zpet do kalendare
Czech master Cup 2009
Turnaj veteránů ČR
Kord senioři
Dukla Praha 29.listopad
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
FÁBER |
Marcel |
|
LIBEREC |
2 |
IVANČO |
Alexandr |
|
USK PRAHA |
3 |
KUČERA |
Jan |
|
KARLOVY VARY |
4 |
LÁTAL |
Martin |
|
ŠTERNBERK |
5 |
SODOMKA |
Waltr |
|
MOPE PRAHA |
6 |
HEIDINGSFELD |
Marek |
|
DUKLA OLOMOUC |
7 |
SVOBODA |
Tomáš |
|
USK PRAHA |
8 |
CHREN |
Tomáš |
|
BOHEMIANS |
9 |
KOUBA |
Ondřej |
|
BOHEMIANS |
10 |
JINDRA |
Jan |
|
MOPE PRAHA |
11 |
MORAVEC |
Vladimír |
|
BOHEMIANS |
12 |
HORÁČEK |
Michal |
|
MOPE PRAHA |
13 |
VÁVRA |
Miroslav |
|
FS PRAHA |
14 |
BODÓ |
Jiří |
|
LITOMÉŘICE |
15 |
BALKÓ |
Štefan |
|
LITOMÉŘICE |
16 |
JÍLEK |
Jaroslav |
|
LOKO PLZEŃ |
17 |
MENSDORFF |
Jan |
|
BOHEMIANS |
18 |
VALKOVIČ |
Martin |
|
SC PRAHA |
19 |
HLÁSEK |
Václav |
|
SC PRAHA |
20 |
LÍSKOVEC |
Petr |
|
BANÍK MOST |
21 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
|
VRŠOVICE |
22 |
PÉNTEK |
Miroslav |
|
BANÍK MOST |
23 |
BIEBL |
Karel |
|
TEPLICE |
Tableau de 32
1 |
FÁBER Marcel |
Liberec |
|
|
|
FÁBER Marcel |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
FÁBER Marcel |
17 |
MENSDORFF Jan |
Bohemians |
|
10/2 |
|
|
|
VÁVRA Miroslav |
|
16 |
VÁVRA Miroslav |
Fs Praha |
10/4 |
|
|
|
|
|
|
FÁBER Marcel |
9 |
HORÁČEK Michal |
Mope Praha |
|
|
10/8 |
|
|
|
HORÁČEK Michal |
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SODOMKA Waltr |
|
25 |
|
|
|
10/4 |
|
|
|
|
SODOMKA Waltr |
|
|
8 |
SODOMKA Waltr |
Mope Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FÁBER Marcel |
5 |
KUČERA Jan |
Karlovy Vary |
|
|
|
10/6 |
|
|
|
KUČERA Jan |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KUČERA Jan |
|
|
21 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
Vršovice |
|
10/7 |
|
|
|
|
|
BALKÓ Štefan |
|
|
|
12 |
BALKÓ Štefan |
Litoméřice |
10/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KUČERA Jan |
|
13 |
SVOBODA Tomáš |
Usk Praha |
|
|
10/5 |
|
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
|
|
|
20 |
LÍSKOVEC Petr |
Baník Most |
10/4 |
|
|
|
|
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
|
|
29 |
|
|
|
10/3 |
|
|
|
|
|
JINDRA Jan |
|
|
|
4 |
JINDRA Jan |
Mope Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FÁBER Marcel |
3 |
HEIDINGSFELD Marek |
Dukla Olomouc |
|
|
|
|
10/7 |
|
|
|
HEIDINGSFELD Marek |
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HEIDINGSFELD Marek |
|
|
19 |
HLÁSEK Václav |
Sc Praha |
|
10/0 |
|
|
|
|
|
KOUBA Ondřej |
|
|
|
14 |
KOUBA Ondřej |
Bohemians |
10/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
|
11 |
BODÓ Jiří |
Litoméřice |
|
|
10/8 |
|
|
|
|
BODÓ Jiří |
|
|
|
22 |
PÉNTEK Miroslav |
Baník Most |
10/3 |
|
|
|
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
|
|
27 |
|
|
|
10/9 |
|
|
|
|
|
LÁTAL Martin |
|
|
|
6 |
LÁTAL Martin |
Šternberk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IVANČO Alexandr |
