zpet do kalendare
Finále Mistrovství České republiky
v šermu kordem mladších žáků
jednotlivci
Olomouc, hala Dukly Na Šibeníku
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
D'AMICO |
Kristian |
|
SC PRAHA |
2 |
JURKA |
Tomáš |
|
TJ DUKLA OLOMOUC |
3 |
PAXA |
Pavel |
|
TJ DUKLA OLOMOUC |
3 |
ŠTAMPACH |
Erwin |
|
FC KARLÍN |
5 |
HLAVA |
Marek |
|
DUKLA PRAHA |
6 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
|
SC PRAHA |
7 |
ZRZAVECKÝ |
Marek |
|
SC METROPOL |
8 |
DOKSANSKY |
Adam |
|
SC PRAHA |
9 |
JUREČKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
10 |
JURKA |
Jakub |
|
TJ DUKLA OLOMOUC |
11 |
KAČEROVIČ |
Aldin |
|
SOKOL DEJVICE |
12 |
KOLLMAN |
David |
|
TJ DUKLA OLOMOUC |
13 |
DVOŘÁK |
Daniel |
|
FC KARLÍN |
14 |
POLÁCH |
Tomáš |
|
TJ LOKO TEPLICE |
15 |
KOŠEK |
Ondřej |
|
FC KARLÍN |
16 |
BALCAR |
Josef |
|
TJ LOKO TEPLICE |
17 |
BORECKY |
Roman |
|
FC BELA |
18 |
NIGRÍN |
Jiří |
|
FC BELA |
19 |
WUTSCHA |
Pavel |
|
TJ LOKO TEPLICE |
20 |
BEDNÁR |
Kryštof |
|
SOKOL DEJVICE |
21 |
MELSKI |
Dominik |
|
SOKOL PÍSEK |
22 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
|
SOKOL DEJVICE |
23 |
MORŠTADT |
Filip |
|
SC METROPOL |
24 |
KUČERA |
Václav |
|
SOKOL PÍSEK |
25 |
MALÝ |
David |
|
LOKO K. VARY |
26 |
MUSCHALIK |
David |
|
FC BELA |
Čtvrt finale
1 |
D'AMICO Kristian |
Sc Praha |
|
|
|
D'AMICO Kristian |
8 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Sc Metropol |
15/2 |
|
|
|
|
D'AMICO Kristian |
5 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
15/10 |
|
|
|
ŠTAMPACH Erwin |
|
4 |
ŠTAMPACH Erwin |
Fc Karlín |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
D'AMICO Kristian |
3 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
|
15/13 |
|
|
|
PAXA Pavel |
|
6 |
PAXA Pavel |
Tj Dukla Olomouc |
15/7 |
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
7 |
DOKSANSKY Adam |
Sc Praha |
|
15/12 |
|
|
|
JURKA Tomáš |
2 |
JURKA Tomáš |
Tj Dukla Olomouc |
15/6 |
Eliminace 32
1 |
D'AMICO Kristian |
Sc Praha |
|
|
|
D'AMICO Kristian |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
D'AMICO Kristian |
17 |
BORECKY Roman |
Fc Bela |
|
15/0 |
|
|
|
BALCAR Josef |
16 |
BALCAR Josef |
Tj Loko Teplice |
15/1 |
|
9 |
JURKA Jakub |
Tj Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
ZRZAVECKÝ Marek |
25 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
ZRZAVECKÝ Marek |
8 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Sc Metropol |
|
|
5 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
21 |
MELSKI Dominik |
Sokol Písek |
|
15/10 |
|
|
|
KOLLMAN David |
12 |
KOLLMAN David |
Tj Dukla Olomouc |
15/9 |
|
13 |
DVOŘÁK Daniel |
Fc Karlín |
|
|
|
DVOŘÁK Daniel |
20 |
BEDNÁR Kryštof |
Sokol Dejvice |
15/10 |
|
|
|
|
ŠTAMPACH Erwin |
29 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
