zpet do kalendare
Mistrovství České Republiky 2009
šerm šavlí - senioři
30. května 2009
ŠK Houštka - Sportcentrum Brandýs nad Labem
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
DOLEZAL |
Jan |
CZ |
AMU |
2 |
KURIC |
Miroslav |
CZ |
AMU |
3 |
SIROTA |
Alexandr |
CZ |
AMU |
3 |
TYPL |
Pavel |
CZ |
AMU |
5 |
ROCEK |
Michal |
CZ |
BRNO |
6 |
KLECKA |
Jakub |
CZ |
HOUSTKA |
7 |
HONOMICHL |
Jan |
CZ |
PLZEN |
8 |
GLADYSHEV |
Mikhail |
CZ |
AMU |
9 |
WACHSBERGER |
Petr |
CZ |
BRNO |
10 |
JURAS |
Michal |
CZ |
BRNO |
10 |
TRUBACIK |
Michal |
CZ |
ST.MESTO |
12 |
HOSCHNA |
Jan |
CZ |
OPAVA |
13 |
CAPEK |
Michal |
CZ |
HOUSTKA |
14 |
LANG |
Jaroslav |
CZ |
HOUSTKA |
15 |
SKERLE |
Michal |
CZ |
BRNO |
16 |
HLAVKA |
Josef |
CZ |
AMU |
17 |
RAPEK |
Michal |
CZ |
HOUSTKA |
18 |
KALLA |
Libor |
CZ |
BRNO |
19 |
SCHLIBENER |
Zdenek |
CZ |
USK |
20 |
VODNANSKY |
Martin |
CZ |
USK |
21 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
USK |
21 |
SVOBODA |
Kamil |
CZ |
HOUSTKA |
23 |
KRATOCHVIL |
Jan |
CZ |
BRNO |
24 |
BORIK |
Petr |
CZ |
HOUSTKA |
25 |
DOLEZAL |
Bohuslav |
CZ |
AMU |
26 |
DRNEK |
Krystof |
CZ |
AMU |
27 |
BRODIL |
Radek |
CZ |
AMU |
28 |
NEKARDA |
Martin |
CZ |
ST.MESTO |
29 |
FUCIK |
Jan |
CZ |
HOUSTKA |
Eliminace 32
1 |
DOLEZAL Jan |
Amu |
|
|
|
DOLEZAL Jan |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
DOLEZAL Jan |
17 |
HLAVKA Josef |
Amu |
|
15/10 |
|
|
|
HLAVKA Josef |
|
16 |
SCHLIBENER Zdenek |
Usk |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
DOLEZAL Jan |
9 |
KLECKA Jakub |
Houstka |
|
|
15/13 |
|
|
|
KLECKA Jakub |
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KLECKA Jakub |
|
25 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
CAPEK Michal |
|
|
8 |
CAPEK Michal |
Houstka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DOLEZAL Jan |
5 |
ROCEK Michal |
Brno |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
ROCEK Michal |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ROCEK Michal |
|
|
21 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
|
|
SKERLE Michal |
|
|
|
12 |
SKERLE Michal |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SIROTA Alexandr |
|
13 |
SIROTA Alexandr |
Amu |
|
|
15/9 |
|
|
|
|
SIROTA Alexandr |
|
|
|
20 |
VODNANSKY Martin |
Usk |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
|
SIROTA Alexandr |
|
|
29 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
|
|
TRUBACIK Michal |
|
|
|
4 |
TRUBACIK Michal |
St.Mesto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DOLEZAL Jan |
3 |
JURAS Michal |
Brno |
|
|
|
|
15/9 |
|
|
|
JURAS Michal |
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GLADYSHEV Mikhail |
|
|
19 |
GLADYSHEV Mikhail |
Amu |
|
15/4 |
|
|
|
|
|
GLADYSHEV Mikhail |
|
|
|
14 |
RAPEK Michal |
Houstka |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
TYPL Pavel |
|
