zpet do kalendare
Ještědský kalíšek 2009
Fleret mladší žačky
5.12.2009 od 11.30
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
POZNEROVA |
Ruzena |
CZ |
ST.MESTO |
2 |
HENDRICHOVA |
Sabina |
CZ |
OSTRAVA |
3 |
KOZELUHOVA |
Alzbeta |
CZ |
ST.MESTO |
3 |
STENCLOVA |
Tereza |
CZ |
OSTRAVA |
5 |
SCUKOVA |
Michaela |
CZ |
OSTRAVA |
6 |
SMEJKALOVA |
Tereza |
CZ |
H.BROD |
7 |
ZAPADLOVA |
Aneta |
CZ |
HRADEC KR. |
8 |
KRALOVA |
Katerina |
CZ |
OSTRAVA |
9 |
VICHOVA |
Andrea |
CZ |
BYSTRICE |
10 |
COUFALOVÁ |
Anna |
CZ |
BĚLÁ |
11 |
HLINKOVA |
Alzbeta |
CZ |
VRSOVICE |
12 |
STANKOVA |
Klara |
CZ |
BOHEMIANS |
13 |
NOVAKOVA |
Petra |
CZ |
BYSTRICE |
14 |
FLIBOROVA |
Klara |
CZ |
ST.MESTO |
15 |
CARSKOVÁ |
Adéla |
CZ |
BĚLÁ |
16 |
PAZLAROVA |
Magdalena |
CZ |
BOHEMIANS |
17 |
KRIZOVA |
Tereza |
CZ |
BOHEMIANS |
18 |
TEIMEROVA |
Karolina |
CZ |
ST.MESTO |
19 |
HAVLÍČKOVÁ |
Anna |
CZ |
LIBEREC |
20 |
NĚMCOVÁ |
Štěpánka Anna |
CZ |
LIBEREC |
21 |
KONIGOVA |
Viktorie |
CZ |
BYSTRICE |
22 |
KNEIFLOVÁ |
Karolína |
CZ |
MOST |
23 |
OSICKOVA |
Vendula |
CZ |
STERNBERK |
Eliminace 32
1 |
HENDRICHOVA Sabina |
Ostrava |
|
|
|
HENDRICHOVA Sabina |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
HENDRICHOVA Sabina |
17 |
KRIZOVA Tereza |
Bohemians |
|
15/0 |
|
|
|
PAZLAROVA Magdalena |
|
16 |
PAZLAROVA Magdalena |
Bohemians |
14/3 |
|
|
|
|
|
|
HENDRICHOVA Sabina |
9 |
COUFALOVÁ Anna |
Bělá |
|
|
15/4 |
|
|
|
COUFALOVÁ Anna |
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KRALOVA Katerina |
|
25 |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
|
KRALOVA Katerina |
|
|
8 |
KRALOVA Katerina |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HENDRICHOVA Sabina |
5 |
STENCLOVA Tereza |
Ostrava |
|
|
|
8/5 |
|
|
|
STENCLOVA Tereza |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STENCLOVA Tereza |
|
|
21 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
|
|
STANKOVA Klara |
|
|
|
12 |
STANKOVA Klara |
Bohemians |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STENCLOVA Tereza |
|
13 |
NOVAKOVA Petra |
Bystrice |
|
|
11/8 |
|
|
|
|
NOVAKOVA Petra |
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SMEJKALOVA Tereza |
|
|
29 |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
|
|
SMEJKALOVA Tereza |
|
|
|
4 |
SMEJKALOVA Tereza |
H.Brod |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POZNEROVA Ruzena |
3 |
SCUKOVA Michaela |
Ostrava |
|
|
|
|
15/13 |
|
|
|
SCUKOVA Michaela |
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SCUKOVA Michaela |
|
|
19 |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
|
|
FLIBOROVA Klara |
|
|
|
14 |
