zpet do kalendare
Finále Mistrovství ČR 2009
Kord seniorky
6. a 7. června 2009, Liberec
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
SMUTNA |
Tereza |
CZ |
USK |
2 |
STEFFLOVA |
Tereza |
CZ |
USK |
3 |
DOUBOVA |
Dominika |
CZ |
D.OLOMOUC |
3 |
OLEXOVA |
Martina |
CZ |
USK |
5 |
CAPKOVA |
Barbora |
CZ |
D.OLOMOUC |
6 |
EIGNEROVA |
Barbara |
CZ |
USK |
7 |
MYSKOVA |
Petra |
CZ |
K.VARY |
8 |
GROLICHOVA |
Lucie |
CZ |
D.PRAHA |
9 |
DOUBOVA |
Daniela |
CZ |
D.OLOMOUC |
10 |
VACINOVA |
Gabriela |
CZ |
USK |
11 |
HARTMANNOVA |
Eva |
CZ |
USK |
12 |
PECHOVOVA |
Michaela |
CZ |
K.VARY |
13 |
SPATENKOVA |
Olga |
CZ |
SC PRAHA |
14 |
RUBESOVA |
Tereza |
CZ |
K.VARY |
15 |
TOMINOVA |
Marcela |
CZ |
D.OLOMOUC |
16 |
MICKOVA |
Andrea |
CZ |
USK |
17 |
JEZKOVA |
Slavka |
CZ |
EKONOM |
18 |
POKORNA |
Veronika |
CZ |
HF PRAHA |
19 |
BAUEROVA |
Klara |
CZ |
PISEK |
20 |
SEIDLOVA |
Lenka |
CZ |
DEJVICE |
21 |
HABRYCHOVA |
Eva |
CZ |
PLZEN |
22 |
MOROVA |
Jana |
CZ |
EKONOM |
23 |
JILKOVA |
Klara |
CZ |
SC PRAHA |
Eliminace 16
1 |
SMUTNA Tereza |
Usk |
|
|
|
SMUTNA Tereza |
16 |
MICKOVA Andrea |
Usk |
15/11 |
|
|
|
|
SMUTNA Tereza |
9 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
|
15/11 |
|
|
|
MYSKOVA Petra |
|
8 |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
SMUTNA Tereza |
5 |
CAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
|
15/7 |
|
|
|
CAPKOVA Barbora |
|
|
12 |
PECHOVOVA Michaela |
K.Vary |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
|
13 |
SPATENKOVA Olga |
Sc Praha |
|
15/14 |
|
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
|
|
4 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SMUTNA Tereza |
3 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
OLEXOVA Martina |
|
|
14 |
RUBESOVA Tereza |
K.Vary |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
|
11 |
HARTMANNOVA Eva |
Usk |
|
15/11 |
|
|
|
|
EIGNEROVA Barbara |
|
|
6 |
EIGNEROVA Barbara |
Usk |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
7 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
|
|
15/10 |
|
|
|
GROLICHOVA Lucie |
|
10 |
GROLICHOVA Lucie |
D.Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
15 |
TOMINOVA Marcela |
D.Olomouc |
|
15/13 |
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
2 |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
15/11 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SMUTNA |
Tereza |
CZ |
USK |
1,000 |
13 |
20 |
postupující |
2 |
STEFFLOVA |
Tereza |
CZ |
USK |
0,800 |
11 |
23 |
postupující |
3 |
DOUBOVA |
Dominika |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,800 |
9 |
24 |
postupující |
3 |
OLEXOVA |
Martina |
CZ |
USK |
0,800 |
9 |
24 |
postupující |
5 |
CAPKOVA |
Barbora |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,800 |
4 |
23 |
postupující |
6 |
EIGNEROVA |
Barbara |
CZ |
USK |
0,800 |
4 |
22 |
postupující |
7 |
DOUBOVA |
Daniela |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,750 |
5 |
19 |
postupující |
8 |
VACINOVA |
Gabriela |
CZ |
USK |
0,600 |
3 |
23 |
postupující |
9 |
MYSKOVA |
Petra |
CZ |
K.VARY |
0,600 |
3 |
22 |
postupující |
10 |
GROLICHOVA |
Lucie |
CZ |
D.PRAHA |
0,600 |
-1 |
19 |
postupující |
11 |
HARTMANNOVA |
Eva |
CZ |
USK |
0,600 |
-1 |
18 |
postupující |
12 |
PECHOVOVA |
Michaela |
CZ |
K.VARY |
0,500 |
-1 |
16 |
postupující |
13 |
SPATENKOVA |
Olga |
CZ |
