zpet do kalendare
Finále Mistrovství ČR 2009
Fleret senioři
6. a 7. června 2009, Liberec
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KUNDERA |
Vaclav |
CZ |
BRNO |
2 |
KURFURST |
Jiri |
CZ |
BRNO |
3 |
BARNISIN |
Lukas |
CZ |
OSTRAVA |
3 |
SRNA |
Jan |
CZ |
BRNO |
5 |
PRICHYSTAL |
Miroslav |
CZ |
BRNO |
6 |
CHOUPENITCH |
Alexande |
CZ |
BRNO |
7 |
STEPANEK |
Petr |
CZ |
USK |
8 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
VRSOVICE |
9 |
PROKES |
Josef |
CZ |
USK |
10 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
11 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
USK |
12 |
MADR |
Vilem |
CZ |
USK |
13 |
NESHODA |
Petr |
CZ |
OSTRAVA |
14 |
PLOCH |
Ondrej |
CZ |
LIBEREC |
15 |
SLAVIK |
Jakub |
CZ |
OSTRAVA |
16 |
KARDAS |
Jan |
CZ |
OSTRAVA |
17 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
18 |
JANECEK |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
19 |
SPICKA |
Martin |
CZ |
OSTRAVA |
20 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
21 |
KACVINSKY |
Jan |
CZ |
USK |
22 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
23 |
SABART |
Daniel |
CZ |
USK |
Eliminace 32
1 |
SRNA Jan |
Brno |
|
|
|
SRNA Jan |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
SRNA Jan |
17 |
JANECEK Jiri |
Liberec |
|
15/5 |
|
|
|
SLAVIK Jakub |
|
16 |
SLAVIK Jakub |
Ostrava |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
SRNA Jan |
9 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
|
15/12 |
|
|
|
SOKOL Vratislav |
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
|
25 |
|
|
|
15/0 |
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
|
|
8 |
KREJCIK Jan |
Vrsovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
5 |
CHOUPENITCH Alexande |
Brno |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
CHOUPENITCH Alexande |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexande |
|
|
21 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
|
MADR Vilem |
|
|
|
12 |
MADR Vilem |
Usk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
|
13 |
NESHODA Petr |
Ostrava |
|
|
15/14 |
|
|
|
|
NESHODA Petr |
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
|
|
29 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
|
|
|
4 |
KUNDERA Vaclav |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KUNDERA Vaclav |
3 |
KURFURST Jiri |
Brno |
|
|
|
|
15/10 |
|
|
|
KURFURST Jiri |
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jiri |
|
|
19 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
|
|
PLOCH Ondrej |
|
|
|
14 |
PLOCH Ondrej |
Liberec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jiri |
|
11 |
CIMLER Cestmir |
Usk |
|
|
15/12 |
|
|
|
|
CIMLER Cestmir |
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STEPANEK Petr |
|
|
27 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
|
STEPANEK Petr |
|
|
|
6 |
STEPANEK Petr |
Usk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KURFURST Jiri |
7 |
PROKES Josef |
Usk |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
PROKES Josef |
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BARNISIN Lukas |
|
23 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
BARNISIN Lukas |
|
|
10 |
BARNISIN Lukas |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
BARNISIN Lukas |
15 |
LEVITNER Simon |
Hradec Kr. |
|
|
15/14 |
|
|
|
KARDAS Jan |
|
18 |
KARDAS Jan |
Ostrava |
15/13 |
|
|
|
|
|
PRICHYSTAL Miroslav |
31 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
PRICHYSTAL Miroslav |
2 |
PRICHYSTAL Miroslav |
Brno |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PRICHYSTAL |
Miroslav |
CZ |
BRNO |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
1 |
SRNA |
Jan |
CZ |
BRNO |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
3 |
KURFURST |
Jiri |
CZ |