FLIBOROVA Klara |
St.Mesto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POZNEROVA Ruzena |
|
11 |
POZNEROVA Ruzena |
St.Mesto |
|
|
15/10 |
|
|
|
|
POZNEROVA Ruzena |
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POZNEROVA Ruzena |
|
|
27 |
|
|
|
11/4 |
|
|
|
|
|
VICHOVA Andrea |
|
|
|
6 |
VICHOVA Andrea |
Bystrice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POZNEROVA Ruzena |
7 |
ZAPADLOVA Aneta |
Hradec Kr. |
|
|
|
9/8 |
|
|
|
ZAPADLOVA Aneta |
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAPADLOVA Aneta |
|
23 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
HLINKOVA Alzbeta |
|
|
10 |
HLINKOVA Alzbeta |
Vrsovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
KOZELUHOVA Alzbeta |
15 |
CARSKOVÁ Adéla |
Bělá |
|
|
15/2 |
|
|
|
CARSKOVÁ Adéla |
|
18 |
TEIMEROVA Karolina |
St.Mesto |
15/5 |
|
|
|
|
|
KOZELUHOVA Alzbeta |
31 |
|
|
|
15/0 |
|
|
|
KOZELUHOVA Alzbeta |
2 |
KOZELUHOVA Alzbeta |
St.Mesto |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HENDRICHOVA |
Sabina |
CZ |
OSTRAVA |
1.000 |
23 |
25 |
postupující |
2 |
KOZELUHOVA |
Alzbeta |
CZ |
ST.MESTO |
1.000 |
20 |
25 |
postupující |
3 |
SCUKOVA |
Michaela |
CZ |
OSTRAVA |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
4 |
SMEJKALOVA |
Tereza |
CZ |
H.BROD |
0.800 |
11 |
24 |
postupující |
5 |
STENCLOVA |
Tereza |
CZ |
OSTRAVA |
0.800 |
11 |
21 |
postupující |
6 |
VICHOVA |
Andrea |
CZ |
BYSTRICE |
0.800 |
9 |
20 |
postupující |
7 |
ZAPADLOVA |
Aneta |
CZ |
HRADEC KR. |
0.750 |
6 |
18 |
postupující |
8 |
KRALOVA |
Katerina |
CZ |
OSTRAVA |
0.750 |
6 |
17 |
postupující |
9 |
COUFALOVÁ |
Anna |
CZ |
BĚLÁ |
0.600 |
4 |
19 |
postupující |
10 |
HLINKOVA |
Alzbeta |
CZ |
VRSOVICE |
0.600 |
0 |
16 |
postupující |
11 |
POZNEROVA |
Ruzena |
CZ |
ST.MESTO |
0.500 |
8 |
18 |
postupující |
12 |
STANKOVA |
Klara |
CZ |
BOHEMIANS |
0.500 |
-1 |
12 |
postupující |
13 |
NOVAKOVA |
Petra |
CZ |
BYSTRICE |
0.400 |
1 |
18 |
postupující |
14 |
FLIBOROVA |
Klara |
CZ |
ST.MESTO |
0.400 |
-1 |
16 |
postupující |
15 |
CARSKOVÁ |
Adéla |
CZ |
BĚLÁ |
0.400 |
-4 |
13 |
postupující |
16 |
PAZLAROVA |
Magdalena |
CZ |
BOHEMIANS |
0.400 |
-9 |
11 |
postupující |
17 |
KRIZOVA |
Tereza |
CZ |
BOHEMIANS |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
18 |
TEIMEROVA |
Karolina |
CZ |
ST.MESTO |
0.200 |
-12 |
9 |
postupující |
19 |
HAVLÍČKOVÁ |
Anna |
CZ |
LIBEREC |
0.200 |
-14 |
8 |
vyřazena |
20 |
NĚMCOVÁ |
Štěpánka Anna |
CZ |
LIBEREC |
0.200 |
-17 |
7 |
vyřazena |
21 |
KONIGOVA |
Viktorie |
CZ |
BYSTRICE |
0.000 |
-10 |
15 |
vyřazen |
22 |
KNEIFLOVÁ |
Karolína |
CZ |
MOST |
0.000 |
-17 |
