zpet do kalendare
Sokol Cup Brno 2010, fleuret feminin
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
VOLOSINOVSKI |
Linda |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
2 |
POKORNÁ |
Katarína |
SVK |
KŠ ŠAMORÍN |
3 |
NOVENKOVÁ |
Veronika |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
3 |
ŠABARTOVÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
5 |
CELLEROVÁ |
Michaela |
SVK |
STU BRATISLAVA |
6 |
JAKUBCOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
7 |
BOKOROVÁ |
Kristína |
SVK |
KŠ ŠAMORÍN |
8 |
BUKÁČKOVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
9 |
BÍMOVÁ |
Andrea |
CZE |
USK PRAHA |
10 |
VRTALOVÁ |
Táňa |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
11 |
HONSOVÁ |
Lucie |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
12 |
PAULUSOVÁ |
Zuzana |
CZE |
USK PRAHA |
13 |
KIS |
Bernardett |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
14 |
REMEŠOVÁ |
Klára |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
15 |
KOŽELUHOVÁ |
Alžběta |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
16 |
BAJNOK |
Sára |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
17 |
HATLEOVÁ |
Veronika |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
Tableau de 16
1 |
CELLEROVÁ Michaela |
SVK |
|
|
|
CELLEROVÁ Michaela |
16 |
BAJNOK Sára |
HUN |
15/4 |
|
|
|
|
ŠABARTOVÁ Eliška |
9 |
ŠABARTOVÁ Eliška |
CZE |
|
15/12 |
|
|
|
ŠABARTOVÁ Eliška |
|
8 |
HONSOVÁ Lucie |
CZE |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
VOLOSINOVSKI Linda |
5 |
VOLOSINOVSKI Linda |
HUN |
|
|
15/13 |
|
|
|
VOLOSINOVSKI Linda |
|
|
12 |
PAULUSOVÁ Zuzana |
CZE |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
VOLOSINOVSKI Linda |
|
13 |
KIS Bernardett |
HUN |
|
15/10 |
|
|
|
|
BOKOROVÁ Kristína |
|
|
4 |
BOKOROVÁ Kristína |
SVK |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
VOLOSINOVSKI Linda |
3 |
JAKUBCOVÁ Kateřina |
CZE |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
JAKUBCOVÁ Kateřina |
|
|
14 |
REMEŠOVÁ Klára |
CZE |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
NOVENKOVÁ Veronika |
|
11 |
NOVENKOVÁ Veronika |
CZE |
|
15/14 |
|
|
|
|
NOVENKOVÁ Veronika |
|
|
6 |
BÍMOVÁ Andrea |
CZE |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
|
POKORNÁ Katarína |
7 |
VRTALOVÁ Táňa |
CZE |
|
|
15/6 |
|
|
|
BUKÁČKOVÁ Zuzana |
|
10 |
BUKÁČKOVÁ Zuzana |
CZE |
15/3 |
|
|
|
|
|
POKORNÁ Katarína |
15 |
KOŽELUHOVÁ Alžběta |
CZE |
|
15/6 |
|
|
|
POKORNÁ Katarína |
2 |
POKORNÁ Katarína |
SVK |
15/6 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CELLEROVÁ |
Michaela |
SVK |
STU BRATISLAVA |
9/9 |
28 |
45 |
postupující |
2 |
POKORNÁ |
Katarína |
SVK |
KŠ ŠAMORÍN |
8/10 |
30 |
46 |
postupující |
3 |
JAKUBCOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
8/10 |
20 |
46 |
postupující |
4 |
BOKOROVÁ |
Kristína |
SVK |
KŠ ŠAMORÍN |
7/9 |
17 |
38 |
postupující |
5 |
VOLOSINOVSKI |
Linda |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
7/9 |
13 |
38 |
postupující |
6 |
BÍMOVÁ |
Andrea |
CZE |
USK PRAHA |
7/10 |
15 |
43 |
postupující |
7 |
VRTALOVÁ |
Táňa |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
6/10 |
4 |
37 |
postupující |
8 |
HONSOVÁ |
Lucie |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
5/9 |
9 |
35 |
postupující |
9 |
ŠABARTOVÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
5/9 |
6 |
34 |
postupující |
10 |
BUKÁČKOVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
5/9 |
2 |
31 |
postupující |
11 |
NOVENKOVÁ |
Veronika |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