7 |
MORAVEC Vladimír |
Bohemians |
|
|
|
10/8 |
|
|
|
MORAVEC Vladimír |
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHREN Tomáš |
|
23 |
BIEBL Karel |
Teplice |
|
10/8 |
|
|
|
|
CHREN Tomáš |
|
|
10 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
10/3 |
|
|
|
|
|
|
|
IVANČO Alexandr |
15 |
JÍLEK Jaroslav |
Loko Plzeń |
|
|
10/3 |
|
|
|
JÍLEK Jaroslav |
|
18 |
VALKOVIČ Martin |
Sc Praha |
10/6 |
|
|
|
|
|
IVANČO Alexandr |
31 |
|
|
|
10/5 |
|
|
|
IVANČO Alexandr |
2 |
IVANČO Alexandr |
Usk Praha |
|
Třetí místo
1 |
KUČERA Jan |
Karlovy Vary |
|
|
|
KUČERA Jan |
2 |
LÁTAL Martin |
Šternberk |
10/9 |
Tableau 5-8 de 4
1 |
SODOMKA Waltr |
Mope Praha |
|
|
|
SODOMKA Waltr |
4 |
SVOBODA Tomáš |
Usk Praha |
10/3 |
|
|
|
|
SODOMKA Waltr |
3 |
HEIDINGSFELD Marek |
Dukla Olomouc |
|
10/7 |
|
|
|
HEIDINGSFELD Marek |
2 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
10/9 |
7. místo
1 |
SVOBODA Tomáš |
Usk Praha |
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
2 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
10/5 |
Tableau 9-16 de 8
1 |
VÁVRA Miroslav |
Fs Praha |
|
|
|
HORÁČEK Michal |
8 |
HORÁČEK Michal |
Mope Praha |
10/7 |
|
|
|
|
JINDRA Jan |
5 |
BALKÓ Štefan |
Litoméřice |
|
10/6 |
|
|
|
JINDRA Jan |
|
4 |
JINDRA Jan |
Mope Praha |
10/7 |
|
|
|
|
|
|
KOUBA Ondřej |
3 |
KOUBA Ondřej |
Bohemians |
|
|
10/8 |
|
|
|
KOUBA Ondřej |
|
6 |
BODÓ Jiří |
Litoméřice |
10/8 |
|
|
|
|
|
KOUBA Ondřej |
7 |
MORAVEC Vladimír |
Bohemians |
|
10/6 |
|
|
|
MORAVEC Vladimír |
2 |
JÍLEK Jaroslav |
Loko Plzeń |
10/3 |
Tableau 9-16 de 4
1 |
HORÁČEK Michal |
Mope Praha |
|
|
|
JINDRA Jan |
4 |
JINDRA Jan |
Mope Praha |
10/6 |
|
|
|
|
KOUBA Ondřej |
3 |
KOUBA Ondřej |
Bohemians |
|
10/8 |
|
|
|
KOUBA Ondřej |
2 |
MORAVEC Vladimír |
Bohemians |
10/6 |
11. místo
1 |
HORÁČEK Michal |
Mope Praha |
|
|
|
MORAVEC Vladimír |
2 |
MORAVEC Vladimír |
Bohemians |
10/7 |
Tableau 13-16 de 4
1 |
VÁVRA Miroslav |
Fs Praha |
|
|
|
VÁVRA Miroslav |
4 |
BALKÓ Štefan |
Litoméřice |
10/8 |
|
|
|
|
VÁVRA Miroslav |
3 |
BODÓ Jiří |
Litoméřice |
|
10/5 |
|
|
|
BODÓ Jiří |
2 |
JÍLEK Jaroslav |
Loko Plzeń |
10/7 |
15. místo
1 |
BALKÓ Štefan |
Litoméřice |
|
|
|
BALKÓ Štefan |
2 |
JÍLEK Jaroslav |
Loko Plzeń |
10/3 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
FÁBER |
Marcel |
|
LIBEREC |
9/10 |
31 |
48 |
postupující |
2 |
IVANČO |
Alexandr |
|
USK PRAHA |
9/10 |
25 |
47 |
postupující |
3 |
HEIDINGSFELD |
Marek |
|
DUKLA OLOMOUC |
7/8 |
18 |
38 |
postupující |
4 |
JINDRA |
Jan |
|
MOPE PRAHA |
7/8 |
17 |
37 |
postupující |
5 |
KUČERA |
Jan |
|
KARLOVY VARY |
8/10 |
25 |
48 |
postupující |
6 |
LÁTAL |
Martin |
|
ŠTERNBERK |
8/10 |
12 |
41 |
postupující |
7 |
MORAVEC |
Vladimír |
|
BOHEMIANS |
6/9 |
2 |
37 |
postupující |
8 |
SODOMKA |
Waltr |
|
MOPE PRAHA |
6/10 |
9 |
43 |
postupující |
9 |
HORÁČEK |
Michal |
|
MOPE PRAHA |
