žebříčky | žebříček fleret muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček fleret ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček kord muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček kord ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček šavle muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček šavle ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
||||||||||||
14-21 srpen |
Letní šermířské soustř.
Bystřice, Formular bezinfekčnosti
foto z fyz.přípravy ; foto přeb.ČOS ; společné foto , |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
august |
Otevř. př. ČOS Bystřice nad P. |
J | K | Ž | mŽ | Otevř. př. ČOS Bystřice nad P. |
J | K | Ž | mŽ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.2010 září september | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-5 september |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září | foto P.
Stará garda Hr.Králové |
V |
foto H.
Stará garda Hr.Králové |
V |
Stará garda Hr.Králové |
V |
Stará garda Hr.Králové |
V |
Stará garda Hr.Králové |
V |
Stará garda Hr.Králové |
V |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-12 september |
Görlitz MT |
V |
Görlitz MT |
V |
Görlitz MT |
V |
Görlitz MT |
V |
Konin |
K |
Konin |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září | Militaria USK Praha |
K |
Militaria USK Praha |
K |
VT Praha 14-17.září |
S |
J |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18-19 september |
Manchester |
|
K |
Manchester |
|
K |
Ankaran |
|
|
Zrenjanin |
|
|
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
září | foto C Mag. turnaj S.Vršovice Praha |
Sx+ |
Jx |
Magistrátní turnaj S.Vršovice Praha |
Sx+ |
Jx |
Mezinár. turnaj U.Hradiště |
Sx |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-26 september |
Graz MT |
S |
Graz MT |
S |
EURO Blava MT
mem.J.Balogha |
Sx |
Jx |
EURO Blava MT
mem.J.Balogha |
Sx |
Jx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září | Tur. Z.Mynaříka foto S.Šternberk |
|
Ž |
mŽx |
|
Tur. Z.Mynaříka foto S.Šternberk |
|
Ž |
mŽ |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.9. - 3.10.2010 ... Mistrovství světa veteránů - Poreč, CHorvatsko | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.9. 3.10. |
MS Poreč Chorvatsko |
50-9
60-9 70+ |
MS Poreč Chorvatsko |
50-9
60-9 70+ |
MS Poreč Chorvatsko |
50-9
60-9 70+ |
MS Poreč Chorvatsko |
50-9
60-9 70+ |
MS Poreč Chorvatsko |
50-9
60-9 70+ |
MS Poreč Chorvatsko |
50-9
60-9 70+ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.2010 říjen - oktober | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum |
fleret muži men's foil | kategorie | fleret ženy women's foil | kategorie | kord muži men's epee | kategorie | kord ženy women's epee | kategorie | šavle muži men's sabre | kategorie | šavle ženy women's sabre | kategorie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | |||||||||||||
2-3 oktober |
Hof MT Budapest |
J |
K |
Hof MT Budapest |
J |
K |
Hof MT Budapest |
J |
K |
Hof MT Budapest |
J |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen | mem.J.Duška foto Hr.Králové |
mŽ |
Bělá p.B |
mŽx |
SC Praha Bělá p.B |
Jx+ |
Kx |
mŽx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-10 oktober |
Steinfurt MT |
J eq |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen | Czech Open SC Praha |
K |
Ž |
Czech Open SC Praha |
Ž |
turnaj Sv.Václava Houštka |
S |
J |
K |
Ž |
turnaj Sv.Václava Houštka |
S |
J |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
16-17 oktober |
Halle |
K |
Šamorín |
K |
Heidenheim |
K |
Godollo |
K |
Godollo |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
Peterův mem. MT foto R. ČŠK Riegel |
Sx+ |
Jx |
Peterův mem. MT ČŠK Riegel |
Sx+ |
Jx |
foto C
Láz. poh. MT K.Vary |
Sx |
|
Tima cup K.Vary |
Sx |
Žx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23-24 oktober |
Gent ST |
S |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
Mladé naděje S.Brno I. |
Žx |
mŽx |
Mladé naděje S.Brno I. |
Žx |
mŽx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-30.10.2010 ... Mistrovství Evropy juniorů - Lobnya, Rusko program | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-30 oktober |
Lobnya ME Rusko |
J eq |
Lobnya ME Rusko |
J eq |
Lobnya ME Rusko |
J eq |
Lobnya ME Rusko |
J eq |
Lobnya ME Rusko |
J eq |
Lobnya ME Rusko |
J eq |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30-31 oktober |
