činnost rozhodčích
zpet do klalendare
Finále MČR 2008 - Kord seniorky, jednotlivci
TJ Lokomotiva Liberec 1
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
17. a 18. května 2008
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
OLEXOVA |
Martina |
CZ |
USK |
2 |
EIGNEROVA |
Barbara |
CZ |
USK |
3 |
DOUBOVA |
Daniela |
CZ |
D.OLOMOUC |
3 |
STEFFLOVA |
Tereza |
CZ |
USK |
5 |
ZEZULOVA |
Zlata |
CZ |
PISEK |
6 |
PÖPPERLE |
Kamila |
CZ |
USK |
7 |
POKORNA |
Veronika |
CZ |
VRSOVICE |
8 |
DOUBOVA |
Dominika |
CZ |
D.OLOMOUC |
9 |
CAPKOVA |
Barbora |
CZ |
D.OLOMOUC |
10 |
HUBACKOVA |
Martina |
CZ |
FC KARLIN |
11 |
MARCEVOVA |
Sylvie |
CZ |
D.PRAHA |
12 |
HARTMANNOVA |
Eva |
CZ |
USK |
13 |
SMUTNA |
Tereza |
CZ |
USK |
14 |
TOMINOVA |
Marcela |
CZ |
D.OLOMOUC |
15 |
LAUERMANNOVA |
Anna |
CZ |
USK |
16 |
SEIDLOVA |
Lenka |
CZ |
DEJVICE |
17 |
VACINOVA |
Gabriela |
CZ |
USK |
18 |
PECHOVOVA |
Michaela |
CZ |
K.VARY |
19 |
MYSKOVA |
Petra |
CZ |
K.VARY |
20 |
SPATENKOVA |
Olga |
CZ |
SC PRAHA |
21 |
JILKOVA |
Klara |
CZ |
PLZEN |
22 |
BAUEROVA |
Klara |
CZ |
PISEK |
23 |
NOVAKOVA |
Pavlina |
CZ |
SC PRAHA |
24 |
HABRYCHOVA |
Eva |
CZ |
PLZEN |
25 |
RUBESOVA |
Tereza |
CZ |
K.VARY |
26 |
JEZKOVA |
Slavka |
CZ |
EKONOM |
27 |
TYLLOVA |
Vendula |
CZ |
PISEK |
Čtvrt finale
1 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
|
|
OLEXOVA Martina |
8 |
PÖPPERLE Kamila |
Usk |
15/6 |
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
5 |
POKORNA Veronika |
Vrsovice |
|
15/9 |
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
|
4 |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
3 |
ZEZULOVA Zlata |
Pisek |
|
|
15/10 |
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
|
6 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
15/7 |
|
|
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
7 |
EIGNEROVA Barbara |
Usk |
|
15/9 |
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
2 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
15/13 |
Eliminace 32
1 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
|
|
OLEXOVA Martina |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
17 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
|
15/11 |
|
|
|
LAUERMANNOVA Anna |
16 |
LAUERMANNOVA Anna |
Usk |
15/4 |
|
9 |
MARCEVOVA Sylvie |
D.Praha |
|
|
|
MARCEVOVA Sylvie |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
PÖPPERLE Kamila |
25 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
PÖPPERLE Kamila |
8 |
PÖPPERLE Kamila |
Usk |
|
|
5 |
HUBACKOVA Martina |
Fc Karlin |
|
|
|
HUBACKOVA Martina |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
POKORNA Veronika |
21 |
JILKOVA Klara |
Plzen |
|
15/12 |
|
|
|
POKORNA Veronika |
12 |
POKORNA Veronika |
Vrsovice |
15/13 |
|
13 |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
|
|
|
SEIDLOVA Lenka |
20 |
SEIDLOVA Lenka |
Dejvice |
15/9 |
|
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
29 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
4 |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
|
|
3 |
ZEZULOVA Zlata |
Pisek |
|
|
|
ZEZULOVA Zlata |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
ZEZULOVA Zlata |
19 |
SPATENKOVA Olga |
Sc Praha |
|
15/11 |
|
|
|
TOMINOVA Marcela |
14 |
TOMINOVA Marcela |
D.Olomouc |
15/9 |
|
11 |
SMUTNA Tereza |
Usk |
|
|
|
SMUTNA Tereza |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
27 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
6 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
|
|
7 |
EIGNEROVA Barbara |
Usk |
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
23 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
HARTMANNOVA Eva |
10 |
HARTMANNOVA Eva |
Usk |
|
|
15 |
PECHOVOVA Michaela |
K.Vary |
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
18 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
15/9 |
|
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
31 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
CAPKOVA Barbora |
2 |
CAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
OLEXOVA |
Martina |
CZ |
USK |
1,000 |
10 |
25 |
postupující |
2 |
CAPKOVA |
Barbora |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,833 |
16 |
28 |
postupující |
3 |