6/10 |
8 |
42 |
postupující |
10 |
CHREN |
Tomáš |
|
BOHEMIANS |
6/10 |
8 |
41 |
postupující |
11 |
BODÓ |
Jiří |
|
LITOMÉŘICE |
6/10 |
2 |
35 |
postupující |
12 |
BALKÓ |
Štefan |
|
LITOMÉŘICE |
5/9 |
4 |
36 |
postupující |
13 |
SVOBODA |
Tomáš |
|
USK PRAHA |
4/10 |
-1 |
36 |
postupující |
14 |
KOUBA |
Ondřej |
|
BOHEMIANS |
4/10 |
-1 |
35 |
postupující |
15 |
JÍLEK |
Jaroslav |
|
LOKO PLZEŃ |
4/10 |
-3 |
36 |
postupující |
16 |
VÁVRA |
Miroslav |
|
FS PRAHA |
4/10 |
-8 |
35 |
postupující |
17 |
MENSDORFF |
Jan |
|
BOHEMIANS |
3/9 |
-19 |
23 |
postupující |
18 |
VALKOVIČ |
Martin |
|
SC PRAHA |
2/9 |
-17 |
24 |
postupující |
19 |
HLÁSEK |
Václav |
|
SC PRAHA |
2/9 |
-19 |
24 |
postupující |
20 |
LÍSKOVEC |
Petr |
|
BANÍK MOST |
2/10 |
-19 |
26 |
postupující |
21 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
|
VRŠOVICE |
1/9 |
-21 |
23 |
postupující |
22 |
PÉNTEK |
Miroslav |
|
BANÍK MOST |
1/10 |
-30 |
18 |
postupující |
23 |
BIEBL |
Karel |
|
TEPLICE |
0/10 |
-23 |
27 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
FÁBER |
Marcel |
|
LIBEREC |
1.000 |
19 |
25 |
postupující |
2 |
IVANČO |
Alexandr |
|
USK PRAHA |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
3 |
KUČERA |
Jan |
|
KARLOVY VARY |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
4 |
HEIDINGSFELD |
Marek |
|
DUKLA OLOMOUC |
1.000 |
10 |
20 |
postupující |
5 |
VÁVRA |
Miroslav |
|
FS PRAHA |
0.800 |
5 |
23 |
postupující |
6 |
LÁTAL |
Martin |
|
ŠTERNBERK |
0.800 |
4 |
20 |
postupující |
7 |
JINDRA |
Jan |
|
MOPE PRAHA |
0.750 |
4 |
17 |
postupující |
8 |
KOUBA |
Ondřej |
|
BOHEMIANS |
0.600 |
6 |
22 |
postupující |
9 |
BALKÓ |
Štefan |
|
LITOMÉŘICE |
0.600 |
4 |
21 |
postupující |
10 |
BODÓ |
Jiří |
|
LITOMÉŘICE |
0.600 |
-1 |
17 |
postupující |
11 |
MORAVEC |
Vladimír |
|
BOHEMIANS |
0.500 |
1 |
16 |
postupující |
12 |
CHREN |
Tomáš |
|
BOHEMIANS |
0.400 |
2 |
19 |
postupující |
13 |
SODOMKA |
Waltr |
|
MOPE PRAHA |
0.400 |
0 |
19 |
postupující |
14 |
SVOBODA |
Tomáš |
|
USK PRAHA |
0.400 |
-3 |
17 |
postupující |
15 |
HORÁČEK |
Michal |
|
MOPE PRAHA |
0.400 |
-4 |
18 |
postupující |
16 |
VALKOVIČ |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.400 |
-7 |
14 |
postupující |
17 |
MENSDORFF |
Jan |
|
BOHEMIANS |
0.400 |
-8 |
15 |
postupující |
18 |
HLÁSEK |
Václav |
|
SC PRAHA |
0.250 |
-7 |
12 |
postupující |
19 |
JÍLEK |
Jaroslav |
|
LOKO PLZEŃ |
0.200 |
-7 |
16 |
postupující |
20 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
|
VRŠOVICE |
0.000 |
-8 |
12 |
postupující |
21 |
BIEBL |
Karel |
|
TEPLICE |
0.000 |
-12 |
13 |
postupující |
22 |
LÍSKOVEC |
Petr |
|
BANÍK MOST |
0.000 |
-14 |
11 |
postupující |
23 |
PÉNTEK |
Miroslav |
|
BANÍK MOST |
0.000 |
-15 |
10 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CIMLEROVÁ Zuzana |
Vršovice |
|
|
3 |
2 |
4 |
3 |
|
0/4 |
-8 |
12 |
MORAVEC Vladimír |
Bohemians |
|
V |
|
2 |
V |
4 |
|
2/4 |
