zpet do kalendare
Mistrovství České Republiky 2009
šerm šavlí - junioři
30. května 2009
ŠK Houštka - Sportcentrum Brandýs nad Labem
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
WACHSBERGER |
Petr |
CZ |
BRNO |
2 |
SCHLIBENER |
Zdenek |
CZ |
USK |
3 |
BRODIL |
Radek |
CZ |
AMU |
3 |
JURAS |
Michael |
CZ |
BRNO |
5 |
GLADYSHEV |
Mikhail |
CZ |
AMU |
6 |
FUCIK |
Jan |
CZ |
HOUSTKA |
7 |
POKORNY |
Richard |
CZ |
HF PRAHA |
8 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
USK |
9 |
MUCKA |
Marek |
CZ |
HOUSTKA |
10 |
NEZBEDA |
Jan |
CZ |
HOUSTKA |
11 |
BORIK |
Petr |
CZ |
HOUSTKA |
12 |
KREUZER |
Jan |
CZ |
HOUSTKA |
13 |
RAPEK |
Michal |
CZ |
HOUSTKA |
14 |
NEKARDA |
Martin |
CZ |
ST.MESTO |
15 |
LANG |
Martin |
CZ |
HOUSTKA |
16 |
SMID |
Ondrej |
CZ |
HOUSTKA |
17 |
PACHL |
Tomas |
CZ |
HF PRAHA |
18 |
OCHMAN |
Martin |
CZ |
SG OLOMOUC |
Eliminace 16
1 |
GLADYSHEV Mikhail |
Amu |
|
|
|
GLADYSHEV Mikhail |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
SCHLIBENER Zdenek |
9 |
MUCKA Marek |
Houstka |
|
15/11 |
|
|
|
SCHLIBENER Zdenek |
|
8 |
SCHLIBENER Zdenek |
Usk |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
SCHLIBENER Zdenek |
5 |
FUCIK Jan |
Houstka |
|
|
15/14 |
|
|
|
FUCIK Jan |
|
|
12 |
KREUZER Jan |
Houstka |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
JURAS Michael |
|
13 |
RAPEK Michal |
Houstka |
|
15/7 |
|
|
|
|
JURAS Michael |
|
|
4 |
JURAS Michael |
Brno |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
WACHSBERGER Petr |
3 |
WACHSBERGER Petr |
Brno |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
WACHSBERGER Petr |
|
|
14 |
NEKARDA Martin |
St.Mesto |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
WACHSBERGER Petr |
|
11 |
BORIK Petr |
Houstka |
|
15/10 |
|
|
|
|
POKORNY Richard |
|
|
6 |
POKORNY Richard |
Hf Praha |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
|
WACHSBERGER Petr |
7 |
CIMLER Cestmir |
Usk |
|
|
15/14 |
|
|
|
CIMLER Cestmir |
|
10 |
NEZBEDA Jan |
Houstka |
15/9 |
|
|
|
|
|
BRODIL Radek |
15 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
BRODIL Radek |
2 |
BRODIL Radek |
Amu |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
GLADYSHEV |
Mikhail |
CZ |
AMU |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
2 |
BRODIL |
Radek |
CZ |
AMU |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
3 |
WACHSBERGER |
Petr |
CZ |
BRNO |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
4 |
JURAS |
Michael |
CZ |
BRNO |
0.800 |
13 |
22 |
postupující |
5 |
FUCIK |
Jan |
CZ |
HOUSTKA |
0.800 |
4 |
23 |
postupující |
6 |
POKORNY |
Richard |
CZ |
HF PRAHA |
0.600 |
12 |
23 |
postupující |
