zpet do kalendare
Ještědský kalíšek 2009
Fleret mladší žáci
5.12.2009 od 10.00 hodin
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
GOTZ |
Viktor |
CZ |
USK |
2 |
CERNY |
Jan |
CZ |
BRNO |
3 |
SIBOR |
Radek |
CZ |
BYSTRICE |
3 |
STEFKA |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
5 |
FRANK |
Filip |
CZ |
USK |
6 |
BENES |
Jiri |
CZ |
BRNO |
7 |
ZEMAN |
Matyas |
CZ |
BRNO |
8 |
VAŠÍČEK |
Filip |
CZ |
MOST |
9 |
KONIG |
Robert |
CZ |
BYSTRICE |
10 |
PAVLICEK |
Jan |
CZ |
MOST |
11 |
SOKOLÁK |
Daniel |
CZ |
LIBEREC |
12 |
BODIS |
Matej |
CZ |
PLZEN |
13 |
CHRAMOSTA |
Jakub |
CZ |
LIBEREC |
14 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
15 |
OSICKA |
Adam |
CZ |
STERNBERK |
16 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZ |
BOHEMIANS |
17 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
18 |
ŽAMPACH |
Richard |
CZ |
MOST |
19 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
20 |
ADAM |
Štěpán |
CZ |
BĚLÁ |
21 |
HAK |
Václav |
CZ |
LIBEREC |
22 |
ŠIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
23 |
NOVÁK |
Jáchym |
CZ |
LIBEREC |
24 |
VALC |
Jiří |
CZ |
BĚLÁ |
24 |
SIŘIŠTĚ |
Jiří |
CZ |
LIBEREC |
Eliminace 32
1 |
FRANK Filip |
Usk |
|
|
|
FRANK Filip |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
FRANK Filip |
17 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
15/3 |
|
|
|
KOLODRUBEC Petr |
|
16 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
STEFKA Martin |
9 |
PAVLICEK Jan |
Most |
|
|
12/11 |
|
|
|
PAVLICEK Jan |
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STEFKA Martin |
|
25 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
|
STEFKA Martin |
|
|
8 |
STEFKA Martin |
Sk Zlin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CERNY Jan |
5 |
ZEMAN Matyas |
Brno |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
ZEMAN Matyas |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZEMAN Matyas |
|
|
21 |
|
|
|
16/6 |
|
|
|
|
|
BODIS Matej |
|
|
|
12 |
BODIS Matej |
Plzen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CERNY Jan |
|
13 |
CHRAMOSTA Jakub |
Liberec |
|
|
10/8 |
|
|
|
|
CHRAMOSTA Jakub |
|
|
|
20 |
ADAM Štěpán |
Bělá |
15/4 |
|
|
|
|
|
|
|
CERNY Jan |
|
|
29 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
|
CERNY Jan |
|
|
|
4 |
CERNY Jan |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GOTZ Viktor |
3 |
BENES Jiri |
Brno |
|
|
|
|
15/11 |
|
|
|
BENES Jiri |
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BENES Jiri |
|
|
19 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
15/7 |
|
|
|
|
|
ONDRUSEK Radek |
|
|
|
14 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
6/4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SIBOR Radek |
|
11 |
SIBOR Radek |
Bystrice |
|
|
11/10 |
|
|
|
|
SIBOR Radek |
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SIBOR Radek |
|
|
27 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
|
KONIG Robert |
|
|
|
6 |
KONIG Robert |
Bystrice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GOTZ Viktor |
7 |
VAŠÍČEK Filip |
Most |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
VAŠÍČEK Filip |
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VAŠÍČEK Filip |
|
23 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
SOKOLÁK Daniel |
|
|
10 |
SOKOLÁK Daniel |
Liberec |
|
|
|
|
|
|
|
|
GOTZ Viktor |
15 |
OSICKA Adam |
Sternberk |
|
|
15/5 |
|
|
|
OSICKA Adam |
|
18 |
ŽAMPACH Richard |
Most |
11/10 |
|
|
|
|
|
GOTZ Viktor |
31 |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
GOTZ Viktor |
2 |
GOTZ Viktor |
Usk |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
FRANK |
Filip |
CZ |
USK |
1.000 |
19 |
20 |
postupující |
1 |
GOTZ |
Viktor |
CZ |