11 |
LANG Jaroslav |
Houstka |
|
|
15/11 |
|
|
|
|
LANG Jaroslav |
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TYPL Pavel |
|
|
27 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
|
TYPL Pavel |
|
|
|
6 |
TYPL Pavel |
Amu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KURIC Miroslav |
7 |
HOSCHNA Jan |
Opava |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
HOSCHNA Jan |
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HONOMICHL Jan |
|
23 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
HONOMICHL Jan |
|
|
10 |
HONOMICHL Jan |
Plzen |
|
|
|
|
|
|
|
|
KURIC Miroslav |
15 |
KALLA Libor |
Brno |
|
|
15/14 |
|
|
|
KURIC Miroslav |
|
18 |
KURIC Miroslav |
Amu |
15/3 |
|
|
|
|
|
KURIC Miroslav |
31 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
WACHSBERGER Petr |
2 |
WACHSBERGER Petr |
Brno |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
DOLEZAL |
Jan |
CZ |
AMU |
1.000 |
15 |
20 |
postupující |
2 |
WACHSBERGER |
Petr |
CZ |
BRNO |
0.800 |
13 |
23 |
postupující |
3 |
JURAS |
Michal |
CZ |
BRNO |
0.800 |
12 |
24 |
postupující |
3 |
TRUBACIK |
Michal |
CZ |
ST.MESTO |
0.800 |
12 |
24 |
postupující |
5 |
TYPL |
Pavel |
CZ |
AMU |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
5 |
ROCEK |
Michal |
CZ |
BRNO |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
7 |
HOSCHNA |
Jan |
CZ |
OPAVA |
0.800 |
7 |
24 |
postupující |
8 |
CAPEK |
Michal |
CZ |
HOUSTKA |
0.800 |
5 |
24 |
postupující |
9 |
KLECKA |
Jakub |
CZ |
HOUSTKA |
0.800 |
4 |
24 |
postupující |
10 |
HONOMICHL |
Jan |
CZ |
PLZEN |
0.600 |
5 |
22 |
postupující |
11 |
LANG |
Jaroslav |
CZ |
HOUSTKA |
0.600 |
4 |
19 |
postupující |
12 |
SKERLE |
Michal |
CZ |
BRNO |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
13 |
SIROTA |
Alexandr |
CZ |
AMU |
0.600 |
0 |
21 |
postupující |
14 |
RAPEK |
Michal |
CZ |
HOUSTKA |
0.500 |
1 |
15 |
postupující |
15 |
KALLA |
Libor |
CZ |
BRNO |
0.500 |
0 |
13 |
postupující |
16 |
SCHLIBENER |
Zdenek |
CZ |
USK |
0.500 |
-7 |
10 |
postupující |
17 |
HLAVKA |
Josef |
CZ |
AMU |
0.400 |
0 |
20 |
postupující |
18 |
KURIC |
Miroslav |
CZ |
AMU |
0.400 |
-1 |
17 |
postupující |
19 |
GLADYSHEV |
Mikhail |
CZ |
AMU |
0.400 |
-2 |
18 |
postupující |
20 |
VODNANSKY |
Martin |
CZ |
USK |
0.400 |
-4 |
16 |
postupující |
21 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
USK |
0.400 |
-6 |
15 |
vyřazen |
21 |
SVOBODA |
Kamil |
CZ |
HOUSTKA |
0.400 |
-6 |
15 |
vyřazen |
23 |
KRATOCHVIL |
Jan |
CZ |
BRNO |
0.200 |
-4 |
18 |
vyřazen |
24 |
BORIK |
Petr |
CZ |
HOUSTKA |
0.200 |
-8 |
15 |
vyřazen |
25 |
DOLEZAL |
Bohuslav |
CZ |
AMU |
0.200 |
-12 |
11 |
vyřazen |
26 |
DRNEK |
Krystof |
CZ |
AMU |
0.200 |
-14 |
9 |
vyřazen |
27 |
BRODIL |
Radek |
CZ |
AMU |
0.000 |
-9 |
11 |
vyřazen |
28 |
NEKARDA |
Martin |
CZ |
ST.MESTO |
0.000 |
-11 |
14 |
vyřazen |
29 |