7 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
USK |
0.600 |
8 |
23 |
postupující |
8 |
SCHLIBENER |
Zdenek |
CZ |
USK |
0.600 |
6 |
22 |
postupující |
9 |
MUCKA |
Marek |
CZ |
HOUSTKA |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
10 |
NEZBEDA |
Jan |
CZ |
HOUSTKA |
0.400 |
-5 |
15 |
postupující |
11 |
BORIK |
Petr |
CZ |
HOUSTKA |
0.400 |
-7 |
13 |
postupující |
12 |
KREUZER |
Jan |
CZ |
HOUSTKA |
0.400 |
-8 |
12 |
postupující |
13 |
RAPEK |
Michal |
CZ |
HOUSTKA |
0.200 |
-4 |
16 |
postupující |
14 |
NEKARDA |
Martin |
CZ |
ST.MESTO |
0.200 |
-7 |
15 |
postupující |
15 |
LANG |
Martin |
CZ |
HOUSTKA |
0.200 |
-8 |
16 |
vyřazen |
16 |
SMID |
Ondrej |
CZ |
HOUSTKA |
0.200 |
-11 |
9 |
vyřazen |
17 |
PACHL |
Tomas |
CZ |
HF PRAHA |
0.000 |
-15 |
10 |
vyřazen |
18 |
OCHMAN |
Martin |
CZ |
SG OLOMOUC |
0.000 |
-22 |
3 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MUCKA Marek |
Houstka |
|
|
V |
V |
1 |
V |
2 |
|
3/5 |
1 |
18 |
LANG Martin |
Houstka |
|
4 |
|
3 |
2 |
2 |
V |
|
1/5 |
-8 |
16 |
KREUZER Jan |
Houstka |
|
0 |
V |
|
0 |
2 |
V |
|
2/5 |
-8 |
12 |
GLADYSHEV Mikhail |
Amu |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
SCHLIBENER Zdenek |
Usk |
|
3 |
V |
V |
4 |
|
V |
|
3/5 |
6 |
22 |
NEKARDA Martin |
St.Mesto |
|
V |
4 |
2 |
2 |
2 |
|
|
1/5 |
-7 |
15 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NEZBEDA Jan |
Houstka |
|
|
3 |
V |
1 |
V |
1 |
|
2/5 |
-5 |
15 |
FUCIK Jan |
Houstka |
|
V |
|
V |
3 |
V |
V |
|
4/5 |
4 |
23 |
RAPEK Michal |
Houstka |
|
2 |
4 |
|
1 |
V |
4 |
|
1/5 |
-4 |
16 |
WACHSBERGER Petr |
Brno |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
PACHL Tomas |
Hf Praha |
|
3 |
3 |
0 |
4 |
|
0 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
CIMLER Cestmir |
Usk |
|
V |
4 |
V |
4 |
V |
|
|
3/5 |
8 |
23 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SMID Ondrej |
Houstka |
|
|
4 |
0 |
V |
0 |
0 |
|
1/5 |
-11 |
9 |
BORIK Petr |
Houstka |
|
V |
|
3 |
V |
0 |
0 |
|
2/5 |
-7 |
13 |
BRODIL Radek |
Amu |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
OCHMAN Martin |
Sg Olomouc |
|
0 |
1 |
1 |
|
0 |
1 |
|
0/5 |
-22 |
3 |
JURAS Michael |
Brno |
|
V |
V |
2 |
V |
|
V |
|
4/5 |
13 |
22 |
POKORNY Richard |
Hf Praha |
|
V |
V |
4 |
V |
4 |
|
|
3/5 |
12 |
23 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BIELENBERGER |
JULIAN |
DE |
|
1 |
1 |
4 |
CSEPLO |
Jan |
CZ |
|
0 |
1 |
0 |
HOSCHNA |
Jan |
CZ |
|
0 |
1 |
0 |
KURIC |
Miroslav |
CZ |
|
1 |
1 |
0 |
MENSDORFF |
Jan |
CZ |
|
0 |
1 |
0 |
MICHALEK |
Tomas |
CZ |
|
0 |
0 |
1 |
SIROTA |
Alexandr |
CZ |
|
1 |
0 |
0 |
SVOBODA |
Kamil |
CZ |
|
0 |
1 |
1 |
TRUBACIK |
Michal |
CZ |
|
0 |
0 |
1 |