USK |
1.000 |
19 |
20 |
postupující |
3 |
BENES |
Jiri |
CZ |
BRNO |
1.000 |
14 |
19 |
postupující |
4 |
CERNY |
Jan |
CZ |
BRNO |
1.000 |
12 |
19 |
postupující |
5 |
ZEMAN |
Matyas |
CZ |
BRNO |
1.000 |
11 |
20 |
postupující |
6 |
KONIG |
Robert |
CZ |
BYSTRICE |
0.750 |
6 |
18 |
postupující |
7 |
VAŠÍČEK |
Filip |
CZ |
MOST |
0.750 |
6 |
17 |
postupující |
8 |
STEFKA |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
0.750 |
6 |
16 |
postupující |
9 |
PAVLICEK |
Jan |
CZ |
MOST |
0.750 |
5 |
13 |
postupující |
10 |
SOKOLÁK |
Daniel |
CZ |
LIBEREC |
0.500 |
4 |
18 |
postupující |
11 |
SIBOR |
Radek |
CZ |
BYSTRICE |
0.500 |
4 |
14 |
postupující |
12 |
BODIS |
Matej |
CZ |
PLZEN |
0.500 |
1 |
16 |
postupující |
13 |
CHRAMOSTA |
Jakub |
CZ |
LIBEREC |
0.500 |
-1 |
14 |
postupující |
14 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
0.500 |
-2 |
14 |
postupující |
15 |
OSICKA |
Adam |
CZ |
STERNBERK |
0.500 |
-4 |
11 |
postupující |
16 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
0.500 |
-7 |
7 |
postupující |
17 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZ |
BOHEMIANS |
0.250 |
-5 |
11 |
postupující |
18 |
ŽAMPACH |
Richard |
CZ |
MOST |
0.250 |
-8 |
10 |
postupující |
19 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
0.250 |
-8 |
9 |
postupující |
20 |
ADAM |
Štěpán |
CZ |
BĚLÁ |
0.250 |
-8 |
7 |
postupující |
21 |
HAK |
Václav |
CZ |
LIBEREC |
0.000 |
-8 |
12 |
vyřazen |
22 |
ŠIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
0.000 |
-12 |
8 |
vyřazen |
23 |
NOVÁK |
Jáchym |
CZ |
LIBEREC |
0.000 |
-12 |
3 |
vyřazen |
24 |
VALC |
Jiří |
CZ |
BĚLÁ |
0.000 |
-16 |
4 |
vyřazen |
24 |
SIŘIŠTĚ |
Jiří |
CZ |
LIBEREC |
0.000 |
-16 |
4 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GOTZ Viktor |
Usk |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
19 |
20 |
STEFKA Martin |
Sk Zlin |
|
1 |
|
V |
V |
V |
|
3/4 |
6 |
16 |
VALC Jiří |
Bělá |
|
0 |
0 |
|
2 |
2 |
|
0/4 |
-16 |
4 |
CHRAMOSTA Jakub |
Liberec |
|
0 |
4 |
V |
|
V |
|
2/4 |
-1 |
14 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
0 |
1 |
V |
3 |
|
|
1/4 |
-8 |
9 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HAK Václav |
Liberec |
|
|
3 |
1 |
4 |
4 |
|
0/4 |
-8 |
12 |
KONIG Robert |
Bystrice |
|
V |
|
3 |
V |
V |
|
3/4 |
6 |
18 |
CERNY Jan |
Brno |
|
V |
V |
|
V4 |
V |
|
4/4 |
12 |
19 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
V |
4 |
1 |
|
V4 |
|
2/4 |
-2 |
14 |
ŽAMPACH Richard |
Most |
|
V |
0 |
2 |
3 |
|
|
1/4 |
-8 |
10 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SOKOLÁK Daniel |
Liberec |
|
|
V |
4 |
V |
4 |
|
2/4 |
4 |
18 |
ŠIMON Pavel |
Liberec |
|
3 |
|
1 |
1 |
3 |
|
0/4 |
-12 |
8 |
BODIS Matej |
Plzen |
|
V |
V |
|
4 |
2 |
|
2/4 |
1 |
16 |
OSICKA Adam |
Sternberk |
|
1 |
V |
V |
|
0 |
|
2/4 |
-4 |
11 |
ZEMAN Matyas |
Brno |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
11 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
|
3 |
V |
2 |
1 |
|
1/4 |
-5 |
11 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
V4 |
|
V2 |
1 |
0 |
|
2/4 |
-7 |
7 |
NOVÁK Jáchym |
Liberec |
|
2 |
1 |
|
0 |
0 |
|
0/4 |
-12 |
3 |
PAVLICEK Jan |
Most |
|
V |
V |
V3 |
|
0 |
|
3/4 |
5 |
13 |
FRANK Filip |
Usk |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
19 |
20 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SIBOR Radek |
Bystrice |
|
|
V |
V |
1 |
3 |
|
2/4 |
4 |
14 |
SIŘIŠTĚ Jiří |
Liberec |
|
1 |
|
0 |
1 |
2 |
|
0/4 |
-16 |
4 |
ADAM Štěpán |
Bělá |
|
1 |
V |
|
0 |
1 |
|
1/4 |
-8 |
7 |
BENES Jiri |
Brno |
|
V4 |
V |
V |
|
V |
|
4/4 |
14 |
19 |
VAŠÍČEK Filip |
Most |
|
V4 |
V |
V |
3 |
|
|
3/4 |
6 |
17 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 6.12.2009 12:39:54