FUCIK |
Jan |
CZ |
HOUSTKA |
0.000 |
-13 |
12 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOLEZAL Jan |
Amu |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
15 |
20 |
BRODIL Radek |
Amu |
|
1 |
|
4 |
3 |
3 |
|
0/4 |
-9 |
11 |
SCHLIBENER Zdenek |
Usk |
|
0 |
V |
|
V |
0 |
|
2/4 |
-7 |
10 |
RAPEK Michal |
Houstka |
|
2 |
V |
3 |
|
V |
|
2/4 |
1 |
15 |
KALLA Libor |
Brno |
|
2 |
V |
V |
1 |
|
|
2/4 |
0 |
13 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KURIC Miroslav |
Amu |
|
|
V |
2 |
V |
4 |
1 |
|
2/5 |
-1 |
17 |
GLADYSHEV Mikhail |
Amu |
|
3 |
|
1 |
V |
4 |
V |
|
2/5 |
-2 |
18 |
HONOMICHL Jan |
Plzen |
|
V |
V |
|
3 |
V |
4 |
|
3/5 |
5 |
22 |
BORIK Petr |
Houstka |
|
0 |
4 |
V |
|
4 |
2 |
|
1/5 |
-8 |
15 |
CAPEK Michal |
Houstka |
|
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
4/5 |
5 |
24 |
SKERLE Michal |
Brno |
|
V |
1 |
V |
V |
2 |
|
|
3/5 |
1 |
18 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TYPL Pavel |
Amu |
|
|
V |
4 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
DRNEK Krystof |
Amu |
|
1 |
|
0 |
V |
2 |
1 |
|
1/5 |
-14 |
9 |
LANG Jaroslav |
Houstka |
|
V |
V |
|
2 |
2 |
V |
|
3/5 |
4 |
19 |
KRATOCHVIL Jan |
Brno |
|
3 |
3 |
V |
|
3 |
4 |
|
1/5 |
-4 |
18 |
ROCEK Michal |
Brno |
|
4 |
V |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
VODNANSKY Martin |
Usk |
|
2 |
V |
1 |
V |
3 |
|
|
2/5 |
-4 |
16 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOLEZAL Bohuslav |
Amu |
|
|
2 |
V |
1 |
0 |
3 |
|
1/5 |
-12 |
11 |
HLAVKA Josef |
Amu |
|
V |
|
V |
4 |
2 |
4 |
|
2/5 |
0 |
20 |
NEKARDA Martin |
St.Mesto |
|
3 |
3 |
|
3 |
1 |
4 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
HOSCHNA Jan |
Opava |
|
V |
V |
V |
|
V |
4 |
|
4/5 |
7 |
24 |
JURAS Michal |
Brno |
|
V |
V |
V |
4 |
|
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
KLECKA Jakub |
Houstka |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
|
4/5 |
4 |
24 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SVOBODA Kamil |
Houstka |
|
|
V |
V |
4 |
0 |
1 |
|
2/5 |
-6 |
15 |
FUCIK Jan |
Houstka |
|
3 |
|
4 |
2 |
3 |
0 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
SIROTA Alexandr |
Amu |
|
3 |
V |
|
V |
V |
3 |
|
3/5 |
0 |
21 |
CIMLER Cestmir |
Usk |
|
V |
V |
3 |
|
1 |
1 |
|
2/5 |
-6 |
15 |
TRUBACIK Michal |
St.Mesto |
|
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
WACHSBERGER Petr |
Brno |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
|
4/5 |
13 |
23 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BIELENBERGER |
JULIAN |
DE |
|
0 |
3 |
5 |
CSEPLO |
Jan |
CZ |
|
1 |
1 |
0 |
DOLEZAL |
Jan |
CZ |
|
1 |
1 |
0 |
HOSCHNA |
Jan |
CZ |
|
1 |
1 |
0 |
KURIC |
Miroslav |
CZ |
|
1 |
1 |
0 |
SIROTA |
Alexandr |
CZ |
|
0 |
1 |
0 |
SVOBODA |
Kamil |
CZ |
|
0 |
2 |
2 |
TRUBACIK |
Michal |
CZ |
|
1 |
1 |
0 |
TYPL |
Pavel |
CZ |
|
0 |
1 |
0 |