BRNO |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
4 |
KUNDERA |
Vaclav |
CZ |
BRNO |
0.750 |
10 |
18 |
postupující |
5 |
CHOUPENITCH |
Alexande |
CZ |
BRNO |
0.750 |
7 |
19 |
postupující |
6 |
STEPANEK |
Petr |
CZ |
USK |
0.750 |
2 |
18 |
postupující |
7 |
PROKES |
Josef |
CZ |
USK |
0.600 |
5 |
20 |
postupující |
8 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
VRSOVICE |
0.600 |
4 |
21 |
postupující |
9 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
0.600 |
3 |
21 |
postupující |
10 |
BARNISIN |
Lukas |
CZ |
OSTRAVA |
0.600 |
2 |
17 |
postupující |
11 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
USK |
0.600 |
-4 |
16 |
postupující |
12 |
MADR |
Vilem |
CZ |
USK |
0.400 |
0 |
16 |
postupující |
13 |
NESHODA |
Petr |
CZ |
OSTRAVA |
0.400 |
-2 |
16 |
postupující |
14 |
PLOCH |
Ondrej |
CZ |
LIBEREC |
0.400 |
-3 |
16 |
postupující |
15 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
0.400 |
-4 |
15 |
postupující |
16 |
SLAVIK |
Jakub |
CZ |
OSTRAVA |
0.400 |
-6 |
15 |
postupující |
17 |
JANECEK |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
0.400 |
-6 |
14 |
postupující |
18 |
KARDAS |
Jan |
CZ |
OSTRAVA |
0.250 |
-7 |
11 |
postupující |
19 |
SPICKA |
Martin |
CZ |
OSTRAVA |
0.200 |
-7 |
15 |
vyřazen |
20 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
0.200 |
-7 |
14 |
vyřazen |
21 |
KACVINSKY |
Jan |
CZ |
USK |
0.200 |
-16 |
8 |
vyřazen |
22 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
0.000 |
-12 |
13 |
vyřazen |
23 |
SABART |
Daniel |
CZ |
USK |
0.000 |
-12 |
8 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SABART Daniel |
Usk |
|
|
4 |
1 |
0 |
3 |
|
0/4 |
-12 |
8 |
STEPANEK Petr |
Usk |
|
V |
|
V |
3 |
V |
|
3/4 |
2 |
18 |
CHOUPENITCH Alexande |
Brno |
|
V |
4 |
|
V |
V |
|
3/4 |
7 |
19 |
KUNDERA Vaclav |
Brno |
|
V |
V |
3 |
|
V |
|
3/4 |
10 |
18 |
KARDAS Jan |
Ostrava |
|
V |
3 |
3 |
0 |
|
|
1/4 |
-7 |
11 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NESHODA Petr |
Ostrava |
|
|
V |
1 |
4 |
V |
1 |
|
2/5 |
-2 |
16 |
SLAVIK Jakub |
Ostrava |
|
1 |
|
V |
V |
3 |
1 |
|
2/5 |
-6 |
15 |
MADR Vilem |
Usk |
|
V |
4 |
|
V |
2 |
0 |
|
2/5 |
0 |
16 |
LEVITNER Simon |
Hradec Kr. |
|
V |
2 |
0 |
|
V |
3 |
|
2/5 |
-4 |
15 |
JANECEK Jiri |
Liberec |
|
2 |
V |
V |
0 |
|
2 |
|
2/5 |
-6 |
14 |
SRNA Jan |
Brno |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
18 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KACVINSKY Jan |
Usk |
|
|
1 |
V |
0 |
1 |
1 |
|
1/5 |
-16 |
8 |
PROKES Josef |
Usk |
|
V |
|
V |
V |
2 |
3 |
|
3/5 |
5 |
20 |
SPICKA Martin |
Ostrava |
|
4 |
2 |
|
V |
4 |
0 |
|
1/5 |
-7 |
15 |
PLOCH Ondrej |
Liberec |
|
V |
2 |
2 |
|
V |
2 |
|
2/5 |
-3 |
16 |
KREJCIK Jan |
Vrsovice |
|
V |
V |
V |
4 |
|
2 |
|
3/5 |
4 |
21 |
KURFURST Jiri |
Brno |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
17 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
|
V |
2 |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
3 |
21 |
BARNISIN Lukas |
Ostrava |
|
1 |
|
1 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
17 |
PRICHYSTAL Miroslav |
Brno |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
KORINEK David |
Hradec Kr. |
|
4 |
2 |
4 |
|
2 |
1 |
|
0/5 |
-12 |
13 |
CIMLER Cestmir |
Usk |
|
V |
1 |
0 |
V |
|
V |
|
3/5 |
-4 |
16 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
3 |
2 |
0 |
V |
4 |
|
|
1/5 |
-7 |
14 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DURAJ |
Stanislav |
CZ |
|
1 |
1 |
0 |
KULÍK |
Milan |
CZ |
|
1 |
1 |
2 |
KUNDERA |
Vaclav |
CZ |
|
0 |
1 |
0 |
LÁTAL |
Martin |
CZ |
|
0 |
2 |
1 |
MADR |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
NESHODA |
Petr |
|
|
0 |
0 |
1 |
PRIHODA |
Lubos |
CZ |
|
1 |
3 |
1 |
PROKES |
Lubos |
CZ |
|
0 |
1 |
1 |
VANÍČEK |
Pavel |
CZ |
|
1 |
1 |
0 |