1 |
16 |
HEIDINGSFELD Marek |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
V |
|
4/4 |
10 |
20 |
HLÁSEK Václav |
Sc Praha |
|
V |
2 |
4 |
|
1 |
|
1/4 |
-7 |
12 |
JINDRA Jan |
Mope Praha |
|
V |
V |
2 |
V |
|
|
3/4 |
4 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HORÁČEK Michal |
Mope Praha |
|
|
3 |
V |
1 |
V |
4 |
|
2/5 |
-4 |
18 |
KUČERA Jan |
Karlovy Vary |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
PÉNTEK Miroslav |
Baník Most |
|
3 |
1 |
|
4 |
0 |
2 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
SVOBODA Tomáš |
Usk Praha |
|
V |
1 |
V |
|
2 |
4 |
|
2/5 |
-3 |
17 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
|
4 |
2 |
V |
V |
|
3 |
|
2/5 |
2 |
19 |
VÁVRA Miroslav |
Fs Praha |
|
V |
3 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
5 |
23 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MENSDORFF Jan |
Bohemians |
|
|
1 |
2 |
V |
V |
2 |
|
2/5 |
-8 |
15 |
FÁBER Marcel |
Liberec |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
BALKÓ Štefan |
Litoméřice |
|
V |
2 |
|
V |
V |
4 |
|
3/5 |
4 |
21 |
BIEBL Karel |
Teplice |
|
4 |
1 |
2 |
|
3 |
3 |
|
0/5 |
-12 |
13 |
JÍLEK Jaroslav |
Loko Plzeń |
|
4 |
2 |
3 |
V |
|
2 |
|
1/5 |
-7 |
16 |
LÁTAL Martin |
Šternberk |
|
V |
0 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
4 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
IVANČO Alexandr |
Usk Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
VALKOVIČ Martin |
Sc Praha |
|
0 |
|
1 |
3 |
V |
V |
|
2/5 |
-7 |
14 |
BODÓ Jiří |
Litoméřice |
|
1 |
V |
|
V |
V |
1 |
|
3/5 |
-1 |
17 |
SODOMKA Waltr |
Mope Praha |
|
3 |
V |
4 |
|
V |
2 |
|
2/5 |
0 |
19 |
LÍSKOVEC Petr |
Baník Most |
|
1 |
3 |
3 |
1 |
|
3 |
|
0/5 |
-14 |
11 |
KOUBA Ondřej |
Bohemians |
|
4 |
3 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
6 |
22 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JINDRA |
Jan |
|
MOPE PRAHA |
1.000 |
13 |
20 |
postupující |
2 |
HORÁČEK |
Michal |
|
MOPE PRAHA |
0.800 |
12 |
24 |
postupující |
3 |
FÁBER |
Marcel |
|
LIBEREC |
0.800 |
12 |
23 |
postupující |
4 |
SODOMKA |
Waltr |
|
MOPE PRAHA |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
5 |
IVANČO |
Alexandr |
|
USK PRAHA |
0.800 |
9 |
22 |
postupující |
6 |
LÁTAL |
Martin |
|
ŠTERNBERK |
0.800 |
8 |
21 |
postupující |
7 |
CHREN |
Tomáš |
|
BOHEMIANS |
0.800 |
6 |
22 |
postupující |
8 |
MORAVEC |
Vladimír |
|
BOHEMIANS |
0.800 |
1 |
21 |
postupující |
9 |
HEIDINGSFELD |
Marek |
|
DUKLA OLOMOUC |
0.750 |
8 |
18 |
postupující |
10 |
KUČERA |
Jan |
|
KARLOVY VARY |
0.600 |
10 |
23 |
postupující |
11 |
JÍLEK |
Jaroslav |
|
LOKO PLZEŃ |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
12 |
BODÓ |
Jiří |
|
LITOMÉŘICE |
0.600 |
3 |
18 |
postupující |
13 |
BALKÓ |
Štefan |
|
LITOMÉŘICE |
0.500 |
0 |
15 |
postupující |
14 |
SVOBODA |
Tomáš |
|
USK PRAHA |
0.400 |
2 |
19 |
postupující |
15 |
LÍSKOVEC |
Petr |
|
BANÍK MOST |
