činnost rozhodčích
zpet do klalendare
Finále MČR 2008 - Fleret senioři, jednotlivci
TJ Lokomotiva Liberec 1
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
17. a 18. května 2008
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
BARNISIN |
Lukas |
CZ |
OSTRAVA |
2 |
MADR |
Vilem |
CZ |
USK |
3 |
KURFURST |
Jiri |
CZ |
BRNO |
3 |
SGLUNDA |
Ondrej |
CZ |
OSTRAVA |
5 |
KUNDERA |
Vaclav |
CZ |
BRNO |
6 |
PLOCH |
Ondrej |
CZ |
LIBEREC |
7 |
JANECEK |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
8 |
CHMELA |
Lukas |
CZ |
BRNO |
9 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
VRSOVICE |
10 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
11 |
NESHODA |
Petr |
CZ |
OSTRAVA |
12 |
PRICHYSTAL |
Miroslav |
CZ |
BRNO |
13 |
LATAL |
Martin |
CZ |
STERNBERK |
14 |
KALLA |
Libor |
CZ |
BRNO |
15 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
Eliminace 16
1 |
KUNDERA Vaclav |
Brno |
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
SGLUNDA Ondrej |
9 |
NESHODA Petr |
Ostrava |
|
15/11 |
|
|
|
SGLUNDA Ondrej |
|
8 |
SGLUNDA Ondrej |
Ostrava |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
MADR Vilem |
5 |
PLOCH Ondrej |
Liberec |
|
|
15/6 |
|
|
|
PLOCH Ondrej |
|
|
12 |
PRICHYSTAL Miroslav |
Brno |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
MADR Vilem |
|
13 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
MADR Vilem |
|
|
4 |
MADR Vilem |
Usk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BARNISIN Lukas |
3 |
BARNISIN Lukas |
Ostrava |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
BARNISIN Lukas |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BARNISIN Lukas |
|
11 |
CHMELA Lukas |
Brno |
|
15/5 |
|
|
|
|
CHMELA Lukas |
|
|
6 |
KREJCIK Jan |
Vrsovice |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
|
BARNISIN Lukas |
7 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
|
13/10 |
|
|
|
JANECEK Jiri |
|
10 |
JANECEK Jiri |
Liberec |
13/12 |
|
|
|
|
|
KURFURST Jiri |
15 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
KURFURST Jiri |
2 |
KURFURST Jiri |
Brno |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KUNDERA |
Vaclav |
CZ |
BRNO |
1.000 |
11 |
20 |
postupující |
2 |
KURFURST |
Jiri |
CZ |
BRNO |
1.000 |
9 |
20 |
postupující |
3 |
BARNISIN |
Lukas |
CZ |
OSTRAVA |
0.750 |
9 |
18 |
postupující |
4 |
MADR |
Vilem |
CZ |
USK |
0.750 |
3 |
15 |
postupující |
5 |
PLOCH |
Ondrej |
CZ |
LIBEREC |
0.500 |
4 |
15 |
postupující |
6 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
VRSOVICE |
0.500 |
3 |
18 |
postupující |
7 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
0.500 |
1 |
17 |
postupující |
8 |
SGLUNDA |
Ondrej |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
1 |
16 |
postupující |
9 |
NESHODA |
Petr |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-1 |
15 |
postupující |
10 |
JANECEK |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
0.500 |
-1 |
14 |
postupující |
11 |
CHMELA |
Lukas |
CZ |
BRNO |
0.500 |
-2 |
14 |
postupující |
12 |
PRICHYSTAL |
Miroslav |
CZ |
BRNO |
0.500 |
-4 |
12 |
postupující |
13 |
LATAL |
Martin |
CZ |
STERNBERK |
0.000 |
-7 |
13 |
vyřazen |
14 |
KALLA |
Libor |
CZ |
BRNO |
0.000 |
-12 |
8 |
vyřazen |
15 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
0.000 |
-14 |
6 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KURFURST Jiri |
Brno |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
9 |
20 |
CHMELA Lukas |
Brno |
|
1 |
|
V |
V |
3 |
|
2/4 |
-2 |
14 |
LATAL Martin |
Sternberk |
|
4 |
3 |
|
3 |
3 |
|
0/4 |
-7 |
13 |
NESHODA Petr |
Ostrava |
|
2 |
3 |
V |
|
V |
|
2/4 |
-1 |
15 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
4 |
V |
V |
3 |
|
|
2/4 |
1 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KUNDERA Vaclav |
Brno |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
11 |
20 |
JANECEK Jiri |
Liberec |
|
2 |
|
V |
V |
2 |
|
2/4 |
-1 |
14 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
0 |
1 |
|
2 |
3 |
|
0/4 |
-14 |
6 |
KREJCIK Jan |
Vrsovice |
|
4 |
4 |
V |
|
V |
|
2/4 |
3 |
18 |
SGLUNDA Ondrej |
Ostrava |
|
3 |
V |
V |
3 |
|
|
2/4 |
1 |
16 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRICHYSTAL Miroslav |
Brno |
|
|
V |
1 |
1 |
V |
|
2/4 |
-4 |
12 |
KALLA Libor |
Brno |
|
3 |
|
1 |
3 |
1 |
|
0/4 |
-12 |
8 |
BARNISIN Lukas |
Ostrava |
|
V |
V |
|
3 |
V |
|
3/4 |
9 |
18 |
MADR Vilem |
Usk |
|
V |
V |
V |
|
0 |
|
3/4 |
3 |
15 |
PLOCH Ondrej |
Liberec |
|
3 |
V |
2 |
V |
|
|
2/4 |
4 |
15 |