postupující |
20 |
DOUBOVA |
Dominika |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,400 |
-4 |
19 |
postupující |
21 |
SEIDLOVA |
Lenka |
CZ |
DEJVICE |
0,400 |
-4 |
18 |
postupující |
22 |
JILKOVA |
Klara |
CZ |
PLZEN |
0,400 |
-4 |
16 |
postupující |
23 |
POKORNA |
Veronika |
CZ |
VRSOVICE |
0,400 |
-6 |
17 |
postupující |
24 |
HUBACKOVA |
Martina |
CZ |
FC KARLIN |
0,400 |
-6 |
14 |
postupující |
25 |
POVAZANOVA |
Eva |
CZ |
K.VARY |
0,333 |
-9 |
17 |
vyřazena |
26 |
KAMENISCAKOVA |
Ida |
CZ |
EKONOM |
0,200 |
-6 |
18 |
vyřazena |
27 |
JEZKOVA |
Slavka |
CZ |
EKONOM |
0,200 |
-7 |
16 |
vyřazena |
28 |
JINDROVA |
Eliska |
CZ |
EKONOM |
0,167 |
-12 |
17 |
vyřazena |
29 |
REPKINA |
Maria |
CZ |
DEJVICE |
0,000 |
-10 |
20 |
vyřazena |
30 |
MOROVA |
Jana |
CZ |
EKONOM |
0,000 |
-11 |
14 |
vyřazena |
31 |
HATLEOVA |
Veronika |
CZ |
VRSOVICE |
0,000 |
-14 |
11 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MICKOVA Andrea |
CZ |
|
|
V |
3 |
4 |
V |
V |
|
3/5 |
4 |
22 |
JILKOVA Klara |
CZ |
|
1 |
|
V |
2 |
3 |
V |
|
2/5 |
-4 |
16 |
SEIDLOVA Lenka |
CZ |
|
V |
3 |
|
1 |
V |
4 |
|
2/5 |
-4 |
18 |
OLEXOVA Martina |
CZ |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
JEZKOVA Slavka |
CZ |
|
3 |
V |
4 |
0 |
|
4 |
|
1/5 |
-7 |
16 |
POKORNA Veronika |
CZ |
|
4 |
2 |
V |
1 |
V |
|
|
2/5 |
-6 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STEFFLOVA Tereza |
CZ |
|
|
V |
4 |
V |
4 |
4 |
|
2/5 |
1 |
22 |
BAUEROVA Klara |
CZ |
|
4 |
|
V |
V |
4 |
1 |
|
2/5 |
-1 |
19 |
TOMINOVA Marcela |
CZ |
|
V |
1 |
|
V |
V |
4 |
|
3/5 |
-2 |
20 |
MOROVA Jana |
CZ |
|
2 |
4 |
4 |
|
2 |
2 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
MYSKOVA Petra |
CZ |
|
V |
V |
4 |
V |
|
2 |
|
3/5 |
1 |
21 |
BARANIKOVA Dagmar |
SVK |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
12 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RUBESOVA Tereza |
CZ |
|
|
1 |
V |
4 |
4 |
V |
|
2/5 |
0 |
19 |
SMUTNA Tereza |
CZ |
|
V |
|
V |
4 |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
KAMENISCAKOVA Ida |
CZ |
|
2 |
4 |
|
V |
4 |
3 |
|
1/5 |
-6 |
18 |
DOUBOVA Dominika |
CZ |
|
V |
V |
4 |
|
3 |
2 |
|
2/5 |
-4 |
19 |
HARTMANNOVA Eva |
CZ |
|
V |
4 |
V |
V |
|
1 |
|
3/5 |
-1 |
20 |
HABRYCHOVA Eva |
CZ |
|
2 |
1 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
2 |
18 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
REPKINA Maria |
CZ |
|
|
4 |
3 |
2 |
3 |
4 |
4 |
|
0/6 |
-10 |
20 |
JINDROVA Eliska |
CZ |
|
V |
|
3 |
4 |
2 |
2 |
1 |
|
1/6 |
-12 |
17 |
DOUBOVA Daniela |
CZ |
|
V |
V |
|
V |
4 |
3 |
2 |
|
3/6 |
1 |
24 |
POVAZANOVA Eva |
CZ |
|
V |
V |
2 |
|
3 |
2 |
0 |
|
2/6 |
-9 |
17 |
LAUERMANNOVA Anna |
CZ |
|
V |
V |
V |
V |
|
4 |
3 |
|
4/6 |
5 |
27 |
ZEZULOVA Zlata |
CZ |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
4 |
|
5/6 |
9 |
29 |
VACINOVA Gabriela |
CZ |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
16 |
30 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HUBACKOVA Martina |
CZ |
|
|
1 |
0 |
3 |
V |
V |
|
2/5 |
-6 |
14 |
MARCEVOVA Sylvie |
CZ |
|
V |
|
4 |
3 |
V |
2 |
|
2/5 |
2 |
19 |
CAPKOVA Barbora |
CZ |
|
V |
V |
|
V |
V |
3 |
|
4/5 |
8 |
23 |
PECHOVOVA Michaela |
CZ |
|
V |
V |
2 |
|
V |
4 |
|
3/5 |
3 |
21 |
HATLEOVA Veronika |
CZ |
|
2 |
1 |
4 |
2 |
|
2 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
EIGNEROVA Barbara |
CZ |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
23 |