ZEZULOVA |
Zlata |
CZ |
PISEK |
0,833 |
10 |
29 |
postupující |
4 |
STEFFLOVA |
Tereza |
CZ |
USK |
0,833 |
6 |
29 |
postupující |
5 |
HUBACKOVA |
Martina |
CZ |
FC KARLIN |
0,833 |
5 |
28 |
postupující |
6 |
DOUBOVA |
Daniela |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,800 |
10 |
23 |
postupující |
7 |
EIGNEROVA |
Barbara |
CZ |
USK |
0,667 |
8 |
27 |
postupující |
8 |
PÖPPERLE |
Kamila |
CZ |
USK |
0,667 |
7 |
22 |
postupující |
9 |
MARCEVOVA |
Sylvie |
CZ |
D.PRAHA |
0,667 |
6 |
27 |
postupující |
10 |
HARTMANNOVA |
Eva |
CZ |
USK |
0,667 |
3 |
23 |
postupující |
11 |
SMUTNA |
Tereza |
CZ |
USK |
0,667 |
2 |
26 |
postupující |
12 |
POKORNA |
Veronika |
CZ |
VRSOVICE |
0,667 |
1 |
24 |
postupující |
13 |
VACINOVA |
Gabriela |
CZ |
USK |
0,667 |
0 |
25 |
postupující |
14 |
TOMINOVA |
Marcela |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,500 |
6 |
26 |
postupující |
15 |
PECHOVOVA |
Michaela |
CZ |
K.VARY |
0,500 |
0 |
25 |
postupující |
16 |
LAUERMANNOVA |
Anna |
CZ |
USK |
0,400 |
0 |
17 |
postupující |
17 |
MYSKOVA |
Petra |
CZ |
K.VARY |
0,400 |
-6 |
15 |
postupující |
18 |
DOUBOVA |
Dominika |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,333 |
0 |
24 |
postupující |
19 |
SPATENKOVA |
Olga |
CZ |
SC PRAHA |
0,333 |
-5 |
20 |
postupující |
20 |
SEIDLOVA |
Lenka |
CZ |
DEJVICE |
0,333 |
-6 |
18 |
postupující |
21 |
JILKOVA |
Klara |
CZ |
PLZEN |
0,333 |
-8 |
18 |
postupující |
22 |
BAUEROVA |
Klara |
CZ |
PISEK |
0,200 |
-4 |
17 |
vyřazena |
23 |
NOVAKOVA |
Pavlina |
CZ |
SC PRAHA |
0,200 |
-10 |
14 |
vyřazena |
24 |
HABRYCHOVA |
Eva |
CZ |
PLZEN |
0,167 |
-5 |
22 |
vyřazena |
25 |
RUBESOVA |
Tereza |
CZ |
K.VARY |
0,000 |
-13 |
17 |
vyřazena |
26 |
JEZKOVA |
Slavka |
CZ |
EKONOM |
0,000 |
-15 |
15 |
vyřazena |
27 |
TYLLOVA |
Vendula |
CZ |
PISEK |
0,000 |
-18 |
12 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HARTMANNOVA Eva |
Usk |
|
|
V |
V |
2 |
1 |
V |
V |
|
4/6 |
3 |
23 |
HUBACKOVA Martina |
Fc Karlin |
|
3 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
5 |
28 |
HABRYCHOVA Eva |
Plzen |
|
4 |
4 |
|
4 |
1 |
V |
4 |
|
1/6 |
-5 |
22 |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
|
V |
4 |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
6 |
29 |
TOMINOVA Marcela |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
V |
4 |
|
V |
4 |
|
3/6 |
6 |
26 |
JEZKOVA Slavka |
Ekonom |
|
1 |
3 |
2 |
4 |
3 |
|
2 |
|
0/6 |
-15 |
15 |
PECHOVOVA Michaela |
K.Vary |
|
2 |
4 |
V |
4 |
V |
V |
|
|
3/6 |
0 |
25 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
|
|
1 |
V |
4 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
0 |
25 |
SPATENKOVA Olga |
Sc Praha |
|
V |
|
2 |
3 |
3 |
2 |
V |
|
2/6 |
-5 |
20 |
MARCEVOVA Sylvie |
D.Praha |
|
4 |
V |
|
V |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
27 |
SMUTNA Tereza |
Usk |
|
V |
V |
2 |
|
4 |
V |
V |
|
4/6 |
2 |
26 |
ZEZULOVA Zlata |
Pisek |
|
4 |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
10 |
29 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
|
4 |
V |
4 |
3 |
3 |
|
V |
|
2/6 |
0 |
24 |
RUBESOVA Tereza |
K.Vary |
|
3 |
4 |
3 |
4 |
1 |
2 |
|
|
0/6 |
-13 |
17 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LAUERMANNOVA Anna |
Usk |
|
|
3 |
V |
3 |
1 |
V |
|
2/5 |
0 |
17 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
10 |
25 |
NOVAKOVA Pavlina |
Sc Praha |
|
1 |
3 |
|
3 |
2 |
V |
|
1/5 |
-10 |
14 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
|
V |
2 |
V |
|
2 |
1 |
|
2/5 |
-6 |
15 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
10 |
23 |
BAUEROVA Klara |
Pisek |
|
1 |
4 |
4 |
V |
3 |
|
|
1/5 |
-4 |
17 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PÖPPERLE Kamila |
Usk |
|
|
V |
V4 |
1 |
V |
2 |
V |
|
4/6 |
7 |
22 |
TYLLOVA Vendula |
Pisek |
|
2 |
|
2 |
1 |
4 |
1 |
2 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
SEIDLOVA Lenka |
Dejvice |
|
1 |
V |
|
V |
2 |
1 |
4 |
|
2/6 |
-6 |
18 |
EIGNEROVA Barbara |
Usk |
|
V |
V |
3 |
|
4 |
V |
V |
|
4/6 |
8 |
27 |
POKORNA Veronika |
Vrsovice |
|
1 |
V |
V |
V |
|
3 |
V |
|
4/6 |
1 |
24 |
CAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
V |
|
5/6 |
16 |
28 |
JILKOVA Klara |
Plzen |
|
1 |
V |
V |
4 |
3 |
0 |
|
|
2/6 |
-8 |
18 |