Slovenský pohár >foto O. Šamorín |
mŽ |
mŽ |
Mödling MT |
K |
Mödling MT |
K |
Meylan MT |
K eq |
Meylan MT |
K eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
foto I,
P,
VelVet Šternberk |
V |
VelVet Šternberk |
V |
VelVet Šternberk |
V |
VelVet Šternberk |
V |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.2010 - listopad - november | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum |
fleret muži men's foil | kategorie | fleret ženy women's foil | kategorie | kord muži men's epee | kategorie | kord ženy women's epee | kategorie | šavle muži men's sabre | kategorie | šavle ženy women's sabre | kategorie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | S | J | K | Ž | mŽ | V | |||||||||||||
6-13.11.2010 ... Mistrovství světa seniorů a seniorek v Paříži ... program | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-7 november |
Lucemburk SP |
J |
Lucemburk SP |
J |
Ponte de Sor SP |
J |
Madrid SP |
J |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad |
Opavský listopad
foto Opava |
Kx |
Žx |
Opavský listopad Opava |
Kx |
Žx |
Opavský listopad
foto H Opava |
S dru |
J |
K |
Ž |
Opavský listopad
foto I Opava |
S |
J |
K |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
14-15 november |
Salzburg MT Amsterodam ST |
S |
K |
Salzburg MT |
|
K |
Bonn MT |
Kx |
|
Amsterodam ST |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad |
D.Olomouc |
Ž |
mŽ |
D.Olomouc |
Ž |
mŽ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.listopad |
Okresní přebor Opava |
J |
|
Ž |
mŽ |
foto
Okr. přebor Opava |
|
K |
Ž |
mŽ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20-21 november |
Bratislava SP Valence MT |
S |
J |
Bratislava SP |
J |
Bratislava SP |
Jx |
Bratislava SP |
Jx |
Sosnowiec SP |
J |
Sosnowiec SP |
J |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad |
Sokol Cup MT Sokol Brno I. |
S |
Sokol Cup MT Sokol Brno I. |
S |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27-28 november |
TBB MT |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad | Tuláčkův mem. foto Ostrava CzechMasterCup foto Dukla |
Sx |
+Jx |
V |
Tuláčkův mem. foto Ostrava CzechMasterCup ASC Dukla Praha |
Sx |
+Jx |
V |
Zlaty kord foto P. Písek CzechMasterCup ASC Dukla Praha |
Sx |
Jx |
|
V |
Zlaty kord foto C. Písek CzechMasterCup ASC Dukla Praha |
|
Jx |
+Kx |
V |
||||||||||||||||||||||||||||||
11.2010 - prosinec - december | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-5 november |
Londýn SP Londýn ST |
S |
J |
Waldkirch SP |
J |
Helsinky SP |
Jx |
Dormagen SP |
J |
Dormagen SP |
J |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
Ještědský kalíšek foto O. Liberec |
Žx |
mŽx |
Ještědský kalíšek Liberec |
Žx |
mŽx |
Štít města Písek Pražský Marathon ASC Dukla |
S |
|
mŽx |
Štít města Písek Pražský Marathon foto P. ASC Dukla |
S |
|
mŽx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-12 november |
Cabries MT |
|
K |
Cabries MT |
K |
Göppingen MT |
K |
Göppingen MT |
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
B.Krokodýl MT S.Brno I |
Sx |
+Jx |
Kx |
Tur.17.listopadu USK Praha |
Sx |
+Jx |
Kx |
Cena R.Kratochvíla foto D. S.Vršovice |
Kx |
Cena R.Kratochvíla S.Vršovice |
Sx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18-19 november |
Leszno SP |
J |
Leszno SP |
J |
Laupheim SP |
Jx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Věkové kategorie v sezoně 2010/2011: | senioři, seniorky starší 20 let bez omezení | S | junioři, juniorky 91 a mladší . | J | kadeti, kadetky 94 a mladší | K | žáci, žákyně 96 a mladší | Ž | mladší žáci, mladší žákyně 98 a mladší | mŽ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
veteráni věkové kategorie dle pořadatele | V | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
x = soutěž se počítá do Českého poháru. V kordu mužů a žen jsou označeny domácí i mezinárodní soutěže. Ve fleretu mužů a žen jsou označeny jen domácí soutěže. V šavli se zatím počítají všechny | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
MT - mezinárodní Tur.;ST - satelitní Tur.; SP - světový pohár; GP - Grand Prix FIE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J+K, S+J – společná soutěž dvou věkových kategorií, 2x skupinové kolo, eliminace s opravami, startovné 200 Kč (pro J+K), 220 Kč (pro S+J), body do žebříčku pro obě kategorie, pořadatel odvede na sklad 20 Kč za každého startujícího. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||