SC PRAHA |
0,400 |
0 |
20 |
postupující |
14 |
RUBESOVA |
Tereza |
CZ |
K.VARY |
0,400 |
-2 |
19 |
postupující |
15 |
TOMINOVA |
Marcela |
CZ |
D.OLOMOUC |
0,400 |
-3 |
20 |
postupující |
16 |
MICKOVA |
Andrea |
CZ |
USK |
0,400 |
-3 |
18 |
postupující |
17 |
JEZKOVA |
Slavka |
CZ |
EKONOM |
0,400 |
-3 |
16 |
vyřazena |
18 |
POKORNA |
Veronika |
CZ |
HF PRAHA |
0,250 |
-7 |
11 |
vyřazena |
19 |
BAUEROVA |
Klara |
CZ |
PISEK |
0,200 |
-5 |
18 |
vyřazena |
20 |
SEIDLOVA |
Lenka |
CZ |
DEJVICE |
0,200 |
-6 |
16 |
vyřazena |
21 |
HABRYCHOVA |
Eva |
CZ |
PLZEN |
0,200 |
-10 |
14 |
vyřazena |
22 |
MOROVA |
Jana |
CZ |
EKONOM |
0,000 |
-9 |
16 |
vyřazena |
23 |
JILKOVA |
Klara |
CZ |
SC PRAHA |
0,000 |
-10 |
10 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PECHOVOVA Michaela |
K.Vary |
|
|
2 |
V |
4 |
V |
|
2/4 |
-1 |
16 |
SMUTNA Tereza |
Usk |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
13 |
20 |
POKORNA Veronika |
Hf Praha |
|
4 |
1 |
|
1 |
V |
|
1/4 |
-7 |
11 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
|
V |
4 |
V |
|
V |
|
3/4 |
5 |
19 |
JILKOVA Klara |
Sc Praha |
|
3 |
0 |
3 |
4 |
|
|
0/4 |
-10 |
10 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MICKOVA Andrea |
Usk |
|
|
3 |
1 |
V |
V |
4 |
|
2/5 |
-3 |
18 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
V |
|
4 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
SPATENKOVA Olga |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
3 |
3 |
4 |
|
2/5 |
0 |
20 |
GROLICHOVA Lucie |
D.Praha |
|
4 |
0 |
V |
|
V |
V |
|
3/5 |
-1 |
19 |
RUBESOVA Tereza |
K.Vary |
|
2 |
4 |
V |
3 |
|
V |
|
2/5 |
-2 |
19 |
TOMINOVA Marcela |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
V |
4 |
3 |
|
|
2/5 |
-3 |
20 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
|
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
11 |
23 |
HARTMANNOVA Eva |
Usk |
|
V |
|
V |
V |
2 |
1 |
|
3/5 |
-1 |
18 |
SEIDLOVA Lenka |
Dejvice |
|
2 |
2 |
|
V |
4 |
3 |
|
1/5 |
-6 |
16 |
HABRYCHOVA Eva |
Plzen |
|
0 |
4 |
2 |
|
3 |
V |
|
1/5 |
-10 |
14 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
|
4 |
V |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
JEZKOVA Slavka |
Ekonom |
|
1 |
V |
V |
4 |
1 |
|
|
2/5 |
-3 |
16 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
EIGNEROVA Barbara |
Usk |
|
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
4 |
22 |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
|
V |
|
V |
4 |
V |
4 |
|
3/5 |
3 |
23 |
BAUEROVA Klara |
Pisek |
|
3 |
4 |
|
3 |
V |
3 |
|
1/5 |
-5 |
18 |
CAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
4 |
23 |
MOROVA Jana |
Ekonom |
|
4 |
4 |
3 |
3 |
|
2 |
|
0/5 |
-9 |
16 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
|
3 |
V |
V |
4 |
V |
|
|
3/5 |
3 |
22 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
AMBROZ |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
DOSTAL |
|
|
|
0 |
1 |
3 |
HAVEL |
|
|
|
1 |
1 |
1 |
JAMBOR |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
KAIL |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
KRAUT |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
KRUPAR |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
MYSKA |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
SOCHOR |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
VINCENC |
|
|
|
1 |
1 |
1 |
VLCEK |
|
|
|
1 |
0 |
0 |