zpet do kalendare
Mistrovství České Republiky 2009
šerm šavlí - junioři a seniorky družstva
31. května 2009
ŠK Houštka - Sportcentrum Brandýs nad Labem
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Národ |
Klub |
1 |
BRNO |
|
BRNO |
2 |
USK A |
|
USK PRAHA |
3 |
AMU-OVEC |
|
AMU |
4 |
BUBACI A HASTRMANKA |
|
HOUSTKA |
5 |
HF P |
|
HF PRAHA |
6 |
BRATRI ZPATECNICI 2 |
|
HOUSTKA |
7 |
USK B |
|
USK PRAHA |
8 |
BOHEMIANS |
|
BOHEMIANS |
9 |
HUMANITA A |
|
HF PRAHA |
10 |
ILLUMINATOS |
|
HOUSTKA |
Tableau de 16
1 |
BRNO |
Brno |
|
|
|
BRNO |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
BRNO |
9 |
HF P |
Hf Praha |
|
45/40 |
|
|
|
HF P |
|
8 |
HUMANITA A |
Hf Praha |
45/21 |
|
|
|
|
|
|
BRNO |
5 |
BOHEMIANS |
Bohemians |
|
|
45/35 |
|
|
|
BOHEMIANS |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BUBACI A HASTRMANKA |
|
13 |
|
|
|
45/17 |
|
|
|
|
BUBACI A HASTRMANKA |
|
|
4 |
BUBACI A HASTRMANKA |
Houstka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BRNO |
3 |
USK A |
Usk Praha |
|
|
|
45/39 |
|
|
|
USK A |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
USK A |
|
11 |
|
|
|
45/34 |
|
|
|
|
USK B |
|
|
6 |
USK B |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
USK A |
7 |
BRATRI ZPATECNICI 2 |
Houstka |
|
|
45/44 |
|
|
|
BRATRI ZPATECNICI 2 |
|
10 |
ILLUMINATOS |
Houstka |
45/20 |
|
|
|
|
|
AMU-OVEC |
15 |
|
|
|
45/25 |
|
|
|
AMU-OVEC |
2 |
AMU-OVEC |
Amu |
|
Třetí místo
1 |
BUBACI A HASTRMANKA |
Houstka |
|
|
|
AMU-OVEC |
2 |
AMU-OVEC |
Amu |
45/24 |
Závodníci (33)
Příjmení |
Jméno |
Družstvo |
BRODIL |
Radek |
AMU-OVEC |
DOCEKALOVA |
Eva |
AMU-OVEC |
GLADYSHEV |
Mikhail |
AMU-OVEC |
PROKESOVA |
Eva |
AMU-OVEC |
BARTOVA |
Lenka |
BOHEMIANS |
HANZLIKOVA |
Klara |
BOHEMIANS |
KOUBOVA |
Alena |
BOHEMIANS |
MALASKOVA |
Frantiska |
BOHEMIANS |
JURAS |
Michael |
BRNO |
ROCKOVA |
Sean |
BRNO |
WACHSBERGER |
Petr |
BRNO |
OMELKA |
Antonin |
HF P |
PACHL |
Tomas |
HF P |
PODLESAK |
Jindrich |
HF P |
POKORNY |
Rychard |
HF P |
BIZIKOVA |
Anezka |
HUMANITA A |
DVORAKOVA |
Veronika |
HUMANITA A |
POKORNA |
Veronika |
HUMANITA A |
BORIK |
Petr |
BRATRI ZPATECNICI 2 |
NEZBEDA |
Jan |
BRATRI ZPATECNICI 2 |
RAPEK |
Michal |
BRATRI ZPATECNICI 2 |
FUCIK |
Jan |
BUBACI A HASTRMANKA |
KREUZER |
Jan |
BUBACI A HASTRMANKA |
KUBANKOVA |
Bara |
BUBACI A HASTRMANKA |
MUCKA |
Marek |
ILLUMINATOS |
PLONER |
Jiri |
ILLUMINATOS |
SMID |
Ondrej |
ILLUMINATOS |
CIMLER |
Cestmir |
USK A |
SCHLIBENER |
Zdenek |
USK A |
VRTISKOVA |
Nikola |
USK A |
FIALOVA |
Ariana |
USK B |
LANZOVA |
Jana |
USK B |
SKVOR |
Adam |
USK B |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BIENENBERG |
|
|
|
0 |
0 |
3 |
CSEPLO |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
HOSNA |
|
|
|
0 |
0 |
2 |
KLECKA |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
KURIC |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
LANG |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
MENSDORF |
|
|
|
0 |
3 |
1 |