zpet do kalendare
Výsledky převedeny ze souboru xls ze stránek:
http://www.mpduklapraha.cz/
Celkové pořadí muži/Total results men
Place Name Club State
1 Kovařík Tomáš USK Praha CZE 1
2 Pokorný Richard VSK Humanita Praha CZE 2
3 Fáber Marcel TJ Lokomotiva Liberec CZE 3
4 Habarta Ondřej Slovácká Slávia Uherské Hradiště CZE 4
5 Skrovný Petr Lokomotiva Plzeň CZE 5
6 Honomichl Jan Lokomotiva Plzeň CZE 6
7 Kuf Jan TJ Dukla Praha CZE 7
8 Snopek Miroslav Slovácká Slávia Uherské Hradiště CZE 8
9 Szalay Jan MP STU Bratislava SVK 9
10 Berka Adam BŠK SVK 10
11 Látal Martin Štenberk CZE 11
12 Bereczk Andrej BŠK SVK 12
13 Zochr Ladislav Slovácká Slávia Uherské Hradiště CZE 13
14 Cimler Čestmír USK Praha CZE 14
15 Ditrich Jan Slovácká Slávia Uherské Hradiště CZE 15
16 Szalay Juraj MP STU Bratislava SVK 16
17 Szmek Marek SC Bystřice CZE 17
18 Balkó Štefan SC Metropol Ústí nad Labem CZE 18
19 Ivančo Alexandr USK Praha CZE 19
20 Liebig Fabian GER 20
21 Hrudka Jakub TJ Dukla Praha CZE 21
22 Kouřil Jan Slovácká Slávia Uherské Hradiště CZE 22
23 Svoboda Tomáš USK Praha CZE 23
24 Markinas Romas Vilnius ŠP-T.SK. LTU 24
25 Havel Radek VSK Humanita Praha CZE 25
26 Vrábeĺ Tomáš Dukla Banská Bystrica SVK 27
27 Škopek Tomaš MP STU Bratislava SVK 28
28 Pryl Dobromil Sokol Vršovice CZE 29
29 Haluška Marek Liptovský Mikuláš SVK 30
30 Kindl David TJ Dukla Praha CZE 31
31 Andrle David TJ Dukla Praha CZE 32
32 Langen André MTV 1876 Saalfeld GER 33
33 Tyleček Libor Ekonom Praha CZE 34
34 Kolbe Stanislav Ekonom Praha CZE 35
35 Robic Roland Steiermärkischer Landesfechtclub Graz AUT 36
36 Sodomka Waltr MOPE CZE 37
37 Jindra Jan MOPE CZE 38
38 Kraus Philipp MTV 1876 Saalfeld GER 39
39 Dostál Václav TJ Dukla Praha CZE 41
40 Bilko Martin SC Bystřice CZE 42
41 Horáček Michal MOPE CZE 43
42 Hanousek Jiří Ekonom Praha CZE 44
43 Procházka Miroslav TJ Dukla Praha HUN 46
44 Moravec Vladimír Bohemians Praha CZE 47
45 Bartasevic Artur Vilnius LOSC LTU 48
46 Urban Michal Liptovský Mikuláš SVK 49
47 Veselský Karel Sokol Vršovice CZE 50
47 Wagner Christopher GER 50
49 Malý Filip Sokol Vršovice CZE 51
50 Krause Christopher GER 52
51 Kukla Michal Ekonom Praha CZE 55
52 Schmoor Robert Bautzen GER 56
53 Jílek Jaroslav Lokomotiva Plzeň CZE 57
54 Cimpa Miroslav Sokol Plzeň CZE 58
55 Čermák Radek Lokomotiva Plzeň CZE 61
56 Rengevič Vladimír Liptovský Mikuláš SVK 63
57 Heřman Jiří Ekonom Praha CZE 67
57 Valkovič Martin SC Praha CZE 67
59 Frajbiš Jan TJ Dukla Praha CZE 71
60 Krejčík Jan USK Praha CZE 72
61 Frick Fabian GER 75
62 Roček Michal Sokol Brno 1 CZE 76
63 Marozas Ignac Vilnius ŠP-T.SK. LTU 77
64 Durych Martin TJ Dukla Praha CZE 82