ŠTAMPACH Erwin |
4 |
ŠTAMPACH Erwin |
Fc Karlín |
|
|
3 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
|
|
HLAVA Marek |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
19 |
WUTSCHA Pavel |
Tj Loko Teplice |
|
15/5 |
|
|
|
POLÁCH Tomáš |
14 |
POLÁCH Tomáš |
Tj Loko Teplice |
15/2 |
|
11 |
KAČEROVIČ Aldin |
Sokol Dejvice |
|
|
|
KAČEROVIČ Aldin |
22 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Sokol Dejvice |
15/11 |
|
|
|
|
PAXA Pavel |
27 |
|
|
|
14/10 |
|
|
|
PAXA Pavel |
6 |
PAXA Pavel |
Tj Dukla Olomouc |
|
|
7 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
JUREČKA Jakub |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
DOKSANSKY Adam |
23 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
DOKSANSKY Adam |
10 |
DOKSANSKY Adam |
Sc Praha |
|
|
15 |
KOŠEK Ondřej |
Fc Karlín |
|
|
|
KOŠEK Ondřej |
18 |
NIGRÍN Jiří |
Fc Bela |
15/10 |
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
31 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
JURKA Tomáš |
2 |
JURKA Tomáš |
Tj Dukla Olomouc |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
D'AMICO |
Kristian |
|
SC PRAHA |
1.000 |
22 |
30 |
postupující |
2 |
JURKA |
Tomáš |
|
TJ DUKLA OLOMOUC |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
3 |
HLAVA |
Marek |
|
DUKLA PRAHA |
1.000 |
11 |
28 |
postupující |
4 |
ŠTAMPACH |
Erwin |
|
FC KARLÍN |
0.833 |
17 |
27 |
postupující |
5 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
|
SC PRAHA |
0.833 |
15 |
27 |
postupující |
6 |
PAXA |
Pavel |
|
TJ DUKLA OLOMOUC |
0.800 |
13 |
23 |
postupující |
7 |
JUREČKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.800 |
10 |
20 |
postupující |
8 |
ZRZAVECKÝ |
Marek |
|
SC METROPOL |
0.667 |
6 |
22 |
postupující |
9 |
JURKA |
Jakub |
|
TJ DUKLA OLOMOUC |
0.667 |
3 |
25 |
postupující |
10 |
DOKSANSKY |
Adam |
|
SC PRAHA |
0.600 |
6 |
17 |
postupující |
11 |
KAČEROVIČ |
Aldin |
|
SOKOL DEJVICE |
0.600 |
-3 |
17 |
postupující |
12 |
KOLLMAN |
David |
|
TJ DUKLA OLOMOUC |
0.500 |
-3 |
21 |
postupující |
13 |
DVOŘÁK |
Daniel |
|
FC KARLÍN |
0.400 |
-1 |
18 |
postupující |
14 |
POLÁCH |
Tomáš |
|
TJ LOKO TEPLICE |
0.400 |
-4 |
16 |
postupující |
15 |
KOŠEK |
Ondřej |
|
FC KARLÍN |
0.400 |
-4 |
15 |
postupující |
16 |
BALCAR |
Josef |
|
TJ LOKO TEPLICE |
0.400 |
-4 |
14 |
postupující |
17 |
BORECKY |
Roman |
|
FC BELA |
0.400 |
-6 |
12 |
postupující |
18 |
NIGRÍN |
Jiří |
|
FC BELA |
0.333 |
-3 |
20 |
postupující |
19 |
WUTSCHA |
Pavel |
|
TJ LOKO TEPLICE |
0.333 |
-5 |
23 |
postupující |
20 |
BEDNÁR |
Kryštof |
|
SOKOL DEJVICE |
0.333 |
-5 |
19 |
postupující |
21 |
MELSKI |
Dominik |
|
SOKOL PÍSEK |
0.200 |
-10 |
13 |
postupující |
22 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
|
SOKOL DEJVICE |
0.167 |
-10 |
19 |
