zpet do kalendare
Mistrovství České Republiky 2009
šerm šavlí - senioři družstva
31. května 2009
ŠK Houštka - Sportcentrum Brandýs nad Labem
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Národ |
Klub |
1 |
AMU1 |
|
AMU |
2 |
BRNO B |
|
BRNO |
3 |
AMU-ALFA |
|
AMU |
4 |
BRNO A |
|
BRNO |
5 |
KOSMIK-A |
|
HOUSTKA |
6 |
AMU A |
|
AMU |
6 |
USK-A |
|
USK |
8 |
KOSMIK-B |
|
HOUSTKA |
9 |
AMU-OVEC |
|
AMU |
10 |
BANIK RIEGEL |
|
RIEGEL |
10 |
BOHEMIANS |
|
BOHEMIANS |
10 |
USK-B |
|
USK |
Eliminace 16
1 |
AMU1 |
Amu |
|
|
|
AMU1 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
AMU1 |
9 |
AMU-OVEC |
Amu |
|
45/26 |
|
|
|
KOSMIK-B |
|
8 |
KOSMIK-B |
Houstka |
45/35 |
|
|
|
|
|
|
AMU1 |
5 |
KOSMIK-A |
Houstka |
|
|
45/30 |
|
|
|
KOSMIK-A |
|
|
12 |
USK-B |
Usk |
45/29 |
|
|
|
|
|
|
BRNO A |
|
13 |
|
|
|
45/24 |
|
|
|
|
BRNO A |
|
|
4 |
BRNO A |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AMU1 |
3 |
AMU-ALFA |
Amu |
|
|
|
45/32 |
|
|
|
AMU-ALFA |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AMU-ALFA |
|
11 |
BOHEMIANS |
Bohemians |
|
45/26 |
|
|
|
|
USK-A |
|
|
6 |
USK-A |
Usk |
45/29 |
|
|
|
|
|
|
|
BRNO B |
7 |
AMU A |
Amu |
|
|
45/31 |
|
|
|
AMU A |
|
10 |
BANIK RIEGEL |
Riegel |
45/28 |
|
|
|
|
|
BRNO B |
15 |
|
|
|
45/33 |
|
|
|
BRNO B |
2 |
BRNO B |
Brno |
|
Třetí místo
1 |
BRNO A |
Brno |
|
|
|
AMU-ALFA |
2 |
AMU-ALFA |
Amu |
45/36 |
Závodníci (40)
Příjmení |
Jméno |
Družstvo |
DRNEK |
Krstof |
AMU A |
EXNER |
Jan |
AMU A |
TYPL |
Pavel |
AMU A |
BRODIL |
Radek |
AMU-ALFA |
GLADYSHEV |
Mikhail |
AMU-ALFA |
KURIC |
Miroslav |
AMU-ALFA |
DOCEKALOVA |
Eva |
AMU-OVEC |
DOLEZAL |
Bohuslav |
AMU-OVEC |
PROKESOVA |
Eva |
AMU-OVEC |
DOLEZAL |
Jan |
AMU1 |
HLAVKA |
Josef |
AMU1 |
SIROTA |
Alexandr |
AMU1 |
BARTOVA |
Lenka |
BOHEMIANS |
HANZLIKOVA |
Klara |
BOHEMIANS |
KOUBA |
Ondrej |
BOHEMIANS |
MENZDORF |
Jan |
BOHEMIANS |
KALLA |
Libor |
BRNO A |
KRATOCHVIL |
Jan |
BRNO A |
WACHSBERGER |
Petr |
BRNO A |
JURAS |
Michal |
BRNO B |
ROCEK |
Michal |
BRNO B |
ROCKOVA |
Sean |
BRNO B |
SKERLE |
Michal |
BRNO B |
BORIK |
Petr |
KOSMIK-A |
CAPEK |
Michal |
KOSMIK-A |
LANG |
Jaroslav |
KOSMIK-A |
HAVLICEK |
Pavel |
KOSMIK-B |
KUBANKOVA |
Barbora |
KOSMIK-B |
RAPEK |
Michal |
KOSMIK-B |
BERAN |
Pavel |
BANIK RIEGEL |
KAPAL |
Tomas |
BANIK RIEGEL |
SIMEK |
Jakub |
BANIK RIEGEL |
ANDERLE |
Petr |
USK-A |
CIMLER |
Cestmir |
USK-A |
SCHLIBENER |
Zdenek |
USK-A |
VODNANSKY |
Martin |
USK-A |
FIALOVA |
Ariana |
USK-B |
LANZOVA |
Jana |
USK-B |
SKVOR |
Adam |
USK-B |
VRTISKOVA |
Nikola |
USK-B |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DOLEZAL |
|
|
|
0 |
1 |
1 |
HOSNA |
|
|
|
0 |
1 |
1 |
KLECKA |
|
|
|
0 |
1 |
2 |
KURIC |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
MICHALEK |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
SVOBODA |
|
|
|
0 |
0 |
2 |
TYPL |
|
|
|
0 |
0 |
1 |