zpet do kalendare
Finále Mistrovství ČR - junioři
Fleret junioři
22. a 23. 5.2010
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
CHOUPENITCH |
Alexandr |
CZ |
BRNO |
2 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
USK |
3 |
SABART |
Daniel |
CZ |
USK |
3 |
SRNA |
Jan |
CZ |
BRNO |
5 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
6 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
7 |
BURDA |
Jan |
CZ |
BRNO |
8 |
GRANT |
David |
CZ |
OSTRAVA |
9 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
USK |
10 |
KACVINSKY |
Jan |
CZ |
USK |
11 |
BURIAN |
Jan |
CZ |
HRADEC KR. |
12 |
KOUBA |
Vit |
CZ |
BOHEMIANS |
13 |
KLEMM |
Romuald |
CZ |
LIBEREC |
14 |
ONDRACEK |
Michal |
CZ |
VRSOVICE |
15 |
KROVACEK |
Martin |
CZ |
LIBEREC |
16 |
RICHTAR |
David |
CZ |
OPAVA |
17 |
GOTZ |
Viktor |
CZ |
USK |
18 |
HONZEK |
Jan |
CZ |
LIBEREC |
18 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
20 |
MILICH |
Martin |
CZ |
OPAVA |
Eliminace 16
1 |
SRNA Jan |
Brno |
|
|
|
SRNA Jan |
16 |
RICHTAR David |
Opava |
15/3 |
|
|
|
|
SRNA Jan |
9 |
GRANT David |
Ostrava |
|
15/5 |
|
|
|
GRANT David |
|
8 |
CIMLER Cestmir |
Usk |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
5 |
KORINEK David |
Hradec Kr. |
|
|
15/12 |
|
|
|
KORINEK David |
|
|
12 |
KOUBA Vit |
Bohemians |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
|
13 |
KLEMM Romuald |
Liberec |
|
15/3 |
|
|
|
|
KREJCIK Jan |
|
|
4 |
KREJCIK Jan |
Usk |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
3 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
|
|
14/12 |
|
|
|
KURFURST Jan |
|
|
14 |
ONDRACEK Michal |
Vrsovice |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
SABART Daniel |
|
11 |
BURIAN Jan |
Hradec Kr. |
|
15/10 |
|
|
|
|
SABART Daniel |
|
|
6 |
SABART Daniel |
Usk |
15/4 |
|
|
|
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
7 |
BURDA Jan |
Brno |
|
|
15/5 |
|
|
|
BURDA Jan |
|
10 |
KACVINSKY Jan |
Usk |
15/9 |
|
|
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
15 |
KROVACEK Martin |
Liberec |
|
15/5 |
|
|
|
CHOUPENITCH Alexandr |
2 |
CHOUPENITCH Alexandr |
Brno |
15/0 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SRNA |
Jan |
CZ |
BRNO |
1.000 |
25 |
30 |
postupující |
2 |
CHOUPENITCH |
Alexandr |
CZ |
BRNO |
1.000 |
21 |
25 |
postupující |
3 |
KURFURST |
Jan |
CZ |
BYSTRICE |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
4 |
KREJCIK |
Jan |
CZ |
USK |
0.833 |
10 |
27 |
postupující |
5 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
0.833 |
8 |
26 |
postupující |
6 |
SABART |
Daniel |
CZ |
USK |
0.667 |
13 |
25 |
postupující |
7 |
BURDA |
Jan |
CZ |
BRNO |
0.667 |
8 |
28 |
postupující |
8 |
CIMLER |
Cestmir |
CZ |
USK |
0.600 |
5 |
21 |
postupující |
9 |
GRANT |
David |
CZ |
