zpet do kalendare
Opavský listopad 2009
fleret žáci
1.11.2009
Tyršův stadion
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
2 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
3 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
3 |
KALÁČEK |
Vojtěch |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
5 |
SRP |
Saša |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
6 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
7 |
KVARDA |
Ondřej |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
8 |
LACINA |
Radim |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
9 |
KLOCEK |
Lukáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
10 |
RIMEL |
Jindřich |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
11 |
BENEŠ |
Jiří |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
12 |
PLATZER |
Tadeáš |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
13 |
BODIS |
Matěj |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
14 |
MAXA |
Filip |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
15 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
16 |
POLOCH |
Petr |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
17 |
ONDRUŠ |
Jan |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
18 |
KUBÍN |
Adam |
CZE |
SLOVANSKÉ GYMNÁZIUM OLOMOUC |
19 |
SVOZIL |
|
CZE |
SLOVANSKÉ GYMNÁZIUM OLOMOUC |
Eliminace 16
1 |
SRP Saša |
Sokol Brno I. |
|
|
|
SRP Saša |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
9 |
RIMEL Jindřich |
Slezan Opava |
|
15/9 |
|
|
|
CMIEL Adam |
|
8 |
CMIEL Adam |
Šerm Ostrava |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
ZWINGER Robert |
5 |
ZWINGER Robert |
Slezan Opava |
|
|
15/6 |
|
|
|
ZWINGER Robert |
|
|
12 |
PLATZER Tadeáš |
Tj Lokomotiva Plzeň |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
ZWINGER Robert |
|
13 |
BODIS Matěj |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
15/11 |
|
|
|
|
KVARDA Ondřej |
|
|
4 |
KVARDA Ondřej |
Sokol Brno I. |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
3 |
LASÁK Ondřej |
Slezan Opava |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
LASÁK Ondřej |
|
|
14 |
MAXA Filip |
Bohemians Praha |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
KALÁČEK Vojtěch |
|
11 |
BENEŠ Jiří |
Sokol Brno I. |
|
13/8 |
|
|
|
|
KALÁČEK Vojtěch |
|
|
6 |
KALÁČEK Vojtěch |
Sokol Brno I. |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
7 |
KLOCEK Lukáš |
Slezan Opava |
|
|
15/12 |
|
|
|
LACINA Radim |
|
10 |
LACINA Radim |
Sokol Brno I. |
15/14 |
|
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
15 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians Praha |
|
15/7 |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
2 |
BRADÁČ Petr |
Tj Lokomotiva Plzeň |
15/7 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SRP |
Saša |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
1.000 |
20 |
25 |
postupující |
2 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
3 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1.000 |
15 |
28 |
postupující |
4 |
KVARDA |
Ondřej |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
0.833 |
16 |
27 |
postupující |
5 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.800 |
15 |
21 |
postupující |
6 |
KALÁČEK |
Vojtěch |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
0.800 |
14 |
23 |
postupující |
7 |
KLOCEK |
Lukáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.667 |
11 |
27 |
postupující |
8 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.600 |
4 |
18 |
postupující |
9 |
RIMEL |
Jindřich |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.600 |
1 |
17 |
postupující |
10 |
LACINA |
Radim |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
0.500 |
-3 |
18 |
postupující |
11 |
BENEŠ |
Jiří |
CZE |
SOKOL BRNO I. |
0.400 |
-5 |
13 |
postupující |
12 |
PLATZER |
Tadeáš |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.400 |
-6 |
14 |
postupující |
13 |
BODIS |
Matěj |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.333 |
-3 |
21 |
postupující |
14 |
MAXA |
Filip |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0.200 |
-12 |
11 |
postupující |
15 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0.200 |
-13 |
9 |
postupující |
16 |
POLOCH |
Petr |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.167 |
-13 |
14 |
vyřazen |
17 |
ONDRUŠ |
Jan |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.000 |
-15 |
9 |
vyřazen |
18 |
KUBÍN |
Adam |
CZE |
SLOVANSKÉ GYMNÁZIUM OLOMOUC |
0.000 |
-20 |
5 |
vyřazen |
19 |
SVOZIL |
|
CZE |
SLOVANSKÉ GYMNÁZIUM OLOMOUC |
0.000 |
-23 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KVARDA Ondřej |
Sokol Brno I. |
|
|
V |
V |
V |
2 |
V |
V |
|
5/6 |
16 |
27 |
KLOCEK Lukáš |
Slezan Opava |
|
3 |
|
V |
V |
4 |
V |
V |
|
4/6 |
11 |
27 |
POLOCH Petr |
Šerm Ostrava |
|
0 |
3 |
|
3 |
3 |
V |
0 |
|
1/6 |
-13 |
14 |
LACINA Radim |
Sokol Brno I. |
|
1 |
1 |
V |
|
1 |
V |
V |
|
3/6 |
-3 |
18 |
LASÁK Ondřej |
Slezan Opava |
|
V3 |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
15 |
28 |
SVOZIL |
Slovanské Gymnázium Olomouc |
|
1 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
4 |
|
0/6 |
-23 |
7 |
BODIS Matěj |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
3 |
2 |
V |
3 |
3 |
V |
|
|
2/6 |
-3 |
21 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KALÁČEK Vojtěch |
Sokol Brno I. |
|
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
4/5 |
14 |
23 |
BENEŠ Jiří |
Sokol Brno I. |
|
0 |
|
V4 |
2 |
2 |
V |
|
2/5 |
-5 |
13 |
ONDRUŠ Jan |
Šerm Ostrava |
|
1 |
3 |
|
0 |
2 |
3 |
|
0/5 |
-15 |
9 |
RIMEL Jindřich |
Slezan Opava |
|
1 |
V |
V |
|
1 |
V |
|
3/5 |
1 |
17 |
BRADÁČ Petr |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
MAXA Filip |
Bohemians Praha |
|
2 |
0 |
V |
4 |
0 |
|
|
1/5 |
-12 |
11 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZWINGER Robert |
Slezan Opava |
|
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
4/5 |
15 |
21 |
CMIEL Adam |
Šerm Ostrava |
|
1 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
3/5 |
4 |
18 |
PLATZER Tadeáš |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
0 |
2 |
|
V |
V |
2 |
|
2/5 |
-6 |
14 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians Praha |
|
0 |
1 |
3 |
|
V |
0 |
|
1/5 |
-13 |
9 |
KUBÍN Adam |
Slovanské Gymnázium Olomouc |
|
0 |
1 |
2 |
2 |
|
0 |
|
0/5 |
-20 |
5 |
SRP Saša |
Sokol Brno I. |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
20 |
25 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BORNA |
|
|
|
1 |
3 |
2 |
KARDÁŠ |
|
|
|
1 |
2 |
2 |
KOUBA |
|
|
|
1 |
2 |
2 |
LÁTAL |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
Document Engarde - 1.11.2009 19:06:38