4/9 |
2 |
32 |
postupující |
12 |
PAULUSOVÁ |
Zuzana |
CZE |
USK PRAHA |
3/9 |
-10 |
26 |
postupující |
13 |
KIS |
Bernardett |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
2/9 |
-14 |
24 |
postupující |
14 |
REMEŠOVÁ |
Klára |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
2/10 |
-17 |
27 |
postupující |
15 |
KOŽELUHOVÁ |
Alžběta |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
1/9 |
-35 |
9 |
postupující |
16 |
BAJNOK |
Sára |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
1/10 |
-28 |
17 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CELLEROVÁ |
Michaela |
SVK |
STU BRATISLAVA |
1.000 |
13 |
20 |
postupující |
2 |
POKORNÁ |
Katarína |
SVK |
KŠ ŠAMORÍN |
0.800 |
15 |
23 |
postupující |
3 |
JAKUBCOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.800 |
10 |
24 |
postupující |
4 |
BOKOROVÁ |
Kristína |
SVK |
KŠ ŠAMORÍN |
0.800 |
10 |
22 |
postupující |
5 |
BÍMOVÁ |
Andrea |
CZE |
USK PRAHA |
0.800 |
9 |
21 |
postupující |
6 |
VOLOSINOVSKI |
Linda |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
7 |
VRTALOVÁ |
Táňa |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
0.600 |
8 |
22 |
postupující |
8 |
ŠABARTOVÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
4 |
21 |
postupující |
9 |
HONSOVÁ |
Lucie |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
0.500 |
1 |
16 |
postupující |
10 |
BUKÁČKOVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.500 |
0 |
13 |
postupující |
11 |
NOVENKOVÁ |
Veronika |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0.400 |
-1 |
17 |
postupující |
12 |
PAULUSOVÁ |
Zuzana |
CZE |
USK PRAHA |
0.250 |
-6 |
10 |
postupující |
13 |
KIS |
Bernardett |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
0.250 |
-8 |
9 |
postupující |
14 |
BAJNOK |
Sára |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
0.200 |
-11 |
9 |
postupující |
15 |
KOŽELUHOVÁ |
Alžběta |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
0.200 |
-17 |
7 |
postupující |
16 |
REMEŠOVÁ |
Klára |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
17 |
HATLEOVÁ |
Veronika |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.000 |
-21 |
4 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HONSOVÁ Lucie |
CZE |
|
|
4 |
V |
2 |
V |
|
2/4 |
1 |
16 |
CELLEROVÁ Michaela |
SVK |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
13 |
20 |
KIS Bernardett |
HUN |
|
1 |
1 |
|
V4 |
3 |
|
1/4 |
-8 |
9 |
PAULUSOVÁ Zuzana |
CZE |
|
V |
2 |
3 |
|
0 |
|
1/4 |
-6 |
10 |
BUKÁČKOVÁ Zuzana |
CZE |
|
4 |
0 |
V4 |
V |
|
|
2/4 |
0 |
13 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOŽELUHOVÁ Alžběta |
CZE |
|
|
1 |
V |
1 |
0 |
0 |
|
1/5 |
-17 |
7 |
BÍMOVÁ Andrea |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
1 |
|
4/5 |
9 |
21 |
REMEŠOVÁ Klára |
CZE |
|
4 |
3 |
|
2 |
2 |
1 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
NOVENKOVÁ Veronika |
CZE |
|
V |
2 |
V |
|
4 |
1 |
|
2/5 |
-1 |
17 |
VOLOSINOVSKI Linda |
HUN |
|
V |
1 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
7 |
21 |
POKORNÁ Katarína |
SVK |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
|
4/5 |
15 |
23 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VRTALOVÁ Táňa |
CZE |
|
|
V |
3 |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
8 |
22 |
JAKUBCOVÁ Kateřina |
CZE |
|
4 |
|
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
10 |
24 |
ŠABARTOVÁ Eliška |
CZE |
|
V |
4 |
|
V |
2 |
V |
|
3/5 |
4 |
21 |
HATLEOVÁ Veronika |
CZE |
|
0 |
1 |
3 |
|
0 |
0 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
BOKOROVÁ Kristína |