OSTRAVA |
0.600 |
-2 |
18 |
postupující |
10 |
KACVINSKY |
Jan |
CZ |
USK |
0.500 |
-5 |
17 |
postupující |
11 |
BURIAN |
Jan |
CZ |
HRADEC KR. |
0.400 |
-5 |
17 |
postupující |
12 |
KOUBA |
Vit |
CZ |
BOHEMIANS |
0.333 |
-3 |
18 |
postupující |
13 |
KLEMM |
Romuald |
CZ |
LIBEREC |
0.333 |
-7 |
19 |
postupující |
14 |
ONDRACEK |
Michal |
CZ |
VRSOVICE |
0.333 |
-9 |
14 |
postupující |
15 |
KROVACEK |
Martin |
CZ |
LIBEREC |
0.200 |
-7 |
16 |
postupující |
16 |
RICHTAR |
David |
CZ |
OPAVA |
0.200 |
-12 |
12 |
postupující |
17 |
GOTZ |
Viktor |
CZ |
USK |
0.167 |
-10 |
19 |
vyřazen |
18 |
HONZEK |
Jan |
CZ |
LIBEREC |
0.167 |
-15 |
13 |
vyřazen |
18 |
LEVITNER |
Simon |
CZ |
HRADEC KR. |
0.167 |
-15 |
13 |
vyřazen |
20 |
MILICH |
Martin |
CZ |
OPAVA |
0.000 |
-17 |
13 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RICHTAR David |
Opava |
|
|
3 |
3 |
1 |
V |
0 |
|
1/5 |
-12 |
12 |
GRANT David |
Ostrava |
|
V |
|
V |
V |
3 |
0 |
|
3/5 |
-2 |
18 |
KROVACEK Martin |
Liberec |
|
V |
3 |
|
3 |
4 |
1 |
|
1/5 |
-7 |
16 |
CIMLER Cestmir |
Usk |
|
V |
4 |
V |
|
V |
2 |
|
3/5 |
5 |
21 |
BURIAN Jan |
Hradec Kr. |
|
4 |
V |
V |
2 |
|
1 |
|
2/5 |
-5 |
17 |
CHOUPENITCH Alexandr |
Brno |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
21 |
25 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KREJCIK Jan |
Usk |
|
|
V |
V |
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
10 |
27 |
KOUBA Vit |
Bohemians |
|
3 |
|
1 |
V |
3 |
1 |
V |
|
2/6 |
-3 |
18 |
BURDA Jan |
Brno |
|
4 |
V |
|
V |
V |
4 |
V |
|
4/6 |
8 |
28 |
GOTZ Viktor |
Usk |
|
3 |
1 |
3 |
|
V |
4 |
3 |
|
1/6 |
-10 |
19 |
KLEMM Romuald |
Liberec |
|
1 |
V |
3 |
4 |
|
1 |
V |
|
2/6 |
-7 |
19 |
KURFURST Jan |
Bystrice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
LEVITNER Simon |
Hradec Kr. |
|
1 |
0 |
3 |
V |
3 |
1 |
|
|
1/6 |
-15 |
13 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KACVINSKY Jan |
Usk |
|
|
V |
1 |
1 |
V |
2 |
V3 |
|
3/6 |
-5 |
17 |
HONZEK Jan |
Liberec |
|
2 |
|
0 |
1 |
V |
3 |
2 |
|
1/6 |
-15 |
13 |
SRNA Jan |
Brno |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
25 |
30 |
SABART Daniel |
Usk |
|
V |
V |
1 |
|
V |
4 |
V |
|
4/6 |
13 |
25 |
MILICH Martin |
Opava |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
|
3 |
3 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
KORINEK David |
Hradec Kr. |
|
V |
V |
1 |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
8 |
26 |
ONDRACEK Michal |
Vrsovice |
|
2 |
V |
1 |
0 |
V |
1 |
|
|
2/6 |
-9 |
14 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DURAJ |
|
|
|
0 |
2 |
1 |
KULIK |
|
|
|
1 |
2 |
1 |
MADR |
|
|
|
1 |
1 |
2 |
NESHODA |
|
|
|
0 |
0 |
2 |
PROKES |
|
|
|
1 |
1 |
1 |
VINCENCOVA |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 23.5.2010 17:56:34