postupující |
23 |
MORŠTADT |
Filip |
|
SC METROPOL |
0.167 |
-11 |
17 |
vyřazen |
24 |
KUČERA |
Václav |
|
SOKOL PÍSEK |
0.167 |
-14 |
12 |
vyřazen |
25 |
MALÝ |
David |
|
LOKO K. VARY |
0.000 |
-15 |
7 |
vyřazen |
26 |
MUSCHALIK |
David |
|
FC BELA |
0.000 |
-23 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZRZAVECKÝ Marek |
Sc Metropol |
|
|
V |
V |
2 |
V |
0 |
V |
|
4/6 |
6 |
22 |
KUČERA Václav |
Sokol Písek |
|
0 |
|
2 |
1 |
V |
0 |
4 |
|
1/6 |
-14 |
12 |
BEDNÁR Kryštof |
Sokol Dejvice |
|
3 |
V |
|
0 |
V |
3 |
3 |
|
2/6 |
-5 |
19 |
ŠTAMPACH Erwin |
Fc Karlín |
|
V |
V |
V |
|
V |
2 |
V |
|
5/6 |
17 |
27 |
MUSCHALIK David |
Fc Bela |
|
1 |
1 |
2 |
0 |
|
1 |
2 |
|
0/6 |
-23 |
7 |
D'AMICO Kristian |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
KOLLMAN David |
Tj Dukla Olomouc |
|
2 |
V |
V |
2 |
V |
2 |
|
|
3/6 |
-3 |
21 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
V4 |
V |
1 |
V |
V |
|
4/5 |
10 |
20 |
BALCAR Josef |
Tj Loko Teplice |
|
1 |
|
V3 |
1 |
V |
4 |
|
2/5 |
-4 |
14 |
MALÝ David |
Loko K. Vary |
|
2 |
0 |
|
2 |
1 |
2 |
|
0/5 |
-15 |
7 |
PAXA Pavel |
Tj Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
3 |
V |
|
4/5 |
13 |
23 |
DVOŘÁK Daniel |
Fc Karlín |
|
1 |
4 |
V4 |
V |
|
4 |
|
2/5 |
-1 |
18 |
KAČEROVIČ Aldin |
Sokol Dejvice |
|
1 |
V |
V |
1 |
V |
|
|
3/5 |
-3 |
17 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MELSKI Dominik |
Sokol Písek |
|
|
3 |
0 |
V |
4 |
1 |
|
1/5 |
-10 |
13 |
BORECKY Roman |
Fc Bela |
|
V |
|
0 |
V |
1 |
1 |
|
2/5 |
-6 |
12 |
DOKSANSKY Adam |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
2 |
V |
0 |
|
3/5 |
6 |
17 |
KOŠEK Ondřej |
Fc Karlín |
|
3 |
0 |
V |
|
V |
2 |
|
2/5 |
-4 |
15 |
POLÁCH Tomáš |
Tj Loko Teplice |
|
V |
V |
1 |
2 |
|
3 |
|
2/5 |
-4 |
16 |
JURKA Tomáš |
Tj Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
18 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NIGRÍN Jiří |
Fc Bela |
|
|
V |
4 |
4 |
1 |
1 |
V |
|
2/6 |
-3 |
20 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Sokol Dejvice |
|
2 |
|
3 |
4 |
4 |
1 |
V |
|
1/6 |
-10 |
19 |
JURKA Jakub |
Tj Dukla Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
3 |
2 |
V |
|
4/6 |
3 |
25 |
WUTSCHA Pavel |
Tj Loko Teplice |
|
V |
V |
3 |
|
3 |
4 |
3 |
|
2/6 |
-5 |
23 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V3 |
V |
|
6/6 |
11 |
28 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
V |
|
5/6 |
15 |
27 |
MORŠTADT Filip |
Sc Metropol |
|
1 |
4 |
2 |
V |
4 |
1 |
|
|
1/6 |
-11 |
17 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DOUBOVÁ |
|
|
|
1 |
4 |
1 |
ČAPEK |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
ČAPKOVÁ |
|
|
|
1 |
3 |
1 |
RUBEŠOVÁ |
|
|
|
1 |
3 |
2 |
TOMINOVÁ |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
zpet do kalendare