zpet do klalendare
Finále MČR 2008 - Fleret junioři, jednotlivci
Šerm Ostrava, ZŠ Ukrajinská
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Ostravy
24.května 2008
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
SGLUNDA |
Ondrej |
CZ |
OSTRAVA |
2 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
3 |
CHOUPENITCH |
Alexandr |
CZ |
BRNO |
3 |
SPICKA |
Martin |
CZ |
OSTRAVA |
5 |
SRNA |
Jan |
CZ |
BRNO |
6 |
SLAVIK |
Jakub |
CZ |
OSTRAVA |
7 |
VALTA |
Brian |
CZ |
USK |
8 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
VRSOVICE |
9 |
SABART |
Daniel |
CZ |
USK |
10 |
SYNEK |
Richard |
CZ |
USK |
11 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
12 |
BURIAN |
Jan |
CZ |
HRADEC KR. |
13 |
GRANT |
David |
CZ |
OSTRAVA |
14 |
POJER |
Nadan |
CZ |
OSTRAVA |
Tableau of 16
1 |
CHOUPENITCH Alexandr |
Brno |
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
9 |
SABART Daniel |
Usk |
|
15/9 |
|
|
|
KREJCIK Jan |
|
8 |
KREJCIK Jan |
Vrsovice |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jan |
5 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
|
15/9 |
|
|
|
KURFURST Jan |
|
|
12 |
BURIAN Jan |
Hradec Kr. |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jan |
|
13 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
|
SLAVIK Jakub |
|
|
4 |
SLAVIK Jakub |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SGLUNDA Ondrej |
3 |
SRNA Jan |
Brno |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
SRNA Jan |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SGLUNDA Ondrej |
|
11 |
LEVITNER Simon |
Hradec Kr. |
|
11/10 |
|
|
|
|
SGLUNDA Ondrej |
|
|
6 |
SGLUNDA Ondrej |
Ostrava |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
|
SGLUNDA Ondrej |
7 |
VALTA Brian |
Usk |
|
|
15/7 |
|
|
|
VALTA Brian |
|
10 |
SYNEK Richard |
Usk |
15/13 |
|
|
|
|
|
SPICKA Martin |
15 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
SPICKA Martin |
2 |
SPICKA Martin |
Ostrava |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CHOUPENITCH |
Alexandr |
CZ |
BRNO |
0.833 |
17 |
28 |
postupující |
2 |
SPICKA |
Martin |
CZ |
OSTRAVA |
0.833 |
13 |
26 |
postupující |
3 |
SRNA |
Jan |
CZ |
BRNO |
0.833 |
12 |
26 |
postupující |
4 |
SLAVIK |
Jakub |
CZ |
OSTRAVA |
0.833 |
10 |
28 |
postupující |
5 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
0.667 |
15 |
27 |
postupující |
6 |
SGLUNDA |
Ondrej |
CZ |
OSTRAVA |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
7 |
VALTA |
Brian |
CZ |
USK |
0.667 |
0 |
20 |
postupující |
8 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
VRSOVICE |
0.500 |
-2 |
19 |
postupující |
9 |
SABART |
Daniel |
CZ |
USK |
0.333 |
-2 |
21 |
postupující |
10 |
SYNEK |
Richard |
CZ |
USK |
0.333 |
-9 |
19 |
postupující |
11 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
0.167 |
-10 |
16 |
postupující |
12 |
BURIAN |
Jan |
CZ |
HRADEC KR. |
0.167 |
-15 |
11 |
postupující |
13 |
GRANT |
David |
CZ |
OSTRAVA |
0.167 |
-16 |
12 |
vyřazen |
14 |
POJER |
Nadan |
CZ |
OSTRAVA |
0.000 |
-22 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SGLUNDA Ondrej |
Ostrava |
|
|
4 |
V |
V |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
9 |
27 |
SPICKA Martin |
Ostrava |
|
V |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
5/6 |
13 |
26 |
POJER Nadan |
Ostrava |
|
1 |
2 |
|
1 |
2 |
0 |
1 |
|
0/6 |
-22 |
7 |
VALTA Brian |
Usk |
|
1 |
0 |
V4 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
0 |
20 |
SABART Daniel |
Usk |
|
4 |
2 |
V |
3 |
|
2 |
V |
|
2/6 |
-2 |
21 |
CHOUPENITCH Alexandr |
Brno |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
V |
|
5/6 |
17 |
28 |
BURIAN Jan |
Hradec Kr. |
|
2 |
0 |
V |
3 |
1 |
0 |
|
|
1/6 |
-15 |
11 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SLAVIK Jakub |
Ostrava |
|
|
V |
3 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
10 |
28 |
SYNEK Richard |
Usk |
|
3 |
|
1 |
3 |
V |
2 |
V |
|
2/6 |
-9 |
19 |
SRNA Jan |
Brno |
|
V |
V |
|
V |
1 |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
26 |
GRANT David |
Ostrava |
|
1 |
V |
0 |
|
1 |
4 |
1 |
|
1/6 |
-16 |
12 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
3 |
4 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
15 |
27 |
KREJCIK Jan |
Vrsovice |
|
3 |
V |
1 |
V |
0 |
|
V |
|
3/6 |
-2 |
19 |
LEVITNER Simon |
Hradec Kr. |
|
3 |
4 |
4 |
V |
0 |
0 |
|
|
1/6 |
-10 |
16 |