0.400 |
-5 |
15 |
postupující |
16 |
MENSDORFF |
Jan |
|
BOHEMIANS |
0.250 |
-11 |
8 |
postupující |
17 |
KOUBA |
Ondřej |
|
BOHEMIANS |
0.200 |
-7 |
13 |
postupující |
18 |
HLÁSEK |
Václav |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-12 |
12 |
postupující |
19 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
|
VRŠOVICE |
0.200 |
-13 |
11 |
postupující |
20 |
PÉNTEK |
Miroslav |
|
BANÍK MOST |
0.200 |
-15 |
8 |
postupující |
21 |
VALKOVIČ |
Martin |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-10 |
10 |
postupující |
22 |
BIEBL |
Karel |
|
TEPLICE |
0.000 |
-11 |
14 |
postupující |
23 |
VÁVRA |
Miroslav |
|
FS PRAHA |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HORÁČEK Michal |
Mope Praha |
|
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
JÍLEK Jaroslav |
Loko Plzeń |
|
3 |
|
2 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
4 |
20 |
LÁTAL Martin |
Šternberk |
|
1 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
21 |
LÍSKOVEC Petr |
Baník Most |
|
2 |
1 |
2 |
|
V |
V |
|
2/5 |
-5 |
15 |
HLÁSEK Václav |
Sc Praha |
|
V |
3 |
2 |
2 |
|
0 |
|
1/5 |
-12 |
12 |
KOUBA Ondřej |
Bohemians |
|
1 |
2 |
2 |
3 |
V |
|
|
1/5 |
-7 |
13 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BALKÓ Štefan |
Litoméřice |
|
|
V |
3 |
V |
2 |
|
2/4 |
0 |
15 |
VALKOVIČ Martin |
Sc Praha |
|
3 |
|
1 |
4 |
2 |
|
0/4 |
-10 |
10 |
JINDRA Jan |
Mope Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
|
4/4 |
13 |
20 |
MENSDORFF Jan |
Bohemians |
|
2 |
V |
0 |
|
1 |
|
1/4 |
-11 |
8 |
HEIDINGSFELD Marek |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
3 |
V |
|
|
3/4 |
8 |
18 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
IVANČO Alexandr |
Usk Praha |
|
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
4/5 |
9 |
22 |
BODÓ Jiří |
Litoméřice |
|
1 |
|
2 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
3 |
18 |
CHREN Tomáš |
Bohemians |
|
2 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
6 |
22 |
VÁVRA Miroslav |
Fs Praha |
|
4 |
0 |
4 |
|
1 |
3 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
KUČERA Jan |
Karlovy Vary |
|
V |
4 |
4 |
V |
|
V |
|
3/5 |
10 |
23 |
PÉNTEK Miroslav |
Baník Most |
|
1 |
1 |
1 |
V |
0 |
|
|
1/5 |
-15 |
8 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BIEBL Karel |
Teplice |
|
|
2 |
3 |
1 |
4 |
4 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
SVOBODA Tomáš |
Usk Praha |
|
V |
|
2 |
3 |
V |
4 |
|
2/5 |
2 |
19 |
SODOMKA Waltr |
Mope Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
4 |
|
4/5 |
9 |
24 |
FÁBER Marcel |
Liberec |
|
V |
V |
3 |
|
V |
V |
|
4/5 |
12 |
23 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
Vršovice |
|
V |
0 |
2 |
1 |
|
3 |
|
1/5 |
-13 |
11 |
MORAVEC Vladimír |
Bohemians |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
|
4/5 |
1 |
21 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 14.12.2009 20:38:52