SVK |
|
V |
2 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
10 |
22 |
BAJNOK Sára |
HUN |
|
0 |
2 |
1 |
V |
1 |
|
|
1/5 |
-11 |
9 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CELLEROVÁ |
Michaela |
SVK |
STU BRATISLAVA |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
2 |
POKORNÁ |
Katarína |
SVK |
KŠ ŠAMORÍN |
0.800 |
15 |
23 |
postupující |
3 |
JAKUBCOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.800 |
10 |
22 |
postupující |
4 |
BOKOROVÁ |
Kristína |
SVK |
KŠ ŠAMORÍN |
0.750 |
7 |
16 |
postupující |
5 |
VOLOSINOVSKI |
Linda |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
0.750 |
6 |
17 |
postupující |
6 |
HONSOVÁ |
Lucie |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
0.600 |
8 |
19 |
postupující |
7 |
BÍMOVÁ |
Andrea |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
6 |
22 |
postupující |
8 |
BUKÁČKOVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.600 |
2 |
18 |
postupující |
9 |
VRTALOVÁ |
Táňa |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
0.600 |
-4 |
15 |
postupující |
10 |
NOVENKOVÁ |
Veronika |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0.500 |
3 |
15 |
postupující |
11 |
ŠABARTOVÁ |
Eliška |
CZE |
USK PRAHA |
0.500 |
2 |
13 |
postupující |
12 |
PAULUSOVÁ |
Zuzana |
CZE |
USK PRAHA |
0.400 |
-4 |
16 |
postupující |
13 |
REMEŠOVÁ |
Klára |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.400 |
-4 |
15 |
postupující |
14 |
KIS |
Bernardett |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
0.200 |
-6 |
15 |
postupující |
15 |
BAJNOK |
Sára |
HUN |
MTK – BUDAPEST |
0.000 |
-17 |
8 |
postupující |
16 |
KOŽELUHOVÁ |
Alžběta |
CZE |
SK STARÉ MĚSTO |
0.000 |
-18 |
2 |
postupující |
17 |
HATLEOVÁ |
Veronika |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.000 |
-21 |
4 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BOKOROVÁ Kristína |
SVK |
|
|
1 |
V |
V |
V |
|
3/4 |
7 |
16 |
ŠABARTOVÁ Eliška |
CZE |
|
V |
|
1 |
2 |
V |
|
2/4 |
2 |
13 |
NOVENKOVÁ Veronika |
CZE |
|
1 |
V |
|
4 |
V |
|
2/4 |
3 |
15 |
VOLOSINOVSKI Linda |
HUN |
|
2 |
V |
V |
|
V |
|
3/4 |
6 |
17 |
KOŽELUHOVÁ Alžběta |
CZE |
|
1 |
0 |
1 |
0 |
|
|
0/4 |
-18 |
2 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BUKÁČKOVÁ Zuzana |
CZE |
|
|
V |
V4 |
1 |
V |
3 |
|
3/5 |
2 |
18 |
PAULUSOVÁ Zuzana |
CZE |
|
2 |
|
3 |
V3 |
V |
3 |
|
2/5 |
-4 |
16 |
REMEŠOVÁ Klára |
CZE |
|
3 |
V |
|
2 |
V |
0 |
|
2/5 |
-4 |
15 |
HONSOVÁ Lucie |
CZE |
|
V |
2 |
V |
|
V |
2 |
|
3/5 |
8 |
19 |
BAJNOK Sára |
HUN |
|
1 |
3 |
2 |
0 |
|
2 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
CELLEROVÁ Michaela |
SVK |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
15 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BÍMOVÁ Andrea |
CZE |
|
|
4 |
V |
V |
V |
3 |
|
3/5 |
6 |
22 |
VRTALOVÁ Táňa |
CZE |
|
V |
|
V |
0 |
V |
0 |
|
3/5 |
-4 |
15 |
HATLEOVÁ Veronika |
CZE |
|
1 |
2 |
|
0 |
1 |
0 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
JAKUBCOVÁ Kateřina |
CZE |
|
2 |
V |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
10 |
22 |
KIS Bernardett |
HUN |
|
3 |
3 |
V |
4 |
|
0 |
|
1/5 |
-6 |
15 |
POKORNÁ Katarína |
SVK |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
|
4/5 |
15 |
23 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DELI |
Dóra |
HUN |
|
2 |
2 |
1 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
|
1 |
2 |
2 |
PROKEŠ |
Josef |
CZE |
|
0 |
1 |
0 |
SZELEI |
Istvan |
HUN |
|
2 |
2 |
2 |
VANÍČEK |
Pavel |
CZE |
|
1 |
1 |
2 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 18.4.2010 21:26:15