8 |
vyřazena |
23 |
OSICKOVA |
Vendula |
CZ |
STERNBERK |
0.000 |
-19 |
1 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
OSICKOVA Vendula |
Sternberk |
|
|
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0/4 |
-19 |
1 |
POZNEROVA Ruzena |
St.Mesto |
|
V |
|
4 |
V |
4 |
|
2/4 |
8 |
18 |
KRALOVA Katerina |
Ostrava |
|
V |
V |
|
V |
2 |
|
3/4 |
6 |
17 |
STANKOVA Klara |
Bohemians |
|
V |
0 |
2 |
|
V |
|
2/4 |
-1 |
12 |
ZAPADLOVA Aneta |
Hradec Kr. |
|
V |
V |
V |
3 |
|
|
3/4 |
6 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HENDRICHOVA Sabina |
Ostrava |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
23 |
25 |
VICHOVA Andrea |
Bystrice |
|
0 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
20 |
HLINKOVA Alzbeta |
Vrsovice |
|
1 |
1 |
|
V4 |
V |
V |
|
3/5 |
0 |
16 |
FLIBOROVA Klara |
St.Mesto |
|
1 |
1 |
4 |
|
V |
V |
|
2/5 |
-1 |
16 |
KNEIFLOVÁ Karolína |
Most |
|
0 |
2 |
2 |
2 |
|
2 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
HAVLÍČKOVÁ Anna |
Liberec |
|
0 |
2 |
0 |
1 |
V |
|
|
1/5 |
-14 |
8 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NĚMCOVÁ Štěpánka Anna |
Liberec |
|
|
0 |
1 |
V |
1 |
0 |
|
1/5 |
-17 |
7 |
CARSKOVÁ Adéla |
Bělá |
|
V |
|
0 |
3 |
V |
0 |
|
2/5 |
-4 |
13 |
STENCLOVA Tereza |
Ostrava |
|
V |
V |
|
V |
V |
1 |
|
4/5 |
11 |
21 |
KRIZOVA Tereza |
Bohemians |
|
4 |
V4 |
2 |
|
1 |
1 |
|
1/5 |
-11 |
12 |
NOVAKOVA Petra |
Bystrice |
|
V |
3 |
2 |
V |
|
3 |
|
2/5 |
1 |
18 |
KOZELUHOVA Alzbeta |
St.Mesto |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
20 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KONIGOVA Viktorie |
Bystrice |
|
|
3 |
3 |
3 |
2 |
4 |
|
0/5 |
-10 |
15 |
COUFALOVÁ Anna |
Bělá |
|
V |
|
0 |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
4 |
19 |
SCUKOVA Michaela |
Ostrava |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
TEIMEROVA Karolina |
St.Mesto |
|
V |
1 |
1 |
|
1 |
1 |
|
1/5 |
-12 |
9 |
SMEJKALOVA Tereza |
H.Brod |
|
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
4/5 |
11 |
24 |
PAZLAROVA Magdalena |
Bohemians |
|
V |
1 |
1 |
V3 |
1 |
|
|
2/5 |
-9 |
11 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
FENGL |
Vlastimil |
CZ |
|
0 |
2 |
2 |
JANEČEK |
Jiří |
CZ |
|
1 |
0 |
0 |
KARDAS |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
KOUBA |
Ondrej |
CZ |
|
0 |
1 |
0 |
KULIK |
Milan |
CZ |
|
1 |
1 |
1 |
KŘOVÁČEK |
Martin |
CZ |
|
0 |
2 |
2 |
LATAL |
Martin |
CZ |
|
0 |
2 |
2 |
MALY |
Filip |
CZ |
|
0 |
1 |
1 |
PLOCH |
Ondřej |
CZ |
|
1 |
0 |
0 |
STOCEK |
Jan |
CZ |
|
0 |
3 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 6.12.2009 12:41:19