činnost rozhodčích
zpet do klalendare
Finále MČR 2008 - Fleret seniorky, jednotlivci
TJ Lokomotiva Liberec 1
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
17. a 18. května 2008
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
SABARTOVA |
Eliska |
CZ |
USK |
2 |
VRTALOVA |
Tana |
CZ |
ST.MESTO |
3 |
BIMOVA |
Andrea |
CZ |
USK |
3 |
HONSOVA |
Lucie |
CZ |
ST.MESTO |
5 |
NIESIGOVA |
Katerina |
CZ |
LIBEREC |
6 |
FABIANOVA |
Kristyna |
CZ |
USK |
7 |
PAULUSOVA |
Zuzana |
CZ |
USK |
8 |
NOVENKOVA |
Veronika |
CZ |
USK |
9 |
HATLEOVA |
Veronika |
CZ |
VRSOVICE |
10 |
DUCHONOVA |
Gabriela |
CZ |
HRADEC KR. |
Čtvrt finale
1 |
BIMOVA Andrea |
Usk |
|
|
|
BIMOVA Andrea |
8 |
NOVENKOVA Veronika |
Usk |
15/11 |
|
|
|
|
SABARTOVA Eliska |
5 |
SABARTOVA Eliska |
Usk |
|
15/13 |
|
|
|
SABARTOVA Eliska |
|
4 |
NIESIGOVA Katerina |
Liberec |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
SABARTOVA Eliska |
3 |
HONSOVA Lucie |
St.Mesto |
|
|
15/11 |
|
|
|
HONSOVA Lucie |
|
6 |
FABIANOVA Kristyna |
Usk |
15/8 |
|
|
|
|
|
VRTALOVA Tana |
7 |
PAULUSOVA Zuzana |
Usk |
|
15/9 |
|
|
|
VRTALOVA Tana |
2 |
VRTALOVA Tana |
St.Mesto |
11/10 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BIMOVA |
Andrea |
CZ |
USK |
1.000 |
7 |
17 |
postupující |
2 |
VRTALOVA |
Tana |
CZ |
ST.MESTO |
0.750 |
8 |
17 |
postupující |
3 |
HONSOVA |
Lucie |
CZ |
ST.MESTO |
0.750 |
6 |
18 |
postupující |
4 |
NIESIGOVA |
Katerina |
CZ |
LIBEREC |
0.750 |
4 |
16 |
postupující |
5 |
SABARTOVA |
Eliska |
CZ |
USK |
0.500 |
4 |
17 |
postupující |
6 |
FABIANOVA |
Kristyna |
CZ |
USK |
0.500 |
1 |
15 |
postupující |
7 |
PAULUSOVA |
Zuzana |
CZ |
USK |
0.500 |
0 |
16 |
postupující |
8 |
NOVENKOVA |
Veronika |
CZ |
USK |
0.250 |
-2 |
13 |
postupující |
9 |
HATLEOVA |
Veronika |
CZ |
VRSOVICE |
0.000 |
-13 |
7 |
vyřazena |
10 |
DUCHONOVA |
Gabriela |
CZ |
HRADEC KR. |
0.000 |
-15 |
5 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DUCHONOVA Gabriela |
Hradec Kr. |
|
|
1 |
0 |
2 |
2 |
|
0/4 |
-15 |
5 |
BIMOVA Andrea |
Usk |
|
V |
|
V |
V4 |
V3 |
|
4/4 |
7 |
17 |
SABARTOVA Eliska |
Usk |
|
V |
4 |
|
3 |
V |
|
2/4 |
4 |
17 |
HONSOVA Lucie |
St.Mesto |
|
V |
3 |
V |
|
V |
|
3/4 |
6 |
18 |
NOVENKOVA Veronika |
Usk |
|
V |
2 |
3 |
3 |
|
|
1/4 |
-2 |
13 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PAULUSOVA Zuzana |
Usk |
|
|
2 |
4 |
V |
V |
|
2/4 |
0 |
16 |
FABIANOVA Kristyna |
Usk |
|
V |
|
3 |
V |
2 |
|
2/4 |
1 |
15 |
NIESIGOVA Katerina |
Liberec |
|
V |
V |
|
V |
1 |
|
3/4 |
4 |
16 |
HATLEOVA Veronika |
Vrsovice |
|
4 |
2 |
0 |
|
1 |
|
0/4 |
-13 |
7 |
VRTALOVA Tana |
St.Mesto |
|
2 |
V |
V |
V |
|
|
3/4 |
8 |
17 |
činnost rozhodčích
zpet do klalendare